0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vitamíny pro vlasy

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Anthea (anonym)
V poslední době mi začaly enormě vypadávat a "kazit" se vlasy - jsou viditelně řidší, na omak hrubé, délku jsem z půli zad musela zkrátit až k ramenům a nezdá se, že by se jim chtělo znovu dorůst. Jaký vyzkoušený a osvědčený přípravek byste doporučili proti těmto potížím a na celkové zlepšení kvality vlasů? Velmi děkuji.
12. Červenec 2006 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
doporučuju BIOSIL a kyselinu listovou. Pak se doporučuje i Selzink, ale ten zrovna mě moc nepomohl. A taky masírovat hlavu odvarem z kořene lopuchu.
12. Červenec 2006 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Doporučuji Nutrilite,poradím 286882781.
13. Červenec 2006 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
miska (anonym)
já doporučuju - biosil, pangamin, panthenol
14. Červenec 2006 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
marketa (anonym)
Zdravim vsechny,moc by me zajimalo,jake kdo mate zkusenosti s vitaminy od SOLGARu "B-COMPLEX50"?
7. Leden 2007 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
slysela sem ze je dobre GS eladen. mate s tim zklusenosti?
7. Leden 2007 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
Mč pomohl Biosil, lituji těch vyhozených peněz za drahé preparáty. Biosil 58 Kč na měsíc, již po měsíci viditelné zlepšení vlasů i nehtů.
7. Leden 2007 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Karin (anonym)
nasla jsem stranky kde je vsechno o vlasech www.vlasy.cz a je tam i prehled vyrobku s hodnocenim. Karin
20. Březen 2007 - 23:57
Obrázek uživatele Návštěvník
jajaja (anonym)
GS Eladen je dobry, ale drahy. O neco levnejsi je Viaderm ;-)
14. Červenec 2007 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jara (anonym)
Já má skvělé zkušenosti s přípravkdem Nutrilite Complex for Hair, Skin and Nails. Je mimořádně kvalitní a není ani moc drahý. V každém případě ti ale doporučuji udělat komplexní vyštrření vybavení tvého organismu minerály. Dělá se to z vlasů a bližší informace na jdeš na www.celkovezdravi.wz.cz . To že ti vypadávají vlsy je jen projev nějakého jiného problému. Tohle to odhalí.
15. Červenec 2007 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
KATKA (anonym)
Ahojík, opravdu záleží na kvalitě a z jakého zdroje vitamíny pochází... a pak také? Jsou chemické anebo přírodního původu??? Více se dozvíte, včetně veškerých otázek vašeho ZDRAVÍ a spolupráce s odborníky na: www.omega3.cz vstupní kód: 285497 Přijde vám link na váš email, a pak už příjemné překvapující počteníčko:) Katka
20. Srpen 2007 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Nutrilite Complex for Hair,Skin and Nails.
20. Srpen 2007 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Buněčné zárodky vlasů patří k nejrychleji se množícím buňkám v organizmu. Vlasy narostou za měsíc o dva centimetry. Jsou to až stovky tisíc buněk, vlasových folikulů na naší hlavě. Stav našich vlasů je zrcadlem toho, co se děje uvnitř organizmu. Z vlasů se může udělat analyzá prvků a zjistit zdravotní stav. Vlasy pokrývají naši hlavu a jsou naší ozdobou, která obklopuje naší tvář a my se citíme dobře, když vypadají nádherně a jsou v dobrém stavu. Z těchto důvodu je dobré se o vlasy starat celý život. Zdravý vlas je velmi pevný a na jeho přetržení potřebujeme sílu 100 g a než se roztrhne, tak zvětší svojí délku až o 30 % bez ztráty pevnosti. Nebudeme se zabývat z čeho se vlasy skladají a jakou mají strukturu. Zdravý člověk strácí denně několik vlasů, asi jednu stovku. To je normální. Když jsou to celé chomáče, bude několik důvodů. Prvním může býti důvod dědičný a další hormonální. Ale také může být ztráta vlasů zcela reaktivní, to znamená že je to odpověd jako reakce po šoku, po fyzické námaze, anebo i hormonální a v těhotenství. Ztráta vlasů může býti způsobená také životním stylem, kde v prvé řadě je to otázka stravování. Nedostatek vápníku, železa, zinku nebo proteinů. Proto hezké vlasy vyžadují dobrou stravu a základní vyživovací prvky. To znamená, že strava má být živá s obsahem obilovin, luštěnin, ovoce a čerstvé zeleniny. Pokud tomu tak není, je nutná suplementace pomocí aloe vera, včelích produktů a potravinových doplňků. Ošetřování vlasů je také důležité, ale je to vlastně péče o dobré vlasy. Můžeme zde také hodně pokazit používáním agresivního , šupinky odlepujicího šampónu. Obvykle v této kategorií je každý chemicky vyrobený šampón. Dobrý šampón po prvém umytí nesmí pěnit, ale absorbovat všechnu špínu a mazy ze vlasů. Velmi dobrý je šampón Aloe Jojoba Shampoo, který má neutrální pH a proto vlasy nepoškozuje. Dále má vysoký obsah aloe a jojoby, která odstraňuje lupiny a opravuje mikropoškození na pokožce hlavy po kartačování a hřebenech.Antiseptické vlastnosti aloe způsobují léčení pokožky a zároveň zabezpečují jejich výživu. Mnozí také používají vlasové spreje, které brání dychání vlasů. Lepší je používat bezalkoholový Aloe Pro-Set, který vlasy nelepí dohromady a jsou stále pružné a lesklé. Je nutné se starat také o výživu vlasů a celého organizmu. Doporučujeme pravidelné pití Aloe Vera Gelu a Bee Pollen
20. Srpen 2007 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahoj, poradíte mi prosím někdo něco na vlasy? Držím totuž dietu(a to docela drastickou-plus adipex) a tak by mě zajímalo v jakých nízkokalorických potravinách jsou látky důležité pro vlásky.Slyšela jsem něco o dýn.semínkác nebo oříšky-ale to přece není o pravé ořechové oři dietě... Jinak používám biosil plus a silliceu. Díky vám za rady..
22. Srpen 2007 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Rea (anonym)
Kláro, pokud budeš držet dietu(jak říkáš drastickou), tak se nediv, že Ti budou houfně padat vlasy.Ono ani braní jakýchkoli vitaminů a potravinových doplňků Ti nepomůže, pokud Tvá strava nebude vyvážená s přísunem živin.Právě zmiňovaná dýňová semínka a ořechy jsou na vlasy výborné....Je pak bohužel jen na Tobě, jestli si chceš kvůli dietě zničit vlasy(o zdraví ani nemluvě....)Mám s dietou vlastní zkušenost-parádně mi pak padaly vlasy...A trvalo delší dobu,než se vlasy vrátily k normálu.
22. Srpen 2007 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
no tak samozřejmě, když je to tak, tak si ty semínka dám:-) A co ještě je dobrý na vlasy?
22. Srpen 2007 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza pro Kláru (anonym)
Rea Ti dobře radí. Víš co to je Adipex ? Prostuduj ty vedlejší účinky. Pokud opravdu nebude strava vyvážená, to znamená nebude tak ovoce, zelenina, obiloviny a luštěniny a za týden všech 18 aminokyselin, tak ty vlasy budeš dávat dohromady půl roků. A další rok ještě i játra. Vlasy jsou velmi dobrým indikátorem zdraví. Dobrému léčiteli i lékaři se stačí podívat na vlasy, na oči a na nechty a nepotřebuje ani krevní rozbor.....přehodnot tu svoji dietu tak, že zvaž množství stravy za týden na stejná váhová množství a potom v procentech zjistí, kolik tam bylo živé stravy. Pokud té živé nebylo aspoň 20 procent, tak na tyto experimenty rychle zapomeň. Občas je nutno zapojit i moudrost, anebo zdravý rozum. Některé zkušenosti najdeš na www.aloevera-gel.cz - napiš na kontakt
23. Srpen 2007 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Dobré vitamíny, které mě posílyly vlasy a ukončily jejich třepení jsou Natrol Skin-Hair-Nails. Asi po 2 měsících užívání mjí vlasy lepší barvu, jsou pevnější a pružnější. Když jsem se dřív ráno česala, hodně jich vypadávalo, teď jich tolik nepadá. Užíváte něco jinýho?
23. Říjen 2007 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A kolik ten zázrak stojí?
23. Říjen 2007 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Kamila: Jako myslíš tohle? http://www.fitness-24.cz/wellness-produkty/natrol-skin-hair-nails Myslím, že zdravých a hezkých vlasů se dá dosáhnout i kvalitní a pravidelnou stravou. Denně sněz trochu exotického ovoce (slyšela jsem, že papaya je dobrá), oříšky nebo jiný zdroj omega 3, kvalitní proteiny a uvidíš jak vlasy budou vypadat. Samozřejmostí je vypustit uzeniny, smažené, bílé pečivo, mouku apod. Kvalitní šampón je taky důležitý, vlasy nejlépe nefénuj.
25. Říjen 2007 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Souhlasím s tebou Evi, ale když máš celý den takový uspěchaný, stresové situace a jídlo né vždy perfektní, tak musím brát ty vitamíny.
26. Říjen 2007 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jo, ten Skin-nair-nails jsem brala, když jsem byla v americe a je fakt dobrý.
2. Listopad 2007 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabina (anonym)
Nezná někdo vitamíny pro úžasný lesk a hebkost vlasů?MOc díky
16. Listopad 2007 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Naší předkové používali na vlasy březovou šťávu, dneska se již těžko sežene. Jsou většinou chemické přípravky, které poškozuji vlasy. Je ale faktem, že čistá dužina z aloe vera vlasům nesmírně pomůže.Používáme šampon aloe s jojobovým olejem a podobný kondicionér s obsahem více než 40 % aloe vera. Pokud jsou již vlasy značně poškozené chemii, tak na mokré vlasy stříkáme First a potom na konečnou úpravu stříkáme jemný gel Pro-set, který je bez alkoholu. Je to tužidlo, které nepoškozuje vlasy a nelepí je dohromady. Více je na www.aloe-gel.cz v sekci vlasy
18. Listopad 2007 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
kasenkak (anonym)
ahojky no taky jsem měla stále roztřepené a hnusné lámající se vlasy, vypadávalo mi jich čím dál víc i když vím že je normální jako u zvířat že na podzim a na jaře vlasy padají nejvíc(jsem vyučená kadeřice) ale to moje to byl extrém a tak jsem vyzkoušela spoustu věcí a nakonec jsem přišla na jeden doplněk stravy přírodního charakteru české firmy který posiluje vlasy je sice dražší ale vydržel mi 3měsíce a fakt jsem poznala rozdíl jestli chceš a ajímalo by Tě to písni mi mailíka Chalupovakatka"seznam.cz
19. Listopad 2007 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
anthea (anonym)
doporucuji PRIORIN je to Svycarsky prodokt a pomaha.Jarka
25. Listopad 2007 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
gabi (anonym)
Zase Honza a zase vnucuje tu svoji stranku nake divne ne???podivejte se na tema kolagen forte...
8. Leden 2008 - 0:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Dali jste si předsevzetí, že budete hubnout? Malá pomoc zde: www.hubnuti.unas.cz
8. Leden 2008 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
V poslední době mi začali opravdu hodně vypadávat vlasy, měla jsem je dlouhé, a kvůli vypadávání jsem si je zkrátila, ale nepomohlo to...mohli by jste mi prosím poradit jaký přípravek mám použít aby mi vlasy tak nevypadávali...děkuji
3. Květen 2008 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
mno (anonym)
Biosil-50 tablet vyjde asi na 50-60 Kč a pomáhá to.
3. Květen 2008 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pleška (anonym)
Capillan +žen-šen vodu na vlasy,ale prý to chce moč od těhot.20cítky?Zkusím,jestli mi naroste HÁRO?
3. Květen 2008 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Hair, skin and nails od firmy Nutrilite
3. Květen 2008 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pečovat o vlasy je dobré nechemickými přípravky. Stav našich vlasů je ale zrcadlem toho, co se uvnitř děje v organizmu. Proto potřebujeme mít ve stravě dostatek vitamínů B6, B12 a kyseliny listové. To je takový základ. Potom také i malá továrna na vlasy pracuje dobře. Více najdete na www.aloe-gel.cz
3. Květen 2008 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Ja beru tablety Silica od firmy Naturell. Je tam kremik jak v Biosilu, a dodatecne spousta jinych vitamin dobrych pro vlasy. Zadna chemie a strasne rychle rostou i nehty. Muzu doporucit.
9. Červenec 2008 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Já bych vám doporučila sadu proti vypadávání vlasů Fitoval Plus tablety+šampon+tonikum. Používám to také a pomohlo mi to. Vlasy mi taky vypadávaly enormně a zatim je to dobrý
10. Červenec 2008 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
ahoj,mám po porodu 9měs.,navic sem moc zhubla asi 24kg.mám ted 58kg.před měs. mi začali padat vlasy?koupila sem si biosil,ale že zabere až za měsíc??navíc je mi furt zima,,proto prosím o radu..děkuji
12. Srpen 2008 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To vypadá na totálně rozhozený metabolismus následkem rychlého zhubnutí.Vyšetřit štítnou žlázu.
13. Srpen 2008 - 6:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
eva- nechte si odebrat krev na vyšetření štítné žlázy, po porodu to bývá častá komplikace.
13. Srpen 2008 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
Zajímalo by mne jestli někdo víte jaký je rozdíl BIOSILU PLUS od výrobce SOLGAR nebo NATURVITA. děkuji
21. Srpen 2008 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Problémy s výživou vlasů najdete na www.aloe-gel.cz
22. Srpen 2008 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobrý den,prosívás kde se dí sehnat ten odvar z kořene lopuchu?
19. Leden 2009 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Poraďte mi, kde koupím PRIORIN na vlasy. Hodně mně po lékařském zákroku vypadávají. Děkuji
26. Leden 2009 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
anče (anonym)
Kořen lopuchu by měli mít v lékárně s bylinkami a odvar si připravíte doma.
26. Leden 2009 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
ahoj ja PRIOTIN koupila ve švýcarsku normálně v lekárně kdyz jsem chtěla vitamíny na vlasy, stál asi 1000kč /90 kapslí,ale teda jím ho pravidelně už víc než dva měsíce a nic moc tak nevím jestli je to nějaká moc zázračná věc, ale je pravda že moje vlasy nestály nikdy za moc..
19. Červen 2009 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Katka Nejlepší zkušenosti co se vlasů týče máme s úpravou stravy.
19. Červen 2009 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Opravdu, kvalita vlasů souvisí se zdravím a zdraví se stravou.Pokud zvládáme tento základ, můžeme přírodní kosmetikou stav vlasů trochu vylepšit. www.aloe-gel.cz
22. Červen 2009 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Mě pomohla úprava jídelníčku a to už asi 3/4 roku kombinuji s vitamíny Natrol Skin-Hair-Nails, které jsou přímo pro výživu vlasů a výsledky jsou docela znatelný.
23. Červen 2009 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jani,můžeš napsat jaký jídelníček?
23. Červen 2009 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
EK (anonym)
Doporučuji přípravky Energy na harmonizaci vlasové pokožky a stimulaci růstu vlasů. Ráda poradím na: eva.jm"seznam.cz
23. Červen 2009 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
U me se osvedcil na podobny problem pripravek Dermax od Farmaxu, pusobi priznive na kvalitu vlasu, ale i nahtu a pokozky.
11. Srpen 2010 - 9:40

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama