6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

vysazení horm. antikoncpecpe a padání vlasů

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
zajímalo by mě, jestli vám po vysazní prášků začaly padat vlasy a to zhruba kolik, a jestli a kdy to asi přestalo?začly mi padat už při antikoncepci a jak jsem vysadila tak snad ještě víc...má někdo podobnou zkušenost?spravilo se to?mám tak půlku vlasů:-((
11. Únor 2007 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Uška (anonym)
Jani, ale na tohle už diskuze založená je...
11. Únor 2007 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Dobrý den, pročetla jsem si pozorně tyto stránky. Trápí mě padání vlasů podmíněné hormony a stresem, už několik let. Dříve mi pomohl jeden léčitel, kterého jsem potkala jen náhodně. Hodně věřící člověk. Za pomoc nic nechtěl, říkal, že by jinak své schopnosti ztratil. Byl skvělý diagnostik, hned věděl co nefunguje, který hormon je špatně a který enzym je špatně a kterýma bylinkama či lékama se vše spraví a také používal k léčení ruce. Byl to takový anděl, tenkrát to pomohlo na 4 roky. Pomohl mě dostat s hormonů a vlasy přestaly do měsíce padat a už nezačly a krásné všude zarostly. Díky jeho léčbě se mi podařilo i otěhotnět bez problémů, nevím jak, ale nějakým působení se mi zvýšily hladiny ženských hormonů, které do té doby byly nízské. Byla jsem opravdu š'tastná¨, protože do té doby mi nikdo nedokázal opravdu pomoci, doktoři vyzkoušeli všechno možné, prošly všemi testy, vše v normě jen hraniční štítná žláza pro hypofunkci, málo ženských hormonů, mužské v normě - jen asi větší citlivost. Tento člověk mi tenkrát moc pomohl.....Bohužel shodou osudu a po obrovském stresu se hormony a vlasy rozhýbaly obrovskou rychlostí...doktoři už rok zkouší vše možné a zatím mi nic nezabírá, nebo naopak ubližuje. Problém nenašli ani endokrinologové ani kožní....zkoušela jsem i akupunkturu a další léčitelé....bohužel většina léčitelů je jen za peníze a komerční a tak nic nefunguje, jen už i peníze docházejí,ale nechci to vzdát. Tenkrát mě potkalo zdraví díky tomuto člověku a tak jsem se chtěla zeptat, jestli nezná někdo ve svém okolí nějakého léčitele či člověka, který opravdu má tyto vyjímečné schopnosti. Prý si většinou neberou peníze jako tento starý pán. Vyhlášený byl i páter Ferda , ale ten už nežije. Prosim napište mi vaše zkušenosti či tipy. Bohužel řada lidí tady uvádí ,že se jim někoho takového podařilo najít , ale bohužel bez kontaktu. Prosim napište mi na kakacka77"seznam.cz nebo sem. Budu Vám opravdu vděčná. Předem mnohokrát děkuji.
21. Září 2008 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Proč nenavštěvuješ toho původního léčitele? Jinak odstranit stres by ti pomohla změna životních priorit - a s tím ti může pomoci i psycholog na pokladnu.
21. Září 2008 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Psala jsem už bohužel nežije....:((((
21. Září 2008 - 14:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama