7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

www.cistezuby.cz - zkusenosti

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Facox (anonym)
Byl jste jiz nekdo na teto klinice si nechat vysetrit ci opravit zuby? Jsou dobri, nebo jsou to loupeznici? Dekuji za nazory
21. Červen 2008 - 0:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tinuš (anonym)
ahoj, do této kliniky chodí mí rodiče, přítel a nakonec i já. Všichni jsem moc spokojeni.V únoru jsem absolvovala preventivní vyšetření u mé původní zubařky,a ačkoli jsem si stěžovala na bolest zubu, byla jsem ujištěna, že zuby jsou krásné a zdravé..v březnu mě začaly bolet dásně, takže jsem urychleně navštívila dentální hygienistku zde na ortenově náměstí, kam jsem chodila už dříve, myslela jsem totiž, že je to od zubního kamene.A ta mi jen od pohledu diagnostikovala sekundární kazy pod plombami (5) a asi 2 nové.Zubařka se pak jen zhrozila. Takže ať na hygienu, nebo na zuby, můžu jen doporučit.
25. Červen 2008 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tinuš (anonym)
Neplatí se za vrtání, trhání, anestezii a rentgen. Za plomby a výplně ano, já měla amalgám(používají lepší, je více druhů) a za jednu asi 500-600 dle velikosti. Injekcí dají kolik chceš, křeslo Ti skloní, dělá-li se Ti špatně, používají jednorázový "bryndák", sestra ti celou dobu odsává, takže Ti nic nevisí v puse, vstřícné jednání a do ordinace jsem šla vždy na minutu přesně. V čekárně internet, voda a televize. Jako doma:)POdotýkám že chodím s přítelem k jiné zubařce než mí rodiče, která se ale teď bohžel bude stěhovat.
25. Červen 2008 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepé (anonym)
Kolik se tam platí, jsou rozdíly mezi pojišťovnami?
1. Prosinec 2008 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Pojišťovna hradí pouze vstupní a preventivní prohlídky, rentgeny, vrtání, trhání a anestezii. Vše ostatní se platí, mají svůj ceník, takže to, u které jsi pojišťovny, na to vliv nemá. Nejsou ale nejdražší, je to spíš takový střed, ale péče je opravdu perfektní, jsem tam velmi spokojená. A mají klientské programy, díky kterým máš na různé zákroky slevy. Všechno najdeš na jejich stránkách.
2. Prosinec 2008 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Alois (anonym)
Je tam k dispozici parodontolog? Nebo mají nasmlouvaného někoho zvenčí?
2. Prosinec 2008 - 20:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama