15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vironal

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Je vhodný Vironal od firmy Energy i pro děti? Myslím preventivně, teď na podzim jako obrana proti různým chřipkám a nachlazení. Poku ano, v jakém dávkování? Děkuji za odpověď.
25. Říjen 2001 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
V současné době je tento výrobek vyráběn na bázi fruktózy a ne na bázi alkoholu, jak tomu bylo v minulosti. Tudíž je vhodný i pro děti od dvou let v dávce 1/2 lžičky denně. (Děti do dvou let by neměly preventivně užívat žádné bylinné preparáty, protože se jim vyvíjí vlastní imunitní systém, lze je použít v akutních případech - pár kapek např. do čaje)
25. Říjen 2001 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
Vironal je vynikající přípravek. Používám ho sama i pro děti (5 a 7 r.) tehdy, když mám pocit, že na ně něco leze. Odlila jsem si trochu do plastové lahvičky z lékárny, nosím ji stále u sebe a používám pár kapek i několikrát denně přímo do úst. Již druhý rok nemají děti zameškaný jediný den!
26. Říjen 2001 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Jak ho používat-spíše nárazově, když cítím, že na mě něco leze, nebo využívat preventivně jedno balení a pak příležitostně?
14. Listopad 2001 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Začala jsem dávat svým dětem Vironal. Dcera( 7 let)začala po asi šestidenním užívání velmi kašlat. Kašel je spíše suchý a dráždivý spojený večer se zvýšenou teplotou. Mám pokračovat v podávání sirupu?
18. Listopad 2001 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
Vironal můžete užívat preventivně na posilnění imunitního systému v podzimním období nebo v období chřipkových epidemií v dávkování 1 lžička denně (1 balení). Též je možno začít ho užívat při prvních příznacích akutního chřipkového či jiného virového či bakteriálního onemocnění v dávkách 3 lžičky denně. Pokračovat v léčbě můžete i pokud vám lékař předepíše současně i jiné léky (např. antibiotika). Další možnost je užívat vironal při chronických onemocněních kvůli posilnění celkové imunity (1-3 balení. 1-3 lžičky denně). Pokud se v průběhu užívání dostaví zhoršení příznaků, snižte dávkování, třebě i na několik kapek denně, avšak s užíváním nepřestávejte déle než na jeden den, zhoršení bývá příznakem tzv. reverzního zhoršení, což je příznak léčebného procesu. Dalším pravidlem je, že vždy po 3 týdnech užívání děláme týdenní pauzu a pak pokračujeme.
18. Listopad 2001 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
V podávání sirupu můžete pokračovat, ale snižte dávku (např. na 1 kapku denně do zmírnění kašle) nebo jeden den vynechte úplně. Pak můžete dávku zase zvýšit. je možné , že se jedná o tzv. reverzní příznaky, které jsou známkou léčebného procesu. Pokud by však potíže nepřestávaly, tak navštivte lékaře. Samozřejmě, že i při užívání Vironalu může dojít k nákaze. S užíváním Vironalu byste neměla přestávat ani přes případnou další léčbu lékařem. Vironal by se němel pouze užívat součastně s konstituční homeopatickou léčbou, jinak jeho působení je podporující k případné vitamínové či antibiotické léčbě.
18. Listopad 2001 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Halina (anonym)
Chtěla bych se zeptat, jestli taky nemáte problém, že tento přípravek strašlivě barví zuby. Ráda bych ho užívala, ale tohle mě odrazuje. Nemáte na to nějaký fígl? PS: a to, že ho přestali dělat na bázi alkoholu a teď je to odporný přeslazený sirup, to mě teda moc nepotěšilo. Dřív to bylo lepší. Jako když si dáte panáčka a ještě máte pocit, jak jste se postarali o svoje zdraví :-)
21. Červen 2003 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
anaa (anonym)
nestrašte mě!! Právě jsem si zde objednala Vironal na pročištění střev (candidozu) a to, že barví zuby mě dost vyděsilo??? Má někdo podobné zkušenosti??
14. Červenec 2003 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Asi se jednalo o stale jeste o starou verzi Vironalu (prvni byla s alkoholem, pak s fruktozou, nyni je bez fruktoza a alkoholu), protoze ten soucasny koncentrat ani nebarvi ani neni preslazeny ba naopak horky a mohou ho i lidi s cukrovkou.
14. Červenec 2003 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
nemůže to být přeslazený sirup, když neobsahuje cukr. a to že neobsahuje líh je snad jedině dobře, protože pak ho mohu i děti.
18. Září 2003 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
Firma Diochi dělí podobný přípravek - jmenuje se to Baktevir. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
11. Říjen 2006 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co je to Vironal?
26. Březen 2008 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam a Eva (anonym)
Informace o Vironalu a ostatnich preparatech firmy Energy najdete na: www.energy-nature.blog.cz . Radi i pomuzeme s vybranim spravneho preparatu a davkovani, neni i problem ho zaslat postou.
10. Květen 2008 - 14:40

Přidat komentář

Reklama

Reklama