116 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vztah jen pro sex?

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
yankee (anonym)
Přes tři roky žiju s partnerkou, kterou moc miluji. Přestože je o devět let mladší, měla více partnerů, než já. Mé dva zásadní vztahy byly dlouhodobé a vznikly z lásky, třetí právě žiju. Mimo to jsem měl jen ojedinělé sexuální zkušenosti (puberta, 1x profesionálka). Nikdy jsem neměl holku "jen na sex" (s tou jedinou výjimkou placeného sexu - mimochodem už bych do toho nikdy nešel). Mám to v povaze, jsem jednoznačně pro dlouhodobé soužití. Přináší mi to životní radost a oporu. Ne že bych nechtěl mít více žen, ale sex bez lásky mě neláká natolik, abych jej realizoval. Připadá mi to jako "onanie do vagíny". Potřebuji se prostě zamilovat a když se tak stane setrvám ve vztahu dlouho (asi jsem měl štěstí na partnerky). Po minulosti své partnerky jsem nikdy nijak zvlášť nepátral, o mnoha jejich vztazích a bývalých partnerech dodnes nic nevím. Nedávno jsme ale o bývalých mluvili a řekla mi, že má neurčitý, ale opravdový strach z toho, že jsem měl tak málo žen (nevybouřené mládí). To vyprovokovalo delší rozhovor, který byl pro mě velmi nepříjemný. Partnerka měla první dva delší vztahy, pak ji její bývalý podvedl a ona (domnívám se - tohle mi neřekla) zahořkla a bála se znovu se opravdu zamilovat. Nevěru mu oplatila, rozešli se a pak měla řadu (cca 10-15) "sexuálních vztahů", jak to sama nazvala. O některých mi řekla více, zmíním jeden ilustrativní: asi rok se stýkala s kamarádem, se kterým jen souložila, vztah bez lásky - jen sex. (Má sex velmi ráda a dnes si jej spolu krásně užíváme). Později měla více náhodných vztahů, kde šlo víceméně také jen o sex (nechtěl jsem už pak raději znát podrobnosti). Myslím, že jsem se s partnerkou neměl na toto téma vůbec bavit, začalo mi totiž vadit, že měla kluky jen na sex. Spolu prožíváme hezkou lásku a sex je jejím kořením. Znejistěl jsem, pochybuji o ní a žárlím na její bývalé milence, přestože jí stále věřím. Připadám si velmi hloupě - co bylo, přeci už bylo, tehdy jsme se neznali... Ale je to velmi nutkavé a bolavé. A proč to sem vlastně píšu? Řekněte mi, máte zkušenosti se vztahy jen na sex? Jak jste je prožívali a jak je vnímáte dnes? Jaký je váš názor na sex bez lásky, jen z tělesné potřeby. Prostě cokoli k tématu. Předem díky za vaše postřehy a názory.
29. Březen 2007 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
lucy (anonym)
ahoj, já mám taky hrozně ráda sex. mám 5 let přítele a sex s ním abych byla upřímná mi moc nevyhovuje - soustředí se pouze sám na sebe. a taky jsem chtěla vyzkoušet nevázaný sex bez lásky. už jsem se párkrát rozhoupala,ale jenom jednou jsem to dohrála až do cíle a abych byla upřímná to asi není nic pro mě.. myslím si , že k sexu cit patří..neumím se milovat jen tak bez citu s cizím člověkem..
30. Březen 2007 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Destiny (anonym)
Ahojky, také jsem jednou udělala tu věc, že jsem se vyspala s mužem a šlo pouze o sex. Tedy pravdu říct, viděli jsme se asi čtyřikrát pětkrát. Sex to byl celkem dobrý, ale dnes na sebe nejsem pyšná a znovu bych to zažít nechtěla. Beru to jako zkušenost, co se stalo, nedá se odestát. A pozdě litovat. Ale chyběl mi tam cit, souznění, náklonnost, ta pravá milenecká blízkost mezi lidmi, kteří k sobě něco cítí. Věděla jsem, do čeho jdu. Znovu bych to nechtěla. I když nikdy neříkej nikdy, člověk neví, co se může v životě stát. Tím chci jen říct, abys neodsuzoval svou partnerku za to, že měla s někým intimní poměr pouze kvůli sexu. Neznáš úplně tu situaci tehdy, jestli tam nebyla aspoň psychická náklonnost apod. Je zbytečné se tím drásat. Jinak co se týče Tvého příběhu, myslím, že se ukazuje, že je vážně zbytečné zabředávat do detailů svého minulého (intimního života) a sdělovat je partnerovi. Může to pěkně zamávat životem, Tvé myšlenky a pocity jsou toho dokladem. Pokud se s partnerkou milujete, jste spolu šťastní, tak bych to neřešila, její intimní minulost. Je to pryč. Hlavní je, že se máte rádi, dokážete spolu komunikovat, a to o všem, i třeba o tom, co se komu líbí/nelíbí v sexu. Ještě pár slov k tomu, co Ti řekla ona, že se bojí, že jsi neměl mnoho partnerek (i když co je to mnoho/málo)
30. Březen 2007 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Vztah jen kvůli sexu není vůbec špatný, i když samozřejmě s city je to hezčí. Každý máme jiné představy, co v sexu chceme a velmi těžko se to někdy dává dohromady. Partnerek jsem měl hodně a většinou to dopadalo tak, že ty do kterých jsem byl zamilovaný, tak s nimi sex nestál za nic a zas obráceně-ty co jsem k nim toho moc necítil, tak byl sex skvělý. Vzhledem k tomu, že sex pro mne má velký význam, nechci se vázat dlouhodobě na holku, do které sice budu zamilovaný, ale nebude mne v sexu vyhovovat. Přitom nejsem nějak ujetý a nic tak zvláštního nechci. Jenom to chci dělat často, dlouho a pořádně si u toho hrát. Doufám, že jednou najdu partnerku, kterou budu milovat a ona mne a bude hodně na sex.
30. Březen 2007 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
marta (anonym)
sex bez vztahu moc nejde. nezazila jsem nikdy sex na jednu noc ani bych to nechtela, mela bych strach. mam rada flirtovani ale dojit s nekym az do postele to ne. sex bez lasky mi nijak nejde. zaroven sveho pritele miluji a sex je dost spatny, uz je to proste o nicem jinem. takze jsem prozivala donedavna romanek. ktery byl da se rict ve sve vetsine zalozen na sexu.
30. Březen 2007 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
kanec (anonym)
je to v pohode. Proc by se mela do sexu tahat naka laska a podobny nesmysly? Mareny sou je k tomu aby nam chlapum podrzely kdyz mame chut a naka laska je kravina z takovejch tech prihloupejch knizek s cerveny knihovny. Mareny sou stejne vecinou takovy blbky s kerejma si my chpaly nemame co rict.
30. Březen 2007 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Nela (anonym)
Ty nejsi kanec, ty jsi vůl.
30. Březen 2007 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
yankee (anonym)
Destiny, díky. Partnerku neodsuzuji, vím, že je to MŮJ problém. Ona ani nebyla ve svých "sexuálních vztazích" nijak zvlášť šťastná. Má ráda sex a dopřávala si ho, tečka. Já to prostě jen nezažil a ani nechci a tady se to snažím pochopit. Nechci ubližovat jí ani sobě.
30. Březen 2007 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Já bych chtěl, kanče, vidět ty Mařeny, které ti podrží. To můžou být leda tak dementky ze zvláštní školy.
30. Březen 2007 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
yankee (anonym)
Destiny, ještě k těm obavám. Tak mě napadá a to je právě to - co když já zevšedním jí? Mám takou žárlivou obavu, že až mě třeba někdy bude mít po krk (ve vztazích se to stává), půjde do bokovky jen pro sex (uvolňující zážitek). Má s tím zkušenost, ví do čeho by šla... Já jí věřím, nemám důvod žárlit a ani nežárlím (není proč), ale tu obavu prostě mám.
30. Březen 2007 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
yankee: Můj názor je takový, že sice čistě sexuální vztahy neodsuzuju, ale já na to nejsem. Když už někdo s někým nechodí, jenom s ním spí, měli by to být vždycky nezadaní lidé, kteří tím nikomu neubližují, a pořádná ochrana by měla být samozřejmostí. Měla jsem přítele, který mi na otázku, jestli měl někdy někoho na jednu noc, odpověděl, že ano, ale že se vždycky chránil. Nebylo mi tak úplně příjemné slyšet, že měl sex bez lásky, ale na druhou stranu jsem ocenila, že mi nelhal. Na tvém místě bych hodila minulost za hlavu. Dělala bych si z ní těžkou hlavu jen z hlediska pohlavních chorob, ale jestli je tvoje přítelkyně zdravá, vykašli se na to, co dělala, než jste se poznali. Důležité je, že teď je s tebou, miluje tě a je ti věrná.
30. Březen 2007 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
kanec (anonym)
To sou vsechno kecy todle. Podle sebe muzu rict ze podrzi kazda marena. A ktera tvrdi ze ne tak ta zanasi nejvic. My chlapy potrebujem mareny v podstate jenom na to jedno. Jinak si vystacime vpohode sami. Takze pichat jedine bez lasky. A dyz se do me naka marena zblbne tak je to jenom jeji problem a moje zbytecna starost. Takze asi takle!
30. Březen 2007 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucy (anonym)
No kanec, tak jsi to nám Mařenám pěkně vysvětlil a teď se jdi vyhonit.Je pátek večer, tak co nepícháš nějakou Mařenu? Blbe.
30. Březen 2007 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Sáhib (anonym)
Máš recht, kanče 30. 3. 2007 ve 20:55:11. Jeden kluk vode mě z práce takzvaně chodil s ňákou holkou, a ta z něj furt ždímala prachy, což ho sralo. A jak správně pišeš, že kluci chtěj holky jenom na to jedno, jinak si v pohodě vystačej sami, takže píchat jedině bez lásky, tak von samozřejmě nebyl zvědavej na to furt ji sponzorovat, aby si mohla koupit každou chvíli ňákou píčovinu, když k ní vlastně neměl žádnej vztah, tak jí jednoho krásnýho dne řek: "Já myslel, že spolu chodíme kuli prcání a ne kuli prachům." Takže stoprocentní souhlas s kancem!
1. Duben 2007 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Elen (anonym)
Já zažila oboje, měla jsem dva velmi vážné vztahy - a ještě pořád mám, ale také jsem zažila stýkání se s mužem jen na sex, ale choval se ke mě něžně, záleželo mu na mém uspokojení, dával mi dárky, říkal, že mě má rád, možná to nebyl uplně vyloženě vztah jen o sexu, ale nebylo to špatné. Samozřejmě vážný vztah s láskou je lepší, i když tam zas chybí takové to vzrušení, že to je "zakázané". Časem je stejně asi stereotyp všude.
1. Duben 2007 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Magy (anonym)
Yankee:Já vím,že je těžké na to,co jsi se od své partnerky dozvěděl nemyslet...přesto se domnívám,že jediná rada jak si vztah,ve kterém jste oba šťastni nepokazit,je přestat to analyzovat a ani to nerozebírat zde na diskuzi,kde mnoho hlav sice mnoho ví :o),ale je to k ničemu.Jak ztratíš důvěru a začneš podezírat,tak vklouzneš do začarovaného kruhu.I já jsem pro věrné,dlouhodobé(nejlépe nekončící a fungující vztahy),přesto i mně se před deseti lety sny o vztazích na nějakou dobu rozpadly.Vztah s mužem,který se projevil násilnicky mě polekal a nechtěla jsem o pevném vztahu ani slyšet.A přišlo několik jen sexuálních partnerů.Prostě volba.Žádná nevěra,lhaní...oba jsme věděli,že jde o to nevázat se...A pak,když jsem se uklidnila a potkala muže,do kterého jsem se zamilovala,stála jsem opět o láskyplný vztah,kde je místo i pro vše ostatní a nejen pro sex...Jsme spolu několik let,jsem šťastná a minulost je jen minulostí.Jsem názoru,že rozebírat se svými současnými partnery minulé intimnosti neni nejlepší téma...vždycky to může jednoho či oba zranit...Ale bolí Tě jen Tvé představy,Tvoje fantazie a Tvé obavy...Ve skutečnosti se nic takového neděje.Tvá dívka miluje přeci Tebe a Tvou náruč,Tvou blízkost.Netrap se tím,přijmi to jako fakt a neponič si to,co mezi vámi je.Držím palce.Ahoj,Magy.
1. Duben 2007 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
nikdy bych netušila,že budu prov ozovat sex bez lásky.Po 25 letech manželství náš vztah zkrachoval,ale nerozvedli jsme se.Potřebovala jsem něhu a projevy lásky,které mi doma chyběli.Stereotyp mě ubíjel,připadala jsem si jak matrace.Našla jsem si milence,kterého nemiluji,ale mi s ním krásně.Asi proto,že on miluje mě a podle toho se ke mně chová.Je pozorný, nežný,sex s ním vášnivý,jaký jsem v životě nezažila.Nechtěla jsem to,ale doma to už bylo k nevydržení a jestli jsem nechtěla skončit v blázinci,tak jiné východisko jsem nenašla.A takové řeči,že to jde vyřdšit i bez nevěry,tak to jsou jenom řeči lidí,kteří to nikdy nezažili. Yankee, nevím,co ti napsat.Jestli,že tvoje dívka udělala nebetyčnou kravinu,že ti o svých minulých vztazích málem vše řekla,nebos tu kravinu udělal ty,žes ji poslouchal.Nedopadne to dobře.Nerada ti to píšu,ale je to tak.Myslím si,že to zničí váš vztah.Jestli ne hned,tak časem určitě.Budeš na to myslet čím dále tím víc a bude tě to žrát čim dále tím víc.A přijde doma,když se něco stane, např. stereotyp a z tebe se stane paranoik a skončí s mezi vámi špatně.Nechápu, proč ti to říkala. To snad přišla o rozum,nebo co? Takové věci se neříkaj!! A nikdy!! No, držím ti palce,ale myslím si,že zbyečně,protože toto je začátek vašeho konce.Hlavně jsem o to přesvědčená po tom,co jsem si přečetla o tvých pocitech po tom,cos slyšel.
1. Duben 2007 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Václav (anonym)
Tato diskuse mě zaujala, protože jsem něco podobného zažil ve svém vztahu. Jsem již v předdůchodovém věku, to snad Vám mladším nebude vadit. Osobně si myslím, že mnoho záleží na charakteru každého z Vás, přístupu k životu a co chcete od soužití získat a co soužití dát. Já jsem poznal dívku, která měla přede mnou též vztahy pouze pro sex a jiný osobní prospěch. Též jsem o tom věděl, vše mi řekla. Po uvážení jsem se rozhodl vše akceptovat a dále s ní žít. Vztah tedy byl završen svatbou. Slovům a údajným pohnutkám, které vedly k jejim sexuálním vztahům, jsem uvěřil také proto, že mě stále přesvědčovala o lásce ke mě. Sex s ní byl nádherný. Po určité době jsem se dověděl, že nejsem sám, kdo se s ní miluje (měla ještě další 2 milence - jednoho mladšího pouze na sex, staršího hlavně pro pozornosti a další finanční podporu). Po více než 25 letech soužití vše skončilo rozvodem. Do roka se vdala za bohatého muže a po určité krátké době po rozvodu ukončila vztah s mladším milencem. Co závěrem ? Doporučuji si vše důkladně spolu prodiskutovat. Uvěříš-li své partnerce, že je to jen minulost, která se již asi nikdy nebude opakovat a budeš-li znát opravdové pohnutky, které ji k tomu vedly a budeš-li mít sílu se s tím opravdu vyrovnat, setrvej ve svazku. Na jeho udržení a jeho posílení se musíte podílet oba. Pokud budeš mít nějaké pochybnosti, bylo by asi dobré vše ukončit. Na dofinitivní rozhodnutí nespěchej a nepodcenuj ani maličkosti. Přeji Ti šťastnou volbu.
1. Duben 2007 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A proč ne ? Ne každé děvče chce mít doma blonďáka, a ne každý muž chce mit doma blondýnu. Ale blonďáčci byť jsou méně duševně nadaní jsou hezcí, to se jim nedá upřít.
1. Duben 2007 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
ester (anonym)
Yankee,možná právě proto že s tím zkušenost má by to neudělala.Protože mít zkušenost znamená i znát limity té situace.Mluvím z vlastní zkušenosti,jednou jsem jednorázovou bokovku absolvovala a UŽ NIKDY VÍC.Psychicky mě to málem položilo,už bych to nikdy neudělala.
2. Duben 2007 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Destiny (anonym)
Milý yankee, ani nevíš, jak Ti rozumím. Rovněž se bojím toho, že svému partnerovi zevšedním. Překvapuje mne, jak jsou si mnozí lidé jistí svým vztahem, svým partnerem (i sami sebou, ale to sem nepatří). Někdy jim tiše závidím, sama to neumím. Bojím se budoucnosti, i když to maskuju. A tak žiju přítomností, raduju se z toho vztahu, který mám, a obavy z budoucího se snažím překonat nadějí, že ten láskyplný vztah vydrží. Když člověk o lásku pečuje, a oba se snaží, tak přeci není důvod, aby zanikla. Pokud o ni jeden přestane stát, tak už se to stejně nedá vynutit. Jinak k tomu, že je to TVŮJ problém, vyrovnat se s partnerčinou minulostí. Máš pravdu. Sama za sebe myslím, že tohle se zvládá těžce, těm myšlenkám se nedá ubránit. Jen se naučit s nimi žít a držet je v nějaké přijatelné mezi, nenechat se jimi ovládnout. Hodně štěstí, yankee, a mysli pozitivně. :-)
2. Duben 2007 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
kanec (anonym)
to vubec neres mareno! Kazda z vas nas casem zacne nudit a koukame zase po jinejch. S tim nic nenadelas.
2. Duben 2007 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Chtěla bych to.
2. Duben 2007 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
vztah len pre sex..hmm,ja to nemozem pochopit,viem ze vela ludi to tak robi ako telesnu potrebu,ako ked sa ti chce ist na wc a potrebujes si ulavit,taketo nieco nechcem pred rokmi som to skusila raz a nikdy viac citila som strasne spinava ako nejaka vec na jedno pouzitie ..bez citu sa to neda proste nie ...
2. Duben 2007 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
kanec (anonym)
no a na co jinyho ses nez na jedno pouziti?
3. Duben 2007 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
yankee (anonym)
Destiny, moc díky za podporu. Upřímně - je to stále lepší. Nejsem žádný sebetrapič a iracionalitu já nerad, i když je v životě všudypřítomná. Moje partnerka je skvělá ženská, každý den se o tom můžu přesvědčit, a to je ten nejlepší lék. Všem ostatním taky díky za názory a zkušenosti. Pomáhá to. Doufám, že je to prospěšné i vám!
3. Duben 2007 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
bachyně (anonym)
kanče běž se zastřelit, jsi zbytečný
3. Duben 2007 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
kanec (anonym)
to rozhodne nemam v umyslu. Na svete sme proto abysme si uzili a ja to delam. Zbytecny si teda na rozdil asi od tebe nepripadam.
3. Duben 2007 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
kanec ty sa mas)
3. Duben 2007 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Matylda (anonym)
vážně to kanče děláš, a nebo o tom jenom básníš na všech možných diskuzích?
3. Duben 2007 - 18:40

Stránky

Přidat komentář