Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

venlafaxinem

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
lidska bytost (anonym)
Bral sem sertralin, bohuzel sem se setkal s vedlejsimi ucinky (divna bolest hlavy, tres, nevolnost). Zmenil sem ho za Venlafaxin, nemate nekdo s temato AD zkusenost? Jak je to kombinace s alkoholem?
10. Listopad 2011 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucrezia (anonym)
Bral sem sertralin, bohuzel...Ahoj, beru Venlafaxin druhý měsíc. Má dost vedlejších účinků. Ale na depresi je fakt jeden z nejlepších. Je totiž silný. Mám z něj vyšší tlak, bolesti hlavy, ospalost, ztuhlé čelisti a skřípění zubů... No a s chlastem se to snáší podobně jako ostatní AD. Jedno pivo nevadí. Více bych nezkoušela, nebo raději AD vysadila. Proč chceš pít na AD?
13. Listopad 2011 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj, beru Venlafaxin druhý...ja berim venlafaxin 6. týždeň, lekárka mi ho zvýšila na 225 mg večer, ráno a doobedu sa to dá prežiť, ale potom cítim bolesti hlavy a tlak na hrudi, niekedy aj závraty a musím vziať neurol 0,25mg potom je už všetko OK bojím sa , že si na neurol príliš zvyknem
13. Prosinec 2011 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
jozef.. (anonym)
Ahoj, beru Venlafaxin druhý...ahoj..mne venlafaxin predpisala lekarka,ale po precitani letaku mam strach ho zacat uzivat..neviete mi niekto poradit?
11. Březen 2012 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
ahoj..mne venlafaxin...Chceš poradit? Nečti příbalové letáky. A prostě to vyzkoušej, no. Uvidíš. Já beru 150 mg a jako udržovací dávka dobrý.
24. Březen 2012 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
palička (anonym)
Beru rok 1x 150 venlafaxin. Mám dojem, že mi působí alergie na kůži, citlivost, zarudlost, svědění. Máte někdo podobnou zkušenost nebo je to něco jiného?
22. Březen 2013 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Beru rok 1x 150 venlafaxin....Ahojky,je fakt, že svědění může způsobit kdeco, ale já tím při Venlafaxinu trpím taky. Ne v kuse, ale vždy pár dní se můžu udrápat k smrti. Jenže to může být klidně alergie na nějaké jídlo, těžko posoudit.
22. Březen 2013 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
rrr (anonym)
Ahojky, toto antidepresivum je velmi účinné. Ano, na začátku mnoho nežádoucích účinků. Ty ale po čase zmizí. Co se týče alkoholu. Myslím, že jen účinky alkoholu zvyšuje- člověk je rychleji opilý. Jediné, co mě trošku děsí je návykovost na toto antidepresivum. Jakmile ho jeden den zapomenu vzít, už na sobě pozoruji různé znaky deprese. V noci pocení, třes, nespavost, špatná soutředěnost. Tento lék mne však dostal z velkých, velkých problémů... takže mohu jen doporučit...
14. Únor 2014 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Beru Venlafaxin už 6 let. Nemám deprese a dobře se vypořádám i se zvýšenou psycho zátěží. Mnohem lépe se mi s ním žije. Po umrtí poloviny rodiny během 2 dnů, autonehodě syna a pervitinové závislosti dcery jsem už nemohla žít - naštěstí jsem doprovázela syna na psychiatrii a paní doktorka řekla, že syn je již v pohodě, ale já se chystám skočit z mostu - měla skoro pravdu. Od té doby docházím 1x za 3 měsíce k paní doktorce. Nebojte se toho. Vážně se Vám bude lépe žít i když se Vám v životě přihodilo cokoliv. Držím všem palce. Deprese nás nepřemůžou :-)
29. Srpen 2014 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Beru rok 1x 150 venlafaxin....Mám také občas zarudlou kůži a svědění na rukách. Tak to asi k tomu patří...
29. Srpen 2014 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
ahoj..mne venlafaxin...Nebojte se toho. Na deprese prostě zabírá. A pokud to nezkusíte tak to nezjistíte. Začíná zabírat ale až tak za měsíc , možná i dva. Čím déle jste byl v depresích - za delší dobu zabere.
29. Srpen 2014 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Ahojky, toto antidepresivum...Když zapomenu vzít prášek tak mám to samé - vrací se mi i zlé sny - tak ještě v noci vstanu a vezmu si ho.(bohužel trvá dost dlouho, než začne účinkovat).Jde vysadit, ale pouze po malinkých dávkách. Ale já ho mám už na pořád - smířila jsem se s tím a neřeším to.Taky mne vytáhl s pěkné bryndy...
29. Srpen 2014 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Karfi (anonym)
Těmahle "legálníma drogama" si život určitě nezlepšíte, ve výsledku vás zničí jako ty nelegální, možná by bylo dobré hledat příčinu proč vás v životě ty depresivní situace potkávají, možná je třeba nejdřív začít u sebe a nervat do sebe hromadu chemie!
18. Únor 2015 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
N. (anonym)
Když zapomenu vzít prášek...Není to tak. Venlafaxin dávku 225 jsem po dvou a půl roku užívání vysadila ze dne na den. Kromě třídenního pocitu chřipky s nedělo vůbec nic
18. Únor 2015 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Zkoušel to někdo na generalizovanou úzkostnou poruchu? Jsem na dávce 150 mg a nic moc.
6. Duben 2015 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakube (anonym)
brala jsem na GAD a středně těžké deprese 225 mg venlafaxinu a výsledek? Pokus o sebevraždu. Mně tedy vůbec nepomohl, ale každý reagujeme jinak. Může se brát až 375 mg, takže třeba ještě upravíte dávku.
6. Duben 2015 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
kex (anonym)
Těmahle "legálníma...nemluv o necem, cemu nerozumis. u hodne lidi je pricina deprese v nejakem traumatu atp., tam to lze resit. ale kdybys nekdy slysel/a pojem endogenni deprese, tak bys nemohl/a vypustit do eteru takovyto nazor. zkus zacit nejdriv u sebe a neco si o problematice zjistit. pro info: delam vyzkum na zmenach v mozku jako pricina (!) ruznych psych.onemocneni.
15. Duben 2015 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Velvet (anonym)
Zkoušel to někdo na...Zabral vám na tuto poruchu?
26. Červenec 2016 - 10:27

Přidat komentář

Reklama

Reklama