Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
145 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

vzrušuje mě simulované škrcení

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Mám takovou zvláštní sexuální fantazii, nevim zda jsem v tom ojedinělý, ale pochybuji, že by to nikoho jiného nevzrušovalo. Předem zdůzarňuji, že nejsem žádný sadista nebo násilník, vzrušují mě pouze hrané zcénky. Vzrušuje mě taková ta infantilní pubertální hra, kdy se třeba holka ze srandy chytne pod krkem a dělá, že se škrtí, nebo že jí někdo škrtí a vyplázne jazyk a pak se zase usměje, nebo třeba jedna druhou jako škrtí. Já tohle dělám s partnerkou, tedy ona se mi svěřila, že má ráda, když jí chytnu pod krkem třeba při svádění a já jsem se jí zase svěřil, že mám rád hraný zcénky a tak to provozujem při sexu, já jí jako držim za krk a ona hraje škrcenou a při tom se milujem, nebo třeba když mě chce navnadit, tak vezme třeba šátek a dá si ho kolem krku a řekne "uškrtim se", je to jenom jako a ona se pak zasměje a já jsem nažhavenej, podotýkám, že kdyby po mě chtěla opravdovou akci, tak to bych nikdy neudělal, mám rád pouze když je to hraný. Nebo třeba jako hraje oběšenou a já jí pak jako zachraňuju umělym dýchánim, jsou to neskutečně vzrušující hry, je to takový naše malý tajemství, moc jí miluju a jsem rád, že jsem takovou holku našel, bylo to neskutečný štěstí. Tak by mě zajímalo, jak se na to dívaj ostatní a taky hlavně holky, jestli je to taky vzrušuje a jestli by to s klukem dělaly, kdyby se to líbilo oběma.
24. Leden 2011 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Foxy (anonym)
Mám takovou zvláštní...No, taky v sobě můžeš mít latentní asfyxiofilii. Takovou dobře ukrytou, co se zatím skrývá někde v koutku, kdesi na dně tvé mysli. To se pak může stát, že čertík pokušitel ti při takové "jako hře" ve zvláště slabé chvilce našeptá "a co takhle to zkusit doopravdy, jen tak malilinko... co by se mohlo stát"... A může se stát, že ten zvláštní pocit změněného vědomí, který si tím vyvoláš, tě zaujme. Zkusíš to znovu, pak trochu víc, až k hraně vědomí... a spadneš do toho. Třeba budeš mít štěstí a svůj výlet za hranu vědomí přežiješ; ale stejně jseš od té chvíle chycen. Velmi rychle totiž tyhle mezní prožitky propojíš s erotickými (transcendent pleasure, ultimate orgasm) - a vzápětí se na nich staneš závislý. Protože výsledný prožitek překoná cokoliv, co jsi do té doby prožil. Jeho síla je srovnatelná s nejsilnějšími drogami, a takto vzniklá asfyxiofilní závislost je pevnější než závislost na heroinu. Závislost o to horší, že drogu je koneckonců možno odejmout, ale bezdechou rozkoš máš u sebe neustále. Vždyť stačí tak málo, a opět se ocitneš v tom zvláštním, vábivém světě nadzemské blaženosti... až to jednou, dříve či později přeženeš, a už se z něj zpět nevrátíš. Nebo se ti naopak může stát, že zabiješ svou partnerku, kterou jsi předtím svedl na stejnou cestu. Takže se dobře hlídej, abys své skryté běsy nevypustil - se všemi následky, které by to mohlo mít. Není to žádná sranda, sešup z výšin vrcholného blaha do toho nejhlubšího pekla může být zatraceně rychlý!
27. Leden 2011 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Ty jsi (anonym)
No, taky v sobě můžeš...potěr :-)
27. Leden 2011 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
No, taky v sobě můžeš...Mám pocit, že sis asi špatně přečetl můj článek a taky mám pocit, že ve svém článku píšeš tak trochu o sobě, je to zajímavý, jak najednou znáš všechny podrobnosti, nemyslíš? Ale nejpodstatnější je, jestli jsi to do teďka nepochopil, že já nikde nepíšu, že bych se sám škrtil a to mě vzrušovalo nebo tak podobně, já píšu o tom, že mě vzrušuje, když vidim hranou zcénku a hlavní aktér je tam hezká holka, co hraje škrcenou, tudíš ten herecký výkon dívky, tak že sem netahej nějaké moje prožitky z nějaké tvojí asfyxie, to s tím nemá co dělat, protože já nic takového neprovozuji na rozdíl od tebe nejspíš.
