196 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vzrušuje mě bratr

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Ahoj mám takový problém, je mi 19 let a mému bratrovi Honzovi 18 a v poslední době jsem si všimla, že mě vzrušuje právě Hozna. Jelikož bydlíme s matkou v bytě 2+1 tak jsme s Hoznou v jednom pokoji už několik let. Sice jsme si na to oba už zvykli na to, že se musíme převlékat v jednom pokoji atak, ale nikdy jsme se nepřestali jakoby očkem pozorovat. Nedávno jsem skoro spala a viděla jsem, jak se Hozna vrací ze sprchy, on si myslel, že už spím a tak si sundal ručník no a právě v tu chvíli jsem uviděla, nejen to, že má erekci, ale že má opravdu obrovský penis řekla bych tak 24 cm a široký odhadem tak 6 cm. Nikdy jsem nic takového neviděla na vlastní oči a tak mi v tu chvíli málem zaskočilo a já se málem prozradila, že ho pozoruji. Celou noc jsem pak nemohla usnout a myslela pořád na to, co jsem viděla. Ovšem druhý den co jsme spoli mluvili a seděli na gauči, všimla jsem si, že mu při našem rozhovoru tvrdne a nakonec se uplně postavil, měl tenčí kalhoty a tak to šlo vidět. Honza se sice snažil, dělat jakože nic ale mě to pořád nedalo musela jsem se mu koukat do rozkroku, když si toho všimnul tak se mi za to omluvil a pak raději odešel, ale jak odešel, pocítila jsem, že jsem celá vlhká a že mi srdce rychle tepe. Večer pak když bratr spal všimla jsem si, že mu stojí a těch cca 24 cm vypadalo opravdu jako velký stan - dlouho jsem váhála, ale pak jsem se odhodlala a šla jsem se kouknout zblízka, když jsem mu pomalu stáhla trenky ta velikost a šířka mě zase dostaly, úplně jsem skoprněla a celá se vzrušila během jedné minuty, musela jsem rychle odběhnout a dvakrát se udělat abych se uklidnila. Tohle už je tak týden až dva dozadu a celou tu dobu teď dělám Honzovi takové lehké narážky na to co má tam dole, občas se ""nechtěně"" otřu, ""omylem"" nemám kalhotky pod sukní a nebo ""nechtěně"" nedovřu dveře od koupelny, když jsem tam nahá, dělám to schválně aby mě viděl a taky to dělá, vždycky když mu dám příležitost. Občas ho také na chvilku uvidím jak masturbuje, když si myslí, že se nikdo nedívá avšak jednou když si to dělal, tak jsem schválně čekala a když už ho chytal orgasmus tak jsem tam vešla v tu chvíli už stříkal opravdu silně a vysoko jako ze zahradní hadice, když skončil úplně celý zrudnul a neřekl ani slovo, já jsem se jen usmála a odešla - celý den se mi pak nepodíval do očí :-) Občas spolu také chodíme do společné sauny (v ručnících) a asi to nevnímá ale stojí mu tam vždycky, ostatní ženy se pak na něho také koukají dost hladově a šeptají si. V jeho domácím soukromém blogu jsem se dočetla, že ho velmi vzrušuji a to zase vzrušuje mě. Nevím zase co mám dělat, nevím jak se mám zachovat, vážené dámy, řekněte mi prosím svůj názor.
25. Srpen 2008 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Dr. Freud (anonym)
Bud jde o tve uchylne fantazie, nebo jste uchylni sourozenci. Ve vasem veku uz bys mela mit kluka a Honza holku, to by vas snad zbavilo myslenek na incest. Pokud partnery nesezenete, silne doporucuju, abyste navstivili psychiatra.
25. Srpen 2008 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Literární kriti (anonym)
Jako erotická povídka je to dost slabé. Ještě musíš cvičit kompozici a větnou skladbu. Časem to půjde. Základ je fantazie a tu máš.
25. Srpen 2008 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
judy (anonym)
pro DanuZáleží jen na tobě co chceš s tím dělat, pokud ti myšlenka na sex s bratrem nevadí. Je to jen tvoje věc a nenech si od nikoho radit dělej všechno tak jak to cítíš :-)
25. Srpen 2008 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
Autorem je evidentně kluk, kterého vzrušuje vlastní sestra (nebo bratr) a stydí se to napsat, takse stylizuje do role té dívky. Pokud alespoň věk pisatele není smyšlený, tak by už měl mít rozum, aby věděl, že incest, neboli krvesmilstvo je u nás trestný čin, za který může jít do vězení.http://www.novinky.cz/clanek/148057-mladika-uz-podruhe-soudi-kvuli-znasilnovani-sestry.html V rovině fantazií může samozřejmě realizovat jakoukoli úchylku. Reálně už však nikoli. Po světě chodí nějakých 6,7 mld. lidí. Pokud si někdo z těch miliard vybere právě svého sourozence, řekl bych, že moc daleko nedošel. Asi je dost omezený. Dost často toto provozují sourozenci cikánské národnosti. Dan v úvodním příspěvku však na cikána nevypadá, takto češtinu nezvládají. Jejich fantazie končí u: "dyk se ji to libilo, more!"Autorovi bych doporučil, aby zkusil zauvažovat, jestli těch zbývajících 6,7 mld lidí v sobě neskýtá třeba i lepší sex. objekt, než je jeho sorozenec..... Kdyby mu bylo 14, 15, budiž, ale pokud je už dospělý, tak ho dost nechápu. Ovšem pokud je to staré úchylacké prase, které si ho tu honí při podobných provokacích, tak tomu nepomůže už nic.
25. Srpen 2008 - 17:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Prcálistka (anonym)
Je to moc krásně napsané, opravdu vzrušující, ale moc reálného základu na tom nebude. Taky se mi zdá z mého pohledu, že to napsal spíš kluk než holka, pak ty rozměry 24/6 to je taky na hranici reality u bílýho kluka nebo že mu v noci stahovala trencle.... nevím, nevím. Smilstvo, nesmilstvo, když to nikdo neuvidí. Ale jako erotická povídka dobrý!
25. Srpen 2008 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Monica (anonym)
Petronius: Jdi do háje, to jsou ty předsudky...Pár lidí si stanoví nějaký nesmyslný zákon a všichni to hned berou za neměný fakt... Když se dva lidi mají rádi, proč by spolu nemohli být? Fakt nesouhlasim s tim, aby se lidi posílali do vězení za to, že někoho milují. A že je to právě sourozenec? No a? Vždyť ten může být bližší než nějaký cizí člověk s kterym se vychrápeš támhle na diskotéce, znáte se od narození, důvěřujete si a především by ti nikdy neublížil. To, že ty nic takového nedokážeš pochopit ale neznamená, že to hned musíš odsuzovat.Jiná věc je pak to, kdyby spolu měli dítě... Ano, to neni v pořádku, protože jak je známo, rodí se takovéhle děti většinou postižené. Ale mohlo by se třeba zákonem ustanovit, aby spolu takovéhle páry děti neměli nebo co já vím, našlo by se určitě spousta cest... Ale hned takovou lásku zakazovat? To je hnus v dnešní době. Podobně to bylo v minulosti s homosexuály, díky bohu to už naše společnost překonala... Snad to jednoho dne takhle bude i s incestem. A nechoďte na mě s tím, že je to nějaká strašlivá deviace a podobně. Už jsem s pár lidmi na toto téma diskutovala a někteří to přirovnávali k pedofilii nebo zoofilii - jenže tady je jeden podstatný rozdíl a to, že tohle dělají oba naprosto dobrovolně, tak proč by se jim do toho měl míchat zákon?
25. Srpen 2008 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Helga (anonym)
Nic na tom není, incest by neměl být trestný, ani ta pravděpodobnost postižení potomků není tak velká, naše kočka má koťata se svým synem a jsou vždy v pořádku. U jedinců s podobnou genetickou výbavou je vždy pravděpodobnodt postižení potomků větší a nemusí to být vůbec sourozenci.
25. Srpen 2008 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Nelly (anonym)
Monico, myslíš si jak revoluční názory máš? Jak nekonvenční umíš být proti tomuto nesmyslně zpátečnickému světu? Tak já vím o tom dost a revoluční jsem byla v době, kdy to bylo potřeba a jinak. Řeknu ti jedno, jediné, jsi kráva, která si nevidí na špičku nosu. Odepisuji zde na mnoho témat, cítím s lidmi a mé srdce je otevřeno všem.Jestli nejsi opravdu tak hloupá, tak se podívej do světa zvířat!!! Ti to mají jasné. A v genech a vědí proč a my to máme po nich. Že i u nich jsou úchylky, to víme. Nebudeme podle úchylů stanovovat pravidla, protože většina je normálně myslících lidí.Že se sexualita ozve je normální věc, můžu to vidět i u bratra a proto si uvědomím, že bych si asi měla najít nějakého chlapce (děvče) a že to na mě jde.Nepleť homosexuály s dobou. A s těmi, s kterými jsi o tom diskutovala měli pravdu. Ty bohužel ani náhodou. Jsi jen hloupé nezkušené kuře, které chce být chytřejší než slepice. Nazdar.
25. Srpen 2008 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Nelly, proč jsi tak agresivní? Vždyť Monica napsala jen svůj názor, který se ti nemusí líbit, ale tak to snad můžeš dát najevo slušně a s respektem, ne??? To, že ti Monica odepsala v podobném duchu, je už jiná věc, ale to je pouze akce-reakce.Lidi, nemůžete diskutovat v klidu a v úctě k názorům druhého? Copak je to tak těžké odpustit si vulgarismy a hnusné napadání?Pokud byste stáli proti sobě, taky byste na sebe takhle plivali?Omlouvám se za odbočku od tématu, ale už mě vážně štve, kam se většina diskuzí obvykle dostává.Vulgarismy, nadávky, rádobyhrdinové a rádobyhrdinky, napadání, bezdůvodná nenávist,...
25. Srpen 2008 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
Já bych s Monikou z velké části souhlasil. Jak jsi zde uváděl Petroniusi odkaz na článek v novinkách. Tak kdybys pořádně četl je tam: sourozenec znásilňoval sestru. V této diskusi se o znásilňování zjevně nejedná. A taky nechápu co tě vede k domněnce, že to napsal kluk.
25. Srpen 2008 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
25. 8. 2008 21:33:12, MonicaPetronius: Jdi do háje, to jsou ty předsudkyJá jít do háje můžu, ale zákon nepůjde. Zákon je zákon a za jeho porušení jsou sankce. Za incest je ve většině zemí světa vězení a já s tím souhlasím. 25. 8. 2008 23:42:35, MaxJá bych s Monikou z velké části souhlasil. Jak jsi zde uváděl Petroniusi odkaz na článek v novinkách. Tak kdybys pořádně četl je tam: sourozenec znásilňoval sestru.Maxi, to, že ten kluk svoji sestru navíc znásilňoval, znamená, že bude souzen za dva trestné činy: incest a znásilnění. Respektujme naše zákony, naše zákony nejsou pro srandu králíkům. Budujme úctu k zákonům. Demokracie neznamená, že každý ošuká každého, jak je mu libo, jak mu zrovna švihne v bedně. Demokracie neznamená, že otec může šukat dcery a synové matky. Demokracie neznamená, že se budou šukat sourozenci navzájem. Srovnávat to s homosexualitou je absolutní nesmysl! Homosexulaita je totiž celoživotní orientace. Homosexuál nemá nikoho jiného na výběr, než někoho svého pohlaví. Rozežraný, nesoudný a nemorální heterosexuál prznící svého člena rodiny ano. To je podstatný rozdíl! I homosexuálovi se může líbit jeho bratr. Přesto s ním podle našich zákonů nesmí souložit! Zákony platí pro homosexuály i heterosexuály stejně! Oba dva se vystavují riziku trestního postihu v případě, že se to dozví orgány činné v trestním řízení. Každý heterosexuál v dospělém věku má jen v naší zemi na výběr cca 4 mil. lidí opačného pohlaví v dospělém věku, z nichž může vybírat partnera pro život, nebo na jednorázovou akci. Homosexuálové mají výběr zúžený, ale i tak má každý homosexuál k dispozici v ČR cca 200 tis. dospělých jedinců své orientace a svého pohlaví, z nichž může vybírat. Tím, že zákon hovoří o tom, že není přípustný pohl. styk mezi příbuznými v přímé linii, každému člověku zúžíme výběr o pouhých několik lidí. Dál má tisíce, miliony na výběr, takže to žádná diskriminace znemožňující život není. Srovnávat to se zákazem homosexuality je absurdní, nelogické a zcestné! Zákazem homosexuality znemožníte těmto lidem jakýkoli život! Překvapuje mne, že je tady takový počet čtenářů, kteří nejsou schopni si dát základní počty dohromady a operují zcela demagogickými argumenty, lehce vyvratitelnými.
26. Srpen 2008 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nechápu to..Na tématu vzrušení z vlastního syna té matce všichni fandí(a to je mnohem horší,než mezi sourozenci)a tady jí každý napadá..Tak jí vzrušuje bratr no a?Mě zas kdysy přitahoval bratranec..Pokud ti dva mají v tomhle věku společný pokoj a vůbec příležitost vidět jeden druhého v choulostivích situacích,pak se nedivím že to tak jiskří..
26. Srpen 2008 - 8:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
Styk s bratrancem není trestný. Trestný je styk pouze v příme příbuzenské linii. Nikdo tu nikho nenapadá, jen tu každý svobodně vyjadřuje názory!
26. Srpen 2008 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
Na tom, že někoho něco vzrušuje, nic trestného není. Kohokoli může vzrušovat cokoli. Není nic divného na tom, když někoho vzrušuje příbuzný. To je příroda. Divné je to teprve tehdy, pokud toto vzrušení realizuje. Člověk není zvířátko, má mozek, má svobodnou vůli. Nemusí podléhat pouze pudům. Někoho vzrušuje oheň. Není na tom nic divného. Ať si ho honí při ohníčcích, ale pokud zapálí sousedovi stavení a bude se při tom ukájet, dopouští se trestného činu žhářství a může jít do vězení podle výše škody. Snít a realizovat své sny jsou dvě odlišné věci. Překvapuje mě, že se najdou čtenáři, kteří toto nechápou a dávají mezi to rovnítko....
26. Srpen 2008 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
jujina (anonym)
JE TO KEC-TOHLE BY 19ti leta marka nenapsala
26. Srpen 2008 - 10:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Kopy (anonym)
Jistě, takle nepíše 19tileý mladý člověk.
26. Srpen 2008 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
to Petronius: tak mi ukaž článek, kde stíhá zákon sourozence za oboustraně dobrovolný incest. Nevím co by komu mělo být do toho. Ať si to klidně dělají, nikomu tím neubližují. To je jako když souloží nezletilý pod patnáct let (taky je to trestné). S čím se souhlasit nedá jsou děti. Tyhle páry by děti mít neměly. S tím určitě bude soulasit každý rozumný člověk. Sex ano, děti ne. Toť můj názor
26. Srpen 2008 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
Mimochodem, zákon ti také určuje, jakou máš jet kde rychlostí a pochybuju, že to vždy a všude dodržuješ. Takže se přestaň pořád ohánět zákonem.
26. Srpen 2008 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Maxi prober se. Je to incest, zákon to zakazuje a normální to taky není. Dovedeš si to v praxi představit, jak jde sestra bratrovi v noci očumovat ...Mě to přijde děsný. Jednou se náš soused ožral v hospodě a někomu se svěřil, že se vyspal s mámou. Taky paráda, ne? Taky to bylo dobrovolně. Podle tebe v pořádku.
26. Srpen 2008 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašík Vševědouc (anonym)
A co je komu do toho?V téhle džungli jakýkoliv projev lásky je vítaný,nikoliv odsouzeníhodný.
26. Srpen 2008 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
26. 8. 2008 13:01:42, Maxto Petronius: tak mi ukaž článek, kde stíhá zákon sourozence za oboustraně dobrovolný incest.Článek? Já se nebavím o spisovatelích, ale o trestním právu platném na území ČR! Zákon nerozlišuje, zda je incest dobrovolný, či nikoli. Incest je trestný čin za všech okolností, dobrovolnost nehraje roli. Musí však dojít k podání trestního oznámení a musí dojít k usvědčení pachatelů, což je však v praxi velmi vzácné, téměř nemožné. Když není žalobce, není ani soudce. Naprostá většina případů incestu proto zůstane provždy talemstvím rodin, tajemstvím těch, kterých se týká. Neznám nikoho, kdo by veřejně vykřikoval, že šuká svoji matku, nebo svoji setru. Neznám dívku, která by se chlubila tím, že má poměr se svým otcem. I v případech, kdy je styk vynucený, kdy se jedná o znásilnění, většinou oběti pachatele kryjí, aby uchránili sebe a svoji rodinu před veřejnou hanbou. Pokud už k dojde případ tak daleko, že se o něj zajímají soudy, policie a často i média, obě strany často vše popírají a tutlají. Někdy se však oběť odhodlá k tomu, že veřejně označí příbuzného a trvají na jejich potrestání. Prokázání skutku je velmi obtížné, v případě, kdy z podobného incestního vztahu vzniká dítě, je dokazování mnohem jednodušší, vlastně stačí testy DNA, které prokáží jednoznačně otcovství. 26. 8. 2008 13:05:31, MaxMimochodem, zákon ti také určuje, jakou máš jet kde rychlostí a pochybuju, že to vždy a všude dodržuješ. Takže se přestaň pořád ohánět zákonemPokud srovnáváš dopravní přestupky (vyšší rychlost, špatné parkování, nerozvícená světla, nezapnuté pásy atd.) s trestným činemkrvesmilstva, tedy incestu, mám obavu, že se namáhám zbytečně. Nevěřím tomu, že bys toto srovnání mohl myslet vážně. To by už totiž nebyla demagogie, to by byla tupost do nebe volající! Podle mě si spíše hraješ na nechápajícího. Takhle hloupý není nikdo.....
26. Srpen 2008 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Bratr? To nic není. Mně vzrušuje současně strejda, děda i synovec. Nejraději bych si to rozdala se všemi najednou....
26. Srpen 2008 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
:-)))
26. Srpen 2008 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Advokát (anonym)
Dobrovolně, nedobrovolně, na tom nezáleží, skutková podstata incestu je naplněna až pohlavní stykem, tedy hlazení, mazlení, osahávání i orál incestem nejsou. Nevadí ani dokonaný styk, pokud to někdo neudá.... a tím bych si nebyl tak jistý! Češi jsou národ udavčů... znáte to.... hlásit se to musí!
26. Srpen 2008 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Támhle čtu, jak šuká matka se synem, tady zase doslova provokuje sestra bratra, schválně se otírá,nechá dveře do koupelny otevřené, dokonce mu stáhne trenky a někteří je podpoří v tom, je je to přece úplně normální!!!Teď nevím, kdo je na tom hůř, zda ta, co to dělá nebo ti, co ji v tom názorem podpoří. To je vážně na blití! Toto zpozorovat u své dcery, tak ji snad vyrazím z domu! A taky není v pořádku, když oba mají jeden pokoj, to by mě jako matce taky došlo.
26. Srpen 2008 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Když to chcou oba tak v tom nic trestného nevidím
26. Srpen 2008 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
udavač (anonym)
Advokáte, koho mám udat a co za to bude?
26. Srpen 2008 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Spíš jen fantazie a blábol.Pořiď si kluka ale spíš holku.To vypadá,že to psal kluk a ne "Dana".Hodně štěstí v další literární činnosti,zatím nic moc.
26. Srpen 2008 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
To Petronius: Neosočuj nikoho kdo je jak hloupý. Advokát napsal: "Nevadí ani dokonaný styk, pokud to někdo neudá.... a tím bych si nebyl tak jistý." A to je přesné. Zdá se mi že ty jsi jeden z těch komunistů. Ty jsi ten komu to vadí. Ten, který by nejradši dotyčného postavil na náměstí, do okolí vykřikoval, že TEN SPÁCHAL INCEST, o můj bože musíme ho zbičovat, zlinčovat a nakonec pověsit.Víš řekl bych, že člověk, který spáchá incest, není pro společnost tak nebezpečný, jako ty.Ano je to trestné. Už sem prosímtě nepřispívej, protože stejně bleješ pořád ty samé bludy.
27. Srpen 2008 - 0:03

Stránky

Přidat komentář