11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co všechno může být od zad?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Dobrý den, několik měsíců mě bolelo břicho na levé straně, podbřišek + bok, někdy celé dny, někdy občas. Bolest byla stěhovavá, někdy přecházela do křížů, takže jsem nedokázala určit, zda mě bolí břicho od zad nebo záda od břicha. Myslela jsem si, že jde o něco gynekologického, popř. na ledvinový kámen. Po všech možných vyšetřeních mi bylo sděleno, že je to od zad - přiskříplý nerv, který inervuje močové cesty. Pracuju v sociálních službách, často manipuluji s imobilními klienty, takže se potížím se zády nedivím, ale zajímalo by mě - co všechno může být ještě od zad, co na první pohled vypadá jako úplně jiná nemoc?'
4. Listopad 2008 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
Já mám už dva roky takové svědění a brnění mezi lopatkami, bolí mě mezi žebry. K doktorovi se mi nechce, myslím, že je to taky od zad, mám kulatá záda a sedavou práci, málo pohybu. Vždycky se to na pár hodin zlepší, když se narovnám na tvrdé podlaze.'
5. Listopad 2008 - 6:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Dobrý den můj problém je už měcíc stěhujíci bolest krční páteře,bederní páteře,nohou a v noci i kyčlí a raní ztuhlost je to od páteře nebo náké chronické regma?Může mě někdo poradit?
23. Září 2011 - 7:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Inka (anonym)
Dobrý den můj problém je...Evi, to bude s největší pravděpodobností od páteře ale asi kombinované artrozou, pokud jsi již v letech. Mám to podobné a tím, co má já, jsem si jistá. Tak se drž a asi by to chtělo vyšetření, což ani já nejdu, dokud nebude hůř...
23. Září 2011 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Já mám už dva roky takové...Mám také už asi 2 roky svědění zad,koncetruje se to do jednoho místa u lopatky a je to obtěžující.Vůbec nevím,co s tím.
4. Prosinec 2012 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Ahoj Hanko,to co popisujete ale nejspíš provází ještě nějaké potíže,např.slabší jedna ruka než druhá,ztížené dýchání,možná bolesti lokte atd.No to je jedno,každopádně to jde velmi snadno řešit,pokud chcete napište mi na mail siska.dalibor@seznam.cz,zavoláme si a dál se uvidí.
4. Prosinec 2012 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
MARIE (anonym)
Mám také už asi 2 roky...MÁM STEJNÉ OBTÍŽE JAKO HANKA UŽ MĚ ASI 5 LET POŘÁD HROZNĚ SVĚDÍ ZÁDA NA JEDNOM MÍSTĚ U LOPATKY JE TO HROZNĚ NEPŘÍJEMNÉ. VŮBEC NEVÍM CO TO MŮŽE BÝT.
31. Prosinec 2012 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
MÁM STEJNÉ OBTÍŽE JAKO...Tyto potíže jako paní Marie mám také.hrozně mě svědí na jednom místě zad a to u pravé lopatky.Nevíte někdo co by to mohlo být? Jsem po operaci krční páteře bez velkého efektu,tak nevím.
24. Únor 2013 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Tyto potíže jako paní...Dobrý den, také mě trápí to samé a po eškerých vyšetřeních mi bylo sděleno,že to mám od krční páteře. Mám ji zablokovanou od 1 do 4 obratle.Chodím k fyzioterapeutce a je mi podstatně lépe :-)záda dokážou hodně potrápit,mám pocit,že se obtíží už úplně nezbavím,ale cvičení mi pomáhá,alespoň po psychické stránce.Tak přeji hodně zdravíčka
25. Únor 2013 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
pro prcka alias (anonym)
...a byl prase!!! Cibulka... a ty máš malý mozek, asi velikosti brambory. a ptáka máš 4cm dlouhýho 7 cm tlustýho, koule jako nákupní tašku a vypádáš jako náčelník orangutanů.
4. Červenec 2014 - 15:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama