214 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Všem příjemný den. Jak často se vám dámy stane, že vás měsíčky překvapí a v tu chvíli po ruce nemáte vložku/tampón? Třeba na nákupech, nebo při cestování. Moje žena říká, že má takový denní režim, že nemá problém si tu vložku dát skoro kdykoli. A dáváte si ju až se vám měsíčky spustí? Nebo raději o něco dříve. Jinak za sebe musím říct, že za to jak každoměsíčně zvládáte tyhle své ženské obtíže, vás obdivuju. Takže se mějte všecky krásně.
15. Listopad 2008 - 18:28
Marta2 (anonym)
Měsíčky většinou nikoho nepřekvapí, neboť chodí vždy ve stejnou dobu. A krev se nespouští naráz, ale postupně, takže je dost času sehnat si patřičné hygienické potřeby. Jo a Martine, jak moc dobře Ti dělá bavit se o vložkách, tamponech a menstruaci?
15. Listopad 2008 - 18:41
Martin (anonym)
Marto ta otázka o začátku měsíčků mně napadla už před lety. A tahle diskuze mně ju připomněla. Tak jsem sem zkusil jen tak ze zvědavosti napsat. Kdo a jak se ozve. Protože v reálném životě řeším úplně jiné, všední, každodenní věci. Měsíčky mně nevzrušují. Ale když je to tu tak anonymní, tak se přiznám, že kdysi jsem dvě různé (čisté) vložky rozkuchal. Zajímalo mně jaký je mezi nima rozdíl. V běžném životě se chlap k takovým ryze ženským věcem nějak nedostane. A co jsi ty v intimním životě udělala nejneobvyklejšího? ;-) Přeju ti příjemný, pohodový den
16. Listopad 2008 - 20:45
Andrea (anonym)
Holky nevite, kde sehnat vlozky a tampony zn.NATRACARE- jsou z nebeleneho materialu, organic.
19. Listopad 2008 - 7:09
Návštěvník (anonym)
Andreo, buď na různých internetových obchodech (např. biosfera, slunecnizena), nebo v některých obchůdcích se zdravou výživou a přírodní kosmetikou (např. greenway).
22. Listopad 2008 - 13:30
Niki (anonym)
Já jsem měsíčky poprvé dostala ve třinácti. První dvě mestruace jsem nosila vložky, ale protože tancuju, zkusila jsem tampony. Mám s nimi úžasné zkušenosti, jsou pohodlné a velmi praktické.
9. Únor 2009 - 12:03
Karel 45 (anonym)
Já používám vložky protože mám prostatu a nechci každou chvíli chodit na záchod kvůli pár kapkám moči....a tak to pustim do vložky, protože vim, že jsou velmi savé. Škoda, že si nemohu zavést tampon. Pro všechny lidi s prostatou doporučuji!
5. Květen 2009 - 16:34
Františka (anonym)
Vždy´t je to přece jedno mé dítě od jaké značky to je.
5. Květen 2009 - 16:37
nikola (anonym)
ja pouzivam tampony protoze jsou odolnejsi protoze ja jsem vzdycky cela podelana od toho ... :(
5. Květen 2009 - 16:55
Lukáš (anonym)
Zajimavá diskuze. Slyšel jsem i o vložkách z přírodních materiálů. Z nějaké kukuřičné bavlny. Něco jako v některém předchozím příspěvku zmínila jedna žena, vložky Natracare. Zajimalo by mně jaké zkušenosti s tím vy ženy máte? Jestli jsou tyhle ,,přírodní" vložky lepší než běžné obchodové? A o kolik jsou lepší?
12. Květen 2009 - 20:10
Návštěvník (anonym)
Dámy, nabízím k prodeji 7 balení tamponů Tampax s aplikátorem (který velice usnadní aplikaci! ) velikosti Super za cenu 15Kč balení plus poštovné... datum spotřeby je 7/ 2010. lenka.krejcikova"seznam.cz
22. Červen 2009 - 15:25
Lenka (anonym)
Dámy, nabízím k prodeji 7 balení tamponů Tampax s aplikátorem (který velice usnadní aplikaci! ) velikosti Super za cenu 15Kč balení plus poštovné... datum spotřeby je 7/ 2010. lenka.krejcikova"seznam.cz
22. Červen 2009 - 15:27
Nina (anonym)
Mišičko,mě je 14 tampony používám běžně,dřív sem taky cítila bolest,pak jsem se naštvala a rovnou tam šoupla ten největší tampon co existuje-super! chvilku to pálilo ale jak si moje pochva zvykla,tak to bylo vpoho....jinak já tampony doporučuju,nosím i vložky,ale mám k tomu hroznou nechuť=( prostě tampony sou pro mě nej a jinak mojí mamce jsem o tom 2 roky neříkala,bylo to vpohodě,ale jak mi prala kalhoty,tak mi v kapse našla tampon a řekla že je jí to jedno,že je to moje věc,jenom ať používám i vložky.....tak sem ji poslechla a na noc mám vložku nebo když jsem doma....jinak já jezdím závodně na koni a neumím si život bez tamponů představit! přeber si to a napiš=)
29. Červen 2009 - 9:39
nikola (anonym)
Co me udivuje,ze se treba Lukas tolik zajima o vlozky a tampony!Bud je to tak idealni chlap,ktery info shani pro partnerku,coz by byl velmi vzacny pripad,nebo je to nejakej fetisista ci jinej uchyl.Jsem trosku v rozpacich!
28. Červenec 2009 - 21:29
lu (anonym)
Lukas je jiste idealni chlap :-)
28. Červenec 2009 - 22:43
nikola (anonym)
Hmno, to bych se docela divila! Jestli je tak idealni, tak nema nahodou bratra :-) ? Takoveho uzasnaka bych taky brala! Lepsi nez vitezstvi v loterii!
28. Červenec 2009 - 22:53
Martin 35 (anonym)
Měl jsem přítelkyni, která mívala hrozně bolestivé měsíčky. Takže jsem jí taky pomáhal s teplýma obkladama na bříško. Kupoval ji bylinkové čajíky i ty nejlepší vložky. Teda myslel jsem že ty nejdražší jsou nejlepší :-) Zezačátku jsem o nich vůbec nic nevěděl. Prostě jsem to dělal spíš abych zahnal ten pocit bezmoci, když se moje milovaná zachvívala bolestí. Takže Lukáš je na tom asi podobně. A takových chlapů je asi víc. Mimochodem používáte některá vložky Natracare z bavlny?
31. Červenec 2009 - 20:07
Kordulína (anonym)
Většinou mívám silný menzes,takže používám silnější vložky-např.Moneta nebo Lýdie,ale ráda zkouším i jiné značky.Vložky mě vzrušují.
7. Srpen 2009 - 1:23
Karla (anonym)
Já mám radši vložky. Připadají mi přirozenější, to ale neznamená, že tampony nepoužívám. Do školy, ven atd. vložky, na sport mám ale radši tampony. S tamponama mám ale trochu problém s vyjímáním, používám nejmenší velikost a bolí to. Je mi 16 a už nejsem panna. Nechápu xD Ale dá se to vydržet, když je to nasáklé... jsem ráda, že žijeme v dnešní době vložek a tamponů a nemusíme používat látkové pleny nebo mech, nebo co to používaly ženy v dávných dobách.
8. Srpen 2009 - 14:04
Agátka (anonym)
Já mám raději vložky, takové ty midi a ty používám i při silné menstruaci, jenom se vždycky divím, že se tam ta krev moc nenasákne, přitom používám kvalitní značku......
8. Srpen 2009 - 22:16
kajina (anonym)
ja používám vložky znacky Ria a jsou skvelé a tampony bych takyrada pouzivala ale tak jak ctu ruzne diskuze bojim se je pouzit
13. Srpen 2009 - 15:42
tery (anonym)
kajina - proč se bojíš?? Já jsem teď nedávno četla nějakou studii, že tampony v žádném případě zdraví nenarušují. Já je používám - je to pohodlné. Pro mě je to lepší než mít "něco" mezi nohama. Vložky mi vadí, kupuju si jen intimky.
13. Srpen 2009 - 21:58
Yossarian (anonym)
jedině vložky a pěkně tustý-takový ty PERNÍKY!
13. Srpen 2009 - 22:22
Karolína (anonym)
Používala jsem tampony ale protože jsem měla často záněty tak mi doktorka řekla že nemůžu používat tampony. Jenže problém menstruaci mám hrozně silnou jenže doktorka mi řekla že u mě se s tím nedá nic dělat a tak musím používat asi tak 4-5 vložek najednou. Takže to je dobrý
30. Březen 2010 - 11:21
simusa (anonym)
ahooj ja som prvý´krat odskusala tampon trocha som sa bala ze ho neviberiema le je to celom faj..uplnee iny pocit ako vlozka.asi ich zacnem pouzivat:)
13. Duben 2010 - 15:34
Klára (anonym)
Nikomu bych nepřála...souhlasím mě se stalo to samé
9. Srpen 2010 - 15:44
Danielka (anonym)
já bych tampony nikdy už za nic nevyměnila....připadá mi, jak kdybych žádnou menstruaci neměla =). Jinak jak tady někdo spal, že stále musíte myslet na vyměnění, je to o zvyku, ve škole chodím na záchod tak po 3 hodinách, tak si vždy tampon automaticky vyměním.....spíš nechápu holky co používají vložky, příjde mi že se v bakteriích přímo topí...
27. Duben 2011 - 16:26
1nf (anonym)
já osobně bych volil tampony používám i vložky nejraději mám ty klasické s křidélky hlavně nesmějí být ultra
3. Květen 2011 - 12:55
Diana (anonym)
Já osobně volím jedině tampony. Asi tak 3 roky od začátku mé menstruace jsem používala naopak jedině vložky, možná i z důvodu, že jsem se bála tamponu a navíc, moje vlastní mamka mi je do teď zakazuje, protože si myslí, že mi to snad nějak ublíží. Ovšem, já mám samozřejmě vlastní hlavu a hlavně vlastní pocity, takže tampony používám nadále, protože se cítím s tím mnohem lépe, vložky nesnesu, je mu to nepříjemné, často mívám i pocit svědění a to ji mám třeba jen chvíli.
25. Červen 2011 - 11:08
Lucka (anonym)
Nikomu bych nepřála...Jenže toxický šok nemusí způsobit tampon..může se to stát i s vložkou, na tom nezáleží...
21. Červenec 2011 - 19:22

Stránky

Přidat komentář