3765 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
Odpověď na Blbe, idiote, debile! S tebou
Pozdravuj "u výrobního pásu" nebo ve "výkopu"!!:-) :-) :-) :-) Jestli jsi schopen tuto práci vykonávat. A NEZAPOMEŇ: Síla je v Newtonech, s velkým "N", kilogram je jednotka hmotnosti!!! Dokonce z SI!! :-) :-) :-)
2. Říjen 2021 - 23:09
huba (anonym)
Žádná výška podpatku nebo jen max centimetr. Žena si na dvůr nebere lodičky, když jde rozšlapat ořechy slepicím, ale domácí obuv s plochou podrážkou. A stoupne na ořech tak, 6e na něj položí patu a druhou nohu zvedne. Tak na ořech přenese celou svoji váhu a pod celou její vahou každý ořech spolehlivě praskne.
2. Říjen 2021 - 23:09
huba (anonym)
Odpověď na Inteligentně, mimo jiné,
Už to chápeš ty magore (mgr) od lopaty? To tvé "studium" bych rád viděl. Debilku!!!
2. Říjen 2021 - 23:12
Jana (anonym)
Tady se hromadně blbne, nebo to někoho opravdu vzrušuje? Já jsem párkrát rozšlápla šneka, když jsem se nedívala na cestu, ale bylo mi z toho vždycky dost blbě. Skoro bych brečela, když ta ulita křupla.
2. Říjen 2021 - 23:29
Anonym (anonym)
Odpověď na Už to chápeš ty magore (mgr)
Rozsirim ti obzory: Soustava SI: Kilogram, Metr,Sekunda, Kelvin, Mol, Ampér,Candela. Kdybys chtěl, mohu ti vysvětlit, Maxwellovy rovnice, integrály, diferenciální rovnice a jejich soustavy, parciální derivace, Gaussovu větu, výpočet Ohmova zákona pomocí integrálů. Asi ne, co?? Bylo by to zbytečně. Bůh to zařídil tak, že někdo je chytrý, někdo ne. Ten umí jen HLOUPĚ urážet. Nemám ti to za zlé!! V Bibli je psáno: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je Království nebeské.". Také toto: "Neváhejte perly sviním, neboť je zaslapou do země a obrátí se proti vám.". Tedy naší konverzaci ukončují.
2. Říjen 2021 - 23:30
huba (anonym)
Mezi plochým podpatkem ženy v domácí obuvi a betonvou podlahou je jen ořech, který je mezi podpatkem a podlahou stlačen celou váhou ženy, která na něj tu váhu přenese. Nikde jinde než na tom ořechu její celá váha nespočívá a nikde se na žádné jiné body nerozkládá. Tak sem nepleť vektory a podobné hovadiny.
2. Říjen 2021 - 23:33
Korigátor (anonym)
https://xhamster.com/videos/crush-nuts-with-high-heeled-boots-10334291 Rozdrtit vlašský ořech tím, že se po něm žena jen projde, nejen žena, je opravdu "lehké". Určitě tady v Čechách a na Moravě a Slezsku. V zahraničí mají ořechy, PRAVDĚPODOBNĚ, pevnější!!!! :-) Alespoň si představujte něco, co je MOŽNÉ!!! :-) :-) :-)
13. Říjen 2021 - 17:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na https://xhamster.com/videos
Díval jsem se na to video. To ale není tím, že by v zahraničí měli pevnější ořechy, ale tím, že po nich v tom videu nechodí žena běžné průměrné váhy, ale lehká holka.
13. Říjen 2021 - 23:53
Marta (anonym)
Odpověď na Díval jsem se na to video. To
Vážím 62 kg, ale nedokážu si představit, že bych ořech nerozšlápla. Zatím pode mnou křupl úplně každý.
14. Říjen 2021 - 10:07
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na Vážím 62 kg, ale nedokážu si
Šikulka mala
14. Říjen 2021 - 12:20
Marta (anonym)
Odpověď na Šikulka mala
Na to nemusím být žádná šikulka. Po přečtení této diskuze jsem to zkusila. Vzala jsem pytlík ořechů a jeden po druhém jsem kladla na podlahu a na ně přenášela váhu. Neudržel mne ani jeden.
14. Říjen 2021 - 20:53
Honza (anonym)
Oba nás strašně rozruší, když žena venku rozšlápne hovno a pak ho přinese na botě domů. Naštěstí se zouváme na prahu, takže ho naroztancuje po bytě, jinak by bylo to vzrušení mnohem větší. Blbý je, když si toho nevšimne a hodí to do botníku. To se pak rozhostí smrad po celé předsíni.
15. Říjen 2021 - 0:47
pepa (anonym)
O víkendu mi přítelkyně rozšlapala dort a dala slízat z bot, to je tak vzrušující.
15. Říjen 2021 - 7:52
Petr. (anonym)
Proboha, co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším.
15. Říjen 2021 - 8:02

Stránky

Přidat komentář