16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Víte kolik lidí svým životem kráčí do pekla?

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
godsangels (anonym)
I takové informace zazněly v poselstvích, které dostávají lidé po celém světě od Pána Ježíše a Jeho Matky. Jsou to příliš vysoká čísla, pokud si plně uvědomíme, co je to peklo. Posuďte sami: Ježíš: "Každý třetí člověk světa padá do pekelného ohně, každý třetí člověk se nenávratně ztrácí v plamenech, které jsou plameny prokletí. Každé sedmé dítě kráčí vstříc pekelnému ohni. Každý dvacátý můj služebník kráčí do pekelného ohně, každý osmnáctý řeholník kráčí do pekelného ohně. A mládež světa - každý druhý, každý druhý z vás kráčí do pekelného ohně! Takový je tento svět zrádný a život je ve velkém nebezpečí, protože odmítáte moji pomoc, odmítáte mou přítomnost, odmítáte vše, co je se mnou spojené. Odmítáte andělů strážných, což je velmi špatné pro vaše žití. " Bůh Otec: "Velmi mnoho lidí zaměnilo lásku a štěstí svého Pána Boha za hříšnosti tohoto sveta.Veľmi mnoho mých dětí, které jsem objímal, když jejich můj drahý Syn Ježíš křtil a očistil od dědičného hříchu, opustilo Hospodinovy ??cesty." "V pekle je mnoho duší jen proto, že nepřijali Boží milosrdenství a odmítli tento dar, když odcházeli ze světa. Tak se sami odsoudili na věčné zatracení. " "Peklo je ukrutné a strašné místo. Kdyby ho smrtelný člověk viděl, od strašlivé hrůzy by zemřel. Je velmi nerozvážně, když člověk 20. století přestal věřit v peklo, protože kdyby ho jednou člověk viděl, už nikdy by nezhřešil. Ale každý člověk má svobodnou vůli a svůj rozum. Sám se musí rozhodnout, zda bude žít pro Pána Boha nebo pro satana a nakonec pro věčnou bolest a utrpení, které se nebude zmenšovat, ale naopak zvětšovat navěky. " Do pekla se dostávají duše, které v peklo nevěřili. "
10. Březen 2012 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
super (anonym)
I takové informace zazněly...je jedna věc: MUSÍME věřit v boha, pokud nechceme skončit v pelke. Žádná svobodná vůle, žádná jiná možnost. Jen výběr ze dvou. To je ovšem nátlak a ne svobodná volba.
13. Březen 2012 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Všichni ti lidé, co dostávají tato poselství, je nedostávají od Boha, ale od nepříliš přátelského egregoru vytvořeného pokřivenou a fanatickou křesťanskou vírou. Pokud by byl Bůh takový pazneht, že by nás trestal věčným peklem za to, že jsme si vybrali plesnivý koláč místo žádného koláče, opravdu by na světě nebylo moc veselo. Naštěstí takový Bůh existuje jen v myslích dotyčných "křesťanů".
14. Březen 2012 - 6:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Ještě k poslední větě godsangelovského příspěvku. (Mimochodem, berossosi, proč si stále měníš jména?) Tyhle řeči typu „do pekla se dostávají lidé, kteří v něj nevěří“, to je jeden z nejprohnanějších triků těchto „hlasatelů jediné pravé víry“. Protože totiž tohle falešné pseudokřesťanství panovalo v Evropě dlouhá staletí, mají dodnes Evropané v duši jeho stopy. I když je jim jasné, že se jedná o nesmysl, v hloubi duše si leckdo řekne „co kdyby… není ono to skutečně tak…?“ Slabší povahy, a hlavně lidé duchovně nevědomí a kteří jsou třeba v krizi, potom můžou na tenhle trik naletět-tonoucí člověk se chytí čehokoliv, aby se nějak udržel nad vodou… Ale tihle pravověrní hlasatelé pseudokřesťanství nejspíš skutečně věří tomu, že hlásají pravdu… no, v jejich zájmu by bylo, aby platila věta, že nevědomost hříchu nečiní, jinak by se museli jednou zodpovídat za to, že lidem cpali takové nesmysly.
14. Březen 2012 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Češi říkají: Všechny cesty vedou do Říma, jenom ta naše vede do řiti. A Slováci k tomu dodávají: Ti Češi jsou zase o krok napřed.
14. Březen 2012 - 12:42
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
Češi říkají: Všechny...Ale oni jen využily situace.I Rodina je ekonomická instituce a pokud to někdo nevede je v řiti i stát!
14. Březen 2012 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Jirži řekl: "Češi si z pekla udělali krásnou pohádku, vodí tam mladé, staré, ale i děti, avšak jedno zůstává pravdou - PEKLO není pohádka a nepatří Bohu".
1. Srpen 2012 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Tvoje stará zůstává pravdou.
1. Srpen 2012 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan@VEDA (anonym)
super: Ne vira, ale ciny rozhoduji. Dalsich moznosti budoucich situaci je mnoho. Šárí: Peklo jeho osazenstvu pripada jako vecne, ale vecne neni, tak jako cely hmotny svet. Viz 4.2. v http://www.veda.harekrsna.cz/encyklopedie/reinkarnace.htm Hari Hari
1. Srpen 2012 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Církev svatá je obchodní firma jako každá jiná, a obchoduje s artiklem Víra-Naděje-Láska.
1. Srpen 2012 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Církev svatá je obchodní...Správně,peklo je jen pro věřící.
1. Srpen 2012 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Myslím si že není ani nebe ani peklo, a proto co si tady na zemi uděláme v to věříme .Tak pokud se nesprávně chováme půjdeme do pekla,a to je většina lidí.
1. Srpen 2012 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan@VEDA (anonym)
anoni: Zrejme jste peclive studovali rude brozury. Nebo primo VUML? Eva: Nazor, ze peklo je pouze zde na Zemi a zadne jine existovat nemuze, je popularni, ale podle me vychazi ze strachu ('co kdyby'). Je na kazdem, zda ziska vlastni zkusenost (NDE) nebo vezme vazne zkusenosti jinych, pro ktere byl jejich zazitek zivotnim zvratem. Hari Hari
2. Srpen 2012 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
anoni: Zrejme jste peclive...Hele, ty sis teda dovolil! Prej: Zrejme jste peclive studovali rude brozury. Nebo primo VUML? Tývole, Hariharíku, nojo, votamtaď tě znám! Nedělal tys na tom VUMLu lektora? Tvůj styl je mi nějak povědomý. Tak ty teď prodáváš harekrišnu... vsadil bych se, že i u nich uděláš karieru. Nejsi už dokonce v tom jejich ústředním výboru, GBC nebo jak se to jmenuje? Nojo. Jak říkal Malej Napoleon, schopnýho člověka dole neudržíš :-) Rama Rama
2. Srpen 2012 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Atheista (anonym)
Církev svatá je obchodní...Náboženství je opium lidstva.
2. Srpen 2012 - 21:21

Přidat komentář