Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

vynechání antikoncepce - zvracení

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
anita (anonym)
Dobrý den, Po užití pilulky v prvním týdnu platíčka antikoncepce Jeanine, jsem po 4 hodninách zvracela. Myslela jsem si, že účinnost nemůže být snížena, tak jsem nebrala žádnou tabletku navíc a pokračovala až další den v obvyklou dobu. Po 3 dnech jsem zjistila, že pokud zvracení proběhlo 3-4 hodniny po užití, mám si vzít další pilulku. Vzala jsem si jí tedy, ale až 3 dny opožděně. Neudělala jsem více škody než užitku?
13. Červen 2011 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
karla (anonym)
Dobry den.Beru nove platicko lyndynette 20.Po uziti 5.tabletky(10:15) jsem zvracela behem pul hodiny.Udelalo se mi lepe, hned v pul 11. jsem si vzala 6. prasek a bohuzel sel take ven asi ve 12:15.Ten den jsem mela souloz s kondomem.Hned dalsi den jsem si pilulku vzala obvykle v 9:50 a v 13:30 jsem mela souloz bez kondomu ale pritel vcas zareagoval, takze se do me "neudelal". Jaka je moznost otehotneni a jak mam ted pilulky dobrat?
2. Leden 2015 - 9:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Jestliže jsi obě pilulky vyzvracela , je to jako bys je vůbec nevzala, a protože se to stalo v prvním týdnu, je spolehlivost ochrany podstatně snížena. Teď se tedy musíš chránit jinak, nejlépe až do konce tohoto platíčka a používat gumové punčošky nebo přerušované soulože. Otěhotnění se bát nemusíš. Vždyť přes kondom se do Tebe nic nedostalo a zkušený přítel včas přerušil a nepustil to do Tebe. Pravidelně to tak dělá řada žen, které pilulky neužívají.
2. Leden 2015 - 10:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama