3099 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Miluska (anonym)
Odpověď na Pro každou je velký něco
Ivet buď ráda, že má takovýho lepší než 15 cm nebo tak nějak ,hlavně v této diskuzi si všichni myslí že ve 14 letech je kluk ještě dítě
19. Listopad 2022 - 8:59
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mám bohužel jiný názor . Čím
Znal jsem jednu moc pěknou paničku, která si mohla vybírat a šla jen po velkých čůrácích. Měla taky vibrátor neuvěřitelných rozměrů. Stalo se, že se do ní zabouchl bohatý podnikatel a chtěl si jí vzít. Protože měl malýho camprdíka, musela na plastiku vagíny a tam jí zůžili pochvu na jeho rozměr. Vibrátor šel do odpadků. Pak byla svatba veliká a jestli neumřeli milují se dodnes.
19. Listopad 2022 - 9:55
Lucka (anonym)
Byla jsem se sestrou a jejím 5 letym synem na bazénu, protože je ještě malý šel samozřejmě do šatny s námi , ve sprchách jsem si všimla, že má docela velkého pindíka.zacal se na mě dívat a už v jeho věku se mu normálně postavil . Připadalo mi že ho má jako nějaký puberťák myslím si okolo 13 cm .Sestra mi akorát řekla,na nic se mi prosím neptej
24. Listopad 2022 - 16:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Byla jsem se sestrou a jejím
Zdravým hetero klukům se staví od malička i před holkama, natož vyspělými ženami. Jsou to vrozené pudy. Mě se na nahou mámu, nebo tetu stavěl taky.
24. Listopad 2022 - 17:18
Lucka (anonym)
Bylo to divné, když na mě koukal a najednou mu úplně stál takovému malému klukovi, hlavně nechápu tu velikost jeho penisu
24. Listopad 2022 - 17:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Bylo to divné, když na mě
Růst penisu a čehokoli, i postavy, je různý. Většině pohlaví dospívá až v pubertě, ale jsou výjimky. Může mu zarazit a zůstat, nebo vyrůst ještě víc. Je to individuální.
24. Listopad 2022 - 17:31
Návštěvník (anonym)
Určitě jsi ho vzrušila. I malý kluk má hormony i když ne tolik, ale buď ráda, že jsi se mu líbila.
24. Listopad 2022 - 17:34
Lucka (anonym)
Odpověď na Určitě jsi ho vzrušila. I
Nejhorší pro mě bylo když jsem mu oblékala plavky a on mu pořád stál .Je to malý kluk nic si z toho nedělám .zítra s nim jdu sama doufám ,že to nechce jen aby mi viděl nahou
24. Listopad 2022 - 17:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nejhorší pro mě bylo když
Neboj. V tomhle věku tě neoplodní. Maximálně si bude hrát s pinďourem, nebo bude chtít abys si s ním hrála na doktora a mohl tak zkoumat tvojí vagínu.
24. Listopad 2022 - 18:14
Lucka (anonym)
Odpověď na Neboj. V tomhle věku tě
Já nejsem na malé chlapce ,ale to jeho velký péro a to malé tělíčko mě dost zaskočilo, zároveň i vzrušilo.nikdy jsem nic takového neviděla .To jak se mu postavil úplně pevně nahoru
24. Listopad 2022 - 18:26
Líba (anonym)
Mě taky připadal synovo penis moc velkej. Když sem ho koupala vylejzal mu při erekci žalud z předkožky, že sem ho ani nemusela přetahovat. Teď už je dospělej a má slušnýho průměráka asi 16 centimetrů a postaví se mu ani se nemusím svlíkat.
24. Listopad 2022 - 18:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já nejsem na malé chlapce
Tak máš ctitele. A tobě se to asi líbilo, když o tom píšeš. Je to vlastně pocta tobě a tvé ženské kráse. Buď ráda, že se líbíš tak, že se i malému klukovi na tebe postaví. To každá nemá.
24. Listopad 2022 - 18:32
Lucka (anonym)
Odpověď na Tak máš ctitele. A tobě se to
Ty jsi něco podobného zažil ? Když jsme šli z bazénu domů zase mu ve sprše úplně stál snad ještě víc měl ho namáčknuteho úplně na bříšku a už měl už i kousek žaludu venku ,sestra mu řekla ať si ho pořádně umyje ,sám si ho přetáhl úplně co to šlo,to jsem teda čuměla
24. Listopad 2022 - 18:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty jsi něco podobného zažil ?
Já už si nepamatuji jak jsem ho měl velkýho v dětství, ale holčičky se o něj při hrách na doktora hodně zajímaly. Stavěl se mi často a rád jsem si s ním hrál. Když jsem měl orgasmy a výrony... no, honím se s potěšením dodnes. Do dospělé velikosti mi narostl asi ve třinácti letech. Žalud mi vylézal při erekci už v dětství. Synové jsou na tom podobně, ale o tom má větší přehled manželka, která je koupe. V naší rodině se rodí víc kluků a maminy jsou na to připravené. Je to normální.
24. Listopad 2022 - 18:58
Lucka (anonym)
Myslíš si , že ta jeho velikost je normální? Jak jsou na to tvý synové?
24. Listopad 2022 - 19:02
Ilona (anonym)
Neboj se mám syna ve stejném věku ,vždy když jdem na bazén a uvidí tam nahé ženské,nebo mě hned mu stojí, bohužel má moc velkého i normálně
24. Listopad 2022 - 19:06
Lucka (anonym)
Odpověď na Neboj se mám syna ve stejném
Co to znamená normálně, vždyť všichni ostatní máj takoví pindiky
24. Listopad 2022 - 19:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Myslíš si , že ta jeho
Normální to není, ale může ho mít normálního v dospělosti. Nejsem genetik, ale vím že někteří spolužáci ho měli v dětství o dost většího a dnes, kam se na mě hrabou. O synech má přehled manželka a už mi hlásila že ten nejstarší ho má většího než já. Je mu šestnáct let.
24. Listopad 2022 - 19:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Neboj se mám syna ve stejném
Mě se před mámou taky vždycky postavil i před babičkou, holkama, doktorkou. Prostě normálnímu mužskýmu se před ženskou postaví.
24. Listopad 2022 - 19:42
Ilona (anonym)
Odpověď na Co to znamená normálně, vždyť
Má ho velkého normálně i v klidu ,vždy když vejdem do sprchy ženské se na něho nenápadně kouknou ,potom když už je on vidí nahaté a postaví se mu koukají na něho ještě víc .Vůbec se jim ,ale nedivím má ho skoro 20 cm úplně tvrdého .Už jsem si zvykla , občas je to nepříjemné.Nejhorsi je ho obléct do plavek ,vždy musím počkat až mu klesne
24. Listopad 2022 - 20:12
Lucka (anonym)
Odpověď na Normální to není, ale může ho
Líbí se mi jakého má ptáka, do puberty už mu asi neporoste .tvůj syn má asi hodně velkýho , když ty máš také
24. Listopad 2022 - 20:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Má ho velkého normálně i v
To by mě zajímalo, jak mu může klesnout, když vidí nahý ženský i maminku.
24. Listopad 2022 - 20:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Líbí se mi jakého má ptáka,
To že se ti líbí ptáci je úplně normální. Ornitologie je krásný koníček. Já mám nadprůměrnýho průměráka 18 cm a syn 20, asi. Odhadla manželka, protože mne to tak nebere. Jinak mi taky sdělila, že měla i větší, ale se mnou je na výsost spokojená, protože o velikost asi tolik nejde, když jí udělám i jazykem a z mého penisu má nevídané orgasmy. Moje babička říkala. Když je chlap šikovnej na velikosti tolik nezáleží.
24. Listopad 2022 - 20:54
Líba (anonym)
Odpověď na Líbí se mi jakého má ptáka,
Já se taky ráda dívám na hezký a pevný klučičí i mužský ptáčky, ale ty velký moc pevný a tvrdý nebejvají.
25. Listopad 2022 - 0:45
Návštěvník (anonym)
To jsou teda pohádky.
25. Listopad 2022 - 4:44
Ilona (anonym)
Odpověď na To by mě zajímalo, jak mu
Musím mu na něj pustit úplně ledovou vodu a otočit ho ,aby žádnou neviděl potom mu poklesne a mohu obléknout .někdy je to dost těžké.
25. Listopad 2022 - 8:12
Eva (anonym)
Odpověď na To že se ti líbí ptáci je
Babička tě to naučila?
25. Listopad 2022 - 8:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Babička tě to naučila?
Nene. Byla to jiná zkušená paní, ale babička radila a pomáhala. Prej pro jistotu. Nenechala si to ujít.
25. Listopad 2022 - 9:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Musím mu na něj pustit úplně
Mě ho máma připleskla na břicho a natáhla trencle. Někdy koukal žalud horem.
25. Listopad 2022 - 10:20
Ilona (anonym)
Odpověď na Mě ho máma připleskla na
To jsem zkoušela,ale kouká mu ven z plavek . občas je to vážně trapas
25. Listopad 2022 - 13:26

Stránky

Přidat komentář