86 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

vulgární babky

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
kirka (anonym)
máte někdo podobnou zkušenost? Onehdy sedím na zastávce a vedle mě dvě vetché,řeklo by se ""chudinky babičky"".No ale,co ty předváděly! V každé větě byla k...,p...,svině atd.Byl krásný den a mě ty babky úplně zkazily náladu.Byla jsem docela v šoku,jaké výrazy používají.Chtěla jsem vstát a něco jim říct,ale nenapadlo mě v tu chvíli nic.no prostě fuj...
19. Květen 2008 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
ivan (anonym)
mno i takový lidi se zřejmě v dnešní době chtějí vyřádit...ahojky..
19. Květen 2008 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Polobabka (anonym)
Babky jsou normální holky ve starým těle takže je mezi nima stejný procento sprostě mluvících jako mezi mladýma, jen my si to stáří asi nějak idealizujeme. Když zakopnu a řeknu "pi..", myslíte že až mi bude 75, že řeknu jako mávnutím proutku něco jiného?
19. Květen 2008 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
kapitán korkorá (anonym)
tak je nechte vypovídat a přejděte to.každá dnešní navoněná manažerka bude jednou stará,tak se jim nedivte...
20. Květen 2008 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Kopřiva (anonym)
Proč by to mělo být zarážející???A co takhle sedmiletý chlapeček když mu učitelka napsala poznámku do notýsku a on ji na to povídá"ty seš píča"To by mělo být zarážející.Nedivme se lidi,v televizi je těchto výrazů čím dál více a tak to asi berou všichni tak,že to k životu patří:-)Jó je jiná doba.
20. Květen 2008 - 9:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ach jo,všichni jste tak tolerantní!!!Stejně je to hnus.
20. Květen 2008 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
babča (anonym)
Já myslím,že být tolerantní,je krásné,ale člověk by si měl dávat pozor na ústa,ať je mu kolik chce. Pravda,také mi někdy uletí košilaté slovo,ale většinou mám jazyk pod kontrolou.
21. Květen 2008 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Libuška (anonym)
Lidi, všimli jste si, jak staré ženské páchnou? Mám takovou páchnoucí tchýni , která se nemyje a snad ani nevytírá. Je hrozné se k ní jen přiblížit. Dělá ze sebe dámu, ale intimní hygiena ji nezajímá. Jak jí říct, že není něco v pořádku. Její synové si netroufnou.
2. Červen 2008 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Eowyn (anonym)
Libusko, nekde jsem cetla clanek, jak na pachnouci kolegy. Mluvit s tim clovekem, zavest rec a zminit se, jak se ti udelalo zle v tramvaji z nemyteho cloveka. Nevim ale, jak to zabere u starsi tchyne.
2. Červen 2008 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Gorgonzolák (anonym)
Jistě, že jsou mezi babčama pořádně hustě mluvící babky. Moje žena za třicet let taky takhle bude mluvit, těžko jí někdo předělá! Ale vonět bude určitě, smrdící lidi nesnáší!
2. Červen 2008 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
U nás takhle páchne tchán. Taky nevím, jak mu to máme říct...
2. Červen 2008 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Libuška (anonym)
Vyzkoušela jsem všechny náznaky, nic nepomáhá. Když jí to řeknu natvrdo, musím počítat s tím, že je konec. Dokáže se urazit na celý život. Neznám nikoho, kdo by tak hnilobně páchl. Protože asi ani nenosí kalhotky, tak se u ní už nedá nikde posadit. Když jde k doktorům, tak se k ní asi moc pěkně nechovají , ani se jim nedivím, ale netroufnou si něco říct. Celá rodina se za ni stydí. Ona je bývalá ředitelka ZŠ - direktivní,umí člověka shodit a taky se pomstít. O to mám větší vztek, že jsme bezmocní.
3. Červen 2008 - 8:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Mám podobný problém. Jde o moji tetu, která k nám dost často chodí. Je tlustá, potí se a o intimní hygieně darmo mluvit. Má ve zvyku stát těsně vedle člověka a to je nesnesitelné. Nikdo se s ní už asi kvůli tomu nekamarádí, protože to u ní doma páchne. Jak to říct?
11. Červen 2008 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilkis (anonym)
Libuško, jako ředitelka ZŠ asi taková dřív nebyla. Nezměnila se třeba psychicky? nejde o sklerózu nebo podobnou nemoc? Kolik je jí let? Člověk primárně čistotný se bez důvodu ve stáří nemění. Byla jsem v nemocnici se starou paní, měla sádru po úraze a co jí vadilo nejvíc bylo to, že se nemohla sama pořádně umýt. Asi není jiná možnost, než jí to říct přímo, pokud máš dojem, že je psychicky jinak v pořádku.
11. Červen 2008 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Libuška (anonym)
Ilkis- psychicky je v pořádku, ale ona na svůj zjev nikdy extra nedbala. Neupravená chodila doma vždycky a poslední roky se toto vystupňovalo i v oblasti hygieny. Co je divné, že si třeba vezme náhrdelník nebo hedvábný šátek na krk a jinak děsně páchne . Tváří se , že ji to nezajímá a je pořád taková nadřazená.
16. Červen 2008 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Asi je dementní,nebo to dělá naschvál,snad se necítí?Řekla bych,fuj tady je smrad ,jak v opičárně.Ať se urazí,když je prase,ač bývalá ředitelka.
16. Červen 2008 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Libuška (anonym)
Otevírám okno, když přijdu k ní, v autě otevírám okno, když si nasedne, na křeslo dávám hadr,jinak pokaždé tepuji, donesla jsem jí letáky z lékárny na intimní hygienu...Tady je smrad, jsem jí taky řekla, tak teď nezbývá, než říct natvrdo, že smrdí. Ano, ale proč jí to mám říkat právě já? To mě fakt štve. celá rodina mlčí, u nich se nic tak natvrdo nikdy neříkalo.
17. Červen 2008 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Libuško, některé staré ženy a muži smrdí a někteří staří lidé o sebe dbají. Moje babička vždycky hezky voní svěží vůní, vždy má umyté vlasy a je upravená. Naproti tomu máme v domě sedmdesátiletého pána vdovce, který smrdí tak, že se po něm ani nedá jet výtahem. Bohužel neraguje na připomínky ostatních nájemníků.No a nedávno jsme byli nakupovat jídlo a ve frontě před námi byl chlap, co smrděl starým potem úplně odporně a mohlo mu být sotva tak 50 let.
17. Červen 2008 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
Mám podobný problém se svojí kolegyní, se kterou sdílíme jeden školní kabinet. Páchne močí a vším možným, ze spodu se neumývá. Je to důchodkyně na výpomoc a ředitelka byla ráda, že místo přijala. Naštěstí už jsou prázdniny, ale děsím se , co bude po nich. Nikdo jí to neřekne, věřte NIKDO. Pokud víte, jak to udělat, tak budu vděčná.
1. Červenec 2008 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jarmilo- musíte jí to říct na rovinu, za cenu, že se bude zlůobit.
22. Červenec 2008 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj Jarmilo, tenle problém znám dost dobře. Měli jsme spolužačku na střední škole, od prváku do čtvrťáku nesnesitelně páchla vším možným, hrůza. Žila jen s prarodiči, jednou se mi svěřila že jí nedovolují /"plýtvat vodou"/. Když měla menses, hned jsme to poznali, potem smrděla permanentně. Navíc prakticky chodila pořád v jedněch hadrech, hlavu si myla hodně sporadicky. Upozorňovali jsme jí na to několikrát, nejprve šetrně, pak už i drsně. Ona byla zakřiknutá, stáhla se do sebe a smrděla dál. Ve čtvrťáku jsme požádali třídní, jestli by si ji mohla vzít stranou a promluvit s ní sama. Ta na náš návrh nepřistoupila, že prý si to máme vyřešit sami mezi sebou. Bylo to koncem 90.tých let, v době, kdy antiperspiranty byly samozřejmostí. Pak jsme odmaturovali a já jí ještě párkrát potkala-pořád stejný...Už je teďka vdaná a má 2 malý děti.
22. Červenec 2008 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
maceška (anonym)
Jano, jako kdybys psala můj zážitek ze střední školy. Ale jen s tím rozdílem, že moje spolužačka žila s rodiči. Ale bylo to utrpení. Seděla dvě lavice za mnou, ještě když měla nohu přes nohu, tak to šlo, ale jak uvolnila posez, hrůza. My před ní byly jak přioptrávené. Když menstruovala, nedalo se to vydržet, než skončila hodina, zamořilo to celou třídu. už jsme nevěděli co dál, nikdo jí to nechtěl říct přímo, tak jsme napsaly o přestávce na papír "smrdíš" a daly jí to na lavici, s klidem to vyhodila a tak 2 dny byl klid, pak to začlo nanovo. Tím chci říct, že když někdo prostě nemá zažité hygienické návyky, nic s tím nikdo neudělá. Bylo to přesně v té samé době jak píše Jana. Ta má "smradoška" má taky 2 děti, akorát nevím, jestli je to stále to samé, mluvila jsem s ní jen po telefonu:-))
22. Červenec 2008 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lola (anonym)
Já mám takovou tetu. Šetří kde může, vodu si nepustí o teplé ani nemluvím. Strašně páchne močí a vším ještě horším, přitom dělá dámu a diví se, že k ní nikdo nechce chodit. Koupila jsem jí intimní gel a poslala jí ho jako vzorek zdarma, ale nepomohlo. nejhorší, když přijde k nám.
22. Červenec 2008 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já jsem celý měsíc v jedněch hadrech a vůbec se nemyju a také nesmrdím, nic necítím, zato v metru všichni smrdí jako dobytek
22. Červenec 2008 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Aha, tak to jsi ty v tom metru, já myslel, že je to kontejner se shnilým masem
22. Červenec 2008 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Norbert (anonym)
Do MHD by neměli vstupovat ty smradlabé báby a dědkové. Prosím, dejte jim mýdlo ještě s větší slevou, nejlépe 4 za cenu jednoho. Bože, to je utrpení, cítit ten puch nemyté kundy....a ochcané kalhoty!
17. Září 2008 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Lidičky umývejte se! Páchnete jak sloni. Stará bába a dědek už nemá ten čich tak dobrý, tak si zapište , že ráno a večer je třeba použít teplou vodu a mýdlo na všechny části těla.
29. Říjen 2008 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
sandra (anonym)
Jak říct, že moje známá nedbá na intimní hygienu? začínám se jí vyhýbat, děsně smrdí.
18. Únor 2009 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Sandro, tady je každá rada drahá... My jsme měli takovou holku na střední. Stále jsme ji upozorňovali, už se to nedalo snést ale těžce na nás kašlala a smrděla dál. Pořád hrozně silně potem a "zespodu"...Byla to jinak chytrá holka, ale žila s babičkou která jí zřejmě zakazovala "plýtvat vodou", takže hrůza. Prostě nebyla navyklá, nesprchovala se ani na lyžáku apod.když byla mimo domov. Někdy ve třeťáku se do toho zapojila třídní, která si ji na naše požádání vzala stranou ale nemělo to valnej účinek:)) Nicméně přes toto všechno se vdala a má už 2 děti. Vzala si chlapa, kterýmu to evidentně nevadilo...
18. Únor 2009 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pouzar (anonym)
Poučujte své bližní, smrdí i puberťáci, když naspoupí děti ze ZŠ po několika hodinách putování po ulicích, tak smrdí jako ti důchodci. 5ejk bych že smrdí jako svině. je to hnus to pižmo, ale vy dejte mýdlo parchamtům
18. Únor 2009 - 22:12

Stránky

Přidat komentář