78 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vyšetření na přístroji BICOM

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Má prosím Vás někdo zkušenosti s vyšetřením na přístroji BICOM? Kolikrát musel navštívit léčebnou kůru (je to individuální), pomohlo to, napořád? Vím, že jsou jen 2 přístroje v celé republice. Děkuji
16. Únor 2005 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Hanu (anonym)
Pouziva to snad Naturcentrum Salvea, jak uspesne tezko rici...
14. Leden 2007 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
J. Pohan (anonym)
Zkuste Bicom v Lázních Teplice nad Bečvou. Tam mají slušné úspěchy
11. Červenec 2007 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nemáte někdo zkušenosti s biorezonančním přístrojem BICOM?
28. Březen 2008 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
to Jana (anonym)
Na Bicom jsme dojížděli se synem,který byl těžký alergik. Absolvovali jsme asi 5 nebo 6 sezení,už ani nevím,kolik jsme platili,řádově stovky za jedno sezení, byla samozřejmě doporučená dieta,docela ostrá,nesměl maso, mlíko,bílou mouku,vajíčka,ryby, těstoviny ani sladké,což bylo nejhorší,takže 2 měsíce strava téměř makrobiotická,no ale dalo se to vydržet,místo sladkostí zobal rozinky a nadával,od té doby, je to už skoro deset let, je bez potíží,takže naše zkušenost je dobrá.
29. Březen 2008 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Ten přístroj nejen diagnostikuje, ale prý i léčí. Na jakém principu to funguje a funguje to opravdu? Co se tím všechno dá vyléčit?
13. Duben 2008 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Katarina (anonym)
Dobrý deň,zaujíma ma, či tú diétu syn dodržiava dodnes alebo nie.A ešte - používate mikrovlnku? Ďakujem.
19. Leden 2009 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
S tímto přístrojem jsem se setkal před 7 lety a přesně tolik let nekouřím / dříve 50-60 denně/. Po terapii na tomto přístroji jsem ztratil akutní chuť na cigaretu. Což mě velmi pomohlo v mé snaze s kouřením zkoncovat.Přestal jsem kouřit bez trápení a použití pevné vůle, kterou nemám!Je to jistě také o psychickém stavu člověka. Na této terapii jsem byl s manželkou a synem. Byl na ní i můj bratr. Všichni od té doby nekouříme!Můžu poradit - otevřete si - WWW.nekourit.cz
25. Leden 2009 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Mám s tímto přístrojem velmi dobré zkušenosti. Díky půl hodinové teraoii jsem přestal kouřít, a i mi dva spolupracovníci. Po nějaké době jsem utrpěl úraz a na následky toho, jsem trpěl velmi silnými bolestmi a nespavosti. Řešil jsem to tak že mě manželka ukradla z nemocnice a já jsem se šel napojit na bicom abych se zbavil bolesti. Mám opačné zkušenosti jak pan Zdenek, opravdu mi nahráli informaci léku na spaní do vody a já jsem si dal na večer pár kapek pod jazyk a spal jsem jak mimino. Tyto informace lze nahrát do vody, nebo olejíčků po případě čípu třeba při odvykání kouření nebo alkoholu. Souhlasím z názorem že třeba mít dobrého terapeuta.Oficiálně to téměř nikomu neříkám abych nevypadal blbec, jedině dobrým známym, nebo tady kde je to anonýmní.Každopádně odvykání kouření to nemá chybu,a stačí jedna terapie. V materiálech o bicomu se uvádí úspěšnost až 80 procent, ale dle mých zkušenosti to je sto procent, a kdo po této terapii nepřestane kouřít tak přestat nechce.
8. Květen 2009 - 0:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirii (anonym)
Testoval jsem na sobě a svých...na Bicom jsem jezdila tři měsíce,měla jsem problémy s trávením.Bicom ukazovel alergii na pšenici,tk mi to stále léčili tímto přístrojem.Neuspěšně.stálo mě to majland,nakonec lékaři zjistili překyselení žaludku.pomohlo Basico od Justu a bylo po problémech
2. Listopad 2009 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Hari (anonym)
Ahoj,Zkušenoust mám zatím...Je to trochu mimo mísu...ale zkuste si po sobě přečíst a opravit hrubky...je to děs! Když to u vás nejde, určitě bych s tím skončil.
10. Listopad 2009 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
eqwe (anonym)
ewqewqeqw
11. Prosinec 2009 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Já mám s Bicomem dobrou zkušenost. Byl jsem v Pelhřimově na Bicomu na odvykání kouření a zabralo to. Můžu doporučit. S ostatní léčbou nemám zkušenosti
4. Únor 2010 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
vesničan (anonym)
Je to trochu mimo mísu...ale...Hari, jde o výměnu zkušeností, ne hodinu českého jazyka, tak nemachruj
5. Březen 2010 - 7:13
Obrázek uživatele Návštěvník
l. (anonym)
to Katarina: Nějak se míjíme:-) Jsem tu dlouho nebyla, takže kdybys náhodou ještě nakoukla - ne, dietu držel jen měsíc nebo dva, už přesně nevím. Od té doby žádnou. Byla nastavená právě na základě vyšetření tím Bicomem. A dohromady s tou biorezonancí to pak byl hodně rychlý posun k lepšímu. Už je to 10 let, od té doby jen nějaké to nachlazení, jinak žádný potíže nemá. Pokud by mělo jít o peníze, tak s takovými pacienty jak jsme byli my, by si na moc nepřišli, bo my se k nim už vracet nemusíme:-) Možná jsme měli jen štěstí, někdy si ale myslím, že lidi nedodržují stanovený režim třeba dietní, a pak si stěžujou na metodu, že nezabrala a kdesi cosi... Mikrovlnku? Ne, tu jsem nikdy neměla ani mít nebudu.
31. Březen 2010 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
ebas (anonym)
bicom
17. Květen 2010 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
Syn nekouří díky tomu bikomu skoro 2 roky já o půl roku méně, kouřil jsem 20 na rybach a u piva 40-50. Po jedné terapii jsem nekuřák, sám tomu do dnes nemůžu uvěřit. Děti od známych syna se úspěšně vyléčili z nějaké alergie. U mne se ta terapie projevila tak, že jsem přestal mít chuť na kouření, tak nekouřím. Kolik to stálo to nevím, platil to syn. Každopádně jsem tomu vůbec nevěřil byl jsem navíc tak trošku zklamán nad dárkem k mým 60 nám. Ale byl to snad nejlepší dárek v mém životě.
19. Srpen 2010 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Dobrý den, ja byla na tomto...Jestli se chcete uzdravit a vědět co jíst a nejíst, sežeňte si na internetu knihu "Metabolické typy" od Wolcotta (přeložil Calábek - dělá k tomu přednášky - mám 6 hodinový záznam). Není to žádná dieta. Pokud chcete nástin problematiky, zadejte si v Google dotaz na "Zánik alopatické výživy". Případný dotaz zodpovim (bbbbb.aaaa@seznam.cz)
27. Leden 2011 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondras (anonym)
Jsem od dětství atopik, celý život jsem měl ekzém bez jakýchkoliv přestávek. Terapii na Bicomu mi vnutila a platila mamka, která slyšela o jeho úspěšnosti. Docházel jsem tam jedenkrát měsíčně celý rok a žádné zlepšení jsem nepociťoval, terapeut miřekl že za každý rok života s ekzémem musím přetrpět měsíc bez viditelných výsledků. po 13 sezení jsem terapii přerušil s tím že je nesmysl platit za něco co nefunguje. Asi tři měsíce poté, již zcela bez léčby došlo k ústupu ekzému a já prožil dva roky bez jakéhokoliv ataku. pro mne jako silného atopika cosi neuvěřitelného. Přes nedůvěru jsem to začal spojovat s předcházející léčbou na Bicomu. Po dvou letech klidu došlo k recidivě, ekzém se vrátil velice silný, dokonce na místech kde jsem předtím ložiska neměl. Znovu jsem začal chodit na Bicom terapii, čekal jsem že se něco stane dříve než po roce, ale nic, když ani po čtrnácti měsících nedošlo k žádné změně, opět převážil skeptik a řekl jsem si, že předchozí zlepšení způsobilo zřejmě něco jiného a léčbu jsem opět přerušil. Do měsíce opět ekzém vymizel. Bez ekzému jsem byl opět přibližně dva roky, pak se opět velice bouřlivě navrátil. V současné době opět měsíčně docházím na terapii Bicom, ale opět žádná rychlá zlepšení. uvidíme za rok...
