3852 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
TODD (anonym)
Pro všechny Plamínkovce, pište si sem a přestaňte zahlcovat diskuzi o všeobecné kartařině.
3. Březen 2011 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
KEPP (anonym)
Pro všechny kverulanty: přestaňte zahlcovat diskuzi zakládáním nových a zbytečných témat!
4. Březen 2011 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Tygr (anonym)
Tak to se povedlo!
4. Březen 2011 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Plaminek (anonym)
A volejte volejte,ja tu cekam cekam cekam,aaa cu da ta babababa,a eta eta
4. Březen 2011 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
DD jod (anonym)
Štěněéééé a domorodec si žádají mladí a tancujou na to veřejně! Šíleně ujetej vodvaz!!!
4. Březen 2011 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Milane... (anonym)
Vlastik Plaminek funguje...A co děláš přez den?
4. Březen 2011 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Ari (anonym)
CD bych bral. Dejte si Vlastíka Plamínka do vyhledávače a nebo na youtube a tam se jeho videa netrhnou. úúúúú taka úúúú!
4. Březen 2011 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
já jsem to zrovna s nikým nedělala,ale zato jsem se doopravdy po... smíchy. Nekecám! Lepší než zprávy nebo přihlouplý filmy!
4. Březen 2011 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
http://www.youtube.com/watch?v=v1192uorSyo&NR=1
4. Březen 2011 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Já bych to s tebou rád dělal. Taky lepší než zprávy nebo přihlouplý filmy...
4. Březen 2011 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Plamínek je hlavně dobrej věštec a diagnostik. Byla jsem u něj několikrát a vždy mi řekl vše popravdě z minulosti a budoucnost se plní.
4. Březen 2011 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
dino (anonym)
lucko,kolik to u něj stojí? Já jsem z Ostravy, on prý někde v Turnově?
4. Březen 2011 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
byla jsem u něj s kamarádem v Praze.Tisícovku.
4. Březen 2011 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
hlásím se také do fanklubu. Jsem jeho věrnou klientkou. Byla jsem u několika jeho kolegů a nedá se to srovnat. Navíc jeho věštby a diagnozy sedí. Moc mi pomohl.
4. Březen 2011 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Potvrzuji, Plamínek je profesionální věštec a jeden příklad za všechny- přen několika lety jsem měla jít na operaci s desetimetrovou cystou v děloze. On mi naordinoval, ať si na podbřišek každý den nakapu vosk a nechám působit alespoň 15 minut a že se cysta do měsíce ztratí. Moc jsem tomu nevěřila, ale zkusila jsem to. Bylo to nepříjemné, pálilo to na kůži, ale příští vyšetření za necelé tři týdny ukázalo zdravou tkáň! Kdo to nezažil, nenavnímá, kolik vděku a pokory k tomuto člověku mám. PS. ty jeho bubnovací čísla v televizi jsou jako z jiné planety, ale má to vtip a líbí se mi to. Málokdy se u televize tolik zasměju.
4. Březen 2011 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
-opravuji-jasně že ne s desetimetrovou,alke deseticentimetrovou cystou
4. Březen 2011 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
B 52 (anonym)
Hele, není on mimozemšťan? Já ho tedy nemusím, přítelkyně ta ho naprosto žere, když si s ním otevře tv,jdu radši pryč. Pak jedu v tramvaji a tam najednou skupinka mladejch a štěnéééééé! A strašnej smích. Ono je to fakt nakažlivý. Gott prý dřív taky šokoval a lidi ho nemuseli a pak ho začali brát. Tak nevím, jak tenhle exot se bude vyvíjet. Ale souhlas, na youtube jsou jeho videa mezi TOP.
4. Březen 2011 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Dr.esr. (anonym)
Ať mi Plamen vybobnuje soulož. To by byl odvaz! Jsem zvědav jestli by se mi postavil. Když bubnoval na EC/DC tak jsem se málem udělal.
4. Březen 2011 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Plamen... (anonym)
nevěděl co činí,když si založil svou diskuzííí.
4. Březen 2011 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Hlásím se také do fan klubu vlastíka. Pouze mi kamarádka ukázala,že ještě běží jeho jiný fan club a tam je již přes 8 tisíc členů. Eliška Zbořilová,19 let,Vyškov
4. Březen 2011 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
jsem z Kolína,je mi 14 let a bubnuju doma s Plamínkem. Prima bomba,že má Plamínek tuto diskusi. Je skvělej!!!
4. Březen 2011 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Tancovali jsme na jeho domorodce a mág, kvak, kvak. V Boleslavi nám pouštěl nějaký jeho mix. Prostě vzrůšo! Nemá nějaký cédéčko nebo dývko??
4. Březen 2011 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Já jsem ho potkala tento týden v tramvaji s nějakou dlouhovlasou ženou (asi jeho), chtěla jsem ho oslovit, ale nedostala jsem odvahu. Pak mně to mrzelo a když jsem se s tím svěřila ségře, tak jsem to obrečela.
4. Březen 2011 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonny (anonym)
Byla u něj moje máma a pak jsem tam byl s ní. On je fakt divnej. Mně řekl vše o mý první holce, co mně štve, co chci dělat i to, že jsem kamarádovi,kdysi ukrad prachy a pak vrátil a to nikdo nevěděl.Nakonec mi pomohl u maturity s číslama otázek, který si vytáhnu a já čuměl jako trubka, protože kromě jedinýho předmětu se strefil ve všech ostatních. Něco na tom bude. Mámě vyléčil bolest zad a opary.
4. Březen 2011 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Žaneta (anonym)
Já jsem mu volala do televize,ale nedovolala jsem se. Nevíte,kde by se na něj dal sehnat kontakt nebo vebové stánky?
4. Březen 2011 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
123 (anonym)
Plamínek.....bomba!
4. Březen 2011 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Da se srovnat plaminek se stanlyem?
4. Březen 2011 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
A vůbec,proč má Stanlye rovnátka? Nemá náhodou klapačky?
4. Březen 2011 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
didus (anonym)
To není moje myšlenka – to je skutečně myšlenka „duchovní obnovy“ – být tam, kde Tě Bůh povolal a snažit se svítit. No, v KSČ by to svícení šlo křesťanovi asi těžko, ale já nevím, rozdíl mezi třeba baptisty a metodisty mě přijde asi tak „propastný“, jako mezi „obutými“ a „neobutými-bosími“ karmelitány. Fakt se tak dělí.. To s tím „ďábelským plánem“ je samozřejmě myšleno v nadsázce, je to „boží plán“, ve skutečnosti.. No a to další – jsou ještě těžší hříchy než vyzbrojování žoldáků v Afghanistánu. Po nás se spíš chce zlu bránit, ne „vysublimovat“ z tohoto světa. Máme být solí země, a ne „suchým ledem“, který bezezbytku vysublimuje, vypaří se, nic po něm nezůstane.. My tady přece Milana nějak nemučíme, chceme jen aby přiznal barvu. Já mám první alarm z toho, jak tehdy Milan psal, jak někde dělali, šli lidi z kostela, a Milan cítil, jak s ním pohrdali. No nevim, to je hrozne subjektivní. Já jsem hodně „o pocitech“ ale takle ostře to necítím ani já (jako že jsem v tom přetaženej). Jestli to bylo před listopadem, tak to kostelový lidi byli docela fajn. A jestli po něm – no, tak to asi může být různé, ale pokud zrovna nešel „výkvět“ pražských katolických intelektuálů, tak o tom dost pochybuju. Myslím, že ty nejvíc pravděpodobné „babky“ Milana vůbec neřešili nebo se přátelsky usmáli. Vím kdo pohrdá – mladí levicoví hledači a různí alternativci, co to mají jako módu. Indie je těhle evropských hledačů (prý) plná, a prý jsou fakt lahůdkoví. (oni totiž našli ?) Jeden, co projel celý svět o tom psal. Něco podobného bylo na západě v 60. letech a říkalo se jim „salóní“ revolucionáři.. Nic, tím chci naznačit, že na to Milan jde možná moc složitě. Nic jeho mu neberu, jen mu chci připomenout, že křesťanství je spíš o následování Krista – ale i ve víře. Jinak věřím, že lidsky Milanovi nesahám ani po kotníky.. (míněno v dobrém) Proto se taky chytám Krista. Už jsem psal o tom Grálistovi, to byl také velice moudrý muž. Tam to zase bylo spíš dané krajem. Opravdu člověk se srdcem na dlani.. Ale rozděloval nás – Kristus. On měl totiž své elementálky a jiné theosofické „vecičky“. Nemohl pochopit, že to nikdo nechápe. . Včera jeden borec na angličtině prohlásil: „kéž jsou nám elementálové naklonění“. (zrovna ten, co nechtěl připustit „kreaci“, tvrdě hájil evoluci) ? Jsou to velmi slušní, hodní lidé. Hledají. Ale biblický obraz světa mají za „zastaralý“? Příliš jednoduchý? Jeden taky, ten tak na víši sice nebyl, ale za reinkarnaci by se pral, ale na duši nevěřil ? (bývalý kolega). A to nemluvě o minulých životech. Přitom většina z těch lidí jsou jinak „tvrdými“ ateisty. Duše NO ale minulý život Yes, yes !! - není to tak trochu nedomyšlené?
4. Březen 2011 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
didus (anonym)
To není moje myšlenka – to je skutečně myšlenka „duchovní obnovy“ – být tam, kde Tě Bůh povolal a snažit se svítit. No, v KSČ by to svícení šlo křesťanovi asi těžko, ale já nevím, rozdíl mezi třeba baptisty a metodisty mě přijde asi tak „propastný“, jako mezi „obutými“ a „neobutými-bosími“ karmelitány. Fakt se tak dělí.. To s tím „ďábelským plánem“ je samozřejmě myšleno v nadsázce, je to „boží plán“, ve skutečnosti.. No a to další – jsou ještě těžší hříchy než vyzbrojování žoldáků v Afghanistánu. Po nás se spíš chce zlu bránit, ne „vysublimovat“ z tohoto světa. Máme být solí země, a ne „suchým ledem“, který bezezbytku vysublimuje, vypaří se, nic po něm nezůstane.. My tady přece Milana nějak nemučíme, chceme jen aby přiznal barvu. Já mám první alarm z toho, jak tehdy Milan psal, jak někde dělali, šli lidi z kostela, a Milan cítil, jak s ním pohrdali. No nevim, to je hrozne subjektivní. Já jsem hodně „o pocitech“ ale takle ostře to necítím ani já (jako že jsem v tom přetaženej). Jestli to bylo před listopadem, tak to kostelový lidi byli docela fajn. A jestli po něm – no, tak to asi může být různé, ale pokud zrovna nešel „výkvět“ pražských katolických intelektuálů, tak o tom dost pochybuju. Myslím, že ty nejvíc pravděpodobné „babky“ Milana vůbec neřešili nebo se přátelsky usmáli. Vím kdo pohrdá – mladí levicoví hledači a různí alternativci, co to mají jako módu. Indie je těhle evropských hledačů (prý) plná, a prý jsou fakt lahůdkoví. (oni totiž našli ?) Jeden, co projel celý svět o tom psal. Něco podobného bylo na západě v 60. letech a říkalo se jim „salóní“ revolucionáři.. Nic, tím chci naznačit, že na to Milan jde možná moc složitě. Nic jeho mu neberu, jen mu chci připomenout, že křesťanství je spíš o následování Krista – ale i ve víře. Jinak věřím, že lidsky Milanovi nesahám ani po kotníky.. (míněno v dobrém) Proto se taky chytám Krista. Už jsem psal o tom Grálistovi, to byl také velice moudrý muž. Tam to zase bylo spíš dané krajem. Opravdu člověk se srdcem na dlani.. Ale rozděloval nás – Kristus. On měl totiž své elementálky a jiné theosofické „vecičky“. Nemohl pochopit, že to nikdo nechápe. . Včera jeden borec na angličtině prohlásil: „kéž jsou nám elementálové naklonění“. (zrovna ten, co nechtěl připustit „kreaci“, tvrdě hájil evoluci) ? Jsou to velmi slušní, hodní lidé. Hledají. Ale biblický obraz světa mají za „zastaralý“? Příliš jednoduchý? Jeden taky, ten tak na víši sice nebyl, ale za reinkarnaci by se pral, ale na duši nevěřil ? (bývalý kolega). A to nemluvě o minulých životech. Přitom většina z těch lidí jsou jinak „tvrdými“ ateisty. Duše NO ale minulý život Yes, yes !! - není to tak trochu nedomyšlené?
4. Březen 2011 - 17:15

Stránky

Přidat komentář