3595 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ZZZEBRA (anonym)
Odpověď na No jestli nevíte tak Plamen
Kde se ty filmy daj najít? Ezopové jsem našel a další???
5. Září 2019 - 11:59
Pavlína (anonym)
Potkala jsem Plamínka o prázdninách na Oravě v Námestovu. Nechal se se mnou vyfotit když tam byla i jeho žena,prohodili jsme pár slov,pohodář nic namyšlenýho. Měla jsem trému,ale mám ho společně na fotce!
5. Září 2019 - 18:35
xfune (anonym)
Odpověď na Potkala jsem Plamínka o
a proč by neměl bejt normální a měl bejt namyšlenej? Když hrál taydy v Praze v Rock kafé, normálně jsem ho pak oslovil a šli jsme spolu na panáka. Prostě týpek do nepohody co umí neskutečný věci!
5. Září 2019 - 20:01
No (anonym)
on se zase zrestartoval? No špica! Kdy a kde bude vidět?
5. Září 2019 - 21:55
Ozzy (anonym)
Přečti si pozvánku zpět. V týdnu 11.září na Ladronce 18,00 a 14. září v Popovicích 19.00 tam si zajedu i na jejich pivo. Hustej úlet!
7. Září 2019 - 8:58
Fanynka (anonym)
Super! V sobotu přijedu s kámoškou. Jsme z Tábora, nemáme to daleko. Pecka! Vlastu jsme tady měly naposledy na fesŤáku Moughgty sounds v Táboře. Borec!
7. Září 2019 - 9:23
Jára (anonym)
Odpověď na Super! V sobotu přijedu s
Já to mám daleko. Nebude někdy.v Ostravě?
7. Září 2019 - 12:48
Pozvánky (anonym)
KPVP zve na tyto akce Vlastíka Plamínka:................................................................................................... Středa 11.9 v 18,00 hod Praha Ladronka derniéra k výstavě jeho obrazů a dalších autoru. Vystoupí Ivan Hlas, Vlastík Plamínek, Bob Hochman a další , vstup přímo bez rezervace................... Sobota 14.9 v 19,00 hod hraní na pohodu - loučení s létem Hospůdka Pod Hrází Popovice, vstupné dobrovolné Vlastní bubínky vítány............................................................................................... Sobota 28.9. Pyramida Bohdalov (Žďár nad Sázavou) v 16,00 hodin Rituální zenová mystika - přednáška V.Plamínka o způsobech terapie a učincích na lidské tělo. Čerpá ze své devítileté duchovní cesty v Japonsku zakončené zasvěcením v Labyrintu křišťálových Budhů v oblasti Koyasan. Vstupné 100 Kč.............................................................................................................................. Sobota 26.10 Pyramida Bohdalov Večer mnoha živlů... Vlastík Plamínek a Bob Hochman šamanské bubny, japonské chrámové sútry a zpěvy, dynamická meditece a další. Vstup 100 Kč..... Vlastík v pátek 13.9. od 20,00 hodin opět v TV na poradenske mystické lince !.................................... Zve KPVP České Budějovice
8. Září 2019 - 10:46
Maki a Niki (anonym)
Na něco určitě vyrážíme. Pozdrav do Budějic. Asi do tý pyramidy a hospody. M. N
8. Září 2019 - 14:53
Markéta (anonym)
Odpověď na KPVP zve na tyto akce
Nám hráli oba na maturiťáku v Hradci Králové před dvěma roky. Nejlepší bod večera! Kdyby zase hráli poblíž...
8. Září 2019 - 16:59
xfune (anonym)
no díky za další info. Já radší ty jeho legrácky než přednášky....
8. Září 2019 - 18:24
Kamča (anonym)
Jo ,ale nam mel hrát na maturiťáku loni taky,ale ředitel nam to nepovolil a tak jsme si ho pozvali sólo,protože náš třídní ho může a byl neskutečnej vodvsz a nářez v místním kulturâku
11. Září 2019 - 13:42
Bobina (anonym)
Odpověď na Jo ,ale nam mel hrát na
A máš na něj nějakej kontakt?
11. Září 2019 - 14:43
Xfune (anonym)
Odpověď na A máš na něj nějakej kontakt
Stačí google a tam se ti objeví i vebovky a kontakt. To neznáš????
11. Září 2019 - 16:53
Mám! (anonym)
Ty vole,Plamínekna Ladronce hraje a nechal se se mnou vyfotit! Špica!
11. Září 2019 - 20:03
Anina (anonym)
Odpověď na Ty vole,Plamínekna Ladronce
No moje bledá závist, že jsem tam nebyla. Mám to skoro 200 kilometrů. Kdyby vystupoval v Losinách a okolo....
12. Září 2019 - 19:35
Fany (anonym)
Jenom by mně zajímalo jestli je u toho sjetej nebo dělá šaška jako podle scénáře. Buď patří do Bohnic nebo je geniální. Fakt hustej, byl na Stormu v Praze a šílenej výklop.
12. Září 2019 - 19:42
Dnes v TV ! (anonym)
KPVP České BUdějovice dostal zprávu, že Plamínek dnes bude v TV vysílání v pořadu Jasnovize na TV ABC od 21,30 hod. Nejedná se o bubínkovou show,ale o pořad, kde se odpovídá na dotazy diváků a pisatelů na otázky, týkající se zdravého života, mystiky , partnerských vztahů, kariéry atd.. Plamínek se vrací zpět! V sobotu pak zveme jeho příznivce od 19,00 hodin do Popovic do Hospůdky Pod Hrází na hudební a bubenickou produkci společně s B.Hochmanem. (Popovice u Blaníku, neplést si s V.Popovicemi...)
13. Září 2019 - 8:05
Ivana (anonym)
Odpověď na KPVP České BUdějovice dostal
No to je cenná zoráva, ale já to asi nenaladím tu stanici. Jak se to najde? Díky.
13. Září 2019 - 10:36
Xfune (anonym)
Plamen je tady! Speed show Popovice.
14. Září 2019 - 18:15
Xfune (anonym)
Vladtík s Bobem naprosto skvělí ! Nádhernej večer,hráli i rock and rolly, a klasiky jako Mišíka, Katapult, Nováka mimo tech super popvěvků jako Ebola něbolá,Šteně apod. Vlastík je neokpírovatelnej týpek !!!
14. Září 2019 - 23:22
Jenda (anonym)
Hm,tak to je posun. Asi bude fakt dobrej. Počkám si jestli bude někde kolem Neratovic nebo v Praze.
15. Září 2019 - 0:46
Renata a další (anonym)
Date neco na youtube? Tocil si to tam nekdo?
16. Září 2019 - 11:57
Jakub (anonym)
Odpověď na Date neco na youtube? Tocil
Tam jich je neurekom.
16. Září 2019 - 19:25

Stránky

Přidat komentář