8. Červen 2011 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
kiki (anonym)
Dobrý den. Ráda bych přidala svojí zkušenost. V centru Saleva jsem byla před 4 lety s atopickým ekzémem. Trpěla jsem jím od dětsví a to velmi silně. Po všech možných procedurách jsem zvolila toto a musím zaklepat, moje kůže je od té doby čistá. Můžu jen potrvdit, že se první dva měsíce kůže také zhoršila, vynechala jsem z jídelníčku všechny doporučené věci. Po dvou měsících se ale úže jako zárakem vyčistila a já mám pokoj. A teď v lednu jsem vyzkoušela odvykací kůru proti kouření a opět musím říct, že mi nesmírně pomohla. Nekouřím a nedělá mi problém sedět v restauraci u piva (to jsem kouřila vždy nejvíc) vedle kuřáka. Na cigaretu prostě chuť nemám. Za mně tedy palec stoprocentně nahoru. Pomohlo mi to jako žádné jiné terapie.
19. Červenec 2011 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
C. (anonym)
Syn měl od roku a půl opakované záněty průdušek a zápaly plic. Každou chvilku jsme byli v nemocnici. Na alergo uzavřeli dg. jako alergie, astma. Vyzkoušeli jsme všechno možné, včetně jezevčího sádla. Nakonec se dostali i k Bicomu. Byla jsem skeptická, nicméně po 10 měsících jsme zcela v pohodě. Věřím, že díky Bicomu.
20. Září 2011 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Q. (anonym)
Samochvála smrdí - zejména je-li podepsána jako nesamochvála:-D
21. Září 2011 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Má prosím Vás někdo...Já mám zatím zkušenosti jen pozitivní. Taťka měl žlučníkový záchvat a v nemocnici udělali pouze ultrazvuk a už mu plánovali operaci. Na bicomu zjistili, že jde pouze o shluk virů a ne o kámen, držel asi měsíc dietu k léčbě dietu a žlučník má dodnes. Já mám vyléčenou alergii na kakao, a teď jsem byla na 1. terapii kvůli zánětu střev.
4. Duben 2012 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
jarmila praha (anonym)
Ahojky všichni,moje vnučka byla stále nemocná a nikdo si už nevěděl rady ,co jí vlastně je,veškerá vyšetření byla v pořádku,přesto měla stále teploty 38.Tady v Praze jsou centra QMI,Malešice,Motol.Přístroj za 6 min.zjistí a vyhodnotí přes 100 výsledků.Já byla v Malešicích,paní doktorka mi pak hodinu bod po bodu,vše vysvětlila,krev,všechny orgány,srdce,plíce,játra,ledviny,dýchání.............Zaplatila jsem sice 2.100 a nelituji toho,protože vnučka měla podstoupit tříhodinový zákrok při celkové anestesii a díky tomuto vyšetření jsem se dozvěděla,že to vůbec nepřipadá v tuto chvíli v úvahu.Dostala jsem spoustu rad a pokynů k nezaplacení..............A hlavně vnučka se po několika letech vůbec nebála,báječný personál, nádherné prostředí
22. Červen 2012 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Dobrý den, také bych ráda přispěla do této diskuze. Měla jsem po zubařském zákroku zánět v dásni a pořád to bolelo. Čekala jsem, než mi to zubařka znovu vyčistí a tou dobou jsem na doporučení známého zkusila Bicom. Pan doktor Pekárek mi přiložil jeden výstup z přístroje k dásni, asi čtvrt hodiny jsem si to držela, přitom to v přístroji cvakalo a nebylo nic cítit. Hned po tomto sezení se mi ulevilo a dáseň mě přestala úplně bolet, což vydrželo asi týden, pak se bolest zase pomalu začínala vracet. Chtělo to prý aspoň 2 sezení, protože úplně všechny bakterie to nezničilo. Na druhé sezení jsem se už nedostala, protože jsem šla k zubařce, která mi to vyčistila a opravila zub. Zkušenost mám tedy pozitivní - změnila mi názor na tyto alternativní metody.
22. Červen 2012 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabriela (anonym)
Mně Bicom pomohl s atopickým ekzémem. Po první terapii se mi ekzém zhoršil zhruba na 4dny (na toto mě pan doktor upozoril). Pak jsem po týdnu šla na druhé sezení a nastalo výrazné zlepšení a nyní jsem již 4 roky bez vyrážky. Celý život jsem se trápila, nic mi nepomohlo a teď jsem konečně šťastná a bez obtíží. Byla mi vytestována intolerance na kravské mléko a pšenici, to jsem také omezila a cítím se báječně. Doporučuji všem.
23. Červen 2012 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Ha (anonym)
Sensitiv Imago je podvod,...Vy toho o tématu příliš nevíte, že? Myslím, že s tímto názorem přicházíte dost pozdě, zvlášť co se týče přístroje SI, který už je dávno hojně používán ve světě a je plně certifikován a povolen k medicínskému užití :D :D vy jste mě teda pobavil člověče
16. Červenec 2012 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Mám také zkušenost s přístrojem BICOM.K tomuto kroku jsem se odhodlala po neúspěšném léčení,spíše neléčení klasickou léčbou. Trápí mě dlouhodobě úporný kašel, s vykašláváním a zahleněním. Paní doktorka mě ujistila, že to z "tělíčka" dostaneme. Po třech, ne zrovna levných, návštěvách jsem na tom nebyla o nic lépe. Proto jsem přesvědčena, že na moje a některé jiné problémy tato léčba není, snad nějaká harmonizace jinak zdravého organizmu, nebo akutní nachlazení, tam je snad úspěšnost velká. Jinak jak si pomoci od peněz, navštivte léčbu BICOMem.
13. Srpen 2012 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Byla jsem na BICOMu kvůli odvykání kouření a musím říct, že efekt byl velký. Přístroj sice neodvede veškerou práci za vás (je třeba si nejdřív srovnat v hlavě, proč chcete přestat kouřit a zapracovat na vžitých vzorcích chování), ale obávané abstinenční příznaky se ani v nejmenším nedostavily, nebyla ani nutkavá chuť na cigaretu a dokonce jsem ani nepřibrala, což mě velmi příjemně překvapilo. Takže i když se k některým alternativním terapiím stavím poměrně skepticky, tady jsem o účinnosti přesvědčená.
23. Leden 2013 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana Dudková (anonym)
Ahoj,Zkušenoust mám zatím...Atopickým ekzémem trpím již od dětství. Větší problémy začaly v 16 letech, dnes je mi 21. Za celých pět let jsem hledala a podstupovala veškeré léčby, které byly možné. Kožní oddělení v nemocnici, lázně, tradiční čínská medicína a nepřeberné množství mastí a krémů. Bohužel vše mělo jen krátký účinek a výsledek byl vždy stejný - svědění, rudnutí, extrémně suchá kůže. Nevěděla jsem si už rady a byla nešťastná. Žádné jiné léčby se nenabízejí. Pak jsme spolu s maminkou objevily na internetu biorezonanční metodu. Už od počátku jsem do toho vkládala veškerou důvěru, protože to byla poslední moje možnost. Výsledek byl nad mé očekávání. Odstranila mi opravdu silnou alergii na kočku, dnes mi již přítomnost kočky vůbec nevadí, jsem nadšená. A s ekzémem je to podobné. Ten se mi sice nevyléčil úplně - s čímž jsem ani nepočítala, ale z 90% je to pro mne obrat k lepšímu. Červené fleky po těle už vůbec nemám, kůže je vláčná, hydratovaná a hebká. Jsem neskutečně ráda, že něco takového existuje, a že jsem tohle podstoupila. Za pět let je právě tato metoda pro mne nejúčinnější.
11. Únor 2013 - 14:36

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama