113 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

vyšetření děložního čípku

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
chci se zeptat, byla jsem u gynekologa na stěr čípku? Bylo to docela bolestivé a pak se mi zeptal jestli mám vložku, že budu trochu krvácet? A opravdu ted krvácím a bolí mě břicho jako při menstruaci. Nebyla vina na straně lékaře nebo je to normální? Děkuji za odpověď. Petra
19. Říjen 2006 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co?? To je divný, já jsem byla taky. A vůbec to nebolelo spíš lechtalo. Bylo to za pár vteřin. A krvácení a bolest břich?? To vůbec!!
19. Říjen 2006 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
jo, divný to je. Já to nikdy ani necítím, natož krvácení a bolest.
19. Říjen 2006 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
k (anonym)
Ja kdyz byla prvne na steru, tak jsem pak tri dny spinila... Ale pokud krvacis, tak to v poradku urcite neni. A bolestive by to take byt nemelo. Tedy pokud jsi nebyla na biopsii, tam ti berou kousicek tkane a to trosku boli, ale ani po tomhle zakroku bys nemela krvacet. Za jak dlouho mas dostat menzes? Nedostala jsi to drive?
19. Říjen 2006 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Já jsem to zažila ještě za komančů, měli jsme takovou docela bezohlednou školní gynekoložku, a taky jsem pak krvácela. Ale je to naštěstí ojedinělej zážitek a tohle by se stát nemělo.
20. Říjen 2006 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Magdaléna (anonym)
Tak tohle slyším poprvé,chodím pravidelně a nikdy mě to ani nebolelo,natož špinění.To je asi nějaký řezník.
20. Říjen 2006 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Ahoj... No, já musim přiznat, že mě stěr z děložního čípku bolí pokaždé. Nedokážu se prostě uvolnit, nevím... Trochu pak špiním, ale posledně jsem i krvácela. Ale lékař mě na to upozornil s tím, že se to občas stane. Ale sám byl z toho nešťastný... :-) Takže bych asi příště sledovala, zda je lékař šetrný, případně ho upozornila, že mě to bolí... A pokud by neprojevil ohleduplnnost, změnila bych ordinaci...
29. Leden 2007 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Veltie (anonym)
ahoj, taky mě to bolí pokaždy, ale ještě to jde - biopsie jsou o dost horší... na ne se mam zase objednat a moc se bojim :-((
2. Únor 2007 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Já byla včera a vůbec jsem to necítila!Krvácení ani bolest !Není to spíš doktorem a jeho přístupem?
2. Únor 2007 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Ahoj,mě bere gynekolog stěry skoro pokaždý,když tam přijdu.Mám problémy,že mi pořád čípek krvácí,takže u mě je to tak nějak normální, že jsem krvácela, když mi bral stěry..protože čípek mi krvácí pokaždý když se ho někdo dotkne...a doktor neví co s tím..ale nikdy to nebolelo..tak kdybyste některá měla podobnej problém, že vám čípek krvácí při doteku, tak mi dejte vědět co proti tomu děláte...já už jsem byla i na tom, že mi prozkoumal buňky a rakovina tam neni...tak nevim..ted mam jit zase na nějakej zákrok a už jsem z toho vyčerpaná na to že mi je 20 a sexuální život si neužívám tak jak bych měla:):(
3. Únor 2007 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
liduska (anonym)
jednou když mi dělala stěr tak jsem taky krvácela, jinak spíš tak lehounce špiním, je to možná tím, že tam mám pořád nějaké záněty
3. Únor 2007 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Dobrý den, ráda bych se s Vámi pobavila ohledně děložního čípku, pokud budete mít chvilku, prosím, ozvěte se mi na mail martinamachova81"seznam.cz.
16. Duben 2008 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Teda holky, já chodím na stěr pravidelně jednou za rok a nikdy mě to nebolelo a ani jsem nikdy nekrvácela. To musí být doktorem, nějak vám to špatně dělá. Míšo, pokud jsi tak mladá, což předpokládám, když jsi byla porvé na stěru, tak se nechej naočkovat proti rakovině děložního čípku, než se každý rok strachovat, jaký bude výsledek vyšetření...
3. Červen 2010 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Magdalena (anonym)
Tak já mám zrovna velice nepříjemnou zkušenost. Nedávno jsem změnila gynekoložku, s tím, že měla hodně dobré reference. Všecko dobrý, až na to, že po jejím provedení stěru z čípku jsem doslova krvácela, několik hodin. Což se mi doteďka ještě nestalo. Komentovala to tím, abysme měli dostatečně reprezentativní vzorek.. Měla jsem opravdu vztek. Takže teď zvažuju, co s tím. Nerada bych kvůli její "odbornosti" měla nějaké příští problémy; ano, nejsem dokror, ale takový postup se mi opravdu nezdá jako dobrý. Dělají mi kontrolní stěru už několik let, takže "následky" mohu posoudit. Takže se po této zkušenosti přikláním k tomu, že za to, co se děje po "tom" může jedině doktor. MMimochodem, docela by mě zajímalo, kde nařízeno "černé na bílém" absolvovat toto vyšetření každého půlroku aneb kde je svobodná vůle rozhodovat o svém těle a co se s ním děje..?
1. Červenec 2010 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
NIKA (anonym)
asi máš sadistickou doktorku, krvácení je normální jen při menstruaci, jinak ne.
2. Červenec 2010 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Dr.Soňa (anonym)
Magdalénko,není to chyba doktorky,ale je to tím,že doposud se prováděly stěry štětičkou tak jsi nekrvácela,ale podle nové dimenze se začaly používat kartáčky. Proto bolestivější vyšetření a taky ta troška krve. Výrok tvé gynekoložky je zcela správný.
2. Červenec 2010 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Tak já mám zrovna velice...Není to doktorem!!! Mám jednu doktorku již pár let. Také jsem při stěru nekrvácela, ale je to tři roky, jsem prodělala silný zánět a od té doby při stěru krvácím. Paní doktorka mi kvůli tomu brala i vzorek. Můžou to také způsobovat kvasinky, kterých se nemůžu zbavit.
3. Březen 2011 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Magdalénko,není to chyba...Máte pravdu, dneska jsem byla na stěru a měla v ruce kartáček, takový co se používá na čištění mezizubního prostoru. Říkala jsem si, k čemu to má a teď už to vím.
3. Březen 2011 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
chci se zeptat, byla jsem u...je to normální. Já jsem taky cítila bolest a mírně jsem krvácela.
21. Listopad 2011 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
pavla (anonym)
ahoj, taky mě to bolí...krvácí se po biopsii? a jaký bych po té měla dodržovat režim?
25. Listopad 2011 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Magdalénko,není to chyba...Paní doktorko, dnes jsem taky byla na stěru a krvácela jsem a ted me to dokonce boli, je to opravdu v poradku?
9. Březen 2012 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
je to normální jsou dva způsoby vyšetření, příští týdenj du také a doktorka mě upozornila at si vemu půl hodiny předem něco na bolest a vložky :-)
8. Říjen 2013 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktoři (anonym)
jsou řezníci! Je jim úplně jedno, jak vám je, že po stěru krvácíte, máte bolesti apod.. Dříve se používaly na stěry z čípku poze vatové štětičky, případně dřevěné špachtle. Nově zavedené kartáčky jso brutalita!!! Rakovinu rozhodně neřeší! Krom toho, mechanické poškození děložního čípk způsobí zánět, nebo i nádorové bujení! Zvláště, pokud jste nějak imunitně oslabeny! Radím, takové vyšetření ani nepodstupovat! V případě potíží-zánět, krvácení, stačí pouze vyšetření zrakem, případně sono! Ženské, nenechte do sebe nikdy preventivně šťourat! Když jste zdravé, na gynekologii vůbec nemusíte chodit! Stejný zločin je i mamograf, kdy do sebe dostáváte nesmyslné záření! Stačí rentgeny zubaře, RTG plic, když už něco je! Dávky radiačního záření se sčítají! Není dobré ani CT vyšetření s aplikací kontrastní látky!!! Přečtěte si, prosím, knihu:"Co vám lékaři neřeknou." Nenechte se zbytečně lékaři zastrašovat! To samé platí o očkování! Samá negativa! Nenechte se do ničeho vmaniplovat!
1. Září 2016 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Moje řeč! Na gyndu nechodím a šťourat kartáčkem do sebe nikdy nenechám! Stejně odmítavý postoj mám i k očkování proti HPV i jiným druhům onemocnění! Ani mamograf neschvaluji. Jsem zkrátka alternativní typ! Takto mi to plně vyhovuje a i nadále bude vyhovovat! Své názory nikdy nezměním! V krajním případě, při potížích, postačí UTZ, nebo prohlídka bez stěrů! To jen v případě, kdyby byla nutná hormonální léčba-zastavení dysfunkčního krvácení apod., nebo těžkého zánětu nutná léčba antibiotiky! Jinak ani náhodou! V lehčích případech postačí alternativní medicína! Rakovinu zásadně nijak neřeším! Je to všechno v hlavě a především v psychosomatice! O té gynekolog či gynekoložka ví lautr kulový!!!!!!!!!
1. Září 2016 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Já jsem též alternativní typ a preventivní gynekologické vyšetření neabsolvuji, ani nehodlám nikdy v budoucnu absolvovat! V případě akutních problémů možná změním názor! Ale budu se snažit dělat vše proto, aby taková situace pro mě nenastala! Akutní´problémy, to znamená nutnost medicínské léčby medikamenty! Stěry z endocervixu kartáčkem?! Brr!!!!!! To ani náhodou!!!! Ještě preventivně, ne?! Nikdy! To bych musela být blázen! Sára má úplnou pravdu! Ani očkování a zcela zbytečný a škodlivý mamograf! Lékaři se snaží ženy akorát zastrašovat! Přitom se úmrtnost na rakovinu děložního čípku, ani na rakovinu prsu, nijak nesnížila! Ba právě naopak! Když už by bylo nutné vyšetření, dělohy, prsů, z důvodu akutních problémů, tak jedině UTZ. Neškodí tolik, jako rýpání do čípku, nebo mamagraf! To rozhodně!
1. Září 2016 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
P. z ozařovny (anonym)
Moje řeč! Na gyndu...Vždy když čtu tyto "zoufalé" výkřiky, vím, že o práci máme postaráno. Jinak klidně piš pod jedním nickem a nedělej tady dav, jasné?
1. Září 2016 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ale (anonym)
to by jste se divil(a), kolik takových žen má tyto názory? Proč pod jedním nickem?! Takových žen je v ČR více než polovina. Nikdo tady nedělá dav! Ve svých názorech se patrně dost mýlíte! Ale to je to Vaše učení, předpojatost! Ale nikdo Vám Váš názor upírat nemůže! A kterak Vy můžete tvrdit, že toto je názor pouze jednotlivce, to tedy nechápu! Takových nás jsou opravdu davy! Kdyby sem úplně všechny ženy napsaly svůj upřímný názor, tak nestačíte ani ty stránky číst, co názorů bude proti tomuto zdravotnímu systému! Ano, jsou nás takových veliké davy, ale proč se dlouze zveřejňovat a vést plané dohady! Neboť každý máme svou pravdu! A hádat se na Doktorce, nebo i s doktory? Proč si kazit náladu, jak se říká: "pro blbost druhých." Nejde o žádné zoufalé výkřiky, nýbrž o pravdu, která někdy dovede být i velmi tvrdá! To, že máte o práci postaráno, je velmi smutná statistika, bohužel! Gynekolog, ani mamografická centra, tuto smutnou statistiku nesníží. Bohužel se počet vážných případů rakoviny stále navyšuje! V minulých generacích ženy neznaly žádné mamografy, ani gynekology, neočkovalo se proti" kdečemu", a byly živy do 80-90 let!!! A rozhodně byly i spokojenější! Dnešní mladé holky berou antikoncepci, mají rakovinu prsu už v mladém věku! Nebo trpí rakovinou děložního čípku! Jak je to tedy možné, když každých půl roku podstupují tu"slavnou" moderní cytologii?! A proč je tolik rakovin prsu, když antikoncepce má údajně chránit?!!!! Je to všechno zvěrstvo!!!!!
2. Září 2016 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Nina (anonym)
Mamograf rozhodně nedoporučuji! Způsobuje rakovinu rentgenovým zářením! Endocervikální cytologie taky nikoho nevyléčila! HPV má v těle kolem 90% lidí! Lidi, uvažujte logicky, a posilujte imunitu!!! Nespoléhejte se na doktory, nýbrž na svůj vlastní rozum a instinkt!
2. Září 2016 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
A taky (anonym)
je to o morálce! Nestřídat partnery!!!
2. Září 2016 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
A. (anonym)
Doktoři vám stejně nepomůžou!
2. Září 2016 - 15:12

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama