214 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
štefan (anonym)
Co ti překáží na...... mám rád raději vložky,jdou rychleji vyndat a nemusíš tak hledat kaničku ... a můžeš pak rychleji zasunout....
30. Listopad 2012 - 13:21
Šáry (anonym)
Tampony mi nedělají dobře.. nevím, když jsem skusila tampon měla jsem takovej „divnej pocit“ a bylo mi dá se říct i „zle“.. Ten MS kalíšek mi zase připadá takovej „nepraktickej“ např. vymýt ho na veřejném WC kde není umyvadlo v kabince?!… to asi ne.. Takže za Mě jedině vložky Akorát se tak 5× za den musím umýt ..protože předctava jak v „tom“ sedím třeba ve 30ti stupňovym vedru celej den.. mě fakt děsí Na hygienu jsem fakt vysazená, takže ono se nedá říci že vložky jsou nehygienické – pokud ženská neni čuně tak je vložka na stejnym stupni hygieny jako všechny ostatní MS pomůcky No a za mě vedou teda vložky Bella for Teens modré, Ria Deo – ty růžové a Natracare.. vše s křidélky. Intimky jedině CareFree Nejhorší jsou Always.. to je umělotina, samej plast.. paříš se v tom.. no brrrr!!!
21. Březen 2013 - 13:41
Martina (anonym)
info hlavně pro slečny,ale nejen pro ně:-) http://www.albert-sd.cz/varovani-pro-zeny-vetsina-hygienickych-produktu-je-toxicka/
22. Srpen 2013 - 15:27
lucie (anonym)
Je mi 13 a jsem panna. Mojla bych se zeptat jestli můžu oužívat tampony i když jsem panna a mívám celkem mírnou menstruci. někdy i silnou. Ctěla bych to skuzit ale bojím se že mi tamzůstane... Musím to říct mamce??? Dám si hoo tam sama?? Kde si ho mám poprvé dát. V posteli, na záchodě, před zrcadlem??? Mám kluka mám mu říct ať mi ho tam dá ?? Je to vzrušující? jako mít ten tampon?? je to jako mít v sobě penis?? Ten tampon tu krev vsakuje nebo když ho vyndám tak ta krev chrstne??? díky sorry že píšu chaoticky
24. Srpen 2013 - 13:53
. (anonym)
info hlavně pro slečny,ale...Nesejčkuj, ono se toho napíše a napovídá.
24. Srpen 2013 - 16:47
anicka (anonym)
tampony muzes nosit uz od sve 1 menstruace, poradila mi to mamka kdyz sem se sni otom bavila at pouzivam spis tampony nez vlozky
11. Září 2013 - 16:34
jana (anonym)
holky poradte mi prosim jaky tampony sou nejlepsi kamosky mi poradili tampony kotex mini a me nak zacly vadit
11. Září 2013 - 16:37
mila (anonym)
holky poradte mi prosim jaky...já vyzkoušela snad všecky značky,ale nejvíc mi vyhovují OB snadněji se zavádějí jsou opravdu nejlepší z vlastní zkušenosti doporučuji.
21. Leden 2014 - 23:34
lili (anonym)
Muze mi nekdo rict jestli je...naka blbost ne :D
21. Leden 2014 - 23:35
Bára (anonym)
Podle mě jsou lepší žampiony když jsem používala vložky byla jsem špinava všude.A nejhorší bylo to ze jsem menstruaci dostala na dovolené.Ja mám rámci tampony.Samozrejme ze každá z vás ma jiný názor;)
19. Červenec 2014 - 7:32
Bára (anonym)
Žampiony to fakt nejsou blbne mi tablet jsou to tampony :D
19. Červenec 2014 - 7:34
mona (anonym)
ja pouzivam jenom vlozky při menstruaci a jsem snima spokojena .tampony jenom při koupani,rada pouzivam slipove vlozky mimo menstruaci nespin si pradlo.
29. Červenec 2014 - 12:26
jirka (anonym)
Slecny a zeny, byl by vas pertner vam koupit vlozky ci tampony, kdyby jste je o to pozadaly.? Treba z duvodu, ze jste nemocna, zrovna jste to dostaly a zjistily, ze jich mate nedostatek .
5. Září 2014 - 13:42
Monka (anonym)
Slecny a zeny, byl by vas...Ten můj asi ne. A ty bys je ženě koupil ?
19. Září 2014 - 13:11
jirka (anonym)
Ten můj asi ne. A ty bys je...Ja uz je kupoval mockrat. Zrovna vcera taky .Protoze je nosim taky po dobu partnerky menstruace. Mam tedy na starosti jejich nakup a vynaseni kosiku z wc .
19. Září 2014 - 13:56
Barbora (anonym)
Ahoj chci se zeptat...mam velmi silnou mestruaci :-( a když používám vložky tak za nějaké půl hodiny si ji musim vymenit protože říkám... Mam velmi silnou menstruaci a tak se chci zeptat jestli by bylo lepši kdybych začla použivat tampony? Ale bojim se kdyz mam ji mam tak silnou tak že mi tampón nevydrží omoc dyl...a jsem ješte pana takže musim používat velikost mini nebo mini proComfort a ty nemaji tak velkou savost...to je vše prosím odpovezte ....dekuji za každou užitečnou odpověď ;-)
13. Únor 2016 - 18:40
Katka (anonym)
Ahoj chci se zeptat...mam...Možná ti to přijde jako hloupá rada, ale zkus pít jablečný ocet. Tampón ti moc nepomůže, stejně se budeš muset jistit vložkami. Ocet se pije ráno, jeden malý panák do vody, je to výborné i na zažívání, vlasy, pleť a ještě se po něm hubne. A právě 4-5 dní před očekávanou menstruací by se pít neměl, protože by se menstruace vůbec nedostavila. Mně moc pomohl. Ale zdravý je pouze nepasterizovaný. Prodávají ho v prodejnách zdravé výživy asi kolem 70.-Kč za flašku.
13. Únor 2016 - 18:49
Laura (anonym)
Jablečný ocet nevím, ale citrony menstruaci zmírní. Na tampon bych se vykašlala. Stejně tu silnou máte tak den, dva a pak se to zmírní. Krvavou guču bych v sobě nesnesla, však vložky vyměňujte.
13. Únor 2016 - 19:21
Barbora (anonym)
Možná ti to přijde jako...Diky za radu ;-)
15. Únor 2016 - 16:24
Barbora (anonym)
Jablečný ocet nevím, ale...Dekuji za radu ono to nemáš pravdu že je silná a trvá třeba 2-3dny ja ji mam treba i 10 dni:-((
15. Únor 2016 - 16:24
Martina (anonym)
Diky za radu ;-)Nepasterizovaný jablečný ocet je bomba. Zmírní menstruaci, někdy až jen na špinění, odkyselí organismus, zničí špeky, konečně mám pěkné nehty. Takže ten můžu jen doporučit. Když si ho zadáš do vyhledávače, uvidíš sama, co o něm píší.
15. Únor 2016 - 21:22
doktka (anonym)
Já používám jedině tampóny gentle-day. Z organické bavlny.
17. Březen 2016 - 15:36
kristýna (anonym)
můžu se zeptat od kolika let můžu používat tampóny děkuju za odpovědi
23. Květen 2016 - 17:14
MarketSt (anonym)
můžu se zeptat od kolika...Na to je asi nejlepší se zeptat gynekologa. Osobně si myslím, že to není nějak věkem limitováno, ale spíš konstitucí těla. Jinak pro Vás i další uživatelky tampónů mám tip na soutěž s tampóny Ria. Stačí nahrát účtenku z nákupu na riagirl.cz. Jsou tam výhry jako parfém Chloe, poukázky do Parfums a H&M, nebo i iPhone.
4. Červen 2016 - 9:33
V. (anonym)
Podle mě jsou lepší...To bych chtěla vidět, ty tvoje žampiony, jak si je dáváš do zakrámovaný pochvy?
4. Červen 2016 - 19:56
Rakira (anonym)
Ahoj je mi 12 a menstruaci jsem dostala v únoru tohoto roku. .... Používám tampony o.b. nebo Tampax jsou podle mě nejlepší a ten aplikátor mi taky hodně vyhovuje. To bych chtěla vidět,ty tvoje žampiony , jak si je dáváš do ty zarámovaný pochvy? To je moc.Vubec to není neprijemne.Vyzkousej sama a uvidis,vlozky jsou velmi nehygienické a podle gynekologa jsou tampony mnohem ale mnohem hygieničtější.A ve vložkách....dokonalá půda pro bakterie.
24. Červen 2016 - 16:44
:)) (anonym)
Ahoj je mi 12 a menstruaci...To také nesmíš nosit jednu celý den. A v tamponech bakterie nejsou? Tak povídej, blbko...
24. Červen 2016 - 17:32
muž (anonym)
j mi to jedno.
25. Červen 2016 - 17:07
mám (anonym)
Ahoj je mi 12 a menstruaci...tomu mám rozumět tak, že nějaký 12 letý fakan dostal menstruaci, letěl se gynekologa zeptat, jestli má používat vložky nebo tampóny? Dobrej magor. A pak tady bude poučovat zkušené ženy :))
25. Červen 2016 - 17:16
Anet (anonym)
Ahoj je mi 13 a menstruaci jsem ješte nedostala ale až jo. Tak by jsem se chtěla zeptat jestly mam používat vložky nebo tampony?
4. Září 2017 - 13:12

Stránky

Přidat komentář