818 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A
11. Srpen 2019 - 8:06
Alice(anonym) (anonym)
Mne je 17 a taťka mne přistihl při masturbaci, připadala jsem si tak trapně. Přišel zrovna z práce a koupil mi nějaké sešity. Viděl mě jak jsem tam nahá a jak mastrubuji, potom jsem se rychle zakryla peřinou. Ptal se mne :" můžeš mi vysvětlit, co tu děláš ?" Já mlčela. Tak si mě vytáhl, dal si nohu napostel a ohl mě přes koleno. A dál mi 25 ran rukou. Říkal, že tohle bylo naposledy, že jsem nechutná a takový. Já mu řekla "ale vždyť mi bylo už 15 panebože." Za tuhle větu mne položil sundal si pásek, opřel mne o stůl a dál mi 50 ran, už jsem to nevydržela strašně jsem brečela, bylo to hrozné.
11. Srpen 2019 - 8:18
Pedro (anonym)
Odpověď na Mne je 17 a taťka mne
Ohýbej proutek dolud je maldy, ale v 17 a za takovou řekněme blbost.. Dostáváš často ??
11. Srpen 2019 - 12:20
karel (anonym)
Odpověď na Taky ráda dostávám výprask.
Čau Lucko.Tak ty ráda dostáváš výprask?Tak se můžem domluvit.Ozvi se mi na tel.604 536 298
5. Září 2019 - 20:32
Klára (anonym)
Výprask probíhal vždy stejně. Matka se usadila v křesle, pevně si nás přehnula přes kolena a plácala a pleskala nás rukou po celém zadku. Mimochodem, trvalo to několik minut a dost to bolelo. Za zasloužený výprask jsem se nikdy nestyděla, ale když jsem byla starší tak mi hrozně vadilo to provedení, to plácání rukou, a ještě na holou, hrozná ostuda. Že je to jako vhodné tak pro šesti a ne šestnácti letou holku. Tak jsem si začala vymýšlet a všem jsem tvrdila, že dostávám páskem přes obleěení. Výprask řemenem mi přišel dostatečně důstojný.
9. Září 2019 - 18:30
Jitka (anonym)
Když šestnáctiletá holka dostává naplácáno rukou, to je opravdu trapné. Já jsem to, bohužel, také zažila a navíc jsem potom musela půl hodiny klečet. Velmi nepříjemný zážitek.
10. Září 2019 - 10:02
Jitka (anonym)
Jo ještě. Když už jsem tedy ten výprask dostala, tak jsem se snažila to předevšemi zatajit. Pokud to nešlo tak jsem jen suše konstatovala, že výprask proběhl a dost. Nikdy jsem před klukama ani před holkama nevykládala žádné podrobnosti, zda to bylo rukou, rákoskou nebo řemenem anebo že mám na zadku jelita, to nikdo nesměl vědět.
11. Září 2019 - 12:46

Stránky

Přidat komentář