27. Leden 2011 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
ALI (anonym)
Jardo a kolik ti je let?
27. Leden 2011 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Jardo a kolik ti je let?22 let a přítulce 19, mě to prostě nějak přitahovalo vždycky, tedy vždy mě to vzrušilo a taky mě přitahuje dívčí štíhlej sexy krk, ale mam to rád jenom jako jenom jako hru a když to chce ta holka a dělá, to mě vzrušuje, já to cítim jako takové jednak vzrušení z jejího krku a jednak když to zahraje dost reálně prostě mě to zcitliví a vlastně vyvolá trochu podvědomej strach o ní a takovej ochranej pud, je to jako trošku napětí při hororu, jako strach o milovanou osobu podvědomě a znásobí se to se sexuálním vzrušením, které tím ohromě zesílí, prostě vzrušuje mě ten hereckej výkon, kdyby to bylo doopravdy, tak bych to nesnesl, to by bylo pro mě utrpení
27. Leden 2011 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Foxy (anonym)
Mám pocit, že sis asi...Neútočím na tebe - jen varuji. Může to být varování i pro jiné - ono je to něco, co skutečně může zabít. Jseš li si jist sám sebou, tím lépe.
28. Leden 2011 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
22 let a přítulce 19, mě...Já tě chápu, mě to taky bere, dokonce mam přítelkyni který se to líbí a nemůže se dočkat, až jí večer před milovánim trošku přiškrtim.
2. Únor 2011 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Foxy (anonym)
Já tě chápu, mě to taky...Hrátky s dechem... Zneužívá se při nich fysiologického mechanismu, který má chránit mozkové buňky v případě akutního ohrožení nedostatkem kyslíku, který ovšem má i silný psychotropní efekt. U disponovaného jedince to může vyvolat positivně vnímaný prožitek srovnatelný s účinky silných psychedelik. Velmi snadno zde vzniká závislost. Dovolil bych si tu citovat svého věci znalého kolegu: "Tak si hrajte, ale opatrně - je to zatraceně nebezpečná hra. Má jednu velkou vadu. Dá se do toho zahučet rychleji než do drog. Je to strašně silné a když jsem o tom diskutoval s primářem sexuologického ústavu, tak mi řekl, že spíš dostane starýho feťáka z heroinu, než holku z rozvinuté asfyxiofilie. Od héra můžeš člověka odstavit, ale nedostatek kyslíku si může udělat kdykoliv a sám."
2. Únor 2011 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Zetsu (anonym)
Neútočím na tebe - jen...Nejlepší je když si smáčkneš aortu na krku :D to pak jenom sebou třískneš a nevíš co se děje :D
15. Říjen 2011 - 1:55
Obrázek uživatele Návštěvník
s (anonym)
Nejlepší je když si...s
15. Říjen 2011 - 1:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Zetsu (anonym)
Nejlepší je když si...Jo,ale nemačkej si tu aortu,protože tě pak bude bolet hlava asi tak 3 hodiny :D a v nevědomí budeš tak 15 vteřin :D
15. Říjen 2011 - 2:37
Obrázek uživatele Návštěvník
MilanXd (anonym)
... věci znalého kolegu.... Hele dík :-)))
15. Říjen 2011 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Zetsu (anonym)
Hlavně tu aortu nedrž dlouho ! :D čím déle tim víc v ..... :D mě stačilo 7-8 vterin :D
15. Říjen 2011 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dneska jsem měla sex s přítelem. Ví, že se mi líbí, když to není moc jemný sex. Najednou mě chytil za krk a držel. Přišla jsem si úplně v jeho moci a dost mě to vzrušovalo, líbilo se mi to. Řekla jsem si o to ještě jednou, řekla bych, že i malinko přitlačil. Jak o tom tak čtu, není to žádná legrace, přes to na to myslím. Nikdy dříve by mě nic takového nenapadlo. Nikdy. Přijdu si divná, asi bych to měla vytěsnit z hlavy.
30. Září 2012 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Na diskusi je oběšení a tam je zmínka o erotickém oběšování.
30. Září 2012 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Na diskusi je oběšení a...V rychlosti jsem to pročetla...provaz kolem krku...brr, tak na to rozhodně nemyslím. Spíš mi to celé nahnalo pěknou hrůzu. Je mi ale jasné, že i to co jsem zažila včera není nijak normální a je to nebezpečné.
1. Říjen 2012 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
V rychlosti jsem to...Ale už kolem té myšlenky kroužíš jak můra kolem plamene. Ten tvůj partner tě dřív či později stiskne malinko víc a podrží tě o chvilku dýl a ty se dopracuješ k tak nepopsatelně silnýmu prožitku, že už se ho nebudeš chcet vzdát. Budeš to chtít znova a znova a pokaždý o kousek víc. Budeš už nafurt chycená a už tě to nepustí, protože to bude silnější než ty. A to samý bude platit pro toho tvýho přítele. Oba jste právě na rozhodovací hraně. Když ji překročíte, cesta zpátky už nebude.
1. Říjen 2012 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
Měl jsem kdysi dávno kolegu v práci. Celkem nenápadný týpek to byl. Pak najednou nepřišel do práce. Našli ho doma nahého a oběšeného ve skříni. Sperma mu cákalo snad i z uší. Taky experimentoval a nějak se mu to vymklo. A nějak tak dopadl i ten známý herec. Takže - vše má své meze. Bacha na to.
1. Říjen 2012 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ale už kolem té myšlenky...Když to čtu zní to opět dosti děsivě. Ledasčeho jsem se dokázala v životě vzdát, občas uvažuji celkem i rozumně a pud sebezáchovy taky mám. Tak doufám, že budu takto uvažovat i při sexuálních hrátkách. Opravdu mě v tu chvíli co se to stalo nenapadlo, že by šlo o tak nebezpečnou věc a opravdu se mi to líbilo, to musím říct. Možná, že kdybych to sem nenapsala, ani bych si to celé tak neuvědomila. S přítelem si o tom promluvíme.
1. Říjen 2012 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Měl jsem kdysi dávno kolegu...Strašný :-((.
1. Říjen 2012 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
MilanXd (anonym)
Na mých stránkách píšu seriál návodů na méně známé sexuální praktiky a o novinkách v erotických pomůckách. Mimo jiné jsem chtěl napsat povídání i o ASFYXOFILII. Jelikož řadu témat konzultuju s odborníkama, tak jsem vyrazil do Sexuologického ústavu a zpovídal jsem na toto téma jednoho na slovo vzatého odborníka. Po tom, co jsem se dozvěděl jsem od mého pisálkovského záměru upustil. Důvod je prostý - podle toho lékaře je mnohem jednodušší se zbavit návyku na heroin než na tuhle "radovánku". Je to jako vůbec nejsilnější droga a v podstatě léčit ani nelze. Základem toho průšvihu je to, že to skutečně přináší vzrušení a extrémně to posiluje orgasmy. - Především nedostatek kyslíku v mozku. Posunování hranic a chuť vyzkoušet ještě větší extázi vede nezadržtelně ke smrti. Kdybych to napsal - zcela jistě bych tím vyvolal především zvědavost a chuť to vyzkoušet. A tak strašné riziko bych si na svědomí vzít opravdu nechtěl. Takže si raději kup Maxlover - což je asi nejsilnější erotická pomůcka, která mi prozatím prošla rukama. Extrémní orgasmus umí taky a hrozí při tom jen propocení lůžkovin...
1. Říjen 2012 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Na mých stránkách píšu...A dáš sem odkaz na ty stránky?? Ráda se podívám.:-)
1. Říjen 2012 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Foxy (anonym)
Na mých stránkách píšu...Zdravím Tě, XD! Máš pravdu. Skutečně je mnohem jednodušší se zbavit návyku na heroin než na tuhle "radovánku". Hodně jsem o tom napsal. To riziko návodnosti je jasné a nezpochybnitelné. Jenomže je dost nečekaně mnoho těch, co už do téhle závislosti neodvratně spadlo. To pak už nemá nejmenší smysl varovat, aby se do toho nepouštěli. Nemá smysl varovat, že mohou umřít, to oni velice dobře ví. Jenomže síla prožitku je silnější než sama smrt. Je nepopsatelná, s ničím neporovnatelná, nemá smysl se ji snažit substituovat. Proto se snažím o "harm reduction", protože to jediné už pak má smysl. Tady pak totiž zabíjí naivita a neznalost těch kdo se už do těchto hrátek pustili. Nevím, co je horší; zda nebezpečí návodnosti, nebo nebezpečí neznalosti mechanismů účinků a záludností těchto hrátek se smrtí. Návodnost... Kdo má v sobě predisposici, tužbu, nutkání, ten to nejspíš dřív či později "ve slabé chvilce" stejně ochutná. Pak pro něj rady typu "když už se do toho pouštíš, dej si pozor na to a to a rozhodně nezkoušej tohle a tamto" mohou mít cenu života. Doslova. Takže nevím, co je horší; je to jako ta Skylla a Charybda ze starořeckých bájí, taky si nevybereš. Hodně zdaru, měj se!
1. Říjen 2012 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
MilanXd (anonym)
A dáš sem odkaz na ty...Pro Janu: http://www.eroticke-pomucky.cz/
1. Říjen 2012 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pro...Díky :-).
1. Říjen 2012 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
vzrušuje mě sim (anonym)
Na mých stránkách píšu.........to je na hovno,věř tomu kdybys zkusil nesimulované,jiné už bys nechtěl.... :-DDD
1. Říjen 2012 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Foxy (anonym)
......to je na hovno,věř...Neboj, on to ví velice dobře. I když jen zvenčí. A má pravdu, když varuje. Protože i on ví, co by mohl boj se závislostí obnášet. Jenže já to znám i zevnitř, jako insider. Takže vím. Naprosto přesně vím, jaké nepopsatelné prožitky ti to přináší. Je to nesrovnatelné s čímkoliv, co jsi dosud prožil. Jenže já vím to, co ty ještě nevíš. Totiž to, že už to nemáš pod kontrolou, i když si myslíš že jo. Nemůžeš už bez toho být. Když už to trvá příliš dlouho, zachvátí tě neodolatelné nutkavé puzení. V tu chvíli jednáš jako naprogramovaný. Sebesilnější vůle v tu chvíli není nic platná, rozum je vypnut. Veškeré tvé konání směřuje k jedinému; znovu se dostat do toho světa za hranou vědomí, světa pocitů nepopsatelné síly. A pak je po všem. Jsi zase zpátky v tomto světě, zvolna se sbíráš, celý zmlácený, plný hnusu sám nad sebou, na prahu třeštivé bolesti hlavy a říkáš si, že už nikdy... To nikdy trvá pár dní, možná týden, měsíc... ale stejně tě to neodolatelné puzení zachvátí znovu. Opět jak naprogramovaný, s myslí upnutou k jedinému cíli, znovu... mám pokračovat? Ne, nemáš to pod kontrolou, i když to ještě nevíš. Jseš chycen, z tohohle kruhu není úniku. Heroinistovi lze jeho drogu odejmout. Ty tu svou máš stále u sebe. Je v tobě, je tvou nedílnou částí. Nezbavíš se toho. Dvanáct let můžeš abstinovat, celou tu dobu můžeš toho démona svou vůlí držet na uzdě. A holedbat se sám před sebou, jak báječně už jsi za vodou. Pak stačí jen krátké zaváhání, chvilkové polevení pozornosti - a jsi v tom zpátky. Se vším všudy. Takže tohle je asfyxiofilní závislost.
1. Říjen 2012 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladys (anonym)
Ahoj Jani, neozveš se sem ještě, zaujala si mě a rád bych s tebou tohle prodiskutoval :-)
5. Listopad 2012 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladys (anonym)
Pro Janu ladamenss@seznam.cz pokut se mi bude chtít ozvat a nebo pro nějakou ženu které tohle téma něco říká a hledá partnera k vyzkoušení
6. Listopad 2012 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladys (anonym)
Pro Janu ladamenss@seznam.cz pokut se mi bude chtít ozvat a nebo pro nějakou ženu které tohle téma něco říká a hledá partnera k vyzkoušení
6. Listopad 2012 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Uchvátilo mě erotické přiškrcování...v ten moment co jsem ho prožila poprvé. Stalo se tak do dnešního dne jen dvakrát. Říkám si, není to se mnou nijak zlé jak to vypadalo, když jsem to sem psala. Ale je pravda když nad tím začnu přemýšlet...mám chuť si to opět zkusit. Naštěstí moje myšlenky nesměřují pouze k těmto praktikám.:-)
9. Prosinec 2012 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
škrcení (anonym)
taky mne to velmi bere ale nemuzu najit holku kterou by to bralo taky, ozvi se: princs@seznam.cz je mi 33 prima kluk, těžko se hledá...
18. Říjen 2013 - 0:41
Obrázek uživatele Návštěvník
debilka (anonym)
Můj přítel chce po mě škrcení při sexu. Jako jestli by mě nemohl škrtit. Máte nějaká videa na toto téma?
31. Leden 2014 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
ten co ho to ta (anonym)
debilka Videa seženeš na netu, staší zedat do googlu např. Choking and fucking nebo strangling and sex a je toho tam plno. Hlavně ať je opatrný. Mě nejvíc vzrušuje, když to hlavně bere tu holku, pokud to mám aplikovat na ní jakože na partnerce, tak jen lehce a spíš jen držení za krk a škrcení vyloženě jen symbolicky, bohužel některý holky to však chtěj i doopravdy.
31. Leden 2014 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
Ahoj. Já si vždy sednu nahá na židli on mě připoutá. Zakloním hlavu a on mě škrtí, ale doopravdy. Je fajn, že je tvrdý. Přitlačí a je to fakt silné a to je super, ale už mě to dost nudí. Máte jiné tipy?
18. Únor 2014 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lej (anonym)
Zkusil sem erotické oběšování jen jako a to je fakt síla :-)
18. Únor 2014 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
Zkusil sem erotické...A oběšoval si i partnerku?
18. Únor 2014 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
Zkoušeli sme to navzájem a...Takže dík zkusíme to. A je to silné? Miluju když je to silné .
19. Únor 2014 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Lej (anonym)
Takže dík zkusíme to. A je...Silné to je když se tohle dělá správně a taky s tim co se má. Někdy i sám sobě a hodně často se mi podaří se tim víš co ;-)
19. Únor 2014 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
Dnes jsme to zkusili fakt super a teď jdem na to zase přítel šel koupit širší provaz už se moc těším v noci. Přidělal oprátku a oběšoval mě. Pak mě sundal. Vzal provaz škrtil a bylo to super. Je to dobrý postup?
19. Únor 2014 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
A máte ještě jiné tipy?
19. Únor 2014 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lej (anonym)
Lepší je popruh tak 4 až 5 cm ale radši bych to rozvedl jinde než tady. Co přez meil? Dáš li tak se ozvu .
19. Únor 2014 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
Popruh? Právě jsme to dokončili. V obýváku máme oprátku tak mě svlékl pověsil a nejlepší je že to utáhl a já to netušila. Takže to bylo nádherné silné.
19. Únor 2014 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
A nemáš nějaký videa, kde muž při sexu škrtí ženu?
19. Únor 2014 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Viki (anonym)
Dnes jsme to zkusili fakt...Oběšování,bez toho aby byl v Tobě je nesmyslné.Nech si to dělat někým kdo to ovládá.Při tomto způsobu stupňování rozkoše se nevěší,ale jen přiškrcuje.
19. Únor 2014 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
Oběšování,bez toho aby...No máme oprátku já si stoupnu na židli jen ji občas dáme pryč. Je doktor takže mu věřím. Vím, že je to zvláštní. Dřív mě škrtil rukou, ale to nás oba nudilo tohle nás oba vzrušuje. Máš tedy jiné tipy?
19. Únor 2014 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
Nedávno jsme si koupili silný provaz. A už je tady přítel přinesl i provaz tak se těším na nádherný prožitek.
19. Únor 2014 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Lej (anonym)
Viki má pravdu, s tím zasunutím je to o hodně silnější. Zkusil sem ležet a jak na mě byla na koníka, tak sme měli popruh přez trubku a chvílemi jí škrtil tak že sem ji tahal za krk proti trubce
19. Únor 2014 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
lucaluca50 (anonym)
Viki má pravdu, s tím...To je dobrý. Teď jsme skončili. Nejdřív mě škrtil jen provazem a pak vytáhl 4 nabíječky a škrtil mě. Škrtí mě každou chvíli. Pak jsme si chtěli pustit videa, kde muž škrtí ženu, ale nic jsme nenašli. Máte nějaká
19. Únor 2014 - 12:12

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama