3219 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Submisivní (anonym)
Odpověď na A poslední zážitek, tím s
Máte pravdu. Já strkam nohy pod kola aut, které řídí ZENA. Na parkovištích. Moc to nebolí. Jenže jsem blbnul i na koncertě, dal ruku na zem. Pod podpatky Jakesi ženy. "Trefila" se mi na ukazováček levé ruky!!! JEHLOU!!! Již ho neohnu.
4. Květen 2021 - 23:43
Submisivní (anonym)
Odpověď na A poslední zážitek, tím s
Máte pravdu. Já strkam nohy pod kola aut, které řídí ZENA. Na parkovištích. Moc to nebolí. Jenže jsem blbnul i na koncertě, dal ruku na zem. Pod podpatky Jakesi ženy. "Trefila" se mi na ukazováček levé ruky!!! JEHLOU!!! Již ho neohnu.
4. Květen 2021 - 23:43
Zdar (anonym)
Odpověď na Máte pravdu. Já strkam nohy
Vyskousej dat ruku pod kolo autobusu či náklaďáku,který řídí žena.garantuju ti že to žádná neudělá,,a pokud ano tak to zažijes orgasmus (vtipne myšleno)....
13. Květen 2021 - 5:52
Nazdar (anonym)
Anebo dej nohu pod kolo tramvaje. Ty ženy řídí dost často. A některé dokonce řídí i lokomotivy vlaků, tak dej nohu pod kolo lokomotivy... Ta žena strojvůdkyně si toho ani nevšimne, a i když, tak stejně zastavit nestihne a budeš určitě spokojen...
13. Květen 2021 - 21:47
Submisivní (anonym)
Odpověď na Vyskousej dat ruku pod kolo
Jsi BLB!!! ZOPAKUJ si fyziku SEDMÉ třídy, ohledně tlaku!! Záleží hlavně na PLOŠE, na kterou působí gravitační síla!!! KRETENE, pod pasem tanků je menší tlak, než pod podpatkem, o tlaku pod pneumatikou náklaďáku nemluvě!!! Než ti z huby začnou "padat moudra", trochu se pouc z učební látky ZÁKLADNÍ SKOLY!!
14. Květen 2021 - 22:06
Submisivní (anonym)
Odpověď na Anebo dej nohu pod kolo
Tam si polož hlavu ty, DEBILE!! Co vím, mozek ti "nevytece", protože ho NEMAS!!!!!!
14. Květen 2021 - 22:08
Submisivní (anonym)
Odpověď na Vyskousej dat ruku pod kolo
"Inteligentně", kdybys chtěl, poradím ti, jak tlak vypočítat!!! To bude PREKVAPENI!! Rozumíš tomu jak VUL HVĚZDÁM!!!
14. Květen 2021 - 22:14
Olin (anonym)
Odpověď na Ale jen teoreticky, protože
Mh jsi sadist.ka nemilosrdná jaro misko.
15. Květen 2021 - 3:59

Stránky

Přidat komentář