5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

výplň zubního kanálku

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Dobrý den, mám dotaz, můj zubař mi teď ,před nasazením celokeramického můstku a po obroušení zubů, mi z důvodu bolesti u několika zubů vytáhnul nervy a dnes mi to zaplnil látkou která se nazývá endometazon , já jsem si myslel , že se u nás používá pouze gutaperča . Může mi někdo odpovědět ,co je to ten endometazon a jestli to nějak neškodí, mám strach ,než mi nasadí ten můstek, pak už bude pozdě. A zuby po tom čištění kanálků mě bolí už několik týdnů, zubař mi říká ,že to není možné, já si myslím ,že tam mám nějaký zánět,je to pulsující bolest, ale on mi to nevěří, pořád jenom polykám brufen 400.
2. Listopad 2011 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Doporučuji knih (anonym)
Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět. http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257
28. Prosinec 2014 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Laďka (anonym)
Dobrý den, mám dotaz, můj...I já sháním informaci o této výplni kořenových kanálků, kterou u mne zubní lékařka použila. MOhu se zeptat, jaké je to u vás po této poměrně dlouho době? Tráp vás nějaké problémy nebo bolesti(třeba i hlavy) v souvislosti s použitím endometazonu do úst?
16. Srpen 2015 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
zub se zaplněnými kanálky je mtvrý zub, nemá tam tedy co bolet. Může se ale stát, že zubař kanálek přehlídne, nebo kanálek je zdeforovaný, nebo zahnutý a nelze jej zaplnit až do špičky. Pak ten zub bolí. Já jse takhle měla zaplněny 2 stoličky, nebýt nynějšího zubaře, tak jsem o oba zuby přišla.
17. Srpen 2015 - 13:59

Přidat komentář

Reklama

Reklama