1396 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vzrušuje mě bolest v pupíku

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já sem masochysta . Vím že je to hodně zvláštní ale vzrušuje mě dělat si bolest v pupíku . Hodně se do pupíku mačkám , ňákou úzkou tyčkou jako je třeba tuška apodobně . Tu bolest si chci dělat jenom v pupíku , nikde jinde . Často se mačkám hodně silně , že to bolí fakt hodně , často mám strach abych si vážně neublížila . Taky mě vzrušuje když můžu působit bolest v pupíku někomu dotyčnému . Nikomu ale ze své úchylné potřeby neublížím , dokať mi neřekne že to sám chce . To bych se radši zabila , než to udělat . Mačkání do pupíku mě vyloženě vzrušuje . Nedělám to proto že bych se cítila psichicky špatně . Je tady ještě někdo takoví , jako jsem já ?
18. Leden 2009 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Přestaň si mačkat pupík a raději se nauč pravopis. :-)
19. Leden 2009 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zvláštní,tady se hodnotí pravopis,Jana je asi nějaká češtinářka,já proti tomu tvému mačkání pupíku nic nemám,každý má jiné úchylky a kdo je nemá,ten lže...mě třeba vzrušovalo,když jsem si dělala bolest taky,ted myslím bolest tam dole a různé představy o znásilnění a tak,bylo to vzrušující,ale už to nedělám...nemůžu mít totiž sex,kvůli lékům...ta tvoje uchylka je zajímavá a nevidím na ní nic špatného...užívej si to a jestli se najde někdo,kdo ti tohle dopřeje,když mu to řekneš,pak máš vyhráno...jinak,můj pupík byl taky pěkně citlivej a dělalo mi docela hezky,když jsem si tam hladila,takové příjemné cukání,které se dostávalo až tam dolů...asi je ten pupík nějak propojený...no,jen tak dál
19. Leden 2009 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Díky za tvojí pozitivní reakci . To cukání znám ale už to u mě vymizelo . Jak si tady budu říkat...tak třeba Lara .
19. Leden 2009 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady Lara . Takže ty jsi taky masochystka . A k tomu znásilnění , tebe sex více vrušuje násilný , když dotyčný klade odpor jo ? Ale nikomu by jsi to násilím neudělala , doufám . Jsi taky sadistka , že by tě vzrušovalo působit bolest pohlavních orgánů někomu jinému ? Mimochodem , je mi 14 let .Jsem hubená a pupík nemám vůbec zalezlej , spíše trochu vystouplý a hodně zatočený . Jaký máš pupík ty ? To sem uchylná co ? Já vim , ale jinak sem normální a navenek se to u mě nijak neprojevuje . Mám jisté morální zásady , nejsem žádná svině , nenávidim šikanu a tak podobně .
19. Leden 2009 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady ještě Lara . Jistě nejsem sama koho vzrušuje bolest v pupíku . Na youtube je zpoustu videí s lidma kteří si pupík mačkaj . Taky jsem se zkoušela do pupíku střílet kuličkovkovou pistolí , taky hodně bolí . Jsme vlastně taky fetišistka na pupíky .
19. Leden 2009 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
ááá...ááá (anonym)
Fakt dobrý, tohle forum se vam doopravdy podařilo, třeba z něj Nova něco načerpá pro pořad Tabu :-), větší tabu už fakt asi neexistuje
19. Leden 2009 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady Lara . Před chvilkou jsem se mačkala do pupíku . Dala jsem si plochý konec tužky do pupíku , lehla si na břicho a tužku si do pupíku hodně mačkala . Začínala jsem pociťovat že přijde orgasmus ( bez stimulace pohl. org. ) ale přerušila jsem to protože jsem slyšela jak někdo jde k mému pokoji . I přesto že to byl druhý konec tužky kterým se nepíše , tak jsem měla v pupíku trochu krve a je trochu roztrhlej . CHtělo by to vždy desinfekci , protože pupík je dost choulostivé místo proti infekci apod. Taky můj pupík nesmý vidět rodiče , mám ho úplně rudý , co bych pak řekla . Stejně už se to jednou stalo že si rodiče všimli že mám rudej pupík a zeptali se mě n něj . Svedla jsem to na něco normálního a věrohodného , už je to docela dlouho . Pupík mě vzrušoval dycky , ale s děláním si bolesti v něm jsem začala kolem 10ti-12ti let . Je to zvláštní , dříve jsem něják na dělání si bolesti v pupíku neměla pomyšlení . Zeptám se , kolik ti je let ty co jsi psala 3. a 4. komentář ( 19.1.2009 16:38:47 ) ?
20. Leden 2009 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Jaký tabu? U holek naprosto normální, že si nechávaj s pupíkem dělat různý bolestivý věci. Už jsem zažila pupendo od kluků na gymplu, propichování a nakonec tetování do pupíku. A neřikala bych tomu fetišismus.
20. Leden 2009 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady Lara . Lucko , a vzrušuje tě , když ti ty bolestiví věci někdo do pupíku dělá ? Řekla bych , že naprostá většina holek , které bych začala mačkat do pupíku , by mi řekla ať tho nechám . Pokud ňáká holka chce po někom aby jí dělal bolest v pupíku , a to z toho důvodu že jí to sexuálně vzrušuje , tak je prostě úchylná , jako já . A pokud jí jde pouze jen o bolest v pupíku , tak bych řekla že to fetišismus je , protože jde o zaměření na konkrétní místo na těle . Máš tudle úchylku , Lucko ?
20. Leden 2009 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
ahoj Laro,já psala ten příspěvek,na který ses ptala,abych to kapku rozlišila od těch tvých,tak jsem si dala písmenko...no,mě je 27 a dělalo mi vždycky hezky takové to ubližování si u pohl.orgánů,konrétně o pupík se nejednalo,ale je fakt,že jsem vždycky cítila takové to příjemné mrazení a pichlání,když jsem si pupík stimulovala,tužku jsem si tam konkrétně nestrkala...takovou tu nejintimnější věc,kterou jsem se sebou dělala ti neprozradím,protože si tak pamatuju,že to mám od školky,tam jsem to prvotně zkusila a moc se mi to líbilo...ale jak už jsem psala,ted už nic z toho nedělám,protože nemůžu mít přes prášky žádný sex a je fakt,že mi to chybí a nezbývá mi nic jiného,než jen na sex vzpomínat...jako na svůj život...ale to by bylo na dlouhé povídání...ty se vždycky tím mačkáním pupíku uděláš?
20. Leden 2009 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady Lara . Ahoj B . Né , vždycky se rozhodně nudělám , to se mi stalo párkrát . Musím být hodně vzrušená na to aby přišel orgasmus . Pokud nejsem hodně vzrušená , tak se můžu mačkat jakkoli a orgasmus stejně nepřijde . To je hrozný že si nemůžeš dovolit působit si bolest pohl. orgánů , z důvodu těch prášků . Ví někdo z tvích známích o tvé úchylce , nebo jsi se nesvěřila ? Já jsem to o sobě nikdy nikomu neřekla . Já si o tom takhle s někým dopisuji poprvé , takže je to pro mě takoví zvláštní , ale jsem ráda . Je možné že by ses někdy mohla k sexu bezpečně vrátit ? Měla jsem období ( asi půl roku ) kdy jsem hrozně litovala toho , že jsem taková . Vyloženě mě to trápilo , nechtělo se mi žít . Furt jsem si říkala že jsem prostě úchyl , že je to hrozný . Ale pak jsem rozumným myšlením dospěla k závěru , že to vlastně vůbec nevadí . Že je to úplně jedno , protože to na mojí morálku nemá vliv . A po morální stránce vůbec ubližovat nechci , je mi to psichicky odporný , třeba někoho šikanovat nebo mučit , je mi to odporný morálně , a proto se nemůže nikdy stát , že bych někoho týrala . Jsem za to hodně ráda , protože kdybych taková nebyla , buhví na kom a jak bych si svojí úchylku vybíjela . Sice mě asi i vzrušuje ( nevím to vlastně vůbec jistě , protože jsem to nikdy nedělala , ale pociťuju u sebe tu chuť na to )mučit i ňákou dotyčnou osobu do pupíku , ale pokud bych to měla dělat někomu , kdo to nechce , tak můj morální a vlstně tedy i psichický odpor k tomu mu todělat , je mnohem silnější než ta moje sexuální touha . Tajže jsem prostě naprosto neškodná , moje úchylná touhy nikomu neublíží , pokud to on sám nebude chtít . Dosáhla si někdy orgasmu díky působení si tý bolesti u pohlavních orgánů ? Jestli ti evadí tadle otázka - máš děti ? CHceš je mít ? A můžeš je vůbec mít ? A ještě se zeptám - si teda taky sadistka , že by tě vzrušovalo působit bolest dotyčnému ? Ahoj.
20. Leden 2009 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady ještě Lara . taky se zeptám - V jakým věku ( přibližně ) si s začala působit tu bolest ? Poznala jsi někdy někoho , kdo by měl taky takovou nebo podobnou úchylku ? Jo , a ještě u sebe pozoruji jinou nenormální věc - jsem bisexuál , ale cítím že mám značně větší sexuální náklonost ke klukům . Zažila jsem ale chvíle , kdy se mi líbyl pedstava že bych se líbal s ňákou holkou . Kdyby se ňáká vyloženě nabídla , tak bych to udělala , ae stane se to extrémě málo kdy , že by se mě ňáká sexuálně přitahovala , ale přece se to stalo . Takže ty máš fakt s ubližováním si svích pohl. org. útlum jo . To je hrozný . Tak ti přeju aby se to vrátilo do normálu . Ahoj.
20. Leden 2009 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ahoj Laro kdo kdo to byl,taky v tomhle jedu. Nebere me ani tak pupik jako bolest na pohlavi. Pleskam si zalud rukou a jednou jsem to i udelal koncem pasku. Pleskal jsem si penis od zaludu dolu jak mi stal paskem az jsem ho mel cerveneho a vystrikal jsem se. Jak pises jsi hubena a asi mas mala prsa a chtel bych ti tahat bradavky a taky postevacek a pysky. kdyz tak se ozvi. Cau
21. Leden 2009 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
Laro,o tom,co jsem si sama dělala,jsem nikomu neřekla,ani svému příteli ne...a jako první pocit a dělání si to,si vzpomínám,že to bylo ještě,když jsem chodila do školky,tenkrát jsme tam něco stropili s jedním klukem a od té doby se mi to zalíbilo,postupně jsem se naučila různým způsobům,jak si to dělat a používala jsem na to i různé nástroje,ale vždycky sama,bez nikoho,protože jsem to prostě brala za svoje neintimnější představy a činnosti.Nikdy mě ale nenapadlo,něco takového praktikovat na někom jiném,vždycky jsem dělala jen to,co se druhému líbilo a vždycky to bylo normální,dokonce,můžu říct,že jsem byla větší úchyl,než můj přítel,to vím třeba z porna,jaké se mi líbilo a co mě vzrušovalo...jenže,všemu je ted konec a já už nikdy nebudu jako před tím...je to trest,co se mi stalo a už to nikdy nevrátím,tak o tom alespon můžu psát...Vlastně ti ted závidím to tvé mačkání si pupíku,že z toho něco máš,já,at se budu snažit jak chci,nic už nikdy nepřijde,jsem naprosto mrtvá...bohužel... A kolik je tobě Laro a kdy jsi na to přišla ty?Mě nepřijde ani že bys byla nějaká úchylná bisexuálka,každý máme jiné fantazie a jiné způsoby...podívej třeba na Jirku,tomu dělá hezky,když si může ubližovat a jestli se někdy někdo najde,kdo mu tohle dopřeje,to nevím...Já osobně jsem byla vždycky masochista,sadista ne,i když v představách jsem byla kolikrát na hraně...většinou to ale bylo okolo toho ubližování mě,nikdy jsem to ani svému příteli neřekla,i když jsem se mu svěřila,že bych to chtěla tvrději,on nikdy pořádně tvrdý nebyl,ne tak,jak jsem si to představovala,ale taky se mi to s ním líbilo...samotné,ale mnohem víc,navyváděla jsem se fakt dost,no a ted je útrum,takže ti fakt tiše závidím...
21. Leden 2009 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Lara: v každý holce je trochu masochistky (brazilská depilace, minisukně a kraťasy v marzech, piercingy, tetování, boty co mrzačej chodidla a na velikonoce výprask aby se to nepletlo), no a pupík je citlivý místo, který se dá různě zdobit, dokonce je to prej erotogenní zóna. Já bych v tom žádný senzační tabu nebo nějakou úchylku nehledala. Kámoška si dokonce nechala do pupíku strčit omráčenou vosu,no a co - byla to legrace. Kdybych jí řekla, že je úchylná, tak nevim. Prostě mi to nějak nesedí, že by to bylo něco tak divnýho.
21. Leden 2009 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ahoj Laro a B. B; pises ze nemuzes mit pres prasky sex a tomu nerozumim. Jako ze si to ani nemuzes sama delat nebo si delat bolest na pohlavi? Co s tim maj prasky spolecnyho? Kdybys treba nemohla mit dite nebo tak tomu bych rozumel aleze nemuzes mit sex nebo masturbovat to nechapu. Kdyz tak o tom napis vic. Laro jak si delas bolest a B ty taky? Stipete si postevacek nebo pysky?
21. Leden 2009 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
Jirko,abys v tomhle nehledal nějakou zvrácenou radost...dostala jsem prášky,díky kterým jsem absolutně přišla o možnost se vzrušit,abych třeba zvlhla,dosáhla osrgasmu atd. Prostě takové,co mě o normální sexuální funkci připravily...navíc,takové prášky,kvůli kterým sni nemůžu mít děti,natož sex...zkolabovaly mi hormony a netvoří se mi vajíčka...takové to byly léčivé pilule...a bez normálního sexu není ničeho,ani dětí,ani sexu... Jinak,jak jsem to dělala...no normálně,tahala,štípala,roztahovala,cpala různé předměty a že ne malé :-) představovala si různé zvrhlé scénáře,znásilnění atd....nehledě na zvrhlá porna,která jsem sledovala a stahovala z netu se svým přítelem a pak to nechávala třeba kolovat v práci...nechceš přesný popis ještě se vzdycháním?No pro tebe,nikdy jsem při sexu moc neřvala,šlo o naprosté sous´tředění,na hru motivů ve své fantazii,na správné načasování od přítele a správné chvaty,přivazování a tak...prostě normálka,žhavej sex
21. Leden 2009 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj. Tady Lara . Lucko , snažím se ti vysvětlit že je rozdíl mezi tím , když si echáš dělat bolest v pupíku z kamarádské srandy , nebo z důvodu hry ( pupendo ) , a mezi tím když tě bolest v pupíku sexuálně vzrušuje .Jestli snad vůbec víš co to znamená sexuální vzrušení . Záleží taky na tom kolik ti je let . Prostě chápej že jakmile člověka sexuálně vzrušuje jakákoliv fyzická bolest , tak je to prostě úchyl , ať chceš nebo ne , ale je to tak . Když ste hráli pupendo , nebo když si tvoje kámoška nechala dát do pupíku omráčenou vosu , tak to neznamená že jste úchylové . Ale pokud vás ta bolest v pupíku sexuálně vzrušila , tak prostě úchylové ste . Jsem vzjidavá jak se budeš cítit když si začneš schválně působit bolest v pupíku , tak to zkus . Začni se do něj hodně , prostě bolestivě mačkat , třeba tuškou nebo něčím podobným , hlavně tupím . Pak napiš jestli tě to sexuálně vzrušilo . Já si myslim že ti to bude tak akorát nepříjemný , uvidíme . Nebo se zeptej svích známích , jestli je vzrušuje bolest v pupíku a jestli si to sami dělaj . Určitě ti každý řekne že ne . Je to asi to samí , jako kdyby někdo napsal že ho vzrušuje mlátit se do hlavi a že je tím pádem úchyl , a ty by jsi mu na to apsala že boxeři se mezi sebou mlátí do hlavi taky a že teda na tom nic není , že to není nic úchylnýho . Teď k tomu co psala B . Odpověď na tvoje otázky jsem tu už napsala , ale napíšu je klidně znovu . Je mi 14 let . Pupík mě vzrušoval dycky , ale dělat si v něm bolest jsem začala tak ňák kolem 12ti let . Dříve jsem si bolest vp pupíku vůbec nedělala , ale vím že mě vzrušoval . Ráda jsem se koukala na někoho , komu bylo ublíženo do břicha , když se někdo o pupíku s někým bavil , tak jsem se k nim nenápadně přiblížila , abych dobře slyšela co si o tom povídaj , popřípadně se do rozhovoru o pupíku zapojit . Protože m prostě pupík vždy celkově vzrušoval . Bolest v pupíku jsem si ale začla dělat až kolem 12ti let . Před tím jsem si to prostě nedělala , ani mě to nenapadalo , i když vždy pro mě byly představi o tom , že bych někomu ďála bolest v pupíku , velmi vzrušující . Úchylná přece rozhodn sem , to je jasný . A bisexuální taky , říkám , ráda bych se milovala i s hezkou holkou , tak to je přeci jasná bisexualita , ne . Tvoje nezareagování na mojí otázku ohledně tvích případných dětí beru jako že o tom nechceš mluvit , v pořádku , chápu . Máš pravdu Lucko že pupík je erotogení zóna . Jirko , nechci se s tebou sejít a co koliv s tebou dělat , promiň . Nechci tady ani nic zveřejňovat o svích zálibách , koníčcích . O tom kde bydlím , zda mám sourozence , prostě z důvodu zachování větší anonimity . Jirko , o tom jak si tu bolest dělám sem už taky několikrát psala , je to tady takoví jiný než třeba v komentářích na blogu . Musíš si i všímat těch modrých nápisů a k,linout na ně , pokud si chceš přečíst starší komentáře . Tudle diskusi jsem založila já , takže ten první příspěvek je ode mě . Ale své praktiky teda klidně popíšu znova - vezmu tupí a plochý konec ňáké tyčky , tlusté jako je třeba tuška ( popřípadně násada od vařečky a podobný úzký , dlouhý a nakonci nešpičatý přeměty ), dám si jí do pupíku a ruko si jí tam začnu mačkat . Mám samozřejmě uvolněný břicho . Taky často dělám že videchnu vzduch z plic a co nejvíce zatáhnu břicho , pak se začnu co nejvěší silou mačkat do pupíku . Někdy si i lehnu na zem na břicho a v upíku mám tu tušku a mačkám se vlastní vahou , to je mačkání úplně nejsilnější , při tom jsem již třikrát dosáhla orgasmu a to bez stimulace pohlavních orgánů . Taky si dělám to že tu tyčku prostě jako opřu o zeď a břichem se k té zdi pomocí tlačení nouhou přibližuji , a ta tyčka se mi mačká do pupíku hodn silně .
21. Leden 2009 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady ještě Lara . Síla toho , jak moc si tyčku do pupíku mačkám , závisí taky na tom jak jsem vzrušená . Není na děním pořádku , že si tyčku do pupíku mačkám fakt vší silou , že uplně tiše křičim bolestí , to ne . Ale hodněkrát jsem taky byla vzrušená tak , že jsem si tu tyčku do pupíku mačkala fakt co nejvíc to šlo . To jsem měla vždycky strach že si už vážn poškodim vnitřnosti . Uš se mi párkrát stalo že jsem sy myslela ře sem si fakt ten pupík úpln probodla , i přes to že to nebyl vůbec ostrý předmět . Ucítila jse najednou takoví jako prasknutí a jakoby poklesnutí , a hrozně to bolelo ( to byl případ jednoho z těch orgasmů ) . Úplně mě polil strach z toho že jsem si pupík probodla a budu muset tím pádem k doktorovi . Jak bych to vysvětlila rodičům ? Kvůli tomu jsem se bála , jinak tu velkou bolest jsem si užívala a chtěla jsem i víc , ale musela jsem radši přestat , protože jsem si fakt myslela že mám pupík probodnutej . Koukla jsem se na pupík , vyloženě hluboko probodnutej nebyl . Vymáčkla jsem si z něj ale kalůžku krve , byl takovej roztrhnutej , do hloubky pár milimetrů . Hojilo se to zpoustu dní , nejméně dva týdny než jsem se odvážila ukázat rodičům bez tryčka . Už jsem několikrát přerušila velmi silné mačkání do pupíku z toho důvodu , že jsem se bála že si prostě vážně a ublížim a budu muset prostě k dokotorovi . Ve většině dnů v mém životě ( od doby co se do pupíku mačkám )ale není to opravdu velké mačkání co největší silou . Ale téměř každý den se do pupíku mačkám , a to silně ( že cítím jak se mi tyčka zaráží o páteř , fakt ) , a hlavně mnohem více bolí když se mačkáte do pupíku se zataženým břichem . Pak si zase dám několik dní pauzu , aby se pupík zahojil od naprosto běžné jemné trhlinky , a pak začnu znova . A tohle prostě patří do mého každodenního života . Pauzu s mačkáním pupíku už jsem měla mnoho desítekkrát , právě proto aby se mi pupík zahojil a trhliny . Je totiž na první pohled vidět , že má pupík jinou barvu než břicho kolem , když je ten pupík vevnitř trochu roztrhlej . Ten pupík je takovej tmavší , jsou v něm stroupky a prostě musím tak týden počkat , než se úpln zahojí . Zpoustukrát jsem to samorzřejmě nevydržela a začala se do pupíku mačkat moc brzo a rána v něm byla okamžitě obnovena a pupík se mohl hojit zase od začátku . Jednou sem si do pupíku zapichla celí připínáček . Potom jsem se teda bála aby s to nebylo něco vážnějšího . Bez problémů se ale do 14ti dnů zahojil . U toho probonutí připínáčkem to hojení bylo dvakrát tak delší než obvikle , protože ta rána v ěm byla prostě hluboká už tak 1 centimetr , byla to ale dírka , né trhlina . Taky někdy dělám to , že vezmu kleště , pupík su uprostřed stisknu těma kleštěma a začnu ho rvát z břicha ven . Potom ho ormálně chytím prostama a pupík je prostě natáhnutej z břicha . Potom ho zase ze stran sevřu kletěma a mačkám ho , docela hodně , že jsou na něm úplně obtsky od drobných vroubů , který na těch kleštích jsou . Kolikrát sem zmáčkla tak silně , že z pupíku vyteklo pár kapek krve . I do toho ytaženýho pupíku jsem začala mačkat tupím koncem tušky . Po takhle tvrdším mučení pupíku se zase musel tak týdne hojit . ve většině případů se ale jen pár krát silně zmáčku tyčkou do pupíku , chvíli si ho nechám zmáčknutej a to je celí . Většinou jsem tedy zrušená méně a mučení pupíku není zdaleka tak drastické a silé a pupík se tudíš ani nemusí hojit, akorát je pár hodin hodně rudý . Ale kolikrát se taky stalo , jak říkám , že jsem se do pupíku mučila hodn silně , protže jsem na to byl hrozně adržená , hodně vzrušená , přišel orgasmus , mačkání pupíku do krve , a pak čtrnástidenní hojení . To ale není časté . Při tom delším hojení , když je trochu roztrhlej , tak ten pupík docela bolí i jenom na dotyk . Jasně , že bych to ráda ďála s někým koho todle taky vzrušuje , nehcic si ale dělat známosti tady přes internet . Jo , taky jsem hodněkrát ďála to , že jsem se břichem ohla přes ňáké vyšší zábradlí ( ruce i nohy mi vysely ve vzduchu ) a svojí vaho se mačkala do břicha , samozřejmě v oblasti pupíku . Tak , to je docela podrobný popis mích čiností , když si dělám bolest v upíku . Ahoj.
21. Leden 2009 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Holky tak teda pardon nechtel jsem vas otazkama nastvat, jen me to zajimalo a nemusis B bejt ustepacna kdyz pak nakonec stejne vsechno vypises tak co. Laro s tim pupikem to vypada ze by sis fakt mohla nekdy ublizit jak to popisujes bud radsi opatrna. Nechtel jsem se vnucovat jen me vzrusuje prdstava toho delat si navzajem bolest na pohlavi je tezky najit nekoho kdo je takhe zalozenej. Pa
22. Leden 2009 - 6:13
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
Jirko,to je v pohodě,neboj...co kdybys nám ty podrobněji popsal,co všechno už jsi dělal?Já si myslím,že jakékoliv dělání bolesti v takové oblasti je nebezpečné,ale když to dělá hezky...Jak moc sis ubližoval?A našel už jsi v životě nějakou,která by ti dopřála takové choutky,jaké máš?
22. Leden 2009 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj , tady Lara . B , ty se svím přítelem pořád jsi ? Pokud jsi se na ta zvrhlá porna dívala s ním , tak je jasný že je mu jasný že ty jsi úchyl , a jestli neni taky úchyl on sám , když se na ty zvrhlý porna koukal taky . Je asi pravda , že normální neúchylní lidé se na zvrhlá porna prostě nekoukají , nechtějí protože jim je to odporné . Nechápu teda jak to můžeš nechat kolovat v práci . Jaktože ti to není blbý , zkus to ňák podrobněji vysvětlit , třeba jsem to špatně pochopila . Dyť o svích spolupracovnících nevíš jestli jsou ňák úchylný , nebo se ti s tím svěřili ? Způsobit si vážnější zranění si někdy fakt můžu .Řekla bych že je pro mě mnohem závažnější že se do pupíku mačkám dlouhodobě , skoro den co den po dobu dvou let ( řekla bych že tak 75 procent všech dní za ty dva roky mého sebeubližování , byly dny ve kterých jsem se mačkala do pupíku ) . A to je horší než když bych se do pupíku zmáčkla tak moc , že bych si tušku zabodla třeba 2-3 centimetry hluboko , ale zase by to bylo jenom jednou a pak už vůbec . Nemělo by to podle mě takoví vliv na vnitřní orgány , dočasně by se jen poškodila svrchnější tkáň . Ale když se mačkám do pupíku často už po dobu dvou let , tak to podle mě má vliv na mé orgány v břiše . Ňáká deformace těch orgánů , přemístění do části kde nemají být . Podle mě z toho můžu mít do budoucna trvalé problémi třeba se střevama , které se v místě mačkání vyskytují . Dyť vždycky když se mačkám do pupíku tak si tím mačkám i střeva , taky si je tím tlačím na páteř . A z toho můžu mít podle mě velké problémi do budoucna . Když by mě vzrušovalo mačkat se to žeber , tak yb to podle mě bylo mohem bezpečnější . Tlačila bych se do kosti které chrání vnitřní orgány v hrudnůku , v tomot případě plíce . Žebra by se začaly tomu častému mačkání přispůsobovat , že by byly pevnější , prostě odolnější . Jenže mačkání do břicha znamená mačkání rovnou do orgánů , a ty se přizpůsobovat nezačnou ( nebo třeba trochu jo , já vlastně nevim ) , je to určitě mnohem horší . A co se týče zdokonalení svalů na břiše ( a tím i zdokonalení ochrany vnitřku břicha ) , z důvodu toho mačkání , tak to se asi nestane . Protože ty svali mám stejn úplně uvolněný , takže jejich vypracovanost moc neovlivňuje ochranu orgánů , při tom mém máčkání . Další má bolestivá praktika - uvolnim a zatáhnu břicho a prostě si do něj začnu dávat co nejsilnější rány pěstí , do oblasti pupíku , ovšem . A to bolí hodě , zvlášť s tím zatáhnutým břichem . To dělám ale málo kdy . Klik je vám let Jirko a Lucko ? Jestli jsem zapoměla na něco odpovědět tak klidně dejte vědět . Ahoj.
22. Leden 2009 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady Lara . Už jste si četli tu diskuzi na téma "vzrušuje mě moje vlástní váha" ? Já jo , taky velmi zajímavá úchylka .
22. Leden 2009 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Laro dej si jinej nick cvoku.Děláš ostudu Laře Croft.Dojdi si k doktorovi..ten ti pomůže.Tohle není úchylka,to je porucha mozku.
22. Leden 2009 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
Pro anonyma,přestan tady nadávat do cvoků,Lara má akorát specifické praktiky samotné se sebou,nepotřebuje cvokaře...bože,kam ten svět spěje,když se všichni lidi budou posílat ke cvokařovi... Laro,já v práci nechávala kolovat jen porna,která mi přišla od jinud,no taky docela drsné záběry z různých nehod a tak,rozmašírovaná těla atd. posílala jsem to jen specifickým lidem,o kterých jsem věděla,že se nebudou tím pohoršovat,ale že je to zaujme...posílali jsme si to vzájemně...No,co se týče toho mého přítele,on se koukal spíš na taková normální porna,čas od času se podíval i na to,co jsem našla já,ale že byy vyloženě hledal ty perverzní stránky jako já to ne,alespon jsem ho u toho nikdy nepřistihla...jo,uznávám,asi jsem byla větší úchyl než on,ale navadí mi to,beru to,jako normální sexuální fantazie,no řekni,úchylní jsou třeba lidi,kteří při sexu na sebe kálejí a ještě to jedí,nebo na sebe močí...to jsem sice taky sledovala,ale tohle se mi hnusilo...oproti tomu ubližování a sadomasochismus se mi líbil...nebo strkání nějakých obrovských předmětů do ženský...to bylo taky fajn,tak jsem to pak zkoušela taky,ale je fakt,že já zas takovou výdrž neměla,abych si tam dovedla strčit takový veliký předmět,jaký byl třeba v pornu,no někde jsem dokonce viděla,že tam strkali hlavu...no,já osobně nevím,jestli by se tam hlava vešla,ale vypadalo to docela věrohodně,ale tohle jsme nezkoušeli...Jaké ty máš mimo toho pupíku Laro fantazie?
22. Leden 2009 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj , tady Lara . B , pokud pokud máš na mysli sexuální fantazie , tak žádné jiné úchylné sexuální fantazie nemám , kromě těch které se týkaj pupíku . Mimo těch fantazijí o pupíku jsou ty další sexuální fantazie normální - představa o líbání ( které jsem ještě nikdy v životě nedělala , ale chci ) , a prostě úplně normální sexuální dovádění s klukem , popřípadně holkou , holka je ale mnohem méně pravděpodobná , musela by se mi hodně líbyt . Takže do mích vyloženě úchylných fantazií patří jen ty o pupíku , jinou úchylnou představu nemám . Ani trochu by mě nevzrušuje když člověk cítí jakoukoli jinou bolest , než tu v břiše . Jakákoliv bolest mimo břicha mi vůbec nic neříká . Je pravda že mě sexuálně nevzrušuje nutně poue jen pupík , ale i okolní břicho . Pokud ale jde o bolest přímo v pupíku tak to mám suveréně nejradši . Prostě čím je ta bolest břich blíže k pupíku , tím je to pro mě více vrušující . Když by třeba šel ňákej kluk , uklouzl by na ňáké zamrzlé louži a ňák by spadl a uhodil by se do břicha o ňáké nízké zábradlí , tak by mě vzrušovalo koukat se na něj jak tu bolest prožívá . Šla bch za ním a začala se ho normálně ptát jestli nepotřebuje třeba ňák pomoct , moje hování by bylo normální . Ale v sobě bych pociťovala sexuální touhu mu tu bolest ještě zhoršit a čím víc by dával fyzicky najevo jak ho to bolí , tím víc by mě to vzrušovalo . Ale moje dobrá morálka a city by mi nikdy nedovolily abych todle udělala . Přitom když by se ten kluk bouchnul třeba do žeber , tak už by žádný sexuální vrušeí nebylo na místě , i když je pravda že je to blízko tý oblasti břicha , takže by ve mě možná něco trochu bylo ( toho vzrušení ) , ale to by spíš bylo jen takoví zklamání z toho že se nebouchl do břicha . Taky to se mnou bylo tak , že když jsem byla mladší ( né mladší než těch 12 let , kdy jsem si začala ubližovat )tak můj masochysmus nebyl tak nutně soustředěný vždy přesně jen do pupíku . Jak už jsem psala , tak jsem se častokrát mačkala i do větší části břicha ( třeba o to zábradlí ) , do břicha jsem si mačkala mnohem tlustší předměty jako je třeba násada od koštěte , řidítka kola apodobně . Taky jsem si i v té době mačkala i pouze pupík , ale mačkání větší části břicha bylo mnohem častější než dnes . Dnes se do větší části břicha než je přesně pupík téměř nikdy nemačkám . Ale je fakt že prostě ten pupík pro mě znamenal vždycky víc než zbytek celého břicha . Ale né že by mě břicho kolem pupíku nevzrušovalo . Jasně že jsem si mnohodesítekkrát představovala jak někoho mačkám do pupíku , ůpln celou svojí vahou , jak postupně křičí víc a víc , a představa toho že bych to fakt někdy někomu mohla dělat pro mě vždy byla tak krásná , prostě sexuálně krásná , stručně - vzrušující . Vím že se vlastně už opakuji , chci ale , když už jsem založila tudle diskusi , abych svojí úchylku vystihla co nejlépe a nejpřesněji . Taky je pravda že je pro mě asi více vzrušující když bych mohla takhle mučit kluka , který ba nebyl masochysta , tudíš by se mu to nelíbylo . Ještě to takhle nemůžu říct definitivně , protože sama neumím určit jak to přesně cítím , ale spíš bych řekla že je to tak . I jsem to někde četla na internetu , že sadisti dávají přednost mučení nemasochystyckým osobám , prtože při známkách velkého projevování odporu mučených je to pro sadisty prostě více vzrušující . Dnes jsem se taky do pupíku mačkala a zase tam mám nezahojenou krvavou trhlinu , spíše důlek . Krev z toho ale vyloženě neteče . Ty , B , jsi ve svém posledním komentáři zmínila , že se to líbyl sadomasochysmus . Dyť si ale psala že sadistka nejsi . Nebo tím myslíš , že se ti líbý sadomasochysmus sledovat , ale né být jeho fyzickým účastníkem ? Účastníkem toho sadismu ? To co jsi dělala v té práci , tomu už rozumím a nepovažuju to za blbý . Takže spřítelem pořád jsi a o je určitým způsobm teda taky úchylný , jak jsi psala . Musím sle taky říct , že jsem si nikdy neďála bolest v břiše ( pupíku ) ňák vyloženě hrozně velkou . Je fakt že ty rány pěstí do břicha , o kterých jsem psala , se můžou zdát jako hrozně moc bolestívé , jeomže je ty se svojí vlastní rukou nikdy nedokážeš bouchnout zdaleka tak silně , jako někoho jiného . Já bych i chtěl , ale v tom směru jakým tu ruku vedeš ( ke svému břicho ) nemáš zdaleka takovo sílu , jako ve směru od sebe . Nahrazovala jsem to sice více těma ranama , třeba i čtyřma , ale stejně se to zdaleka nedalo určitě srovnat s ránou , jakou by mi byl schopnej dát ňákej dotyčnej člověk stojící proti mě . To bych bolestí určitě nejméně křičela , což se mi nikdy nestalo při sebeubližování . Nikdy jsem si smama sobě nezpůsobila bolest tak velkou , žebych musela křičet nebo brečet . Kdybych chtěla , tak jsem si mohla způsobi i ještě mnohem větší bolesti , než jsem si kdy doposud způsobovala . Jenomže je to v tom , že já to ani nechci . Můj masochysmus není bez hranic , takže je rozhodně bolest , která je už moc velká a nechci jí . I kdyby mi někod nabídl že mi dá do břicha vší silou ránu pěstí , tak by neřekla jo . To uš prostě bolí moc . Je ale pravda , že kolikrát když jsem byla hodně vzrušeá , tak pro m bolest, kterou jsem si působila, byla nedostačující . Už jsem prostě neměla více íly na to , víc se do pupíku mačkat , ikdyž jsem si na tu tyčku jako lehla , na břicho . Mohla bych třeba vylízt na ňákou třeba lavičku a z výšky skočit břichem na ňáké zábradlí , ale to už neudělám , né jenom ze strachu vážnýho si ublížení , ale i ze strachu s tý ohromný bolesti . Musím jít , aohj.
22. Leden 2009 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
Laro,no mě ten sadomasochismus bavilo sledovat,to různé přivazování,mučení různýma nástrojema atd. bylo to fajn,nebo roztahování...pak jsem to zkoušela,ale to mučení těma nástrojema ne...zkoušela jsem to vzrušená z takového porna na sobě,ale na jiných nikdy,takže si spíš myslím,že jsem masochista,než sadista,mě by se nelíbilo ubližovat druhému,to by to musel nutně chtít,tak jako jsem to na příteli chtěla já...ale i přes to si myslím,že jsem byla normální,měla jsem jen živé fantazie a osobité praktiky...přítel vždycky fungoval normálně,byl moc citlivý na bolest,když dosáhl vrcholu,nemohla jsem ho třeba už dál stimulovat,protože byl pak tam dole hodně přecitlivělej a bolelo ho to,takže rozhodně masochista nebyl,já si chtěla užívat sexu tvrdého,ale pořádné fantazie,které jsem si představovala,když jsem si to dělala sama,jsem mu nikdy neřekla,otevřene o tom hovořím až tady,protože je to anonymní a nikdo nikdy nepřijde na to,že jsem to psala já...to by to jedině musel být nějaký skvělý detektiv,který by si dal všechny moje příspěvky dohromady,protože píšu i jinde,nejen tady...ale je fakt,že by mi ani nevadilo,aby se na to přišlo,nevidím na tom mém uspokojování nic tak nenormálního,aby se nad tím druzí museli pohoršovat... Ty tvoje praktiky jsou specifické a ještě jsem o tomhle neslyšela a je pravda,že jsem něco podobného ani neviděla na těch zvrhlých pornech...aby sis jednou do toho břicha opravdu neudělala díru...co se týče toho pupíku,je tam plno bodů,které zároven stimulují erotogenní zony,cítila jsem to,když jsem si pupík hladila,je mi ale divné,že se neuspokojuješ i jinak,ale třeba časem se to změní,mě se od školky dělání si to samotné taky změnily praktiky,spíš vygradovaly a vystupnovaly se jak jsem rostla a zkoušela to různě s chlapama a od té doby,co jsem měla net a našla jsem si freevideo,tak to pro mě bylo jako balzám na dušičku...krásné praktiky a já je zkoušela,bylo to úžasný...zato ted,tak ted jsem mrtvá jako stará panna a není mi platnýho nic,můžu se dívat na ta porna sebevíc a sebedýl si dělat ty svoje libůstky a nic,úplně mrtvá,ale ráda na to vzpomínám a docela o tom i ráda píšu...zajímaly by mne fantazie ostatních lidí,nevím,proč nemají ostatní takovou odvahu jako my dvě...není se za co stydět přeci...vždyt sex k nám patří a je krásnej...
23. Leden 2009 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady Lara , ahoj . Souhlasím s posledním kometářem B . Jak bych se jinak měla uspokojovat , než tak jak jsem o tom již psala a taky klasickou masturbací , kterou jsem si již mnohokrát ďála . Svůj první orgasmus jsem zažila teď ve čtrnácti letech , je to pár měsíců . Je to z mého hlediska docela velká životní událost , zažít svůj úplně první orgasmus , zažít tu největší fyzickou nádheru která se ti v životě může nabídnout . Jo , orgasmus je moc krásnej , samozřejmě že do té doby , než jsem ho sama poznala , tak jsem si vůbc neuměla představit jaké to je . V kolika letech jsi zažila svůj první orgasmus ty , B ? Já jsem ho prvně zažila ve vaně , byla jsem z toho úplně hotová , prostě překvapená , kdo by nebyl . Hrozně ráda bych ale zažila nkolikanásobný orgasmus , o němž jsem se dozvěděla na internetu . Ty jis ho někdy zažila , B ? Slyšela jsi o nervové poruše zvané PSAS ? Je to velmi vzácná nervová porucha a taky velmi velmi zajímavá , a to hlavně v tom , že po zatouží zpousty lidí , řekla bych že aspoň na chvíli po ní zatouží skoro kždý . Je to porucha která u spustí orgasmus i naprosto bez jakéhokoliv vzrušení . Spustí ho pokaždé , když se vystavíš i malím vybracím , a platí to nonstop . Ženy , které tuto poruchu mají , mají každý den desítky orgasmů . Když jdou ze schodů , prudčeji si se posadí , při jízdě v autobuse , prostě stačí malí otřes a začne mít orgasmus dlouhý 15-30 sekund . Jedna že na uvedla že měla za jeden den 200 orgasmů , jiná žena uvedla že jich jednou měla za jeden den 300 . Je to naprosto neuvěřitelné . Tadle porucha se ale člověku brzy zhnusí , protože prožívat tolik orgasmů deně je prej velmi vyčerpávající . Přece bych ale chtěla mít utdle poruchu aspoň na pár dní :) . Tadle porucha postihuje pouze ženy . Četla jsi si teda tu diskusi na téma "Vzrušuje mne moje vlastní váha" , B ? To je úchylka o které taky slyším poprvé . Ahoj.
24. Leden 2009 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady Lara , kde jsi B ?
30. Leden 2009 - 22:29

Stránky

Přidat komentář