3872 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Prosím! (anonym)
Odpověď na Měla by to být ona, nevím. S
Smaž tvůj poslední příspěvek !díky
7. Prosinec 2021 - 17:42
Návštěvník (anonym)
Mě spíše vzrušuje,když žena něco rozsedne.
8. Prosinec 2021 - 17:22
kvetinoska (anonym)
Ano hned jsme je poznali.(:
9. Prosinec 2021 - 4:57
Návštěvník (anonym)
Tobě bych ráda šlápla na kouličky, ty ouchyláku.
9. Prosinec 2021 - 5:01
Chceš mi drtit ... (anonym)
Odpověď na Tobě bych ráda šlápla na
Hm odkud jsi?věk výška váha?vel.tlapky?? Neni problém!a ještě ti za to dám odměnu!!!!dej mail
10. Prosinec 2021 - 14:51
Anonym (anonym)
Odpověď na Smaž tvůj poslední příspěvek
NESMAZU!!! Ať ji klidně píšou ti, které baví sadismus!!
10. Prosinec 2021 - 22:10
Návštěvník (anonym)
https://xhamster.com/videos/crush-nuts-with-high-heeled-boots-10334291 Rozdrtit vlašský ořech tím, že se po něm žena jen projde, nejen žena, je opravdu "lehké". Určitě tady v Čechách a na Moravě a Slezsku. V zahraničí mají ořechy, PRAVDĚPODOBNĚ, pevnější!!!! :-) Alespoň si představujte něco, co je MOŽNÉ!!! :-) :-) :-)
11. Prosinec 2021 - 8:43
jjj (anonym)
Odpověď na https://xhamster.com/videos
Je to pravda. Dospělá žena rozdrtí prakticky každý vlašský ořech jen tím, že se po něm projde. Její váhu téměř žádný ořech neudrží.
11. Prosinec 2021 - 10:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je to pravda. Dospělá žena
Však je pod tím videem také otázka, zda ta žena váží max. 40 kg... :-) Anebo jsou to nějaké extra tvrdé ořechy. Takové u nás nerostou...
11. Prosinec 2021 - 11:41
anonym (anonym)
Dnes jsem čekal na zastávce na vlak, vedle stála holka, hubená, žádná "těžká váha". Vyndal jsem cigarety, zápalil. Najednou jsem uslyšel takové "rachtání", nebylo to křupnutí. Myslel jsem, že mi vypadl telefon nebo takové bonbonky v krabičce, nechci dělat reklamu. Se rozhlížím po zemi, nenacházím, co by mi mohlo vypadnout. Jak mně viděla, že něco hledám, prohlásila: "To jsem byla já, šutr." A usmála se. Myslela tím, že rozšlápla kámen z posypu. Tak jsem se díval, jak přešlapuje a "rachtají" pod ní další. Mohu vám sdělit, že ty kameny NEBYLY malé!! Velikost tak jak "lentilka", ta malá.Jehlové podpatky neměla, měla takové normální. Tak 0,5 * 0,5. Zaujalo mně na tom, že ty ženské VÍ, co dokážou rozšlápnout!! Každopádně to bylo docela hezké. :-)
14. Prosinec 2021 - 19:12
Návštěvník (anonym)
Tak ono je to logické, že ženy ví, co dokážou rozšlápnout.
14. Prosinec 2021 - 21:37
Anonym (anonym)
Odpověď na Tak ono je to logické, že
Divný je, že věděla, co je to "za zvuk"!! Jak jsem psal, myslel jsem, že mi něco vypadlo z kapes¡!! NENAPADLO mně, že je to zvuk, který vydává kámen velikosti "lentilky", který je drcen pod jejím podpatkem!!
14. Prosinec 2021 - 22:29
Tom (anonym)
Nic neobvyklého. Přítelkyně několikrát trefila podpatkem dřevěný práh u dveří. Kolikrát ho kus utrhla. Její reakce nebyla téměř žádná. Někdy pohled co to bylo za zapraskani někde u nohou nebo jen úsměv co jsem to zase rozslapla.
15. Prosinec 2021 - 15:14
Hanka (anonym)
Odpověď na Divný je, že věděla, co je to
Tak pokud ty podpatky normálně nosí a chodí v nich, tak už jimi určitě něco rozšlápla, takže ten zvuk zná.
15. Prosinec 2021 - 20:53
Anonym (anonym)
Odpověď na Tak pokud ty podpatky
Hanko, JAKÝ je to pocit, rozslapnout třeba ten "šutr"?? Pripadas si jako "silná" žena, že dokážeš takovou věc? Já vážím 98 kg, samozřejmě se mi to nepodaří, my chlapi nenosime podpatky, navíc máme měkké podrážky. Vy ženy kovové nebo z tvrdého plastu.
17. Prosinec 2021 - 19:14
Tom (anonym)
Odpověď na Tak pokud ty podpatky
To známe vašichni. Jen u žen je to častější. Pokud tedy mají podpatky nebo tvrdou podrážkou. Drevaky nebo nazouvaky. Kolikrát se mě ptala otázkou, to jsem byla já? Nebo si ihned odpovídá, co jsem to zase rozslapala. Ale to jen v případě, že to krupnuti je slysitelne.
19. Prosinec 2021 - 15:12
Obrázek uživatele ona1962
ona1962
Nejsem už mladá žena, je mi 59 let,jsem z Prahy,ráda se stydím v létě bosa před lidmi, mohu bosa chodit ve špíně hairy52@seznam.cz
25. Prosinec 2021 - 16:22
Emergy (anonym)
Ne
25. Prosinec 2021 - 22:45
Linda (anonym)
Odpověď na Hanko, JAKÝ je to pocit,
Jaký je to pocit? SKVĚLÝ!!! Když jsem jen slabá žena, pod mým podpatkem praskají kamínky, dělám "důlky" do podlah, bořím se do asfaltu i trávníku - to je špatný, mám špinavé podpatky, držím vše živé, co je na chodníku, přinutím přítele ŘVÁT, když mu slapnu na ruku!! Je to KRÁSNÉ, cítím se být SILNÁ!!
28. Prosinec 2021 - 0:16
skávecj"joža"na... (anonym)
O víkendu mi přítelkyně rozšlapala dort a dala slízat z bot, to je tak vzrušující ta krútaJ O víkendu mi přítelkyně rozšlapala dort a dala slízat z bot, to je tak vzrušující krúta bianka.,,Idiánka
28. Prosinec 2021 - 6:44
Mikes (anonym)
Odpověď na Jaký je to pocit? SKVĚLÝ!!!
Linda slapla si priateľovi už na penis? A koľko váziš?
28. Prosinec 2021 - 10:25
Linda (anonym)
Odpověď na Linda slapla si priateľovi už
Ahoj. Neslapla a neslapnu!!! Jelikož mám ptáky a koule "ohmatane", vím, že jsou jako houba, ROZSLAPALA bych to!! Hnupovi slapu na hlavu, jen na čelo, otisky mu zůstávají tak tejden, zákeřné si je Vladana, když jde do práce. MUSI VYDELAVAT PRACHY!! :-) Z dlaně mu otisky zmizí druhej den. Že zad a břicha to trvá dýl, je dobrý, že to není vidět!! :-) Dávám si POZOR na břicho, abych mu neprotrhla vnitřní orgány, přenášíme váhu na přední část lodiček. Na hrudníku je to JINÉ, to do něj jehly zaborim!! :-)
30. Prosinec 2021 - 23:25
Linda (anonym)
Oprava: Zakryje si je vlasama. Ty otisky
30. Prosinec 2021 - 23:27
Linda (anonym)
Proč tě zajímá váha, nevím. Když chceš: 68 kg
30. Prosinec 2021 - 23:28
Linda (anonym)
NE , že bych si to "NEUZILA", to NE!! Jenže bych ho "vykastrovala", možná ZABILA! Do kriminálu se mi NECHCE!! I proto si dávám pozor, abych mu MOC neslapla na břicho, nebo "na spánek". To bych se mohla proborit až do mozku!!
30. Prosinec 2021 - 23:41
Linda (anonym)
Než půjdu mučit toho svého kretena. Nejvíc ho bolí podpatek na hřbetu ruky, pak v dlani, pak v zádech, pak na hrudníku, až pak na čele. Za chvilku dojde. L.
30. Prosinec 2021 - 23:51
Mikes (anonym)
Odpověď na Než půjdu mučit toho svého
Lebo ja som si už nechal prisliapnut penis a zaujímali má aj iný a neboj není to až také hrozné záleží na Tom koľko žena váži a ako šliape
1. Leden 2022 - 6:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Proč tě zajímá váha, nevím.
Tvoja váha už rozpučí všetko že narozdiel od ešte malého
1. Leden 2022 - 14:59
Linda (anonym)
Odpověď na Lebo ja som si už nechal
Slapu normálně, tedy patu nenadlehcuju!!!! NENI možné, abych mu koule nebo ptáka NEROZSLAPLA!!
1. Leden 2022 - 20:19
Mikes (anonym)
Odpověď na Slapu normálně, tedy patu
Ale ja som myslel na boso ale bola ľahká to je pravda
2. Leden 2022 - 14:32

Stránky

Přidat komentář