106 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Výměna manželek - reality show

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Tak dneska jsem to viděla poprvé, jinak jsem samozřejmě nemohla v mediích přehlédnout causu týrané fenky Aury,a jsem celkem příjemně překvapená. Domácnost paní z Olomouce mi přišla děsivá a její postoj k životu mimořádně flegmatický, je to líná žena a jak říká Mudr.Plzák - líná žena je pro domácnost hotová spoušť. Chudáci ty děti!Jsem z toho natolik otřesená, že bych byla ráda, kdyby si o tom se mnouněkdo popovídal.
31. Říjen 2005 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendy (anonym)
Andy,neděs se.Jsou horší maminky a manželky.Tato byla sice špína,ale zase celkem v pohodě.I když já osobně bych počůrávající se děti nahnala k psychologovi.
1. Listopad 2005 - 0:27
Obrázek uživatele Návštěvník
kapka (anonym)
andy, nevidela jsem to,videla jsem par predchozich dilu a nekdy se teda dejou veci,ale tenhle ne, o co tam slo?
1. Listopad 2005 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Andy, já to také včera viděla poprvé a rozdýchávám to ještě dnes. Obdiv můj má ta druhá manželka, která to tam v té špíně přežila a ještě se dokázala slušně postarat o všechny členy rodiny. Mně samotné je divné, jak toto někomu nemůže vadit, je to jeho standart a divím se i tomu chlapíkovi-přítelovi. Ta ženská je normální megera líná, myslím že si užívá života u cigárka, kafíčka, či pivečka, nalakovat nechtíky a podrbat s nějakou sobě podobnou, nebo ulovit chlapa, aby těch dětí neměla málo. Bylo mi těch dětí líto. její argument, že se jedná o reality show a že nebude předuklízet byt mě fakt dostala, protože tam bylo vidět , že ta v životě neuklízela, maximálně systémem nahoře huj a dole hnůj. Ono už to na ní bylo vidět vizáží co je zač. Nevím proč, ale vždy mě na lidech upoutají prvně zuby, je to taková dominanta obličeje a pokud někomu nevadí, že to má jak když tam někdo hodil granát, nebo že je má vykažený, tak stejný postoj má většinou i k životu.Stejně vypovídají o lidech ruce, špinavé nehty...
1. Listopad 2005 - 15:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Dobrý večer všichni!No mně to také nedá a tak to vydýchávám s Vámi. Ale dali jste si otázku, proč se ty děti počurávají? Přesně tak, je to pravda. Ta ženská už na první pohled vypadala jako ... Ono chudoba cti netratí jak se říká. Ale to co jsem viděla, to byla síla. A co teda společnost, učitelky, sociálka, potom se divíme, že se z nich stanou feťáci a nebo dokonce děti agresivní a vraždící. Já byh tu ženskou vykázala na druhý den z bytu- být tím mužem té mladé paní. A kdoví co ještě neukázali. Na politováni.
1. Listopad 2005 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Jano, kde žiješ? Jaký obdiv? Víš kolik dostanou za to zaplaceno a co jsou schopni lidi pro peníze udělat? Já se divím, že když viděla, z jakého prostředí pochází ta ženská, že ji nechala 10 dní ve svým bytě a starat se o svoje malý dítě!!!!!!!!!Tohle bych nedokázala já..Ano, ta ženská byla špína, souhlas.
1. Listopad 2005 - 17:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Hani, tohle není placená akce, ty lidi za to nedostanou nic, jde jen o zkušenosti
2. Listopad 2005 - 7:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Omyl, každá rodina dostane 150tisíc...
2. Listopad 2005 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Hani, já také slyšela, že za to nic nedostanou, že je to prý jen jakási zkouška a zkušenost. Pravdou je, že kdybych viděla tu domácnost špíny, otočila bych se na podpatku zkušenost nezkušenost, prachy neprachy..vidina, že by ta baba udělala mně z mé domácnosti stejné smetiště a brloh by mě v tom hooodně popohnala. Jen nechápu toho jejího mladíka, že to snáší jak jsem napsala již výše ve svém příspěvku. Děti je kapitola sama pro sebe, nemají sociální mantinely, i když bych řekla, že by to u nich nebyl problém, jen jim je nemá kdo vymezit. Divím se však, že již nezasáhla škola ve spolupráci se sociálkou. Pra´vdu tu má příspěvek nade mnou, že chudoba neznamená špínu a bordel. Myslím si, že to tam s tou chudobou zas tak zlý není. Kdo z nich chodí do práce...na pivečko, cigaretky je , tak proč by z těch peněz nemohli zaobstarat trochu důstojného žití pro děti.
2. Listopad 2005 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Samurajka (anonym)
Četla jsem rozhovor se Zunou, který uvedl, že každá rodina dostane jednorázovou odměnu 50 tis. Kč, ze kt. ovšem musí pokrýt všechny náklady, spojené s výměnou.
2. Listopad 2005 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Ano, přesně tak.Každá rodina obdrží za učínkování v reality show Výměna manželek 50.ooo,- kč. Tahle informace je správná.
2. Listopad 2005 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Jo a ta šmudla si za těch 50 tisíc koupila posilovací stroj. Ne matraci nebo postel pro děti....
2. Listopad 2005 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
jak to víš?
3. Listopad 2005 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Dnešní díl mne dostal-hysterická ženska, ktera nesnáší zvířata a podělanej týpek, který klidně vyhodí kočky, křečka a rybky z bytu v domnění, že tím snad stoupne v očích svojí manželky. Hrůza a děs. Ta pohodová ženska by se měla dát do kupy s manželem té hysterky a byl by klid. Jsem z toho v šoku a rozčarovaná a docela ráda bych znala osud těch dvou rodin dál :-)
21. Listopad 2005 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
božena (anonym)
Jako dítě jsem vyrůstala v daleko větším čurbesu.Matka nekouřila ani nekafovala,jen tvrdě pracovala a neměla na úklid čas.Představte si vesnice v padesátých létech,tehdy bylo hodně drůbeže,kozy.husy,my měli 2 koně,psy a kočky.Nepořádek byl ale měli jsme suché WC,na dvorku prádelnu,králíkárnu.Sousedi ta močili na dvorku ke zdi,on si stoupl do dveří a dělal to rovnou za dveří.Na dvorku kálely husy,kachny a slepice.My měli ohradu a kotce,takže dvůr byl čistý a veranda.Když se ségra vdávala nosili jsme oznámení po vsi a občas jsme vlezly do ještě většího chlíva než měli naši sousedé a my.Třeba svobodní mládenci,u jednoho nás nechtěli pustit husy do verandy,když je vyhnal pro hovínka jsme nemohly dovnitř a to prádlo, hrůza.To by televize měla co točit.Já jsem odešla hned v patnácti do města a žiju úplně jinak,na takové reality se nekoukám,jen co vidím v upoutávkách.Vůbec se divím že takovou blbost může někdo sledovat a má na to čas.Za takový program by měla televize vracet peníze.Cuchty jsou a budou,bohaté i chudé,opačný extrén je taky na makovici,když u někoho si nemůžete posadit,protože vám vykládá jaká je na pořádek,uklizí i v neděli celý den, zlatá střední cesta.
10. Prosinec 2005 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
popo (anonym)
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládne i chaos
10. Prosinec 2005 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
jbb (anonym)
viděl jsem jen ukázky a jednou asi 5 minut u dědy,je to zoufalost,koho to může bavit? Jedna ženská je šmudla a druhá je z toho bordelu zoufalá,tak proč tam leze,asi je to o ujetých pro ujeté!Za to jim povinně platíme koncesy.
30. Prosinec 2005 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ali (anonym)
Koncesy? Pro TV Nova? Nejsi trochu mimo?
30. Prosinec 2005 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Co rikate na vcerejsi dil?:-)
14. Duben 2012 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
?? (anonym)
Vyměním ženu za deset piv. Beru i v petkách !
15. Duben 2012 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Zatím všechny díly - hrůza.Prezentace lidské ubohosti.Opět se potvrdilo,že výjimka potvrzuje pravidlo.Ta cikánka v minulém díle byla šikovná ženská a celá její rodina mi byla mnohem příjemnější,než ta zmalovaná káča. A v posledním díle mě fascinovala ženská s tím "pohřebištěm"v puse.Naprostý ,nechutný,děs.Snad se to dá vzít jen jako vizitka finančně nenažraných zubařů,i když je pravda,že na hulení peníze měla.A k tomu ten její hysterickej rapl.Zastávám se jí jen v tom,že ne každý zvládne péči o něčí zoologickou zahradu.Manžel Štěpy je taky pěkný pako o čemž svědčí i to,že má již třetí manželku.Kdo by s ním taky vydržel.Štěpa,až na tu přehnanou lásku ke zvěři,jakž takž.
15. Duben 2012 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
--- (anonym)
Výměna manželek teď 2015 1.a 2. díl oba byli dobrý..Ten 1.díl mi nebyla simpatická ta zdrav.sestra z které koukala faleš,hrála si na dokonalou a ten její chlap byl taky dost protivnej.A ve včerejšim díle toho Slávka chytali dobrý nervy.
2. Duben 2015 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
V tom (anonym)
pořadu je hodně často vidět to co vyprodukovala dnešní doba.. v tom, že ti lidi si tam prostě neumí mnohdy poradit ani sami se sebou i mezi sebou, natož s rodinou a vztahy obecně.. Je to bohužel realita i někdy zoufalost za peníze i pro peníze a "zrcadlo doby", že takových lidí je opravdu hodně mezi námi, jak těch obyčejných.., tak i těch co mají peněz vcelku dost..
2. Duben 2015 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
alien (anonym)
Výměna manželek teď 2015...Slávek nakonec vůbec nebyl takový pako, jak se z něj snažily vytvořit upoutávky (ale co neudělat pro sledovanost, že). Naopak ta jeho Martina... ublížená, využívající toho, že její náhradní manžel byl takový trochu trouba, rádoby vychytralá a snažící se vytvořit rozbroje... prostě si na někom vynahradit, že sama se cítí nejistě. Před novým manželem si připadala jako hvězda a chtěla to dát Slávkovi sežrat. To s těma klíčema byl trapas, ale hlavně pro ni. Podle mě chudinka.
2. Duben 2015 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
je to nuda (anonym)
Měli by to udělat i se šukačkou. To by bylo daleko zajímavější.
2. Duben 2015 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
sněhurka (anonym)
Tak já zatím viděla jen první díl.Někdo se hlásí pro peníze a druhý proto,že si myslí,jak je dokonalý/zdrav.sestra/. Nakonec jsme viděli dva extrémy. Na těchto pořadech /a ještě víc na VM z Ameriky/je dobře patrné,jak lidstvo degeneruje :=((
2. Duben 2015 - 14:32
Obrázek uživatele anyss
anyss
Tak dneska jsem to viděla...TO je blbost.
2. Duben 2015 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Takový cholerik jako ten Slávek bydlí nade mnou v baráku a to je děs.I se ho bojím.
2. Duben 2015 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Zlatý (anonym)
Slávek oproti nestálému Robertovi,ten mě tedy dostal.Manželka o ničem nevěděla,tak to pro ní musel být šok.Jsou věci,které se prostě nedělají,ale on svojí nestálostí bude mít po delší době soužití s jinou ženou stejné problémy.Jinak mladé ucha to byli oba.
2. Duben 2015 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
standa (anonym)
Pořady tohoto typu-to už snad byl lepší MONOSKOP-vypláchnutí mozků,kriplovina pro slaboduché.Radši do přírody,nebo za řádnou kulturou-lidi to už jste tak degenerovali,že na to čumíte.
2. Duben 2015 - 17:43

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama