Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Default User Image
dušan (St, 21. 2. 2024 - 18:02)

Ahoj ,přítelkyni také rajcuje její 29 letý syn . Moc by je chtěl spolu vidět při sexu. Často mluví o jeho velkém péru , ale když jsou spolu ,drží se hodně zpátky . Při sexu mi říká co všechno by s ním chtěla dělat , ale mám pocit , že k tomu nedojde. Kluk by si dal říct , ale konveční myšlení dělá svoje. Nějaká rada?

Default User Image
dušan (St, 21. 2. 2024 - 17:02)

Ahoj ,přítelkyni také rajcuje její 29 letý syn . Moc by je chtěl spolu vidět při sexu. Často mluví o jeho velkém péru , ale když jsou spolu ,drží se hodně zpátky . Při sexu mi říká co všechno by s ním chtěla dělat , ale mám pocit , že k tomu nedojde. Kluk by si dal říct , ale konveční myšlení dělá svoje. Nějaká rada?

Default User Image
Honza (So, 10. 2. 2024 - 14:02)

Začalo to před pár lety o Velikonocích. Můj tehdy devatenáctiletý syn se večer vrátil s vejsluškou úplně ožralý.  Mlátil do nábytku a řval že má hlad. Já zrovna vylezl ze sprchy a měl jen ručník kolem pasu. .  Řekl jsem ať chvíli počká že se jdu oblíct  a pak mu dám večeři. Když jsem okolo něj procházel švihnul mě pomlázkou po prdeli. Zakřičel jsem a chytil se za pūlku  . Začal se smát a já šel do ložnice . Když jsem sundal ručník vyděl jsem v zrcadle že mí naskočilo pěkný jelito. Přejel jsem si rukou po zadku a cítil jak mi tvrdne péro. Nemohl jsem si pomoci celá ta situace mě začala vzrušovat. Vzal jsem ptáka do ruky a pohonil.  Vtom se otevřeli dveře a v nich můj nasraný syn. Ani jsem nestačil pinďoura pustit. Začal na mě řvát jak dlouho má čekat na to jídlo. Držel v ruce pomlázku a dostal jsem další po prdeli. Strčil do mě a cpal mě před sebou nahého do kuchyně. Dostal jsem jich po cestě ještě několik. Prdel mě bolela a pálila ale péro se mi  napružilo jak stožár. Samozřejmě si toho všiml a začal se řechtat . Chytil mě za vlasy a ohnul mě přes stůl. Začal mě řezat a vůbec mě nešetřil. A já držel. Břicho jsem měl na stole ale čuráka pod stolem. Vzal jsem ho do ruky a začal si honit. Netrvalo dlouho a semeno že mě stříkalo pod stůl. Poděkoval jsem a nandal mu večeři. Od té doby takhle vecerime dos často akorát místo pomlázky používáme pásek.

 

Default User Image
Eva (So, 10. 2. 2024 - 11:02)

A jmenovkyně Evička má po ptákách. 

Default User Image
. (So, 10. 2. 2024 - 11:02)

No pro klid v rodině. Hodnej tatínek !

Anonym (So, 10. 2. 2024 - 12:02)

Ty vole ! Hodnej tatínek !? Úchyl je to ! A ten jeho syn taky . Ta Evička by je měla oba nakopat do koulí !

Default User Image
Honza (So, 10. 2. 2024 - 10:02)

Nedávno jsem z pokoje mého syna slyšel jak se hádá se svojí přítelkyní , že jí to chce udělat do zadku. Ona nechtěla. Vzrušilo mě to . Byl jsem jen v trenýrkách tak sem je stáhnul a začal si honit.  Najednou vyběhla Eva nahá z pokoje a utekla do koupelny. Můj syn klečel na koberci s postaveným ptákem. Vešel jsem nahý dovnitř a beze slova si kleknul před něho. Vystrčil jsem na něj prdell a čekal co udělá.  Chytil mě za koule, zmáčknul je a zeptal se jestli to opravdu chci . Odpověděl jsem že ano. Plivnul mi na díru a začal mě mrdat . Po chvilce byl hotovej. Vzal jsem svoje trenky primacknul je na prdel a šel se do své ložnice vyhonit.

Default User Image
Milfka (St, 31. 1. 2024 - 18:01)

Mě můj dvacetiletý syn onanuje s prádlem. Podprsenky, kalhotky, košilky.....v koši je pak v koupelně najdu postříkané. 

Dost mě to vzrušuje a ráda bych aby tohle udělal přede mnou. Do podprsenky nebo kalhotek co si právě svléknu nebo ještě lépe,co mám na sobě. 

Dodám, že syn je nevlastní a že ho provokují po tomhle zjištění moc ráda 

Default User Image
Pepan (Pá, 9. 2. 2024 - 13:02)

Až s ním budeš sama, tak se svlékni do spodního prádla , zavolej si ho a řekni mu, že víš co dělá a že ho chceš vidět jak si ho vyhoní. Svlékni se před ním donaha a dej mu kalhotky a podprdu a řekni mu ať si ho vyhoní.Uvidíš, co bude , ale myslím si že to udělá a rád.

Default User Image
Milfka (Ne, 11. 2. 2024 - 18:02)

Konečně někdo kdo mě chápe. Na víkend jsem si koupila úplně novou podprsenku, sexy kalhotky a přes sebe hodila jen lehký župánek. Zkusila jsem dát s mladým řeč, aby věděl, že se na něj za to prádlo nezlobím, ale že by mě zajímalo,zda by mi dokázal postříkat i to co mám na sobě.  Je fakt, že jsem do sebe musela kopnout sklenici vína, ale bylo vidět, že ho to příjemně zaskočilo. Manžel byl přes víkend pryč, tak jsem si udělala dobře a lehla si na jeho postel v pokojíku, s tím že ale nic jiného nebude. 

Opravdu si dal říct, pohonil si ho , soustředil se na prádlo i jeho obsah a pochvala za odvahu i to jak to umí na povel, mu taky udělala dobře. Chtěl si i sáhnout, ale řekla jsem mu, že se jen může dívat jak se hladím. A to bohatě stačilo. Novou soupravu mám pocákanou komplet a hned v ložnici jsem se sama úžasně udělala. 

Člověk by měl zkusit všechno. 

Default User Image
Pepan (Pá, 16. 2. 2024 - 13:02)

Teď jsem si přečetl co jsi napsala vidíš někdy je lepší mluvit na rovinu a druhému říci co chceš, myslím si že se váš vztah ještě více utužil a nebudete před sebou mít tajnosti. To že ti někdo nadává , z toho si nic nedělej, lidi závidí i dobrý prd natožpak pěkný vztah matky a syna.

Anonym (St, 31. 1. 2024 - 20:01)

Je vidět, že jsi čubka, raději si se synem rovnou zaprcej. Ale myslím si, že jsi chlap, vymýšlíš si a honíš si ho 

Default User Image
Milfka (So, 3. 2. 2024 - 14:02)

Asi Tě zklamu, ale jsem žena.  38, prsa 4  . 

A že jsem čubka vím. Ale ošukat se od něj fakt nenechám. Nevěrná jsem byla manželovi jen jednou a seřezal mi prdel páskem, že jsem řvala na celý barák. 

V tomhle ale problém nevidím. Proč by se kluk nemohl vystříkat, když potřebuje? 

Anonym (So, 6. 1. 2024 - 01:01)

Nikdy bych mamě neodporoval udělam jí šťastnou vždycky ale tohle je moc.. její novej přítel je impotent a matka má obrovskej arzenál hraček její přítel mě nutí abych natáčel detailně jí když on jí dělá a ja tam musim plivat a koukat na to.. to že nemůže šukat jedině dobře máma totiš v noci chodí si lehnout ke mě a vždy si mě zavolá do sprchy abych jí oholil pipku a pak si hraje s mím tvrdym penisem casto si ho pleská o pusu a chce abych si jí fotil jenomže na tohle přišla moje přítelkyně ktera to sdělila svojí přenádherny mamce a oni se diky tlmu velmi zblížily jednou jsem pili alkohol u tchýně a vsichni byli pryč ve městě a najednou slyšim hekot z koupelny tak jsem to nevnímal ale najednou přišla její mamka za mnou a začla tverkovat na mém penisu jak jsem byl opilí jsem vykřikl jmeno svy přitelkyně v což na mě začala křičet ať jí to konečně udělám jako její dceři a jěště líp bez vahaní jsem začal u vyvrcholení se probudila moje mama a sla se podívat co to je za bordel když v tom otevřela dveře v župánku a ja viděl její nadrehny prsa na které jsem to stříkl. Připadal jsem si jak v lezbickým po*nu mámavlezla do vany a nechala mě to slízat z jejích bradavek a u toho jí teklo mlíko.. vykoupali se spolu a mě poslali spát usnul jsem a ranl opět v celym baraku jen oni dvě a mama me mela odvest domu jenze rano jsem sel na velkou a tam byla ve vaně její mama s mojí a hrali si byli opilí zlakali mě at se na ně koukám ale že jen koukat sahat nesmím najednou v pohodě udělal jsem jak bylo libo když viděli že se mi zvědšuje přirození máma mi stahla trenky a pronesla že ho bude držel a tchyně si ho zacla strkat mezi prsa pak mě povalili na zem a řekli ze jestli je nebudu delat šťastnými nahlasí to jako znásilnění a řeknou o tom mojí přitelkyni.. dělam to už 3 roky 

Anonym (So, 6. 1. 2024 - 05:01)

Jsi jen honič, když byly obě ve vaně, jak tě mohli povalit na zem a ještě si ho tchýně dávala mezi prsa.

Anonym (So, 6. 1. 2024 - 01:01)

Jednou moje mamka mě nechytala jak si honím nad jejíma fotkama v tabletu a nechala to být řekla ať přestanu že to se nedělá odešel jsem trapně ven na vzduch když jsem se vrátil domu opilí máma si me zavolala ať jdu napustit vanu a neotevírám dveře do obýváku šel jsem to udělat ale v koupelně ležely různý hračky pro dospělí nevšímal jsem si toho najednou máma že ať jdu pro cigarety zaběhl jsem tam a když jsem přišel byla v koupelně po chvilce si mě zavolala ať jí jdu umýt zada což bylo normalní věc ale když viděla že sotva stojim na nohou zneužila toho jí je 38 a mě 20 nemám bráchu ani ségru žili jsme sami a mama neměla štěstí na chlapy tak jsem jí litoval až bych udělal vše a tak toho znežila já jsem vešel do koupelny a začal jsem divny mi bylo že vytahla svůj lubrikační gel místo normalního mýdla nebo šamponu.. po chvilce se rychle předklonila a stoupla si přede mě a řekla ať se podívam co jsem jí způsobyl neveděle jsem co myslí otočila se zady a nacpala mi hlavu mezi její pulky a pisky a řekla vídíš tu jizvu po porodu to mam od tebe uplně jsi mě roztrhal a měla jsem ten nejvědší orgazmus v životě ať jí to udělám znova já zaleknutý a začal jsem masírovat dale jen záda z toho ona vylezla podala mi dildo na ovladač a řekla teď mi to budes dělat dokud neřeknu vytekla asi 3 krat a naposledy před jejim vyvrcholením řekla nadechni se zhluboka a plný prody mi pustila na oblyčej bral jsem to v klidu pro svoji mamu bych udelal cokoliv aby byla šťastná dodneška i když mam přitelkyni mi posílá hambatý videa a fotky na ktery musim reagovat moc by si totis přála abych se vykašlal na přítelkyni a žil sní.. jenže to nejde 

Anonym (Po, 25. 12. 2023 - 16:12)

Tady někdo dělá z onanie něco opovrženíhodného a neslušného. Přitom jde o přirozenost. Když se můj strejda rozvedl, tak řekl: "Už žádnou ženskou do domu. To se budu radši honit sám, až do smrti." Podobně má tchyně vdova. Tchán zemřel na cirhózu jater. Moc si s ním neužila. "Už žádnýho chlapa nechci. Masturbovala jsem do teď a můžu masturbovat dál." Děláme to všichni, jen si to sami tabuizujeme.

Default User Image
swx (St, 13. 12. 2023 - 11:12)

v r 1984 mně bylo 13 let honil i 4x denně pak kámoš sehnal knížku tak jsme hltali zkoušeli sex návody až došlo na kouření teda kouřil mně kámoš ajá utoho díval na časák kde byli ženy pouze prádle no a toho nás čapala máma věčer se ptala jetli jsem gay a já na to že jsem žádnou nahou ženu ještě neviděl .máma to chtěla nějak zjistil tak přišla další jen průsviném župánku a předemnou si sundala kalhotky šla se koupat to mně vzrušilo tak,že kalhoky vzal a nasával a honil když se máma vrátila z koupelny aviděla moji masturbaci tak byla klidnější že asi gay nebudu a tak mi svoje použité kalhotky nechávala každý den a hra s průsvitný župánkem byla také často

Anonym (Po, 25. 12. 2023 - 15:12)

Jsem taky hetero, ale aby mi na něj kluk jen sáhnul, tak to nikdy. 

Anonym (Pá, 24. 11. 2023 - 19:11)

No je to masakr tady🙈matka 2 měsíce sleduje jak si synáček honí kašpara v jedné místnosti.to nevymyslis🤣jde vidět že na těchto stránkách a i to v jiných místnostech chatu je to skoro samý puboš 🙈 hrůza.tady přijít tak kriminálu.mladi se nudí a vymýšlí píčoviny 

Reklama

Přidat komentář