6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

vykloubená čéška

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jennifer Buffay (anonym)
(je mi 14 let)asi před skoro 2 měsíci jsem si vykloubila čéšku na pravý noze.minulý rok se mi stalo to samé.5 týdnů jsem měla nohu v ortéze a teď jí mám ješte obvázanou a jsem o berli.mám uvolněné svaly ve stehně a ještě s tím neumim chodit,takže budu chodit na rehabilitace.stále mě koleno bolí a mám v tlak a hodně mi to natýká.takže jsem jak stará bába.navíc se věnuju tanci,takže je to fakt nanic.v motole mi řekli,že v obou nohách mám uvolněný vazy a mám trochu jiný tvar čéšek.řikali že operace neni potřeba,že se mi to stalo jenom dvakrát???!!a taky jsem ve vývinu,ani s tim na lázně prej nemám právo.děsně se bojim že se mi stane znova a znova,protože je to strašná bolest a nechutný.může se mi to nějak samo zatentočkovat,abych to měla zas v poho??!!
20. Červenec 2010 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jackie (anonym)
(je mi 14 let)asi před skoro...Jdi s tím do Hradce nebo Pardubic na operaci, jsou tam dobří doktoři, čéšku ti zafixují a už se ti to stávat nebude. Pokud se ti to stalo dvakrát tak se ti to stane znovu a znovu.
21. Srpen 2010 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilie (anonym)
taky mám problém už docela dlouho s čéškou. Už to bude v květnu rok co jsem si ji vykloubila a stále do ted nemůžu chodit po schodech (chodím jen jednou zdravou nohou) je mi 28 let nahoru to jde jen občas a i tak to uvnitř bolí nebo cítím že se mi hýbe. Ale největším problémem je schody dolů, za boha to nejde, jednou jsem to zkusila a cítila jsem že se znova vyhodí, nevim možná to už je jen strach.Bolest to byla opravdu strašná. Máte někdo podobnou zkušenost? Vypadám jak stará babička když jdu po schodech a lidi na mě divně koukaj...achjo. Jinak jsem měla zprvu berle, potom ortézu, pak rehabilitace trošku to pomohlo, ale furt nejsem jako zdravý člověk. Ortoped na mě kouká jak na hypochonra, jediné co řekne musíte cvičit na rotopedu atd...jinak když sedím třeba na židli a chci zvednout nohu (od kolene) nahoru tak nemůžu, zvednu jen 10 cm nad zemí a pak strašná píchavá bolest :-(
7. Duben 2011 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
vykloubyla jsem si češku a jsem po operaci, když jdu doktorovi na převaz tak mi řekne at zvednu nohu nejdeto jen s ortezou a jen na chvilku. noha pořad boli a nesmim na ní šlapat, jak nejrychleji se to zahojí a budu sní ještě moc hejbat když bez ortezi jí nezvednu narovnanou do vzduchu..
23. Srpen 2011 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena Budišová (anonym)
(je mi 14 let)asi před skoro...Mám stejný problém a shodou okolností jsem taky tanečnice, bojím se, že se to bude opakovat.
8. Leden 2018 - 18:10

Přidat komentář

Reklama

Reklama