6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

vzdělání pro seniory, když chtějí zůstat aktivní

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Běta (anonym)
Dobrý den. Moje maminka je stále aktivní, strašně ráda by něco pořád podnikala. Vímm že existuji vysoké školy pro seniory a jazykové kurzy. Prosím nemáte někdo zkušenost? Četla jsem že je něco podobného na Elvisu? Znátě někoho kdo to navštěvoval? Děkuji
31. Březen 2016 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Nevím na co chce senior se vzdělávat...to měla dělat, když byla mladší a mohla toto vzdělání upotřebit a realizovat... Co nyní??? Na co???
1. Duben 2016 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
seniorka (anonym)
Jane, asi jsi mooc mladý. Člověk se má vzdělávat a s chutí celý život. Aby neumřel úplně "blbej". I vysokoškoláci, co kdysi něco vystudovali mohou dnes být hloupí. Pokud se nevzdělávají, nečtou nové věci....A rozhodně vzdělání není "jen" o tom, že ho lze pak upotřebit. Nejhorší je, když mojí známí řeknou, že něco neumí a prý se zeptají dětí-vnoučat. To mně bere čert, když něčemu nerozumím,tak se to naučím. Aspoň zhruba, abych věděla, oč vůbec jde. My se učili naprosto jinak, nebyla technika, vědomosti chyběly i v medicíně..Proto je nutné, vdělávat sebe. Kdo to nedělá, jakoby nežil. Jen vyjde z nějaké školy a zbytek života dlouhá desetiletí žije z toho, co ho naučili kdysi? To je tvor, který jen vyměšuje, jí a mezi tím možná má i dítě..Nic víc, čekání na smrt:-)
1. Duben 2016 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Bohuš (anonym)
Nevím na co chce senior se...ty jsi ale idiot. No jen počkej, tohle se ti vrátí.
20. Červenec 2018 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
mě (anonym)
ty jsi ale idiot. No jen...zajímá, na jakou reklamu si tady dělá půdu...
20. Červenec 2018 - 22:28

Přidat komentář