0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co vlastně čekají od vztahu muži po třicítce?

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
Jsem čerstvá třicátnice a před zhruba rokem jsem se opět stala jednou z okruhu nezadaných. Samozřejmě mě znovu začínají zvát pánové na rande. A bohužel se nestačím divit a přemýšlet, po čem vlastně teď ti chlapi touží. Vždycky jsem si myslela, že chlap si hledá ženskou z mnoha důvodů. Protože mu připadá krásná, protože mají podobné zájmy, protože si s ní připadá dobře, je dobrá milenka, dobrá kuchařka (nojo, láska prochází žaludkem:-)), smějou se oba stejným věcem, atd.atd.atd....a když všechno jde dobře, je z toho vážný vztah, někdy také manželství a často rodina a děti.Tak to jsem si opravdu jen naivně myslela:-). Pravda je taková, že mí současní potencionální nápadníci:-) mají úplně jiné zájmy než já (vlastně ty moje je ani nezajímají), nejspíš pro ně ani nebudu dvakrát atraktivní(nejsem zas až tak příšerně ošklivá:-),ale jsem úplně jiný typ než jejich předchozí lásky), jejich životní styl je úplně jiný než můj-prostě nemáme spolu nic společného, vůbec nic. A proč teda ti chlapi uhánějí ženskou (jojo, uhánění, to je to u některých správné slovo), které by si dřív ani nevšimli? Vlastně to všichni řekli rovnou-je jim přes třicet, nemají rodinu a co nejdřív (nejlépe do roka) jí chtějí založit. Já jsem přesně ta nejvhodnější kandidátka-jsem třicetiletá, nezadaná a bezdětná. Teďka možná hodně lidí namítne-nojo, děti jsou báječné a chlap, co je chce je poklad, co ta husička tady řeší:-). Jasně, ale teď si představte, že si najednou uvědomí, že chce v životě něco jiného, otcovství není pro něj. Takhle často utíkají i ti, kteří si pořídili děti i s ženskou, kterou milují (milovali). Tak proč by nevycouvali z něčeho, co vlastně není nic jiného než obchodní dohoda (zní to hnusně, ale je to tak). Docela riziko, ne:-)? Nehledě na ženskou ješitnost:-), chtěla bych, aby někdo se mnou byl, protože ho přitahuju, připadám mu skvělá:-), ne proto, že se mnou může mít děti. Prostě lidi by měli mít v ideálním případě děti proto, že mají jeden druhého rádi, ne být spolu jenom proto, aby si pořídili děti. To mi nikdo nevymluví. Uff, chápete mě, že jo:-)?Tak, budu ráda, když mi pánové napíšete, jak to máte vy. Hledáte partnerku pro sebe, matku pro své děti, chcete obojí v jednom, nebo vám stačí to druhé? Co po třicítce čekáte od ideálního vztahu? A to samé-děvčata, jaké máte zkušenosti? Mám ve třiceti na vztah rezignovat, nebo se i mezi třicátníky najdou tací, kteří hledají někoho z těch důvodů, které jsem nakousla v prvním odstavci tohoto příspěvku:-)?
12. Leden 2009 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Yossarian (anonym)
Chtějí sex a vlezou na všechno, jdou za tím zdviženým pérem a netuší kam, hlavně že zasunou......v pohodě si vytvoří vztah a pořídí děti a pak dou znova za tím pérem kamkoliv, třeba víckrát za život.......najdi si takovýho kerej ten sex vráží do užitečných věcí, do koníčků, do vědy, do práce ....jinak odejde za tím pérem jinam.(MAGOR)
12. Leden 2009 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Jen tak mimo téma připomínám: V žádném případě nereagujte na příspěvky od Yossarin. Je to pomatený člověk a je schopna tu vaši diskuzi (tak jak spoustu dalších témat)zaneřádit bláboly a nadávkami.
12. Leden 2009 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Je mi 36, jsem krátce volný a hledám přítelkyni pro další polovinu života.
12. Leden 2009 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
vol (anonym)
je to do znacne miry tak, jak pises, zuzano. myslim si, ze si natrefila na muze, kterym chybi spise socialni status (otcovstvi) nez zena. je mi taky tricet a citim uplne stejny tlak, jez na me klade spise okolni spolecnost nez ze by vychazel z meho nitra. nekteri jedinci jsou proste nachylnejsi k tomu nechat se vlacet spolecenskymi normativy. evidentne ty sama jdes proti proudu. je to debata, ktera zajima i me.
12. Leden 2009 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Štěpán (anonym)
Prostě každý člověk je jiný. Někdo touží po rodině jiný zase jen po milence. Je jasné,že ve třiceti už nebudeš vyvádět jak ve dvaceti. Zařizuješ byt,máš nějaké závazky a podobně. Připadá mi,že Zuzana sama pořádně neví co by chtěla.
12. Leden 2009 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Zuzano,nezamyslela ses někdy nad tím,že tyto typy možná podvědomě přitahuješ?ne že bych vyčetla z příspěvku jaká jsi,ale někde asi chyba bude,protože chlap se musí zabouchnout aby dítě zplodil.Ted nemyslím technicky jaksi:-)Ale aby šel do dlouhodobé monogamie,musí být trochu zblbnout.většina mých vrstevníků začíná mlít o dětech,ale čekají až se zabouchnou a jestli ta dotyčná bude za to stát,aby se tak stalo.Ale rozhodně stejně jako ženský můžou mít pocit ujíždějícího vlaku.Ale k tomu,aby to řešili jako ženská,že prostě rychle splašit téměř kohokiliv a bez lásky si pořídit dítě,kvůli bouchajícím biol.hodinám,k tomu mají myslím daleko.
12. Leden 2009 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
Koukám, že se tu sešlo dost příspěvků, díky za ně:-).vol: s tím souhlasím. Tlak společnosti je hrozná věc. Taky ho cítím, i když vůči mě je v tomto ohledu okolí daleko citlivější (kvůli hodně špatnému rozchodu před rokem). Rozhodně se vyplatí odolat a nedat se kvůli němu dohromady s kýmkoliv. Potom to dopadne tak, že jsou nešťastní všichni-rodiče, protože jsou nuceni žít s nesprávným partnerem, i děti, které cítí, že je něco špatně. Bohužel okolo sebe vidím pár případů, kdy se dva dali dohromady, protože se čekalo "že v tomhle věku založí rodinu". Za nějakou dobu se jeden z nich (občas oba) opravdu zamiloval do jiné(ho)a litoval(a), že chvíli nepočkal. Ty konce jsou pak smutné.Štěpáne, mě je samozřejmě jasný, že ve třiceti už je člověk vybouřenější a inklinuje k založení rodiny. Ale přečti si Anniččin příspěvek hned pod tím tvým. Konkrétně větu: "většina mých vrstevníků začíná mlít o dětech,ale čekají až se zabouchnou a jestli ta dotyčná bude za to stát,aby se tak stalo." Mě trošku zaráží, že u chlapů, kteří se motají okolo mě, tenhle proces uvažování chybí. Nebo si myslíš, že požaduju moc, když si chci, abych pro člověka, se kterým mám strávit významnou část života, byla důležitá i já sama? Nějak si nedělám iluze, že takovýhle účelový vztah založený na jakési dohodě o pořízení si dítěte fungoval, aniž by z něho chtěla některá ze zúčastněných stran časem vycouvat. A to ani v případě jedinců se silně vyvinutým otcovským(mateřským) pudem.Schválně, co by sis vybral-rodinu se ženskou, se kterou budeš jen kvůli dětem, nebo rodinu se ženskou, která ti bude připadat úžasná už sama o sobě? Já nevím, myslím, žes mě moc nepochopil...v každém případě jsem nepsala, že chci být "jenom milenka".Anno, určitě jsem i nad tím přemýšlela. Vlastně i proto jsem založila tuhle diskuzi:-). Ale nevím, čím tyhle typy vlastně přitahuju. Většina lidí o mě s úsměvem tvrdí, že jsem "tak trochu rebel", mám ráda heavy metalové koncerty přímo v kotli,cestování a tak. Napohled nejsem ten vyloženě typ, kterému bíologické hodiny bijou na poplach:-). Ne že bych neměla děti ráda:-), ale určitě každý, kdo mě trošku zná, ví, že bych bez lásky neměla s někým ani společné bydlení, natož dítě:-). Proto nechápu, že jako ideální partnerku pro založení rodiny si ti chlapi vybírají zrovna mě:-). Michale, přeji ti, ať máš štěstí a brzo potkáš tu pravou. Pavlovi díky za upozornění:-).
12. Leden 2009 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
vol (anonym)
narazila jsi na vysek muzu kolem tebe, ktere treba imponuje tvoje "rebelska" povaha. me zase necim pritahuji holky, co maji problem a me prepadne utkvela predstava, ze jim ho vyresim. takova naivita a mam ji. no, taky me to stve, ale vyber partnera je vesmes nevedoma zalezitost, takze zobecnovani, teoretizovani a statistika se uplne mijeji s realitou kazdeho z nas. vykasli se na cilovou skupinu "muzi po 30" a ber to kus od kusu. poslat je do haje ti zrejme nebude delat problem:-)
12. Leden 2009 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
vol:myslíš něco jako "zkrocení zlé ženy":-D?To je možný, ale nějak nechápu, proč se ti pánové snaží sbalit mě zrovna takovým způsobem:-D.Víš co čekala bych třeba nějaké lichotky a tak(každá chceme být obdivovaná),"oblbování na úrovni". A oni mi místo toho nabídnou takovouhle obchodní dohodu:-O. Nějak si nedovedu představit že by s tím kterákoliv ženská souhlasila.Ze Štěpánova příspěvku mám pocit, že je to standart, z tvého a Annino mám naštěstí pocit, že to snad tak špatné ještě nebude a tihle chlapi okolo mě jsou vyjímky:-D.Ach jo, proč se chytají zrovna mě .-D?Jinak, byla jsem teď nějakou dobu mimo město a když jsem se vrátila, docela mi zrazilo, jak ta diskuze zamrzla. To jsem si myslela, že tohle téma zaujme víc lidí:-D.Docela mě zajímalo, jestli někdo také někdy dostal/dal takový návrh a jak jste s ním naložili:-)?
20. Leden 2009 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
Poslední odstavec: zarazilo :-). Asi se vrátím na střední, už ani psát neumím:-)))!
20. Leden 2009 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Po třicítce již jen litovat,že ho raději nevrazil mezi dveře a netrhul! Teď už mu nic nezbývá než platit za blbost až do smrti a připadat si né jako Vůl ale jak dojná kráva !!!
20. Leden 2009 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Zuzano, já jsem se s tímhle setkala. Začala jsem chodit s klukem a on poměrně brzy mluvil o založení rodiny a začali jsme se snažit o dítě. Rodinu jsem chtěla taky a navíc mi lichotilo, že s tím přišel on, měla jsem pocit, že si myslí, že pro něj jsem "ta pravá", když s tímhle vyrukoval. Za čas jsem ale zjistila, že o mně mu vůbec ale vůbec nejde. Chtěl jenom dítě a chtěl ho hned a za každou cenu. Naštěstí jsem to prohlédla dřív než se početí dítka zadařilo a poslala ho k vodě. Na sebevědomí mi to ovšem nepřidalo.
20. Leden 2009 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
ivan (anonym)
A co proboha žena po 30tce chce řešit??Pokud má muž zájem a rozumí si s ženou pak i otcovství zvládne. Jen se ho nebát. Kluk po30tce je už vyzrálý dost a trochu nechápu stesky dam v tomto věku. Do30tky si má každá žena užít. Pak mateřství je zápřah jako otcovství.Není umění žít bez papíru,ale sezdaní to je umění
20. Leden 2009 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Maky (anonym)
Je mi 30 a už jsem ztratila veškeré iluze, že někdy najdu někoho pro život. Jsem už 3roky "sama", dítě pomalu odrůstá a myšlenky na druhé se pomalu, ale jistě vzdávám. A to mě okolí považuje za atraktovní, blbá taky nejsem, ale možná to je ta chyba, protože takové ufňukané slepičky mají kolem sebe zástupy.... Mužů našich ročníků je bohužel míň a je to znát; ty, co by za něco stáli, tak jsou dávno ženatí (ti, co se zase rozvádějí, tak už kvůli jiný, takže zase nejsou volní), no a např. 35-40letý chlap, který je svobodný, bezdětný, tak se vždycky ukáže, že si chce jen užívat a s ženamy si hrát a poslední na co by pomýšlel, je rodina. A je docela smutné, že už vymizelo takové to dobývání ženy, teď je to spíš naopak-chlap pomalu za sebe nechá zaplatit i v restauraci!!! Zkoušela jsem i seznamky, ale je to jako hledat jehlu v kupce sena a většinou schůzka je tak trapná, že už k druhé ani jiné nedojde...Bez chlapa už jsem si tak nějak zvykla, ale to, že asi nebudu moci mít druhé dítě, asi jen tak nepřekousnu.Tak doufám, dýmy, že Vy budete mít více štěstí :-)
20. Leden 2009 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Maky: To je zajímavý, takže chlap co neni ženatej, za to nestojí. A co tvuj bejvalej, ten za to taky nestál? Mě fascinuje, jak i ženy v tak zoufalý situaci maj často hodně vysoký nároky. Jak se říká, život je otázka priorit. A že ten, co by za to stál, pro tebe asi nebyl dost dobrej, když jsi byla mladší že, to nad tím ženy asi takhle neuvažují(mluvím obecně), radši si nabalej frajera a pak procitnou. Já mám pocit, že ženy často chtěj muže jen využít a pořád jen něco očekávaj a pak jsou zklamaný a naštvaný, čí je to asi chyba?
20. Leden 2009 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Milá paní (anonym)
to,že Vás okolí považuje za atraktovní,dle sebe blbá také nejste...Je mi 35,jsem svobodný a bezdětný,rozhodně za sebe nenechávám platit v restauraci a protože podnikám,nemám ani finanční problémy.Postavu mám sportovní,před pár lety jsem byl i v módním časopise (oblečený),takže ani vzhled není nejhorší...A nyní Vám odpovím,jak to vidím(problematiku žen,kterou popisujete)já.Nemyslím si,že by bylo mužů Vašeho věku(jak uvádíte)méně.Že vymizelo dobývání ženy?Nevím.Ale pokud to vezmu podle sebe,velmi dobře si pamatuji na doby,kdy jsem měl o nějakou holku zájem,někam jsem ji zval,vše v naprosté slušnosti.Měl jsem ovšem smůlu.Byl jsem nazýván blbečkem,otravou,dolejzákem..Přitom jsem jim nic špatného neudělal!Jenom jsem si dovolil je oslovit.Bylo to mnohokrát.Po letech potkávám tyto ženy,o které jsem měl zájem a jim tehdy bylo těžké i odpovědět mi na pozdrav.Dnes jsou nějaké jiné.Stěžují si,jak to dopadly.Nemají peníze,často také chlapa,přibyly kilogramy,na všechno jsou samy,potřebovaly by půjčit...Dnes už za nimi nedolézám,dnes je ignoruji.Tak,jak ony ignorovaly mě.Co myslíte,že se mi odehrává v tu chvíli v hlavě,když se s takovou setkám?Je mi na zvracení(velmi slušně vyjádřeno).Nerozumím jedné věci.Když o někoho nestojím,je pro mě někým odporným,jak se mohu na stejného člověka po pár letech obracet o pomoc?!Ten člověk nemá paměť?Není takové jednání odporné?Mě ano.A dostávám se oklikou k zásadnímu.Myslíte,že jsem vyjímkou?nejsem.Chlapi jako já,si samozřejmě velmi dobře pamatují,jak se k nám kdy která holka(žena)chovala,jak nám dávala svůj odpor(nemyslím tím hned sex!) najevo.Holky si tímhle jednáním velmi zužují výběr do budoucna.Až se dostanou do situace v jaké jste Vy,těžko je nějaký(dříve blbeček),přivítá s otevřenou náručí.Proto je naprosto vyloučené,abych já dnes "přistoupil" na vztah s nějakou takovou.Jak uvádíte,že jste zkoušela i seznamky,že schůzka je většinou tak trapná,že už k druhé ani nedojde...Co když to protistrana vidí stejně?Nepřemýšlela jste o tom?Seznamky jsem zkoušel před pár lety také.Je komické,když v telefonním rozhovoru je dámě 35,uvádí že má ráda pohyb,má sportovní postavu,hezký úsměv,je bezdětná...Při setkání žasnu!Dáma během týdne "zestárne" o 7 let,ze sportovní postavy je postava obézní,chrup má ve stavu člověka bez přístřeší,z ničeho nic má dítě(děti),atd.To je seriozní jednání?To snad ne.Jen by mě zajímalo,proč jste zůstala sama,jaký byl(dle Vás)Váš muž,proč od Vás odešel.Berte moje vyjádření jako pohled druhé strany,jako někoho,kdo má na věc odlišný pohled.Hodně štěstí! MP.
20. Leden 2009 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tahle diskuse by se spíš měla jmenovat: Co vlastně čekají ženy po třicítce? Takže jste opět překroutily váš problém vzhůru nohama, jak typicky ženské.
20. Leden 2009 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to Maky: Tak schůzky jsou trapné? A není to spíš tvoje vina? Je neskutečné, jaká seš namyšlená blbka, dobře ti tak. Doufám, že už si o tebe žádný chudák neopře ani kolo, krávo.
20. Leden 2009 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Maky (anonym)
TO;Milá paní; tak asi začnu od konce, můj muž neodešel ode mě, ale já(my) od něj, podrobnosti popisovat nebudu, ale z žádného rozmaru to nebylo. Jinak máš zcela určitě svou pravdu. Souhlasím, že když máš peníze, tak máš najednou okolo sebe, nejen, přátel, bývalých "lásek", pro které jsi najednou atraktivnější, ale taky je vždy na Tobě, jestli máš takovej charakter a tyhle "věci" si koupíš-Ty asi ne, ale jsou tací, kteří v mozku toho moc nemají (viz. vzkaz 20:20:03), a kteří jistě nestojí ani za sebemenší myšlenku, natož nějakou diskusi, protože hlupák má dle sebe VŽDY pravdu, že anonyme?! Jinak ze svých požadavků jsem za ta léta (když to vezmu od 20ti)už dost slevila, nečekám prince, ale taky nechci násilím budovat něco s kýmkoliv (znám spoustu lidí, co je s někym jen, aby nebyli sami). Ale je to pořád o tom, že chceme někoho, kdo nechce nás a nechceme toho, kdo chce nás-prostě v tomhle se ta chemie nějak míjí...Taky hodně štěstí!
21. Leden 2009 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
20. 1. 2009 19:54:57,Tak překroutily...super.Četl jsi můj první příspěvek? Tak o co go?Pro ty, kterým se zdá dlouhý, ve zkratce:Překvapil mě jeden konkrétní jev: několik mužů po třicítce mi (aniž by v tom byl vztah nebo jsme se dlouho znali, když to řeknu hnusně,fungovat bych měla v podstatě jako inkubátor:-))v rozpětí jednoho roku nabídlo toto: Počneme dítě, které ho bude mít uvedeno jako otce a o které převezme částečnou péči finanční. Samozřejmě bude ochoten ubrat něco ze svého času pro koníčky a věnovat ho výchově. V podstatě podobné asi jako u rozvedených partnerů, s tím rozdílem, že tady by to tak bylo odzačátku domluvené.Chtěla jsem tu rozebrat, jaký na to máte názor, kdo má podobnou zkušenost a zjistit, nakolik je to jev ojedinělý.Většina to tu pochopila.
21. Leden 2009 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
Lucko, ještě ře jsi ho prokoukla včas. Víš, nedělám si dvakrát iluze, že by vydržel být tak nadšeným otcem nějak dlouho. Ten kdo přemýšlí takhle, si podle mě nechává zadní vrátka,jak vycouvat, kdyby to nebylo ono. A přitom by měl už prcka, tak kdyby se rozmyslel...Je to od nich pěkná vychytralost...Věřím, že to na sebevědomí nepřidá.To moje je pomalu už u bodu mrazu.
21. Leden 2009 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
Ivane,tys mě vůbec nepochopil, tady nejde o vztah, tady se jedná o dvojici, která se zná náhodně a mají společný věk, bezdětnost a město, kde bydlí. A ta dvojice by spolu uzavřela jakousi dohodu, že ona dítě porodí,bude o něj pečovat a on se částečně bude starat o výdaje dítěte a v rámci chuti mu věnovat část volného času.Přečti si mou odpověď pro20. 1. 2009 19:54:57,ob příspěvek nahoru.Tak sakra jaký vztah, jaký rozumějí si...prostě dohoda, nedůstojná pro ženskou a nezodpovědná k tomu malému.Tak to tu žena po třicítce řeší.
21. Leden 2009 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Děti maj bejt z lásky ne z vypočítavosti.Jestli si nejaká svobodná matka třicátnice myslí, že jentak sežene chlapa za účelem plození dětí, tak je buď velmi naivní a nebo přímo choromyslná. Chtít chlapa totiž jenom jako trubce, jak je zcela evidentní z těchto přízpěvků, může jen velmi sobecká žena a je jasný, že muži toto vycejtí. Takže proč bych měl já jako muž navazovat "vážný"(z jejího pohledu) vztah s takovou ženou, nebo jí snad jen dobrovolně poskytnout semeno, když ona ke mě třeba nic nebude cítit a číní tak jen se ze své potřeby mít dítě.
21. Leden 2009 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
Dop/rdele, Michale, kde tady píšu, že hledám chlapa za účelem plození dětí??? Nebo že se já ženu v nejbližší době za každou do dětí? Kurňa, třicet mi bylo v říjnu, děti chci tak za tři roky, takže ty kecy o tom, že hledám trubce, si odpusť.To vám chlapům fakt dává tolik práce pochopit napsaný text??? To z čeho tu nařkáváš mě, mě nabídlo několik CHLAPů, dítě bez lásky a z vypočítavosti. Proto tu je tahle diskuze. Mimochodem, že bych bez lásky s někým nechtěla společné bydlení, natož dítě, jsem tu už zmiňovala, ne?
22. Leden 2009 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
Mimochodem, to, že jsem na jejich návrh nepřistoupila, je důkazem toho,že mám opravdu zájem o něco jiného než o, jak ty píšeš, dobrovolně poskytnuté semeno.
22. Leden 2009 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Navrhovatelé zajisté nebyli dostatečně bonitní!Kdyby byli,už by se to rozmnožovalo...
22. Leden 2009 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana z Amesbu (anonym)
Navrhovatelé byli bonitní dost, aby jim na tuhle formu prostituce případně někdo se silnějším žaludkem přistoupil:-). Nerozmnožovalo se ze dvou důvodů:1) Rozmnožování plánuju z lásky a v horizontu více let, ne měsíců. Ani jednu podmínku navrhovatelé nesplňovali.2) Opravdu nemám zájem rozmnožovat se s někým, kdo ve mě vidí inkubátorek na nožičkách:-).Mimochodem, tobě ženské nusely udělat něco opravdu zlého, že o nás tak smýšlíš. Trochu méně zahořklosti a líp by se ti žilo.
22. Leden 2009 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
JO? A od kud si Pavle?:-)
22. Leden 2009 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
vol (anonym)
je pekne, zuzano, sledovat, jak te to tady vytaci. asi je to tvoje prvne zalozena diskuse tady, ze? spousta prispevatelu skutecne nema moc zajmu neco resit a byt ve svych prispevcich vecni. sama v historii prispevku vidis, kolik z nich si jich dalo prace precist si pozorne uvodni text. myslim si, ze si to napsala strucne a jasne. holt, maji chut se do tebe za kazdou cenu trefovat, imponuje je tve rozhorceni a kouzli si tady argumenty ve svem kratkozrakem variete. je to zajimave pozorovat, jak se ohyba debata proti autorovi. to je dan za otevrene debatni forum. muj nazor k tematu jsem uvedl vyse. bohuzel interpretace problemu se po 20 prispevcich vycerpala. ma nekdo nejaky jiny uhel pohledu?
22. Leden 2009 - 16:40

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama