3750 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
xfune (anonym)
Odpověď na To co von dělá není žádný
Ivano nevíš co mluvíš. Uděláš si jeden obrázek z youtube, kde jsou vesměs jen jeho legrácky,ale ve skutečnosti tvoří na koncertě minimum času a zbytek je zcela o něčem jiném. Byl jsem na něm asi desetkrát. Zajdi se podívat a pak udělej názor a nebudu ti zazlívat jestli bude i dál negativní. Máš na to právo. Já ho můžu a jsem jeho nadšený fanda nejen pro hudební výraz,proto jej hájím.
8. Listopad 2019 - 20:10
Jana a Jitka (anonym)
Souhlasíme. Plamínek je náš !
8. Listopad 2019 - 21:30
ParŤáci z Prahy (anonym)
Prý Plamínek bude vydávat nové dývko pod názvem Zasvěcení. Je to možný si ho někde objednat. Dík za hlášku od KpVp.
9. Listopad 2019 - 11:22
P. (anonym)
Nebude nekdy v TV? Uz ho tam postradam.
9. Listopad 2019 - 17:58
Katka (anonym)
Ten je tam casto,ken si vyber
9. Listopad 2019 - 19:14
Katka (anonym)
Omluva za chybu...je tam často,jen si vyber.
9. Listopad 2019 - 19:14
KPVP (anonym)
Dotazem jsme zjistili, že pan Plamínek nepřipravuje vydání nového DVD Zasvěcení, jedná se tedy o nesprávnou informaci. Pan Plamínek se nyní věnuje malbě a vystavování svých obrazů, zenové a mystické terapii a hudebním vystoupením. Nejbližsí akce již příští sobotu ve Speciální výběrové škle v Praze 6 Nebušicích 10-14,00 hodin Prezentace výtvarných technik a prodej jeho goma obrazů. KVPV České Budějovice
10. Listopad 2019 - 9:10
ParŤáci z Prahy (anonym)
jj díky za info.
10. Listopad 2019 - 12:02
xfune - Sleduj (anonym)
Vlastík Plamínek v Black light show , užasný, sleduj na youtube
11. Listopad 2019 - 17:17
Jana a Jitka (anonym)
Tak tohle neznáme, díky za tip podíváme se a pak dáme recenzi.Díky.
11. Listopad 2019 - 17:54
Jana a Jitka (anonym)
jóóó, jóóó,jóóó !!!! Tak to je náš Vlastík se vším , jak ho známe. Fakt bezva tip ! A ten moderátor je taky hezkej chlap. Posíláme dál a díky moc !
11. Listopad 2019 - 18:43
JIrka K. (anonym)
Kouknul jsem na to, no dost dobrý. Vlastíku pošli mi energyi na záda. Bolí mně to dole v kříži. Jirka Kolinger
11. Listopad 2019 - 20:43
Návštěvník (anonym)
sem černej, sem bílej, sem hustej, sem tlustej ....ebolá něbolá.....bum Ty vole to je kokot!
11. Listopad 2019 - 22:18
Xfune (anonym)
Odpověď na sem černej, sem bílej, sem
Naopak,bombastický ! Tys hodně mimo realitu.
12. Listopad 2019 - 9:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Naopak,bombastický ! Tys
Proč??? Tohle není přece žádný umění ale naprostej debilní crash.
12. Listopad 2019 - 16:20
Xfune (anonym)
Odpověď na Proč??? Tohle není přece
A co je umění? To,co lidi chtějí. Na Plamínka chodím často a vždy má plno a skvělou atmosféru. Kdyby neuměl lidi by ho nevyhledávali
12. Listopad 2019 - 18:50
Petra (anonym)
Já Vlastíka tedy uznávám pro jeho psychologicko-věštecké schopnosti a když byla moje dcera velmi nemocná, tak on ji podle mého názoru pomohl více než doktoři,po doktorech jsme lítali několik let a tady stačilo několik měsíců a byla vpohodě a začala znovu naplno žít. A jestli dělá nějakou zábavu s bubínkama tak je to jedině dobře pro všechny,co se chtějí víc odreagovat od stresu.
12. Listopad 2019 - 20:34
Šmoula (anonym)
Já radši Chobotnici
13. Listopad 2019 - 15:28
Sultan (anonym)
jestě lepší je rockový EZO/DC
13. Listopad 2019 - 18:15
Pozvánka (anonym)
Vlastik Plaminek a Bob Hochman 17.prosince ,Vrchlabí,klub Balzám , Večer mnoha živlů...... začátek 17,00 hod. Srdečně zve KPVP České Budějovice !
16. Listopad 2019 - 11:17
Katka (anonym)
Vlastík v Nebušicích - byla jsem tam dneska se sestrou a matkou, nechaly jsme si vyložit karty a vyfotily jsme se s ním. Naprostej pohodář a řekl mi některé věci,že jsem čuměla a některé takové,že jsem to skoro obrečela. Ale je to frajer,co umí. Poklona a velký dík za všechno.
16. Listopad 2019 - 15:42
xfune (anonym)
Hm, bylo to tam dobrý,ale Plamínek nehrál, měl tam stoleček jako ostatní. Prostě takový předvánoční trh,ale jediný Plamínek měl originální služby ,jinak jen všude klasické tuctové zboží.
16. Listopad 2019 - 17:29
Plamínku! (anonym)
Budete ještě hrát do konce roku v Benešově u Prahy nebo v okolí? Minule před pár týdny to bylo suprový. Děkujeme za info- fandové od Evy!
16. Listopad 2019 - 18:55
KPVP (anonym)
Odpověď na Budete ještě hrát do konce
Plamínek do konce roku neplánuje v Benešově u Prahy vystoupení. Nejbližší je v Liberci Klub Vozáb a ve Vrchlabí Klub Balzám - viz pozvánky výše. KPVP České Budějovice.
17. Listopad 2019 - 8:49
ondra (anonym)
koukni na fotky na youtube, nové věci
18. Listopad 2019 - 18:47
Helena (anonym)
Jo, jsou to dobrý momentky. Jen se tam nepíše odkud to je
18. Listopad 2019 - 21:35
Pepík (anonym)
Vlastíku myslíš,že holka narozená 22.4.1999 je pro mně vhodná? Jsem narozen 4.5.1991 Děkuji moc
19. Listopad 2019 - 18:30
KPVP (anonym)
Odpověď na Vlastíku myslíš,že holka
Sdělujeme,že pan Plamínek rozbory takto na dálku neprovádí 607 536 964 je kontakt na asistentku,která vas objedná na os.konzultaci. Děkujeme za pochopení. KPVP České Budějovice
20. Listopad 2019 - 9:16
Radka M. (anonym)
Odpověď na Sdělujeme,že pan Plamínek
Ono to skutečně funguje. Děkuji za kontakt.
20. Listopad 2019 - 15:09
Kaygoom (anonym)
Já mám pru , ty máš pruh, já mám pruhy, ty ten druhý.....zzzzzzzzzzzzzzzzzzebra! Ty voe já z něj nemůžu. Bohnice maj plno tak vlez ke Krausovi. Já bejz kameraman tach chčiju smíchy! To je debil!
20. Listopad 2019 - 21:44

Stránky

Přidat komentář