859 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Oskar (anonym)
Odpověď na Noo a co že píšeš tak ráno??
Pedro,to se nemůžeš divit.Dnešní mládež po probuzení zajimá ihned telefon,aby náhodou po noční pauze něco neprošvihly ze soc.sítí.
10. Prosinec 2019 - 13:15
Maikl (anonym)
Odpověď na jo tak to znám. sešvihání po
Já znal také tyto občasné výprasky ale tento byl úplně jiny, jak byla mamka totálně vytočená, byl sem rád, že jsem se nepo.. a po nějaké době moje chování mělo ještě dohru mezi spolužáky, kdy se mi rozhodly pomstít za mé chování. Takže sem dostal řádnou životní lekci řekněme.
10. Prosinec 2019 - 13:29
Lucia (anonym)
Dobrý den. Neměl by někdo zájem si popovídat o tématu výprask jestli ano tak se mi ozvěte na email: 0lucifer1@seznam.cz
23. Prosinec 2019 - 18:11
Petr V (anonym)
Přátelé, po několika letech jsem se o Vánocích viděl s bratrancem a společně jsme vzpomínali na událost starou 30 let. Tehdy jsme si půjčili bez dovolení a bez řidičského průkazu, bylo nám neceých 14 let, auto (Škoda 105) mého strejdy, bratranec řídil, já se jen vezl. Bohužel neřídil úplně obratně, narazil na vesnici do plotu. Mírně pošramocené auto jsme vrátili, nicméně jsme doma nic neřekli. Jedna obyvatelka vesnice nás viděla, takže já jsem tehdy (poprvé a naposledy) dostal řemenem na zadek. Druhý den jsem šel do školy, bratranec nikde. Po škole jsem se u něj zastavil, on mi jen ukázal zadek s tím, že nemůže sedět, že dostal šnůrou od žehličky. Nevím, kdo z nás dvou měl větší jelita (taky jsem měl nějaké stopy), ale říkal jsem mu, že to taky cítím, ale sedět mohu. Jak jsme se o tom teď po letech bavili, tak si toto moc nepamatoval, proto tato otázka - jaký byl Váš největší výprask a dostali jste někdy tak, že byste nemohli sedět? :D Podle mě je to fakt kravina :)
30. Prosinec 2019 - 19:54
Vasek (anonym)
Odpověď na Mě je 15 a svojí pipinku si..
Si piča
1. Leden 2020 - 13:29
Vasek (anonym)
Si piča
Vasek (anonym)
Si piča
Vasek (anonym)
Odpověď na Tak před necelými dvěma
Si dobrá pitka. Jen ať si dělá dobrer co ji zavidis nechal bych takovou matku utratit pro vystrahu..
1. Leden 2020 - 13:36
Abe (anonym)
Já jsem své děti v podstatě nebil. Měl jsem pro to vážný důvod. Byl jsem často bit i bezdůvodně. Nejvíc mne ponížil výprask od matky před skupinou malých zvědavých holek, "na holou" při kterám jsem měl nejn erekci, ale i ejakilaci.
2. Leden 2020 - 2:40
Abe (anonym)
Já jsem své děti v podstatě nebil. Měl jsem pro to vážný důvod. Byl jsem často bit i bezdůvodně. Nejvíc mne ponížil výprask od matky před skupinou malých zvědavých holek, "na holou" při kterém jsem měl nejen erekci, ale i ejakulaci.
2. Leden 2020 - 2:42
jaroslavrais (anonym)
Odpověď na Ahoj rada davam na holy zadok
hcyvohnoutprekolenoanaplacat
2. Leden 2020 - 17:54
Karel (anonym)
Pochybuji že sem chodí tolik náctiletých a popisuje tak do detailů svoje zážitky. Náctiletí se zajímají o instagram, fb a youtube a na nějakou doktorku.cz v životě nepůjdou. Navíc všechny zážitky jsou psaný stejným slohem i stejným způsobem chyb. Takže to vidím na jednoho nebo dva úchyláky, kteří tady pod 30 jmény píší smyšlené příběhy jak přes kopírák. Že váš to baví.
19. Leden 2020 - 0:39
Marian (anonym)
Odpověď na Ahoj rada davam na holy zadok
Ahoj davas jeste na holy zadek? Mam zajem...muj meil je zelikMARIAN@seznam.cz
4. Únor 2020 - 22:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já mám telefon je mi 4 dostal
Ve čtyřech letech ještě přece neumíš psát a navíc to popisuje s jako úchyl
14. Únor 2020 - 22:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj žiju v Praze v paneláku
A jestli pak si tátovi ale řekla za co to bylo ???
14. Únor 2020 - 22:31
Anonym (anonym)
Ahoj je mi 14 a já jsem teda ještě nikdy nedostala maximálně když jsem byla malá (5-7let) tak mě mamka někdy svihla jednou ranou vařečkou přes oblečení a to je vše. Mám pocit že bych si výprask někdy i zasloužila protože nejsem kdoví jak poslušné dítě. :) Nevíte jak nekoho z rodiny (třeba i dědu a, babičku) naštvat, aby mi dal třeba i na holou? Zajímá mě jaké to je a navic si myslím že by mi výprask jen prospěl. Děkuju jestli mi někdo poradí.
15. Únor 2020 - 21:51
Obrázek uživatele kony83
kony83
Odpověď na Ahoj je mi 14 a já jsem teda
To je dobrý dotaz, ale něco takového moc nejde probírat tady, spíš mailem. Každopádně vykoledovat si výprask naštváním někoho z rodiny, když se u vás výprasky nepraktikují, je metoda s hodně nejistým výsledkem a navíc dost riskantní, spíš bys na to měla jít jinak. kony83(zavináč)seznam.cz
16. Únor 2020 - 5:56
Anonym (anonym)
Odpověď na To je dobrý dotaz, ale něco
Děkuju za odpověď. Vím že to není rozumné. A pokud máte nějaký nápad nebo radu tak si ráda napíšu. Můj email je: papsii@seznam.cz (abyste věděl kdybych se vám ozvala)
16. Únor 2020 - 8:04

Stránky

Přidat komentář