10347 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Odpověď na No a co, (jiný) Michale, mně
Ahoj nemravná dívko, já ti moc rád nařežu.Koukej rychle odpovědět!!!
16. Září 2022 - 1:05
Ivana B. (anonym)
Náš devítiletý Matěj bude dneska pořádně bit. A dostane i jeho spolužák Ondra. S tím k nám přijde jeho tatínek. A ještě přijde další jejich spolužák Jonáš, toho přivede maminka. Ten se bude na potrestání kluků dívat, protože ti grázlíci ho ve škole zbili. A to tak, že ho seřezali jeho páskem. Nepohodli se s ním a o přestávce ho zbili. Ondra Jonáše držel, Matěj mu vytáhl z kalhot pásek a stáhl mu kalhoty a trenky až ke kolenům. Pak Jonáše přehnuli přes lavici. Ondra mu držel ruce, náš Matěj ho pak zbil tím řemenem na holý zadek. Některé děti si to fotily na mobily a taky si to natáčely… Přišla do toho učitelka. Jonáše poslala domů a nám a Ondrovým rodičům napsala, co kluci provedli. A tak jsme se s rodiči obou kluků dohodli na tom společném potrestání u nás. Přišli dnes dopoledne. Nejdřív dorazil Ondra s tátou. Pána jsem posadila na sedačku a Ondra si musel stoupnout před sedačku, kde už stál Matěj. Pak přišla paní s Jonášem, ta jsem oba posadila na sedačku. Pak jsem si sedla vedle nich. Matěj a Ondra se nejdřív museli Jonášovi omluvit. Pak jsem klukům řekla, že jsme se domluvili, že oba dostanou přede všemi výprask. Kluci trochu zbledli, sklopili hlavu, Jonáš kupodivu taky. Pak jsem řekla Matějovi, že první dostane on a ať si svleče všechno od pasu dolů. Matěj zrudnul, Ondra taky, zčervenal i Jonáš a klopil hlavu.Matěj musel poslechnout a svléknout se. Tak si před námi stáhl tepláky, sundal si ponožky a pak i trenky. Rudý hanbou tam stál od pasu dolů nahý a bosý. Rukama si zakýval malého pindíka… Řekla jsem mu, ať se přehne přes jídelní stůl, zády k nám. A tak popošel ke stolu a přehnul se pře něj, lokty se opřel o stůl. A stál tam, s nahým vystrčeným zadkem směrem k nám. Chvíli jsem ho tam nechala stát. Pak jsem uchopila velkou vařečku, kterou jsem si připravila na Matějův zadek. A prásk! Pořádně jsem ho sní praštila přes holý zadek. Jááááuuuuu!!!!! Zařval Matěj a poposkočil. Řekla jsem mu, ať se zklidní, pořádně stojí a drží a ať tak strašně neřve, že nemusí v širokém okolí vědět, že dostává na zadek. Vařečka pleskala o ten Matějův holý zadek, Matěj brečel a řval, ale už ne tak hrozně…. Taky už stál a držel. Dostal třicet ran. Zadek měl plný červených koleček od vařečky. Po výprasku si držel zadek a vzlykal. Pak si musel jít kleknout ke stěně do kouta. Pak přišel na řadu Ondra. Jeho táta mu taky řekl, ať se svlékne. A tak si Ondra musel sundat kalhoty a slipy. A ponožky musely taky dolů. Pak si Ondrův tatínek půjčil vařečku a přehnul Ondru přes stůl. Jednou rukou ho držel a druhou ho bil přes nahatý zadek. Kluk řval a brečel, jako Matěj. Při bití přešlapoval bosýma nohama a zatínal u nich prsty. Poskakoval, jako by ho ty nohy zábly.Po dvacáté ráně Ondra bití nevydržel a počůral se, ale byl bit dál, dokud taky nedostal třicet ran. Po výprasku musel zbitý Ondra po sobě, uklidit, utřít podlahu. Pak si klekl vedle Matěje. Když kluci doklečeli, tak nejdřív odešel Ondra s tátou a pak Jonáš s maminkou. Matěj šel do svého pokoje.
17. Září 2022 - 16:34
Honza (anonym)
Odpověď na Náš devítiletý Matěj bude
Nestačilo to napsat na olinku? A jinak vám tam jde psát komentáře? Já jsem se tam několikrát snažil napsat komentář a vůbec se tam neodeslal, nevím proč. Až jsem si myslel, že je to uzavřený a přispívá tam jen autor webu.
18. Září 2022 - 12:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Náš devítiletý Matěj bude
Tohle fakt není normální, co by tomu řekli tvoji rodiče, kdyby věděli, co za úchyla z tebe vyrostlo?
18. Září 2022 - 14:39
Julča (anonym)
Dostala jsem dneska výprask.
18. Září 2022 - 15:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dostala jsem dneska výprask.
Tak asi byl zasloužený, ne?
18. Září 2022 - 19:06
Andrea (anonym)
Ahijte, přidám názor z druhé strany. Už je mi 32 let anedostávám na zadek ,ale mamka nás se ségrou po zadku řezala. Nicméně, vždycky (skoro :)) nám dala na výběr, buď výprask na holou nebo týden zákaz všecho (kroužky, tv atd) Upřimně jsem si skoro vždy vybrala ten výprask. Hlavně ve věku, když jsem chtěla být s holkama všude.
19. Září 2022 - 8:21
Martin (anonym)
Odpověď na Ahoj nemravná dívko,
Ahoj Honzo. Dal bys mi výprask? Je mi 15 let a jmenuji se Martin. Piš na dave.karban@email.cz
23. Září 2022 - 19:52
Martina (anonym)
Je mi 11 let a taky doma dostávám od mamky na holou vařečkou
24. Září 2022 - 13:14
Martina (anonym)
Odpověď na Ahijte, přidám názor z druhé
Ahoj Andrejko,mě je 11 a dostávám od mamky vařečkou na holou,mamka je přísná a říká že výprask je pro moje dobro,co si o tom mysliš ty ?
24. Září 2022 - 13:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj Andrejko,mě je 11 a
Řekni to policii
24. Září 2022 - 22:16
Monika (anonym)
Odpověď na ahoj je mi 13 a potrebuju
Ahoj Terezko,moc ráda ti udělím výprask vařečkou na holou prdelku,je mi 19 let tak napiš
26. Září 2022 - 10:06
Adriana (anonym)
Odpověď na Ahoj Terezko,moc ráda ti
Ahoj Moniko, mohla bych od tebe také dostat výprask? Je mi 15 let a jmenuji se Adriana. Žiju jen s mamkou ale ta na mě nestačí a zasloužím si dostat. Piš na 776 225 721. Budu ráda když napíšeš a domluvíme se.
26. Září 2022 - 19:47
Monika (anonym)
Odpověď na Ahoj Moniko, mohla bych od
Ahoj zlobivá Adri,máš Facebook ?
26. Září 2022 - 21:57
Návštěvník (anonym)
Najděte si jiné zájmy vy úchyláci
27. Září 2022 - 0:24
Adriana (anonym)
Odpověď na Ahoj zlobivá Adri,máš
Ahoj Moniko, Facebook mám ale jen pod jménem bráchy, ale jinak mám
27. Září 2022 - 6:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj Moniko, Facebook mám ale
Takže je jasné, že si chlap, "brácho"... :-))))
27. Září 2022 - 9:11
Franta (anonym)
Tak dokonano dětičky mě neustále zlobily nedali si říct a tajně aby to nevěděli jsem udělal v bytě s komory trestaci místnost, předělávka proběhla když byli deti ve skolce a škole klukovi jsou 4 a holce 6 jsou tam různé varecky řemeny a proutky a dnes jsem je pozval do komory a řekl jsem jim budete hodne jinak víte co vás čeká a slíbily že budou hodne ale preventivně jsem je svihl každému 2 na holou proutkem a řekli že už zlobit nebudou prý i ty 2 strašně stiply a zabolely.
27. Září 2022 - 18:25
Josef (anonym)
Odpověď na Tak dokonano dětičky mě
Jo, to je zajímavé. A musely tu svojí holou samy vystrčit? A když budou biti, budou úplně nahatí? A máte tam i nějakou lavici, kam se položí?
28. Září 2022 - 20:19
Franta (anonym)
Odpověď na Jo, to je zajímavé. A musely
Ano je tam pohovka nejčastější pozice je ze si musi kleknout a opřít se o lokty a tím se zadky krásně vystrci a potom to je i bolestivejsi čím víc se zadek napne tím to víc bolí ale to je účel vyprasku.
30. Září 2022 - 1:42
Franta (anonym)
Včera jsem trestal kluka paní učitelka ve skolce si stěžovala že synek napadá kamarádky i když ho několikrát upozorňovala nenechal toho jakmile ho maminka odvedla domu vše mi řekla a já jsem mu tak pojď jdeme do komory klidne jsem mu řekl že se kamarádky neobtěžuji a bude bit tak šup kalhoty a slipy dolů a musel se opřít o lokty a nastavit holou vzal jsem proutek a dostal 15 plakal bolesti a řekl jsem mu že příště to bude 25 ale v jiné pozici v jaké mě trestali naši na zadech se zvednutyma nohama.
1. Říjen 2022 - 8:13
Josef (anonym)
Můj pětiletý Matěj byl dneska taky bit. Zlobil a vztekal se, poslední dobou hodně. Dnes tedy za to dostal. V pokojíčku se musel svléknout, úplně donahata, i ponožky si musel sundat a musel si lehnout na bříško na postel. Podložil jsem pod něj polštářek a pak byl pořádně bit. Na ten jeho vyšpulený, holý zadek dostal patnáct ran řemenem. Brečel a křičel.
1. Říjen 2022 - 12:37
Josef (anonym)
Matějovi jsem po výprasku na zadek dal ještě pár ran na bosý chodila, dostal pravítkem. Taky při tom naříkal a brečel. Po bití jsem mu řekl, že až bude bit příště, tak na něj vezmu prut a dostane s ním na zadek i přes ty bosý nohy.
1. Říjen 2022 - 14:18
Návštěvník (anonym)
Takhle na ty úchylné pedofilní zmrdy
2. Říjen 2022 - 4:09
Jana M. (anonym)
Odpověď na Včera jsem trestal kluka paní
Tak až zase bude muset kluk vystrčit a nastavit holou, tak napište, jak to proběhlo...
2. Říjen 2022 - 15:04
Karla (anonym)
U nas musi dcery za prohresky taky nastavit holou a pak uraduje rakoska
2. Říjen 2022 - 23:41
Franta (anonym)
Odpověď na U nas musi dcery za prohresky
Kolik je holkám let taky uvažuji o pořízení rakosky na ty svoje 2 deti 4 a 6 let ale pouze na výhrůžky nebo strašák.
3. Říjen 2022 - 9:55
Karla (anonym)
Odpověď na Kolik je holkám let taky
11 a 13 let. Tak u nas se s ni nestrasi, ale tresta
3. Říjen 2022 - 10:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na 11 a 13 let. Tak u nas se s
A jak dobře to funguje?
3. Říjen 2022 - 18:05