26 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vybavení a péče v nemocnici

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
alča (anonym)
Léčba ve VFN Praha. Proti péči zdravotního personálu nemám absolutně žádné námitky, sestřičky i lékaři moc hodní,ale pobyt, to je rpostě hrůza, tak jsem si nepředstavovala nemocnici ani v předminulém století, to má být fakultní nemocnice, ponuro, pokoj bez skříně, na jeden věšák si dávají věci ležící i návštěvy,někde dokonce bez WC a sprchy. Ponuré chodby s několika židlemi každý pes jiná ves, oopravdu jsem byla konsternovaná. Chápu, že nejsou peníze, ale byli tam i cizinci a byli dost překvapení.
13. Leden 2009 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
kvalita zdravotní péče není úměrná vybavení-naštěstí-, přesto je to velký problém. Rekonstrukce je stavebně i ekonomicky nesmyslná, výstavba nového arálu původně plánována u Říčan, později na Albertově je dnes nevyužitelná. V jakékoliv lokalitě jsou obyvatelé proti, vadí jim hluk vozidel a helikoptér.Takže řešení v nedohlednu
14. Leden 2009 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Zajímalo by mě, jak je to s...To jste měla blbé. Hold někteří lidé jsou trošku jednodušší a nějak jim nevadí, že obtěžují jiné lidi. Měl to řešit personál nemocnice, ale to víte, nikomu se do sporů většinou moc nechce.
25. Únor 2015 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Majdo, (anonym)
byla jste s paní na pokoji,tak to bylo na ní,aby ty děti okřikla a také na samotných rodičích.Moc to nechápu,že to došlo až tak daleko,nebo potom přeháníte vy.Nemyslím si,že by to rodičům bylo jedno,co tam dělají za vylomeniny jejich děti.
25. Únor 2015 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Majdo, (anonym)
to jsem psala já.Paní byla skoro hluchá,pak jste se měla bránit sama a nebo zavolat sestru.Jinak se tomu zabránit nedá.Lidé někteří jsou zvláštní,ale s tímto jsem se nesetkala.Jinak ale moje sestra kdysi ležela v Brně,pouze s křečákama a představte si,že byla na pokoji s lidmi,kteří měli cukrovku,přišli o nohu,to bylo,panečku.Byla jsem za sestrou a ta si jako na lékaře na nikoho nestěžovala,pouze s kým jí to nechali na pokoji.Prý to bylo šílené,v noci hrozný řev,jak ti lidé křičeli bolestí.Tak to by být nemělo,na pokoji by měli nechat se stejně nemocnými,sestra dodneška vzpomíná na tu hrůzu a vy zase na návštěvu pacientky,která tam měla zlobivé děti-úsměvné.Taková banalita.
25. Únor 2015 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Tak teď si už připadám,...To chce klid. Po operaci jsou k nevydržení některé věci, které se zdravému člověku mohou zdát banální. Ale člověk po operaci, nechodící to vnímá daleko hůřeji. A nemocný, nehybný člověk si moc pořádek nemá šanci udělat. Ale pisatelka v tom má jasno, tak jinebudeme brát iluze.
25. Únor 2015 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Majdo, (anonym)
tak abys byla v obraze.Tady na diskuzi je někdo,kdo mi už roky nedává pokoj-takže,at napíšu,co napíšu,vždy je to špatné a jsem blbka.Hele,sestra ležela na pokoji s lidmi,kteří křičeli bolestí celou noc a nemohla jim říct,budte ticho-ti lidé za to nemohou.Vy jste nesvéprávná? Nemáte pusu? Nezáviděla jste,že oni mají návštěvu,vy ne? Tak mi to totiž připadá.Každý se snaží být v nemocnici tiše a pokud by dítě tak vyvádělo,tak jistě by je i samotná sestra napomenula a matce by musela být hanba a s dětmi by odešla.Nepíšete,jak jste reagovala vy.Věřte,že já bych si s těmi raubíři poradila.Děti někdy vyžadují pozornost.Pěkný den.
25. Únor 2015 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Majdo, (anonym)
krom toho píšeš,že sis odechla,že sis myslela,že je chyba v tobě.Dámo,je,více si věř,pak budeš spokojenější.Někdo nemá klid celou noc,když pacienti bez noh křičí bolestí až do rána a vy si tady stěžujete na děti,to je pro mě úsměvné,asi doma žádné nemáte.
25. Únor 2015 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
jirko (anonym)
krom toho píšeš,že sis...Ani se nedivím, že po vás někdo v diskuzi jede, protože píšete jako smyslu zbavená. Co do toho taháte nějakou nesvépravnost? Dokonce tu melete o nějaké závisti? Jestli nějací pacienti křičeli bolestí, tak to byla totální neschopnost a nevšímavost lékařů k lidské bytosti a je to o něčem jiném.
25. Únor 2015 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Tak to ti závidím. Co bych...Já jsem jednou ležel na interně, defacto mi nic nebylo (z hlediska bolesti a subjektivních pocitů), protože mi upalovali něco ve střevech a po tomto zákroku se musí 2-3 dny zůstat skrz případné komplikace. Bylo to v květnu, venku třicítka a na pokoj nám dali těžkého alkoholika, který chcal vedle své postele na zem a jednou dokonce přišel k mému nočnímu stolku a chtěl se vychcat do něj, pač si myslel, že je to pisoár. A taky s tím nikdo nic nechtěl dělat, vždycky přišla otrávená uklizečka, která to jenom trochu setřela, tam smrad úplně neskutečný. Tak jsem požádal primáře o reverz, a teprve potom ho někam uklidili.
25. Únor 2015 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Já jsem jednou ležel na...kdyby sis zacáloval nadstandart mohl si bejt v klidu
25. Únor 2015 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
adm. (anonym)
Anonymko, ty zase perlíš....Přestňte tu na všech diskuzích urážet dle Ip jste na oznámení
25. Únor 2015 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Máro, (anonym)
úsměvné,prý že se vzbudil ve 3 ráno a musel to všem říct.No v nemocnici nepracuješ a vlastně po celý den i noc jenom odpočíváš,takže prospát se můžeš i přes den.Jak jsem psala,co kdybys byl na pokoji s někým,kdo by řval po celou noc bolestí? Asi tak.Tohle ti starý pán něco poví a můžeš chrnět dál
26. Únor 2015 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
běž do řiti ano (anonym)
úsměvné,prý že se...už tady spoustu lidí sereš.
26. Únor 2015 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Myslím, (anonym)
že jiný názor nikomu nevadí.Za tvojí náladovost,nemůžu.
26. Únor 2015 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
tvůj názor nám (anonym)
že jiný názor nikomu...bež do řiti.
26. Únor 2015 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Máro, (anonym)
to se skutečně stalo mojí sestře.Jasně,že neřvali bolestí po celou noc,ale jde o to,že zdravého člověka,který neměl tak závažnou nemoc,měli nechat na jiném pokoji.Proto sem chtěla poukázat,že někteří řešíte banality.Pěkný den,i morousům.Škoda,že tady nejsou smajlíci.
26. Únor 2015 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
řvali bolestí,byli bez nohou.Samozřejmě ženy.Hloupá to otázka.Co se ti stalo,je ti špatně?
26. Únor 2015 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Zajdi (anonym)
k lékaři,to víš,to už je věkem,lepší to už určitě nebude.Je mi to moooooooocinky líto.Smajlíček.
26. Únor 2015 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
fakt jo (anonym)
Takže ženy řvali a...ten její smajlík na konci je pověstný. Ještě používala mám dojem, slovo Smích.
26. Únor 2015 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
H.K. (anonym)
Už se tady někdo ptal, ale víte někdo o nemocnici, kde se dodržuje tzv. polední klid? To už nic takového neexistuje? Nebo, že by někde bylo nařízení, že třeba děti mohou být na návštěvách nějakou omezenou dobu? Nyní jsem strávila nějaký čas v nemocnici a nakonec jsme podepsaly se spolubydlící revers, protože mít na pokoji 5 až 6 hodin v kuse předpubertální, nevychované děti, které vás očumují, když jdete na mísu a jejich matka je ani nenapomene, to byla síla.
20. Červenec 2015 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
milan (anonym)
Už se tady někdo ptal, ale...To si děláte legraci? To je fakt síla. Ale také jsem jednou hrozil reversem, ale když jsem řekl důvody, tak do dvou hodin byl problém vyčešen.
20. Červenec 2015 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
H.K. (anonym)
To si děláte legraci? To je...Ne, nedělám. Matka dětí vůbec na naše prosby, později stížnosti, nereagovala. Na jiný pokoj nás dát nemohli, protože vedlejší oddělení zrovna malovali. Takže sestry jí domlouvaly, ale pořád si jela svou, děti jsou mé všechno a budou tady. I později, když už mohla chodit, i když se sáčkem moči v kapse, tak nechtěla, že je jí to trapné sedět na denní místnosti se sáčkem. Ale že nás pubertální děti očumovaly, to jí nepřišlo blbé. Takže jakmile mi přestávaly dávat antibiotika v kapačkách, tak okamžitě revers. Pořád zvažuji, že to napíši přednostovi kliniky, protože vím, že je to skvělý lékař. Já nechápu, jak chtějí léčit člověka, když mu neumožní to nejzákladnější: klid.
20. Červenec 2015 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
Ne, nedělám. Matka dětí...Bohužel, díky širokým návštěvním hodinám to tak je, celé odpoledne plno cizích lidí na pokoji. Za jednou pacientkou na pokoji se vystřídalo 15 lidí na návštěvách během jednoho dne. Byla jsem po narkóze a zvracela jsem a jedno dítě povídá paní blije :-( . Osobně si myslím, že v nemocnici má být v první řadě klid na léčení. Kdo může chodit, ať si své návštěvy příjímá mimo pokoj třeba neomezeně, ale u lidí upoutaných na lůžko by se měly být návštěvy jasně vymezené na krátkou dobu.
21. Červenec 2015 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
raději anonymní (anonym)
..a to jste nebyly na pokoji s Romkou...:((((
21. Červenec 2015 - 23:18

Přidat komentář

Reklama

Reklama