18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

www.stopkoureni.cz

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
pokud nekdo chcete pripojte se do petice proti koureni ve verejnych prostorach na www.stopkoureni.cz
27. Březen 2007 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
brichcin"plbohn (anonym)
pasivní kouření ohrožuje-eliminujme je z pohostinství bezodkladně!
2. Duben 2007 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jdětě někam ... Alespoň s pohostinstvím. 1. Jste na majitelově pozemku 2. Jdete tam popřípadě dobrovolně A pokud majitelovi klesnou výnosy kvůli Vám, což pochybuji, je to také jeho problém. Veřejné prostory beru, ale veřejné tím způsobem, které patří státu, ne někomu jinému. P.S.: Za chvíli budete zakazovat jezdit autem ? A co třeba místo sekačky kosu ?
6. Duben 2007 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
bre (anonym)
Plně s Tebou souhlasím. Začínají být horší než komouši.
8. Únor 2008 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Dost často se objevují stále stejně hloupé argumenty pro kouření. Spojování zákazu kouření s ježděním aut a pododné nesmysly nesvědčí o příliš vysoké myšlenkové úrovni pisatelů.
8. Únor 2008 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřka (anonym)
co to meleš dyť je to pravda, stejně jako zákaz kouření je zákaz i jiných od středověku každodenních věcí(a to nekouřim)
24. Únor 2008 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Jsem majitelem restaurace a jsem nekuřák.Ve Všem se opičíme po EU ale zákaz kouření v restauracích a hospodách je pro nás tabu.U nás se v době obědů do 14,00h nekouří a nepociťuji že by lidé přestali chodit ba naopak. A už vidim toho frajera co by seděl doma na balkoně, v ruce lahváče a kouřil a vzádech stihačku.Do hospody chodíte za kámošema a na pivko a kouřit budete venku.Doma taky chodíte na balkon.
25. Březen 2008 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenča (anonym)
Jo, spřávně Milane ;o). Naprosto souhlasím. Já chodím aspoň přes léto s manželem a dcerou na zahrádku, kde je to v tomhle docela vpohodě, ale teď, když nejsou otevřený zahrádky, tak si spolu nikam nemůžeme jen tak celá rodina zajít. Myslím tím restaurace v našem okolí - přeci se nebudeme kvůli pivču, limonádce,brambůrkám atd. vláčet kdoví kam..,to si radši necháme zajít chuť :o(. Manžel má rád točený pivčo (takže žádná kavárna to nevyřeší), vždycky si moc u takového rodinného posezení hezky popovídáme,ale teď nikam nemůžeme...,obzvlášť teď v těhotenství to opravdu nesnesu :o(. A to bych si moc ráda zašla alespoň občas na obídek nebo večeři a udělala si tak s rodinou nebo přáteli pěkný den, ale ikdyž se ve většině restaurací v době oběda nekouří, tak mě to tam stejně vždycky hned plácne přes nos..., s večeří mám smůlu úplně :o(.
25. Březen 2008 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenča (anonym)
...chtěla jsem říct "cukrárna" a ne "kavárna" ;o). A že ta chuť na obídek nebo posezení s rodinkou či přáteli by fakt byla..., ach jo.
25. Březen 2008 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
co je horší? alkohol nebo kouření.
11. Duben 2008 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Nejhorší na tom je, že kuřáci si nechtějí přiznat pravdu. Nejde jen o návyk a nemoci, ale ani s tou ekonomikou kouření nemají pravdu. Podle zkušeností ze zemí, kde se nesmí kouřit dokonce i v hospodách stouply tržby.
11. Duben 2008 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
ivana (anonym)
Snad zvítězí rozum a Když přijedeme za synem,který žije již delší dobu v USA,jsme přímo nadšeni z každé návštěvy restaurace.To,že se nikde nekouří nevadí ani kuřákům.Můžeme jít na večeři všichni,včetně naší desetimněsíční vnučky a být tak pohromadě jako rodina.V Praze je tomu jinak.Jeden,většinou babička, musí zůstat doma s děckem.Pokud chceme strávit večer všichni společně,raději si restauraci odpustíme.Názor,že poklesne návštěvnost v restauracích je zcestný.Možná,že ubyde "hostů",kteří popíjejí celý večer 2 piva a vykouří 20 cigaret,zato přibude hostů,kteří se příjdou najíst.Zisky se majitelům restaurací zvýší,stejně jako ve státě New-York nebo New-Jersey.Navíc se sníží náklady na údržbu provozoven-nepropálené ubrusy,nezačouzené zdi,záclony...
13. Duben 2008 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
ivana (anonym)
Když přijedeme za synem,který žije již delší dobu v USA,jsme přímo nadšeni z každé návštěvy restaurace.To,že se nikde nekouří nevadí ani kuřákům.Můžeme jít na večeři všichni,včetně naší desetimněsíční vnučky a být tak pohromadě jako rodina.V Praze je tomu jinak.Jeden,většinou babička, musí zůstat doma s děckem.Pokud chceme strávit večer všichni společně,raději si restauraci odpustíme.Názor,že poklesne návštěvnost v restauracích je zcestný.Možná,že ubyde "hostů",kteří popíjejí celý večer 2 piva a vykouří 20 cigaret,zato přibude hostů,kteří se příjdou najíst.Zisky se majitelům restaurací zvýší,stejně jako ve státě New-York nebo New-Jersey.Navíc se sníží náklady na údržbu provozoven-nepropálené ubrusy,nezačouzené zdi,záclony...
13. Duben 2008 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
1944 (anonym)
V sedesatych letech minuleho stoleti provedli v USA representativni pruzkum juvenilni delikvence. Byla zjitena silna zaporna korelace mezi spotrebou zmrzliny a juvenilni delikvenci. Kdybychom uvazovali stejne jako statisticky nevzdelani iniciatori akce dostkoureni museli bychom konstatovat, ze zmrzlinaje tak dobra, ze zlocinnost mladeze snizuje!!! Jednou pred 50 lety se v LN ptali akadamika Lexy jaky je jeho nazor na koureni. Tento ctihodny egyptolog odpovedel (volne cituji) "Neznam nemoc,kterou lze dokazat statisticky. Cely zivot jsem kouril je dobre doutniky"
17. Duben 2008 - 9:50
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
krávo
30. Listopad 2008 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Manželé Šlapáko (anonym)
pokud nekdo chcete pripojte...Plně podporujeme zákaz kouření v restauracích, na veřejných prostranstvích, ve zdravotnictví a všude tam, kde se sdružuje více lidí. Kuřáci by si měli platit lékařskou péči. Kuřivo by mělo zdražit nejméně o l00%.
16. Únor 2011 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie a Josef (anonym)
Dále žádáme, aby se nepodporovali drogisti. Jak k tomu přijdou nemocné děti, kterým rodiče musí platit drahé léky a drogisti maji svoji drogu zdarma. Udělá s tím konečně někdo něco? Drogisti jsou velmi nebezpeční celé společnosti a tak je potřeba je od normálních lidí a slušných lidí izolovat.
16. Únor 2011 - 14:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama