5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vyšetření z kapky krve

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
Dobrý den, slyšela jsem, že se dá diagnostikovat onemocnění jen z jedné kapky krve. Prý tak přišla u sebe na rakovinu i Helena Růžičková. Prosím, nevíte, o jaké vyšetření se jedná a kde ho provádějí? Díky.
1. Září 2010 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Dobrý den, slyšela jsem,...Ahoj Lilko, náhodou jsem zabředla do toho fóra a přečetla tvůj příspěvek. Nevím, jestli jsi už dostala odpověď, protože tvůj příspěvek je 3 roky starý. O kapce krve jsem něco málo slyšela, prý je to bezbolestné a opravdu z jedné kapičky ti můžou zjistit spoustu věcí, co běžné vyšetření neumí. Dostala jsem kontakt na jednu paní v Praze, tak se tam chci objednat a vyzkoušet to. Jestli budeš mít zájem, můžu ti pak referovat.
4. Duben 2013 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Dobrý den, slyšela jsem,...Dobrý den, já vím o co jde, A tedy nevím, zdali zrovna rakovinu by to rozeznalo. Převážně jde o plísně a jiné bakterie, které jde vysledovat mechanickým pozorováním krvinky. Spiše jde o doporučení při metabolických problémech nebo nějaká detoxikace. Více o tomto naleznete na www.darkfield.cz.
2. Červenec 2014 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Dobrý den, já byla na vyšetření z kapky krve v klinice Esthesia a našli mi tam nějaké toxické látky, což jsem pak začala řešit a taky mi poradili se stravováním - trochu jsem pak zhubla po upravení jídelníčku, aby byl v lepším souladu s potřebami mého těla. Moje kamarádky mají zkušenosti i s nálezem nějakých onemočnění. Myslím, že je to vhodné vyšetření. Myslim, že teď mají i nějakou akci, že to je levnější... kdyžtak by to asi měli na stránkách www.esthesia.cz
16. Leden 2016 - 15:58

Přidat komentář

Reklama

Reklama