13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vyšetření konečníku per rectum

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
Jaké máte zkušenosti z tímto vyšetřením?
23. Leden 2011 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
bé (anonym)
Jen nechoďte na rektoskopii do Hořovické nemocnice, tam vám natrnou prdel a pokud se ozvete tak připíšou,že jste nespolupracoval! Buzeranti !!
24. Leden 2011 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Horsi by bylo peroralni vysetreni konecniku. Jak by jste chtel vysetrovat konecnik. Poslechem ?
24. Leden 2011 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Prof. Mudr. Dr. (anonym)
Per rectum je to nejlepší, obzvláště pokud se použije lofas... Lze ovšem použít i palec, popř. banán či násadu od koštěte. Naopak, nedopourčuje se užití vuřtu ani polopárku, jelikož jsou příliš měkké (lze je použít jen při vyšetření starších gayů).
1. Květen 2011 - 0:14
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Jen nechoďte na rektoskopii...Je to nebolestivé vyšetření . Cítíte pouze tlak připomínající ten při nutkání jít na velkou ... Vyšetření trvá rychle a dokáže odhalit spoustu závažných i méně závažných chorob konečníky či ústí tlustého střeva .
1. Únor 2013 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Vyšetření per rectum jsem podstoupil při bolestech břicha,když jsem byl na chirurgii.celkem nepříjemné ale dá se vydržet.kdo byl taky s břichem na chiře a dělali mu toto vyšetření?
4. Únor 2013 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro ... (anonym)
Co to tady píšeš za kravinu, že to nebolí? Asi víš o tom hovno a nebo máš prdel vytahanou jak pytláckou patrontašku! Když ti do prdele narvou trubku o průměru 3 cm a délce 40 cm za soustavného nafukování střev a současně různě vytáčení! Myslíš si, že ti roztrhnou prdel. Po 15 minutách kdy primař učil sekundáře jak to má dělat, mě konečně došlo, že pro moji lečbu atopického exému na rukou asi není to pravé a že moje vyšetření bylo jen momentální potřebou primáře a já jsem se jim asi hodil do krámu. Vyhněte se Hořovické nemocnici chirulgii. Takový řezníky jako mají v Hořovicích nikde asi nemají! Copak jsme povini si nechat od nich vše líbit?
4. Únor 2013 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
gagarin (anonym)
Co to tady píšeš za...Jste si spletl oddělení ne ? :-DD
5. Únor 2013 - 5:22
Obrázek uživatele Návštěvník
jasně (anonym)
Jste si spletl oddělení ne...když šel s ekzémem na internu. Kam jinam mu to měli cpát. :-D
5. Únor 2013 - 7:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Fany (anonym)
Já jsem byl prvně vyšetřován při odvodu na vojnu. Doktor mě nechal svlíct donaha, pak mi nařídil, abych se předklonil a začal mi zatlačovat prst do prdele. Nejdřív to bolelo, ale jak se mi potom dostal prstem dovnitř bylo to docele vzrušující,protože jsem si vzpomněl jak jsme si to dělali s jedním klukem, když jsme si honili čuráky. Doktor mi začal roztahovat díru, strkal mi tam pořád víc prstů a když se mu povedlo mi hodně roztáhnout, vrazil mi tam celou ruku.Pak mi v díře hmatal a zasunoval ruku pořád hlouběji, až jsem jí tam měl až po loket ! To jsem byl už hodně vzrušenej a najednou jsem cítil jak mi z čuráka teče moje mrdina. Doktor to viděl a hodně rukou přirazil a já jsem vystříknul semeno mohutným proudem.Pak ruku vyndal a jelikož jí měl celou od mých hoven, tak se šel umýt.
19. Březen 2014 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Fany, historka nemusí být pravdivá, ale musí se dobře poslouchat. Zkus vymyslet ještě další podobnou.
19. Březen 2014 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Fany, historka nemusí být...Gay a bisexualni eskorti, kteri svym zakaznikum nabizeji fisting, obcas na internetu zduraznuji, ze je to spise zdlouhavy proces - ze je potreba konecnik napred pomalu a postupne roztahovat, nez se da do nej vsunout cela ruka. Krom toho, pokud vim, fisting je pouze sexualni praktika, a za ucelem lekarskeho vysetreni se neprovadi - lekari prece maji sve rentgeny a sondy, takze nemaji duvod nekomu zasouvat do prdele celou ruku (a tim mene pak az po loket, coz je mimoradne rizikove, nebot pritom muze dojit k roztrzeni strevni steny). Fany jen keca, a pritom si ho sam honi.
19. Březen 2014 - 20:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama