32 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Víš kolik mnoho a jak těžké zdravotní i psychické celoživotní následky má žena po potratu? Přečti si seznam od MUDr. Eva Grey!

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
brotherrr (anonym)
-zdroj a podrobné informace o těchto následků o kterých se nemluví najdeš zde na této www stránce kde také najdeš další komplexní informace o potratu. http://web.pravonazivot.sk/postabortivny-syndrom/ -napsala to Prof. MUDr. Eva Grey, PhD: A.Fy
5. Květen 2012 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
-zdroj a podrobné informace...tohle je citové vydírání. Pokud se žena rozhodne jít na potrat, má k tomu vážné důvody a není to pro ní rozhodně lehké. A jestli má od někoho poslouchat(číst) ještě ještě tohle.....
7. Květen 2012 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
:-)) (anonym)
No to je síla. Já na něm taky byla a nebýt tady takových praštěných příspěvků,ani bych si nevzpoměla...Stejně jako Hanka žádné problémy nemám. Jde o fanatiky,kteří za každou cenu chtějí potřebné ženy dostat na dno.
7. Květen 2012 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Q. (anonym)
Fanatici mají tendenci strašit, to nevíte? Ostatně slavná Eva Grey působí na této instituci: http://www.vssvalzbety.sk/ (tedy odborně je něco jako "profesor" jmenovaný v Jihlavi), nemá žádnou klinicky nebo vědecky signifikantní vědeckou činnost, profesorkou byla asi vážně jmenována jen díky členství v KDH.
7. Květen 2012 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já na něm byla a nemám žádné problémy ani následky.Taková krávovina to se nevidí.Neříkám,že jsme hrdá na to,ale nebylo zbytí krom toho,že to je má věc.Tohle může napsat jen magor.
7. Květen 2012 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
lena (anonym)
byla jsem na potratu dvakrat,a jsem v pohode a moc stastna.:)uz to ani nevim.
7. Květen 2012 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
chachaaa (anonym)
co to psalo za picu ty nasledky? :D TO ME POBAVILO:D
7. Květen 2012 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
chachaaa (anonym)
co to psalo za picu ty nasledky? :D TO ME POBAVILO:D
7. Květen 2012 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
lara (anonym)
kdo zalozil tyto stranky mel byt potracen :D
7. Květen 2012 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
táhněte černopr (anonym)
Potrat za to určitě stojí, potrat je k nezaplacení. Nechtěného parazitujícího vetřelce v těle žádná žena nechce!!!
7. Květen 2012 - 23:24
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
No,jestli s tímto chcete udělat nějakou reformu ve zdravotnictví,tak se mnou nepočítejte! To se nedá číst,natož poslouchat.Ženu k tomu může přinutit cokoliv,ale kde je v tomto případě muž?Sakra jak mají něco rozhodovat,tak jsou v tahu! Názory na to,kdy do plodu vstupuje duše se liší.Od Astrologů počínaje a lékařů konče.Duše toho malého človíčka zůstává dost často s Matkou,nechce prostě na to místo pustit někoho jiného a ani se tomu nedivým,taky bych si dělala právo na život...
8. Květen 2012 - 6:48
Obrázek uživatele Návštěvník
náboženský fana (anonym)
se opět činí.
8. Květen 2012 - 6:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Matka (anonym)
No,jestli s tímto chcete...Pokud je u tebe človíčkem cucek krve pak je tvůj názor bezcenný.Bůh si klidně vezme duši malého človíčka,který třeba už dva roky dýchá kyslík a to je správné?Pokud má bůh právo brát životy,proč ne žena která rodit nechce.Žena si nechá udělat potrat ještě než se z toho cucku vyvine člověk.Bůh bere již ty človíčky celé.Tak tu neplácej něco o duši človíčka co nechce pustit na to místo někoho jiného.
8. Květen 2012 - 7:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Pokud je u tebe človíčkem...to je smutná pravda
8. Květen 2012 - 7:44
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
Pokud je u tebe človíčkem...Stál jsi tehdy před takovým rozhodnutím a co jsi udělal? Nebyla schopná to pochopit...
8. Květen 2012 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Miluna (anonym)
No to je síla. Já na něm...To je svatá pravda.
8. Květen 2012 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Škoda každé rán (anonym)
Škoda každýho haranta, kterej se narodí do tohohle bordelu.
9. Květen 2012 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Pokud vás skutečně zajímá to, že vy, ačkoli jste na umělém potratu byly, jste šťastný a ani si nevzpomenete, zkuste se na to kouknout očima těch žen, které byly a potom zemřely na plicní embólii nebo byly dál neplodné - a takové případy opravdu znám. Není to vysoká cena za to, že jdete na umělý potrat? Jsem proti, určitě, ale rozhodně né tak, že bych vás odsoudila za to, že jste šly, tak to není - musely jste mít svůj důvod, který byl pro vás důležitý. Občas vás ta situace opravdu zažene do role, že nevíte jak se rozhodnout. Jestli vás na to ani nenapadne myslet je jedna věc. Nechci ve vás vyvolávat pocit vin nebo deprese, jenom chci abyste si uvědomily jednu věc - umělý potrat se vykonává ve 12. týdnu těhotenství - v tom věku miminko už není žádný zárodek, nic takového - miminku již více než dva měsíce funguje srdce. Můžeme zaznamenat mozkové vlny. Nervy jsou prorostlé i do vnitřních orgánů. Již měsíc vytváří žaludek žaludeční šťávy a fungují ledviny. Definitivně jsou vytvořeny základy otisků prstů. Kdybyste se dotkli jeho dlaně, sevře svou malinkatou ručku v pěst. V tomto období jdou již také plně funkční všechny orgány a orgánové systémy. V dalším období dítě tedy ,,pouze“ roste. Některou ženu zkušenost s umělým potratem zasáhne víc, některou míň a některou vůbec - fyzicky nebo psychicky, to je individuální - ale s těmi miminky je to se všemi stejné - všechny zažijí to stejné. Ať se zeptáte kteréhokoli lékaře. I tato doktorka vám říká pravdu - vážně - jen máte to štětí, že vám se to nestalo.
1. Leden 2013 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Anita (anonym)
Pokud vás skutečně...Veroniko, hezký příspěvek. Přeju tomuhle světu a všem ženám, aby umělá přerušení těhotenství byla realizována pouze ze zdravotních důvodů a aby aspoň civilizovaný svět pochopil, že zabíjení bezbranných dětí je špatné a zbytečné.
1. Leden 2013 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Tak Vám teda děkuji!!!!!! Chtěla jsem si přečíst, jak se ze všeho psychicky právě dostat a tohle mě dorazilo!!!! Přišla jsem o své dítě! O dítě, protože bych jinak zemřela já.Moc jsme chtěli děti. Jen mi třetí nedovolil lékař. Bylo by to buď já nebo dítě! Pak si přečtete tento článek! Neohlížíte se na ty, kteří dítě chtějí a nesmí!Kteří ho mít nemohou! Kdo Vám dal právo tohle psát ženám. Ano je potrat k odsouzení, ale nikdo Vám nedává právo tohle napsat!!!
5. Červen 2017 - 6:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Tak Vám teda děkuji!!!!!!...Navíc. Odhodlání ženy je její rozhodnutí. Za to ji bude soudit Bůh. Ne Vy.
5. Červen 2017 - 6:32
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Když už sem někdo vloží strojový překlad čehosi, považoval bych za vhodné opravit nejdřív gramatické chyby.
5. Červen 2017 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Miu (anonym)
Tak Vám teda děkuji!!!!!!...Mio, buď klidná a neplač. Tohle jsou blbosti, co sem píšou fanatici. Nic si z toho nedělej.
5. Červen 2017 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Tak Vám teda děkuji!!!!!!...Aha, takže doktor ti nedovolil třetí dítě, ale ty jsi ho prostě chtěla, chtěla, chtěla, dupala nožičkou já chci!!!!!! Bylo ti jedno, že zachraňováním tvého života a těla s debilním slepičím mozkem zaměstnáš x-lékařů a spotřebuješ spoustu finančních prostředků z nemocenského pojištění. Dvě děti už máš, takže víš co ti napíšu? Dobře ti tak. Jsi nezodpovědná mrcha, která si pořídí dvě děti a klidně by jim nechala umřít mámu. No prostě kráva. KRÁVA
5. Červen 2017 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Her got ty jsi to trefila! Hold slepičí mozeček!
5. Červen 2017 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
To (anonym)
je tak,pokud ona sama bere potrat jako odsouzení hodné.
5. Červen 2017 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
no jasně (anonym)
Mio, buď klidná a neplač....že jsou to blbosti... Potrat je naopak za určitých okolností zdraví prospěšný. Pokud si vyjednáte aby vám potracený plod vydali (a nenechte se odbít, máte na to právo), můžete si z něj doma připravit silný vývar, který po porcích zmrazíte, a pak jej můžete užívat. Vývar omlazuje a léčí, protože obsahuje kmenové buňky. Rovněž si můžete vylepšit postavu, protože v prvních měsících těhotenství dochází k nárůstu svalové hmoty (pak už ne). Když těhotenství včas přerušíte, můžete si užívat svaly a nestane se z vás bečka sádla. Některé sportovkyně to používají jako doping.
5. Červen 2017 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Napsal (anonym)
že jsou to...cvok.
6. Červen 2017 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
nesuďte mě, ner (anonym)
Je mi 61 let. V období 22-32 jsem žila ve vztahu, kdy jsem byla manipulovaná a nebyla schopná udělat nic dle své vůle. 4krát jsem absolvovala potrat. Můj další život by běžný život ženy s atraktivním zaměstáním, žiju stále s otcem svého dospělého dítěte. Nic nám nechybí,má mě rád, já jeho taky.Pečuji o sebe snažím se držet krok s dobou Pointa. Již 28let trpím těžkou nezvladatelnou bulimií. Trpím obrovskými pocity viny, jak jsem to vše mohla dopustit. Je ze mě troska, tedy jen uvnitř. Bojím se
6. Červen 2017 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ano ano (anonym)
Je mi 61 let. V období 22-32...to všechno ti věříme a tak nereagujeme...
6. Červen 2017 - 23:23

Stránky

Přidat komentář