6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vražedný ortoped

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
mistel (anonym)
Ahoj! Ráda bych se svěřila se svým zážitkem u jednoho nejmenovaného říčanského ortopeda (stejně všichni vědí, o kom je řeč, Bezvodo!), aby byl tento příspěvek varováním alespoň pro další generace kulhajících a sténajících pacošů, když už ne pro mě. Na první pohled se onen muž zdál být relativně milý - nemluvě o tom, že jeho hlava vypadala jeko objekt jeho odborného zaměření, což však, jak dnes již vím, není vždy pozitivním znakem. A proč že jsem byla vlastně nucena navštívit onoho kata? Inu, již dlouho mě pobolíval kolenní kloub a milý doktor jednoduše rozhodl, že operace je nutná - a že mi uleví. Opak byl pravdou. Bolesti v koleni se po vysolení těžkých prachů za pár říznutí tupým skalpelem přibližně do týdne vrátily. Zčásti to považuju za vinu ""kohoutích hřebenů"", které mi samozvaný lékař krutě napíchal do postižených oblastí. Proces s částmi kohoutího těla vraženého do injekce opakoval několikrát - a od té doby již ho nechci vidět. A tak se kulhám a belhám... A varuji alespoň vás, moji milí... Raději se naučte žít bez kolene!
20. Prosinec 2007 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lomikar. (anonym)
Nevím proč cpeš doktorům prachy a pak si tu stěžuješ blbko!
25. Prosinec 2007 - 3:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Chlupatý koleno (anonym)
Ty jo já nevěřím svým očím! (a to jsou oči jedna z mých posledních ZDARVÝCH částí těla- hádejte proč??? Ještě nepřišly do kontaktu s již zminovaným skalpelem zminovaného ortopeda!!!)Měl mě taky v parádě!!! Evidentně viděl koleno poprvé v životě (no asi ne,když už zničil stejným způsobem i "mistel"...) Je to ŘEZNÍK !!! Dokonce se mi o něm dneska i zdálo - třímajíc v ruce nůžky na porcování kuřete mě pronásledoval přes půlku města - naštěstí jsem uprchl, nevím tedy jak, když koleno které měl ten satan v parádě u asi nidky nebude sloužit svému původnímu účelu...Radím vám dobře -prchejte dokud máte kolena!
25. Prosinec 2007 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
rebitoll (anonym)
nema to hlavu ani patu
26. Prosinec 2007 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
znám dr. Bezvodu osobně,a nepovažu jej za špatného ortopéda. Neznám tento konkrétní případ. Ale chtěl bych říci, že o řezání skalpelem nešlo, používá se optika. Mohlo samozřejmě dojít k chybě, většinou však se jedná o porušení doporučeného režimu
7. Leden 2009 - 12:12

Přidat komentář

Reklama

Reklama