60 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Wicca,čarodějnictví

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Chtěla bych se podělit s někým na tohle téma.Máte někdo zkušenosti?
17. Březen 2004 - 1:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Rumburak (anonym)
A o co by ses chtela podelit? Co je to Wicca?
17. Březen 2004 - 2:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
To je vlastně něco jako spolek čarodějnic.Takže by mě zajímaly zkušenosti ostatních s okultismem
17. Březen 2004 - 2:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Rumburak (anonym)
Aha, diky za vysvetleni. Se skupinou carodejnic zkusenosti nemam. Vlastne znam jen dve - manzelku a tchyni - a te tedy dovedou pekna kouzla. Zvlaste kdyz caruji spolecne :-)
17. Březen 2004 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Aby (anonym)
Co o tom víš ? Můžem čarovat spolu :))
17. Březen 2004 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Rumburak (anonym)
se mnou nebo s Beruskou?
17. Březen 2004 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Aby (anonym)
S Beruškou. Ty máš doma čarodějnice jako většina chlapů ;o) Měl bys je upálit :)), to je jinej typ, než co asi Beruška myslí.
18. Březen 2004 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
siria (anonym)
jsi dostatečně zasvěcená ,znalá a zralá ?
18. Březen 2004 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Rumburak (anonym)
Ja bych chtel carovat s vami. Vezmete me s sebou. Mohl bych vam treba slouzit nebo i poroucet pri carodejnickych rejdech na Petrovych kamenech za uplnku za mestem.
19. Březen 2004 - 0:13
Obrázek uživatele Návštěvník
wicca-pagan (anonym)
napis co potrebujes vediet
19. Březen 2004 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Rumburak (anonym)
Pouzivate nejake carodejnicke pomucky a mate pravidelne seance?
19. Březen 2004 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Aby,ozvi se mi na meil a můžeme to prodebatovat.Zasvěcená jsem a jestli jsem dostatečně znalá,to nemůžu až tak posoudit,spíš bych řekla,že jsem taková pokročilá začátečnice.Ale někdy mě až překvapuje,jak rychle některé věci fungují.
20. Březen 2004 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
White Moon (anonym)
Ahojky.Já se o to taky zajímám .Teorie mám mnoho,také jsem už něco zkoušela a držím se Wiccan Rede,ale zasvěcená nejsem.Zajímalo by mě,jaké máte zkušenosti s 'kouzly' vy.W.M.
1. Duben 2004 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
W.M!Já mám zkušenosti jen kladné,člověka to hodně posiluje,když je součástí přírody a vesmíru jako takového.Jen se nikdo nesmí nechat zlákat ovlivňováním jiných lidí,bohužel k tomu bývá vždy jen krůček.
9. Duben 2004 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Michala (anonym)
Nevím zda to patří sem, ale kdo ovlivňuje jiné lidi, tak si v konečné fázi říká o to, že se mu to vrátí. Např. nějaký Edgar Tantra Samádhí. Ví o něm někdo?
9. Duben 2004 - 4:41
Obrázek uživatele Návštěvník
White Moon (anonym)
Ahoj.Zajímám se o Kelty a jejich život,který je hodně spjat s magií a nikým jsem ovlivňována nebyla.Mám zkušenost s mojí kamarádkou,která vstoupila k satanistům...od té doby to mezi námi není ono.Chci se na něco zeptat: co si myslíte o magii rostlin?Zkoušeli jste někdy obejmout strom a čerpat z něho potřebnou energii? Zdraví W.M.
9. Duben 2004 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Sirithuleiel (anonym)
Ahojky, o čarodějnictví se zajímám poměrně dlouho, ale vzhledem k mým malým finančním prostředkům si nemohu opatřit nic z příslušné literatury a tak se snažím překládat to, co najdu na netu. Není toho moc...nejvíc nacházím wiccu, satanismus a pak samé hloupé výmysly. Jenže to co bych ráda našla jsou PRAVÉ rituály bílé magie(i když všichni jistě ví, že magie je jen jedna:-) a těch je na internetu vskutku pomálu. Jestli tedy někdo máte něco takového, co opravdu funguje, a jste ochotni se o to podělit budu moc moc moc vděčná!!!:)) Taky by mne zajímaly různé informace o Vašich "knihách stínů" nebo jak tomu sami říkáte... Jo a příští týden se chystáme s přáteli vyvolávat duchy, ocenila bych nějakou radu jak ducha přivolat a následně i správně odvolat. Četla jsem o tom spoustu zážitků jiných lidí a většinou byly záporné-říkají že to není žádná legrace a že to často špatně dopadlo, ale já z toho strach nemám. Nevím proč, ale necítím, že by se mi něco mohlo stát...že by intuice?;) Ne, vážne...ptala jsem se i kyvadla a 10x za sebou mi vyšlo že se mi nic nestane, tak to asi nebude zas až tak úplná áhoda, ne?? No každopádně díky za jakékoli tipy a odpovědi..PA
9. Duben 2004 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Slunečnice (anonym)
Je mi líto, ze mnoho lidi dáva prednost tzv "černé magii"-ze je pry ucinnejsí...nebo rychlejsi-Jasne, od pradavna to horsi, spatnejsi(nemuzu najit spravne slovo)bylo jednodussí.Ale rozhodne ne ucinnejsi nebo lepsi!Kdo neumi zachazet se svou vlastni silou, nemel by se do toho plest.Znam spoustu lidi kteri nedocenili nasledky :(Magie neni veda-hlavni je souziti s prirodou a respektovani ji.A to je v dnesnim svete dost velke kouzlo :)Hl.pamatujte na pravidlo 3-vse se ti vrací/je lepsi davat lasku nez nenavist,co myslite :)Hodne stesti..PS-I usmev nebo dobry skutek(treba jen to, ze pustite sednout stareho cloveka v tramvaji)je takovym malym ocistujicim ritualem.A neda se poprit,ze si z toho odnesete minimalne lepsi naladu :)Papacko, toť muj nazor
10. Duben 2004 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Doporučuji všem hledajícím knihu od Marion Weinsteinové Pozitivní magie. Připadá mi pro začátečníka jedinečná. Dá se stále koupit v "duchovnějších" knihkupectvích, dokonce i v mnohých normálních. Cena kolem dvou set. Opravdu dobrá !!!
13. Duben 2004 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
I já mohu vřele doporučit knihu Pozitivní magie.Je opravdu jedinečná.A hlavně je tam vše tak výborně popsáno,že na každou svou otázku tam najdete odpověd.Původní čarodejnice byly pravděpodobně Keltského původu,proto i magie rostlin do toho patří.Já sama chodím čerpat energii ze stromů opravdu dost často,funguje to výborně.Vždy,když se cítím vyčerpaná,tak se chodím dobít.Holky,je doba nás čarodějnic!!!A možná nás tentokrát neupálí!!!
13. Duben 2004 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
W.M!Ještě jsem zapomněla.Moc Ti přeju,jestli jsi nikým nikdy ovlivňována nebyla,ale jsi si opravdu jistá?Já si to myslela taky dlouho a byla jsem pak velmi nepříjemně překvapená.Nebyl to ani mág ani čaroděj,ale podvědomě tu magii využíval.A já si bláhová myslela,že to je všechno jinak.Jsou věci mezi nebem a zemí,kterým asi tak úplně ještě nerozumíme.Ale bránit se někomu,o kom by jste to ani netušili je možná ještě těžší než bránit se někomu,o kom to víte,že by černou magii použil.
13. Duben 2004 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj všem! Může mi zde někdo odpovědět na mou otázku, zda se mohu stát čarodějem? Je mi 34 let, čirou náhodou se mi dostala kniha Velká učebnice čarodějnictví od Raymonda Bucklanda, kterou nyní studuji. Mluví mi to z duše.( ještě k těm silám ze stromů: moje žena byla po porodu zdravotně úplně na dně. I záchranku jsem musel jednou volat. Když se její stav nezlepšoval, vzal jsem jí do lesa.Zde jsem jí vybral strom, který objala. Asi na 5 minut. Věřte nebo ne, již druhý den se její zdravotní stav zlepšil o 90 procent. Druhý den jsme to zopakovali a do konce týdne se jí vrátila zdravá barva a radost ze života.Vím je to neuvěřitelné,nebo shoda okolností,ale stalo se to. Příroda je skutečně mocná a proto Jí děkuji).
3. Květen 2004 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Jen by mne zajímalo jaký může být rozdíl mezi pozitivní(dobrou)magií a zlou magií. Vždyť magie je jen jedna a dobro a zlo je jen naše iluze. A propo White Moon, četla jsi někdy Satanskou bibli? Ano je to drsné čtení, ale v mnoha věcech to La Vey vidí naprosto reálně. Ovšem pokud tedy tvá kamarádka satanistka není taková tvrdá holka co nemá ráda slunce a světlo. Také jsem takové potkal, ale to se skutečným satanismem nemá nic společného...jinak mi Wicca příjde jako poněkud zkreslený pohled na Kelty. Kdo může opravdu vědět jak prováděli své obřady? Vždyť tyhle věci se drží v tajnosti... Ovšem na tomto hnutí je mi sympatický pokus o návrat k původním ženským bohyním a jejich hodnotám...
3. Květen 2004 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Ahoj Libore!!!Myslím,že je velký rozdíl v pozitivní bílé a negativní-černé magii.A myslím,že to není jen na úhlu pohledu.Tzv.Bílá magie nikoho neovlivnuje a nechává lidem svobodnou vůli.Bohužel černá magie ovlivňuje lidi na které je zamířenaproti jejich vůli.Já sama se Bílou magií zabývám hodně a vím,že od ní je jen krůček k té černé,proto by všichni měli dát velký pozor.Bohužel i já se dostala ve svém studiu k lidem,kteří černou magii provozují a ačkoli věděli,že jsem ,,Bílá",tak to na mě zkoušeli a zkouší dále.A i když si myslím,že mám silnou vůli se nedatjaksi zblbnout,jejich negativní vibrace cítím dost zřetelně a mám co dělat,aby mě to neovlivňovalo.Bohužel,tak jako fungují pozitivní myšlenky a energie,funguje to i v negativním směru.Voodoo je přece také druh černé magie.Lidi,dejte si pozor.Ti černí Mágové se mnohdy dokážou tvářit jako největší lidumilové.Věřte mi,mám dost špatné zkušenosti.Naštěstí jsem to prokoukla včas,kdy pod rouškou Bílé Magie jsem se málem dostala až k samotné Černé mši,se vším všudy.
15. Květen 2004 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
R.B. (anonym)
Libore, zustan si ve svem diskusnim tematu a nelez sem mezi carodejnice!!
17. Květen 2004 - 0:52
Obrázek uživatele Návštěvník
huntík (anonym)
Ahoj,chtel jsem se jenom na neco zeptat.necetl jsem vsechy priaspveky,protoze ne to uz nemam dneska cas,ale co sem tak koukal tak sem pisou vetsinou holky.Ne ze by mi to vadilo:)Ale stejne,myslite zeje to proto,ze klucise takovymi vecmi tolik nezabyvaji nebo protoze wicca je vyhadne pro zeny,holky(to asi ne,ale stejne sem se chtel ujistit).Nebo protoze ze si proste kluci radsi hraji s auticky?:)BTW:Mam mamu a ma porad porblemy s rukou-porad ji boli cele rameno a vystreluje ji to az k pateri a doktori vi prd:((Uz byla na rehabilitacich,pichali ji injekce atd,ale nic:(.Nahodou nevite cim bych ji mohl pomoci?Nemuzu se na to divat jak ji to boli...Beru jakoukoli radu,dik mocmejte se,ahoj
19. Květen 2004 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
děvčata vždyť v tom máte chaos... Žádná černá ani bíla magie neexistuje. Magie je jen jedna. Na černou a bílou jí rozdělila naše andokratická patriarchální kultura. Co je pro jednoho dobré může být pro druhého zlé. Svět není černobílý. Takže pokud chcete studovat magii doporučuji. Crowleye, nebo našeho Veselého, nebo jiné klasické autory:-)). Magie je hlavně o ovládnutí sebe sama svého myšlení. Jak ovládáte samy sebe. Jak je to na vás vidět? Čarodějky bývají většinou krásné...Podívejte se třeba na Arianu Argoni...
20. Květen 2004 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Ariana Argoni je krásná? No, asi jak pro koho. Ano, kdysi jsem od ní četla něco, jako že má její postava dokonalé proporce čarodějnice nebo tak nějak... Ale to je všechno velmi subjektivní. Blond vlasy a velká prsa z ní čarodějnici ještě nedělají. Pokud si je ovšem sama opravdu "dočarovala"(nic o tom nevím, podotýkám!), je sice dobrá, ale já bych se na takovém místě hodně zamyslela nad svou potřebou takového čarodějného zásahu. Není lepší přičarovat si sebevědomí, že se vždy líbím sama sobě, ať vypadám jakkoliv? Mám zkušenost, že se pak začnu víc líbit i ostatním.
20. Květen 2004 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Ahoj Libore,trochu s Tebou nesouhlasím,Magie je možná jen jedna,ale i když ji na dvě rozdělila naše společnost,jen tím dala jméno tomu,jak ji kdo používá.Musím říct,že když ji někdo používá na to,aby druhého jakkoli ovlivnil,tak je špatná téměř ze všech úhlů pohledu,možná jen kromě toho,kdo chce ovlivňovat...A nejsou všichni tak silní,aby dokázali odolávat.Sama mám co dělat a to o tom vím.Jakpak se mají bránit ti,kteří to ani netuší.Nechci odsuzovat ani tzv.Bílou ani jinou magii,ale sama mám s tzv.Černou dost špatné zkušenosti.
20. Květen 2004 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
ema (anonym)
ahoj, snažím se stát se čarodějkou - 11 let. Zatím umím např. odvolat déšť, nebo přivolat rychle zelenou na semaforech. Můžu si vyměňovat zkušenosti s jinou čarodějkou podobného věku.
21. Květen 2004 - 16:26

Stránky

Přidat komentář