0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

výprask

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Jan (anonym)
Jsem asi otec Herodes, ale moje dvě dcery opravdu občas dostanou výprask.Je to určitě lepší, než výčitky,zákazy televize, počítače, vycházek.
31. Leden 2005 - 8:50
Verča (anonym)
Pokud to není za každou hloupost a není to žádné surové bití,tak je to myslím v pořádku...
31. Leden 2005 - 15:00
katy (anonym)
Já si nemylím že výprask je správný, spíš je to taková metoda rodičů "zbabělců" Dítě nikdy nezlobí jen tak, vždy to má důvod... Výpraskem neodstraníš příčinu, spíš to všechno potlačíš a následky jsou někdy hrozné. Na vše se dá jít bez násilí, vím o čem mluvím, i když nepopírám, že někdy to chce hodně moc trpělivosti a přemýšlení...Je to ale jen tvůj způsob výchovy a nikdo ti to nemůže sebrat, bohužel. Proč ty holčičky vlastně biješ? Nezkoušel jsi někdy povídání, naslouchání, empatii a podobně?
31. Leden 2005 - 16:55
Olga (anonym)
A proč to sem jako píšeš, Jane? Divný druh exhibicionismu.
31. Leden 2005 - 17:01
Rob (anonym)
Honzo, Ty nejsi Herodes, ale samolibý arogantní a ješitný blb, který asi všechno ví nejlépe a ani se neunavuje přemýšlet, jestli všechno co dělá v životě je správné. A nejlepší je exhibovat na veřejnosti. Nepřeji Ti nic zlého, ale ono se Ti to jednou vrátí.slušňákům se omlouvám za tvrdší názor, ale někdy se neudržím.
31. Leden 2005 - 17:46
Alenka (anonym)
Plně s Tebou souhlasím. Jen je zřezej. Když jsem chodila na základku, všechny holky si ukazovali jelita na zadku a já nic, na gymplu to samé i teď v práci si je všechny ukazujou alespoň po Velikonocích a já zas nic a přitom bych to chtěla taky zkusit.
26. Květen 2005 - 13:34
N (anonym)
Jane ty nejsi otec, ale nasilnik s nizkou inteligenci.Deti by se meli vzit od tebe!
5. Červen 2005 - 19:43
Paul (anonym)
Alenko, to myslíš vážně?.-)
4. Srpen 2006 - 12:11
Jindra (anonym)
Zas jedna úchylačka. A vy, co mlátíte děti, proč se s tím chlubíte?
4. Srpen 2006 - 12:29
další úchyl (anonym)
Pro Alenku Jestli máš zájem o výprask je to jen věc dohody. Napiš mi na wald.p"seznam.cz domluvíme se. Ahoj Alenko
23. Září 2006 - 9:08
peto (anonym)
Alenka rad Ti dam po holom zadku napíš na adp"centrum.sk
20. Duben 2007 - 19:27
vd (anonym)
souhlasim s N,meli by ti vzit deti a uriznout penis aby jsi uz zadne deti nemel.Ucylaku.Pokud se ti libi jak krici tak si zaplat prostitutku z s/m.
26. Duben 2007 - 20:15
Lucka (anonym)
Je mi 15 a pořádný výprask jsem dostala letos po vysvědčení. Měla sem totiž 2 neomluvený dny. Mohla sem si vybrat jestli zaracha nebo dostat nasekáno. Myslím že to sice víc bolí (to určitě!), ale zase je hned klid. Dostala sem proutkem na holou. Musela sem se svlíknout, lehnout si na gouc a mamka mne nasekala. Pak sem musela klecet v koute. A druhy den bylo vsechno v pohode ..... Ale uz to nikdy neudelam, to slibuju.
6. Červenec 2007 - 23:51
Einar I. (anonym)
Lucko,já jsem taky úchyl a tak poznám,co je od něj psaný.
7. Červenec 2007 - 23:52
fortunate"sezna (anonym)
Myslím si, že to bylo spravedlivé, i když asi dost zahanbující. Na zadek si rozhodně zasloužila.
23. Září 2007 - 12:20
anonym (anonym)
Dobrý názor- je mi 14let..náhodně jsem na tento komentář narazila.Je to doopravdy lepší
10. Listopad 2007 - 17:55
anonym (anonym)
Dobrý názor- je mi 14let..náhodně jsem na tento komentář narazila.Je to doopravdy lepší
10. Listopad 2007 - 17:55
Návštěvník (anonym)
Byla jsem jako dítě hodně bita a ted s odstupem času vím že kdoví co by ze mě vyrostlo a z mých sester taky.Nemyslím sice to bití jako já ale nějaké to výchovné plácnutí není na škodu a zvlášt pokud to dítě neustále opakuje stejné vylomeniny na které bylo upozorněno.Takže muj názor je žádný výchovný pohlavek který byl zasloužený ještě nikomu neublížil.
10. Listopad 2007 - 21:21
luky (anonym)
Aj ja by som potrebovala dostať výprask, prehnúť cez koleno a vypleskať na holý zadok, môže byť bez remeňa. Ak by sa niekto našiel, nech sa ozve. Som už stará, ale výprask potrebujem. k.gustafikova"pobox.sk
7. Leden 2008 - 19:56
luky (anonym)
Potrebujem niekho, kto by ma prehol cez koleno a dal mi po holom zadku výprask. Bez remeňa, môže byť varecha, ale aj ruka. Som už staršia, ale potrebujem výprask
7. Leden 2008 - 19:58
velké dítě (anonym)
já neschvaluji výprask u dětí,vše jde řešit domluvou či jiným způsobem než bitím. Já jako malá jsem bita nebyla,ale vždy když nám táta chtěl dát výprask tak nás mamka bránila tělem.Ještě ted si pamatuju jaký strach jsem měla,ale spíš než výchovný výprask co nám tak toužil dát ,to byl výprask ze zuřivosti a vzteku což není správný.Ale jednou moje sestra dostala od táty přes tlamu ,že spadla pod stůla jen proto že jako 5 letý dítě zběhla někam se spřátelit s kamarádama a rodiče jí hledaly a tak dostala,myslím si že to není správný bít dítě a vůbec když to je jen ze vzteku a zuřivosti. Než uhodíte dítě,vzpomeňtte si na sebe jako malý děti a jak vám bylo.a hlavně vše řešte schladnou hlavou,jinak docílíte toho že spíš než dítě bud hodné,uzavře se do sebe a začne se vás bát.
7. Leden 2008 - 20:24
Velkemu diteti (anonym)
Jsi vyborny clovek. Rodice maji chranit deti od zraneni a bolesti a ne jim to cinit!!
8. Leden 2008 - 6:53
Eva (anonym)
Dali jste si předsevzetí, že budete hubnout? Malá pomoc zde: www.hubnuti.unas.cz
8. Leden 2008 - 10:40
Andrej (anonym)
Luky, hocikedy Ti to splním
30. Leden 2008 - 13:34
Návštěvník (anonym)
jenže "výchovné plácnutí"je jářku o něčem jiném,než výprask. Absolutně neschvaluji-bít svoje děti je neuvěřitelná ubohost. Svoje malé děti max.plácnu přes ruku(nejrychlejší možnost,kdy na debatu není čas),syn dostal párkrát pohlavek,ale řezat je?!Nikdy. Jak se na sebe takoví rodiče mohou podívat do zrcadla.Jak si ustele tak si lehnete.jak myslíte,že se k vám navíc budou chovat děti až vyrostou?S vědomím,že jste je třískali? Nemáme na to právo.Druhého člověka bít beztrestně nesmíte.
30. Leden 2008 - 14:44
Návštěvník (anonym)
souhlasím s výchovným plácnutím ale bít hlava nehlava té ubohé.mam 5 ti letého kluka a peběhl cestu bez rozhlídnutí naštěstí jsem to čekala a nic nejelo ale řekla jsem mu že mám sto chutí mu jednu vrazit že to bude lepší než srážka s autem a on mi řekl že mám pravdu tak at mu dám na zadek.ale to po takové debatě ani nejde prostě to pochopil aj bez plácnutí ale jet auto a být to tak tak tak mu fakt jednu prdnu v rychlosti.tak myslím že všeho s mírou
2. Únor 2008 - 14:47
Návštěvník (anonym)
velmi rad ti naplacam na zadok mam s tým skusenosti daj vediet 0905403527 sms
17. Duben 2008 - 21:04
Katka (anonym)
Nevím jaké s tím máte zkušenosti vy, ale já doma něco řeknu maximálně třikrát a pak dětem prostě už jednu plácnu, ale abych je seřezala vařečkou nebo řemenem to nikdy. Sama vím moc dobře co to je. A takový stres bych nechtěla aby zažívali. Mě bili doma kvůli každé blbosti. Je pravda, že jsem si to někdy nenechala líbit a tu facku jsem jim prostě vrátila, ale jen když jsem ji dostala neprávem. Můj syn odemě dostal opravdu naplácáno jenom jednou, a to když mi ho přivedla večer domů policie, že se snažili s kamarády krást. A od té doby si s ničím takhle nezačal, je jasné že zlobí, ale to snad každé dítě, a když mu řeknu, tak přestane a není potřeba ho bít. Nechápu rodiče, kteří dokáží bít své děti, stejně tak jako nechápu svoje rodiče a od svých 18-ti let jsem je neviděla a ani nechci. Manželovi rodiče jsou chápaví a mám je ráda dokážou mi pomoci, tak jako moje rodiče by nikdy nedokázali a ani bych jim svoje děti nikdy nesvěřila a to ani na 5 minut.
13. Květen 2008 - 14:11
PETRUŠKA (anonym)
ahoj tak to je smutný že v rodičích nemáš důvěru.já mám synka jsou mu teprve dva roky ale už ted zkouší co smí a co ne.snažím se mu všechno vysvětlit ale někdy to taky nedje.když už ho jdu bít tak dostane maximálně 3-5ran na zadek rukou.vařečkou ho straším a pomáhá to docela
19. Květen 2008 - 13:25
peto (anonym)
poslal som Ti mail ozvi sa mi
26. Květen 2008 - 7:26

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama