13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vykázání násilníka z bytu

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ayperi (anonym)
Strašně by mě zajímalo, zda jste někdo využil této možnosti. Lze to i u psychického násilí? Jak se pak choval agresor? Situaci to zlepšilo, zhoršilo nebo se nezměnila? Nebo se vám stalo, že policie přijela a násilníka nevykázala? Proč a co se pak dělo? Jestli máte k tomuto tématu co říct, tak prosím, napište ... Děkuji.
16. Září 2008 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
tady v okolí je jedná taková rodina,on ji mlátí jak žito a ona se bojí,protože tvrdí,že by ji zabil,až by se mohl vrátit,takového hajzla jedině zprovodit ze světa,je to neštěstí na celý život a věřím,že takový zmetek se už nezmění
17. Září 2008 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ayperi (anonym)
Hm :( Toho se taky bojíme, že to pak bude jčště horší. Ale nerada bych došla do situace, kdy zavoláme poliše a oni přijedou, napomenou ho a odjedou. To by mohlo být dost nepříjemné.
17. Září 2008 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Drak (anonym)
Tomu nemuzete jako externi pozorovatele pomoci. Ta zena si musi uvedomit, ze s nasilnikem se zit neda a musi se o to postarat sama. Pomoc? Leda tak, ze si o tom promluvite primo s tou dotycnou. S nim nema cenu mluvit...
18. Září 2008 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
A co když... (anonym)
manžel nevztáhl na ženu nikdy ruku, ona se chce rozvést a hlavní roli v posledním dějství hraje byt a nároky na jeho užívání. Dělají si naschvály a žena zavolá na manžela policii a ten je vykázán z bytu. Je to nereálná situace??
18. Září 2008 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
To tezko... (anonym)
tomu neverim. ja se taky s kdekym o kdeco hadam, ale policajti pro me nejezdi :-) a majetek je velky dovod k hadce, to je jasne
19. Září 2008 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Ahojte,Ja vykazoval z bytu jednoho cloveka co am u me bydlel, on mi vymlatil okno policie ho pustila i kdyz je bezdomovec on si na me pak pocihal. I kdyz nevidim rozhodl sem se s sebou nosit kudlu nebo si klidne nelegalne poridim bouchacku, ale jeste jednou by me napadl, klidne bez vycitek svedomi v sebeobrane bych ho zabil.
4. Říjen 2008 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
situace je to věru nade vší pochybnost reálná. Navíc zanedlouho nepůjde už jen o násilí ve smyslu ublížení na zdraví, ale i tzv. "psychické násilí", což je neprokazatelné. K tomu vezměme ještě erudovanost policajta s rychlokavašenou maturitou, kterému je skutečný stav věci šumafuk a neštěstí je hotovo.
20. Duben 2009 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
bydleni (anonym)
Hm :( Toho se taky bojíme,...Ja mam jinou zkusenost. Pritel fetuje,dela mi sceny,a kdyz jsem zavolala policii,tak vykazali z bytu me,protoze nejsem v najemni smlouve,ale na bytovce nahlasena jsem. Ani mu nedelaly testy,proste nic...jak se da v tomto pripadebranit? Mam byt na ulici,kvuli fetakovi? Verte mi,ze to neni legrace. Vsechny penize profetuje,dela ze sebe buhvi co,a pritom je to obycejna smazka,co maza se.bou tatinka,kterejma znamy,a neveri,ze synacek fetuje.Krasna situace,nemtslite? A ja nemam obrany
2. Duben 2014 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
fetaci jsou podporovany uřeady a dalšími institucemi, na ktere musime my normalni lide platit. Co na to říkáte? Nemělo by se s tím už něco udělat? A jak se proti takovým bránit? když i policie stojí za nimi? Neměly by být v právu spíše normální lidi? a ne takovýhle odpad?
2. Duben 2014 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
fetaci jsou podporovany...Policajti jsou hajzlové, jsou na straně kdejakýho neřáda a slušnej člověk se žádnýho zastání a spravedlnosti nedočká.
2. Duben 2014 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
manžel nevztáhl na ženu...Ano je to reálné. Mě se to stalo bydlím již tři měsíce a autě a manželka rozprodává moje věci.
14. Duben 2015 - 11:56

Přidat komentář

Reklama

Reklama