0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vaše dcera - prostitutka

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
raději anonymní (anonym)
Dobrý den. Ocenila bych, kdybyste omezili kritiku a vtipy a psali k věci. V podstatě od začátku studií, kdy jsem se přistěhovala z Moravy do Prahy, si vydělávám prostitucí. Pokud ponecháme stranou pracovní výdaje - péče o tělo a luxusní prádlo - tak si vůbec nežiji na vysoké noze (bydlím na koleji, jezdím MHD, oblékám se v second handu) a zbylé peníze jenom ukládám. Chci si koupit RD v Praze, ale bez oficiálního zaměstnání hypotéku nedostanu. O mojí práci tedy nikdo neví, a rodina už vůbec ne. Říkám jim, že si vydělávám kancelářskou prací, nic extra, ale kolejné, jídlo, cestování a vůbec všechno mi to pokryje, takže od nich nic nepotřebuji etc. Jsou rádi, občas se se mnou pochlubí... Jenže problém je v tom, že moji rodiče na tom nejsou finančně nejlépe. Mám dva sourozence kteří jsou mi věkově blízcí; ti už jsou v podstatě soběstační. Ale mám ještě jednoho mladšího, který se narodil jako překvapení když bylo oboum rodičům přes čtyřicet. Je to také studijní typ, předpokládá se že půjde na VŠ, bohužel na tom není se zdravím zrovna nejlépe (třeba nesmí dlouho stát, takže u nás vůbec nesežene brigádu) a vůbec se předpokládá, že bude potřebovat nějakou tu rodičovskou podporu. Proto oba moji rodiče dál pracují, i když mamka už má nárok na důchod a navíc si myslím, že na tom není zdravotně příliš dobře. Teď mají i problémy se statikou domku, museli si vzít půjčku na opravy co se musely udělat hned, střecha a elektroinstalace na tom také nejsou nejlépe, na zdech už je víc plochy s holými cihlami než omítky atd. A já se cítím pořád hůř a hůř, když vidím že mám dost peněz na to, abych rodičům pomohla, abych zaplatila všechny nutné opravy, aby mamka mohla jít do důchodu, prostě všechno. Naši si od banky půjčili 40.000, zatímco já mám na účtech víc než dva miliony. Tvrdit, že mám nějakou exkluzivní práci mě napadlo, ale máme v Praze příliš příbuzných a známých abych mohla bezpečně tvrdit že pracuji u firmy X a přitom s nimi neměla nic společného. Prostě mě nenapadá žádná dobrá omluva pro velké peníze, a navíc jsem dost špatná lhářka. Kdyby na mě někdo uhodil ve stylu ""a nejsi náhodou kurva?"", tak nebudu schopná zahrát to do outu. Naštěstí se to zatím povedlo jen jednomu člověku, u kterého to nevadí. Nedovedu si představit, že bych třeba ustála tvrzení o tom, že jsem vyhrála ve Sportce (protože o takové věci by se v rodině mluvilo zas a znova). Takže se ptám, zde přítomných rodičů... dovedli byste se s takovou věcí smířit? Nebo by pro vás myšlenka, že vaše dcera je prostitutka byla horší, než pracovat daleko přes šedesátku, přecházet nemoci, obracet každou korunu, dělat si starosti co bude s nejmladším dítětem jestli se jednou ukašlete k smrti...? Co dovede psychika, jestli takové duševní utrpení bude nakonec horší, než ""jenom"" fyzické přepětí?
24. Duben 2009 - 1:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Raději anonymko, nejsem rodič, ale můžu ti říct, že to je strašně individuální, ty sama znáš nejlépe své rodiče. Můžou se s tím smířit v pohodě, stejně jako to pro některé rodiče může být důvod téměř k sebevraždě (taková potupa!). Různí rodiče ti tu mohou psát své názory, taky by mě to zajímalo, ale to ti absolutně nic neřekne o tvých vlastních rodičích. Mě osobně by bylo přednější zdraví mých rodičů, než nějaké pitomé předsudky. Pokud ty sama s tím nemáš problém, tak by tě okolí mělo respektovat a jejich názor je jenom a pouze jejich problém - a to myslím i názor rodičů.
24. Duben 2009 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Nevímová (anonym)
Anonymko, tohle bych rodičům nikdy neřekla. Myslím, že překousnout, že moje dítě se živí prostitucí, jen tak někdo nedokáže. Je to podobné, jako když máš dítě homosexuála. Tam se s tím osvícení rodiče asi smíří snáz. Nevím, jestli jsi z města nebo z vesnice. Ve městě se leccos ztratí, ale na vesnici aby o Tobě každý věděl, co děláš.. To je hrůza. (Sama pocházím z vesnice). Co kdybys jim řekla, že si přivyděláváš kancelářskou prací, no a že navíc sis vzala půjčku... S tou Sportkou mi to totiž také nepřijde dobré. A nebo si vymysli movitého přítele, který je třeba ženatý, nešťastně ses zamilovala, on Tě ale zabezpečuje.. Toho Ti budou nejspíš všichni rozmlouvat, že je to neperspektivní, ale jako přísun peněz je to vysvětlitelné...
24. Duben 2009 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
K (anonym)
Za totality se dcera odstehovala do Prahy a poslala matce pohlednici, ze se ma dobre a ze je "K". Pozdeji, matcina sousedka se vratila z vyletu do Prahy, kde pry dceru potkala. Opravdu se pry ma dobre a zivi se jako kurva. Na to matka: "Je, to jsem si oddychla, ja myslela, ze je z ni komunistka".
24. Duben 2009 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Bob (anonym)
Já myslím, že než si vymýšlet nějakou lež, lepší je zkusit finančně pomáhat tak nějak postupně a s rozumem. O původ peněz neříkat nic a pokoušet se to zamlouvat stylem "neřeš to, vy ty peníze teď potřebujete víc než já, vždyť to zůstane v rodině apod. Nevím, jak Ti rodiče důvěřují, ale jejich případné teorie a konstrukce (věř, že spíš než prostituce je bude napadat kdejaká levárna) zkusit odrážet stylem "ty víš, že bych se do žádného šmé nezapletla " atd. V každém případě ať uděláš cokloliv budeš na to potřebovat pevné nervy, když neuděláš nic bude Tě do konce života hryzat svědomí. Hodně štěstí.
24. Duben 2009 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
Neblbni, nikdy jim to neříkej, posereš si tím život...řekni že máš třeba bohatýho chlapa nebo že děláš hostesku a příležitostně modelku nebo tak...tím se dají vydělat slušné peníze, a dávej jim menší částky pravidelně...to co děláš z toho vynech, to už nikdy nevemeš zpátky, tak jim to hlavně nikdy neříkej...good luck
24. Duben 2009 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Evča (anonym)
Rozhodně bych jim nic neříkala, většina rodičů by se stroprocentně radši udřela k smrti než žila s vědomím, že dcera je prostitutka. Pomoct rodičům bys ale měla. Nápad s prací hostesky je dobrý, pokud umíš slušně nějaký jazyk, tak bych řekla,že tlumočím a překládám..to je hodně dobře placená práce. Tuhle výmluvu použila moje kamarádka, která taky dělala prostitutku, a skvěle tak zdůvodnila vydělané peníze a časté cesty do ciziny. V podstatě si vymysli jakoukoliv práci, která tě nezavazuje chodit denně někam do kanclu u firmy XY, pak to nemůže nikdo zjistit, že tam ve skutečnosti neděláš. O té vymyšlené práci, jak to chodí a tak, si zjisti maximum, abys vypadala věrohodně. Další varianta, která mě napadá - externí spolupráce s nějakou cestovkou, kde děláš občas průvodkyni turistům (ale opět to předpokládá znalost jazyka). Práce modelky je hloupost, chtěli by vidět fotky a bohatý chlap jakbysmet - to by zase chtěli vidět jeho a znát do podrobna všechny detaily vašeho vztahu. Držím ti palce, aby jsi něco přijatelného vymyslela
24. Duben 2009 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Evco, co to kecas? Jak muzes vedet, ze vetsina rodicu by se radeji "udrela" k smrti, nez zila s vedomim...bla bla bla.??? Pokud by samozrejme meli na vybranou, potom to chapu, ale je to jeji rozhodnuti, tak proc by se jeji rodice meli udrit k smrti proto, pro co se ona sama rozhodla? ty by ses jako matka "udrela k smrti"? A proc bys to mela delat? Je to trochu extrem, s tim udrenim se k smrti, nemyslis?
25. Duben 2009 - 0:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Rafaela (anonym)
Ahoj, zkusim ti pomoct. Mam kamaradku ktera si stale vydelava prostituci, a vyresila to takto: vzala si kamarada a zaplatila mu za "svatbu" a stale ho snad financne podporuje, udelala z neho zamoznejsiho manzela ktery ji neustale rozmazluje penezi. Takto muze lhat celemu svemu okoli a nakonec i rodicum, nikdo nic netusi. "Manzilek" ji kryje i po nocich kdyz kamaradka vydelava, pokud nekdo vola domu, rekne jim ze sla spat apod. Myslim ze jim to takhle klape uz dobrych 10 let (jen ja a muj manzel vime!)
25. Duben 2009 - 2:47
Obrázek uživatele Návštěvník
fidli (anonym)
Bože to je hnus.Kde to žijeme.
25. Duben 2009 - 3:49
Obrázek uživatele Návštěvník
viky (anonym)
taky bych to neřekla. Je tu dost dobrých nápadů- ta hosteska určitě, mají klidně i víc než 1000 za den. Když řekneš, že děláš v tom kanclu, ale přitom i hostesku, bude to pro víc peněz vysvětlení.
25. Duben 2009 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Na rozdíl od anonyma si nemyslím, že je Evča až tak mimo se svými názory. Pocit, že je dcera prostitutka musí být pořád pro naprostou většinu rodičů zcela nepředstavitelná a potupná, zvláště na moravě a nedejbože na vesnici. Udření k smrti bylo myšleno jako srovnání, že by raději těžce pracovali. Jinak vůbec její tipy - překládání ap. nejsou špatné. Dokonce bych řekl že asi nejreálnější.
25. Duben 2009 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Souhlasím s tím, že myšlenka, jak se jejich dítě živí prostitucí, je pro většinu rodičů otřesná (nemyslím tím jenom ,,ostudu"). Jsem taky pro, rodičům to neříkat. S tou agenturou, hosteskou, nebo překládáním to není špatnej nápad, jenom tu peněžní pomoc bych realizovala postupně... Držím palce.
25. Duben 2009 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
..
3. Únor 2010 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
K (anonym)
Já byla taky prostitutka, jenže já utekla z domova. Rodičům sem nic nenapsala. Možná měla. Když sem se vrátila domů a tátovi bylo už skoro 60, dostal z té informaci o minulosti infarkt (tu informaci někde vyšťoural někdo (nebudu jmenovat))... Kdyby se to dozvěděl dřív možná by ještě žil...
26. Červen 2010 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Moje matka ve 45 tez delala prostitutku jela do Nemecka, defacto se me takhle snazila vydirat jestli jim ja nepomuzu z dluhu, tak bude delat prostitutku enveril sem a.. No babicka o nicem nevi jinak by ji zabili s dedou, ale vymluva, ze nekde se stara o deti taky asi neni nic moc. 1. Prekladatelka/hostezka/mozna byby sitter resp. jako aupair, neni spatne. 2. Rozhodne pomahat po mal,ych castkach treba 10000 prinest, kdyz reknes, ze v Praze mas jen takove a takove vydaje, tak to by slo a postupne jim pomuzes. 3. Holka nezavidim ti, ale sama si se rozhodla, neodszuji te za to, mam pro to pochopeni, proc to nektere holky delaj, ze si setris na stari, ale musis si ujasnit po roce co je vetsi prioritou. 4. To s tou fiktivni svatbou nedoporucuji, ja bych to jako partner asi nevydrzel pychycky to neni jentak, ze se domluvite atd. Kazdopadne je to jiz rok a neco co si psala, tak napis jak si dopadla jdes-li sem nekdy marek(zav)braillnet.cz A muzete pripadne i jine, nerikam, ze vam budu moci pomoci, ale minimalne vyslechnout. 5. S tim, ze by se rodice udreli, to je pravda, taky bych se asi udrel, i kdyz mozna bych na jednu stranu bud dite asi vydedil nebo e kusil zamyslet co bylo tak spatne, ze se to vyvrbilo jak se to vyvrbilo?
11. Červenec 2010 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
je to kurva a n (anonym)
chudáci rodiče
12. Červenec 2010 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Neni to tento pripad, ale nekdy rodice k tomu dite donuti. Ja kdybych byl zenska, asi bych u toho taky skoncil, protoze to, ze si rodice na me jako na handicapovaneho, vzali pujcky?
12. Červenec 2010 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
chudáci rodičety seš chudák přízemní!
21. Únor 2013 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
ty seš chudák přízemní!Nějak jsi zaspal dobu neřáde, reaguješ na příspěvek starej tři roky.
22. Únor 2013 - 0:10
Obrázek uživatele Návštěvník
jarda K (anonym)
Ty radši nereaguj vůbec.
22. Únor 2013 - 5:48
Obrázek uživatele Návštěvník
ouha (anonym)
Myslím, že ten úvodní příspěvek byla stejně jen provokace
22. Únor 2013 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
Dobrý den. Ocenila bych,...už se asi nedozvíme jak to dopadlo..
23. Únor 2013 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Klasická prosti (anonym)
je dnes profláklé zaměstnání. Poptávka není příliš velká. Nemluvím ani o zdravotních rizicích atd. Nejlepší je vyhledat dlouhodobého solventního milence. Je z čeho vybírat a není celkem těžké najít si milence, který vám bude platit kolem 30 000 měsíčně. Lze dosáhnout i více, ale poptávka je už omezená. Odpudiví nebo velmi staří muži apod. Já jsem si s požadavkem 30 000 ještě mohla vybírat z 23 mužů. A takto jsem absolvovala celá pražská VŠ studia. Nebylo to ani nijak nepříjemné. Jednalo se o normální milenecký vztah jen s tím, že jsem dostávala pravidelně obálku s 6 pětitísícovkama. Jednalo se samozřejmě o zadaného pána. A staršího. Na začátku mu bylo 39. Vypadal dobře, typ věčného kluka, jak říkám, bylo z čeho vybírat. I mezi chlapama je řada těch, kteří nechtějí úplné kurvy. Dodneška se spolu občas stýkáme, i když už ne sexuálně. A pro holku je toto daleko příznivější než obyčejná prostituce, kde si nejde si vybírat, styk s podsvětím, drogy, různí násilničtí klienti atd. Pokud některé holky hledají nějakého muže, který jim zafinancuje studium tak doporučuji seznamku aaa.intim.cz Tam se nejlépe protíná nabídka s poptávkou.
24. Únor 2013 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
je dnes profláklé...kde žiješ? 30 000 za pár zásunů? to bych mohl píchat Klaudii Schiffer bez gumy a nechat jí polykat. Vrať se zpět na zem z říše snů
24. Únor 2013 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak to zkus (anonym)
kde žiješ? 30 000 za pár...Nikdo ti nebrání... holka za sex bez finančních nároků dostane i několik tisíc odpovědí, za 10 000 měsíčně tak kolem 200. Se stoupajícími požadavky pochopitelně klesá zájem. Já teda své milence neplatím 30 000, ale jenom 20, ale je to už starší dorostenka lehce přes 30 let. Atraktivní studentce bych možná 30 tis. nebo i víc dal. Sexuchtivých ženských je bohužel mnohem méně než sexuchtivých chlapů. Zadaný chlap nemá jinou možnost než za sex zaplatit, zadáčo nejsou žádné ženské k mání. Jedině šeredné nebo tlustoprdky. Další možnost jsou právě kurvy, tam cena začíná na pětikile. Ale za pětikilo to není nic moc. Běžná cena za slušnější holku na privátě je 1500-2000. Pokud si chceš platit kvalitnější holku, která je jenom pro tebe, tak 30 litrů paušál za měsíc, není nic přehnaného. Pro socky je to samozřejmě těžký, když někdo vydělá stěží 20 a musí živit rodinu, tak těžko může platit milence 30, to je jasný.
24. Únor 2013 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
heh (anonym)
Nikdo ti nebrání... holka...Jaký je rozdíl mezi kurvou a slušnou holkou na privátě? Jakože je umytá na tom privátě?Nnebo slušně mluví?
24. Únor 2013 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
To je asi stejn (anonym)
Jestli řekne prcat nebo souložit, to je úplně irelevantní. Možná chtěl můj předřečník naznačit, že kurvy jsou často Kofoly a jejich vchody poševní skýtají víc mikroorganismů než zavedená bakteriologická laboratoř. Ty by měly být k mání ai za míň než za 500 Pokud jsem ale pochopil, tak moji předřečníci měli na mysli holky, které se nechávají vydržovat a jsou k dispozici jenom pro ně. I když to je dost těžký ohlídat. Podle mého názoru je v tomto případě 30 papírů na dolní hranici. Však to je přibližně průměrný plat. A pokud to je hlavní živnost, tak je to tak akorát, zvlášť když z toho ještě živí dítě.
24. Únor 2013 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Zadaný chlap má držet hubu a píchat jen manželku,přece si ho žena nebrala proto aby časem cpal peníze do olezlejch smradlavejch kurev!!
24. Únor 2013 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Bobina (anonym)
Zadaný chlap má držet hubu...Když má doma něco takového na tvé úrovni, tak není divu, že si časem hledá něco jiného.
24. Únor 2013 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Rynka (anonym)
Dobrý den. Ocenila bych,...Ahoj anonymko, píšu ti jako maminka. Nejsem zdaleka důchodového věku, mám 19-ti letou dceru, která se taky živí prostitucí. BOHUŽEL. Jestli ti můžu radit, tohle rodičům v žádném případě neříkej a pokud možno toho co nejdříve nechej. Protože pokud se to náhodou z nějakého zdroje dozví, není větší bolesti, kterou by zažili. (Samozřejmě když vynechám smrt). Já jsem se to dozvěděla tak, že svoji dceru velice dobře znám a poznám, když lže. Pak jen stačilo trochu zapátrat a bylo to hrozně jednoduché, zvlášť pokud visí tvoje fotky veřejně na internetu. Tuto skutečnost vím měsíc. První víkend jsem nebyla schopna normálně existovat. Mučila jsem se výčitkami, kde jsem udělala chybu a všechno sváděla na sebe. Potom to vypadalo, že toho nechala, vše se uklidnilo a já jí strašně ráda uvěřila. Teď jsem zjistila, že je tam zpátky (dělá na privátě) a navíc nechodí do školy (je v prváku VŠ) a chce studia nechat. My vůbec netrpíme nedostatkem peněz a ona taky ne. Může si kdykoliv říct........ Takže závěrem, rodiče se s tímhle nikdy nesmíří a můžou být sebemodernější nebo sebenemocnější. Buď si jistá, že zdravotně by se jim ještě přitížilo a to několikanásobně. Pomoz, ale nedopusť, aby tvoji lež prokoukli. A ještě přidám dodatek pro Nevímovou: "Co já bych dala za to, kdyby mi dcera řekla, že je homosexuálka."
21. Listopad 2013 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Zadaný chlap má držet hubu...Naprostý souhlas.Nejlépší by bylo všechny tyto podniky kde se hřejou kurvy zrušit a ty pouliční zavírat.
21. Listopad 2013 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
ivana (anonym)
Nic jim neříkej, o penězích nemuv a nedej na sobě znát, že je máš. Až si koupíš ten domek, stejně je nebudeš mít a život půjde dál, jenom řekneš, že splácíš hypotéku. A už se na to vykašli, dostuduj a modli se, at se to někde nerpoflákne v budoucnu. Děláš přese jenom "s lidma". Brigoška dobrý, ale už by měla pomalu skončit.
21. Listopad 2013 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Čtyřicátník (anonym)
Je to věcí nabídky a poptávky. Moje 23-letá přítelkyně by zcela jistě byla označena jako prostitutka. I když je to relativní. Že jí za vztah platím, na tom jsme se dohodli už na začátku, není to žádná horentní suma, ale průměrný plat to hodí. a NIKDO O TOM NEVÍ. Studuje a je ze sociálně slabé rodiny. A nemusí dřít někde v supermarketu za 50 Kč na hodinu. A já si skvěle zaprcám s mladou kočkou.
21. Listopad 2013 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Call Girl (anonym)
Jsem studentka, privydelavam si jako drahy escort a nekdy od klienta prijmu nabidku hodne penez za sex. Je to na vysoke urovni, provozuji jen "safe sex", ale technicky je to prostituce, to si uvedomuji. Riskuji, ze na to rodina prijde a ze mne nejaky klient pozna az budu mit karieru. Je to ale muj zivot a tato rizika prijimam.
21. Listopad 2013 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
javva (anonym)
1. nechápu, proč, kdybys to řekla jen rodičům, o tom budou vědět všichni? 2. Pokud pravdu neunesou, řekni, že máš bohatého milence.3. Kdyby mi moje dcera řekla, že je prostitutka, a syn, že je homosexuál... byla bych fakt překvapená..., ale konec konců je to jejich život. Jsem tak demokratická, protože v mládí jsem taky vyváděla (ať si každý představí podle svího), moje máma o tom věděla a nijak do toho nezasahovala. Byla mou nejlepší kamarádkou. Zkrátka, věřila mně. Navíc, pracuješ jako prostitutka ne kvůli pomoci rodině ,tehdy by mohli mít výčitky, ale protože je to tvoje svobodné rozhodnutí.
27. Listopad 2013 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
lucka (anonym)
ja bych prostitutku delat nedovedla, ja si klidne s každým pánem popovídam a když má o me zájem a má pro mne nejaký drobný, proč by je mnel utrácet nekde jinde, tak mi je klidne dá a ja neodmítnú... takhle si mnesíčne vyjdu na pekný výdelek...
28. Listopad 2013 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
No já bych to klidně rekla. Mají tě brát jak jsi. Je mi 48 a prostituci jsem si 15let privydelavala a co teď už jsem na to stará. Mé dcery 26, 22 a 19 též o tom vědí a všichni k tomuto řemeslu přičichl. Jsou to pro ně lehce vydělané peníze a proč ne si užít a vydělat. Řekla bych to rodičům a bylo by to pak na nich. Je to tvé svobodné rozhodnutí a evidentně tě to i baví. Jana Bártová
20. Leden 2018 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel 9 (anonym)
No já bych to klidně rekla....Je to lepší být prostitutkou než podržet manažerovi v podniku.... Já to beru jako každé zaměstnání!!v 48 nejsi stará!!
20. Leden 2018 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Je to lepší být...Já už s touto prací skončila v 35 letech. Neříkám že občas někdo nepřijde z dřívějších klientů. Mám dost nasetreno. Teď se mohu věnovat sítí společenských oděvů. Na kterém člověk nezbohatne a bez úspor by se to dělat nedalo.
21. Leden 2018 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Já už s touto prací...A to ti nevadí, že tvé dcery šlapou? Máš spočítáno kolik zákazníků si měla za tu dobu. Kde konkrétně se prodávají Tvé dcery stačí města.
22. Leden 2018 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nn vůbec mi to nevadí, alespoň máj financí kolik potřebují. A užívají si života. 2 v Praze a 1 v Olomouci. No já to po 10tis klientech jsem to přestala počítat
22. Leden 2018 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Já už s touto prací...Takže když nejsem tvůj dřívější klient, tak už mam smůlu, he he?
22. Leden 2018 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Takže když nejsem tvůj...Tak tak nové už neberu
23. Leden 2018 - 7:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Tak tak nové už neberuHmmm to je teda rodinka. Máma kurva a 3 dcery také kurvy.
23. Leden 2018 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Hmmm to je teda rodinka....Solidnější jsou ty kurvy,které si poctivě svým tělem vydělávají,než obchodníci,kteří nás s úsměvem všechny okrádají.Není kurva jako kurva.
23. Leden 2018 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Hmmm to je teda rodinka....Alespoň nejsem závislá na dávkách... A je to práce jako každá jiná. Taková služba lidem a velice mě vždy bavila a kdo si užíva taky tak krásně v práci jako žena která dělá prostitutku. A dcery téže baví chodí uspokojené a nadšené.
24. Leden 2018 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Máš rech (anonym)
Alespoň nejsem závislá na...Jani já být holka,tak to dělám taky,sex je super,tak proč nešukat za prachy.
24. Leden 2018 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Hezka vysokoskolska studentka si muze docasnou prostituci vydelat hodne penez. Je to jen docasne dokud studuje, nikdo se to nedovi a kdyz provozuje safe sex, coz call girls vysoke urovne provozuji, riziko nakazy je minimalni. Pro kazdou to neni, ale kdyz holka nema moralni zabrany, lepsi a vynosnejsi nez si privydelavat jako cisnice.
24. Leden 2018 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Hezka vysokoskolska studentka...Než si přivydělávat jako číšnice a po zavíračce se nechat nabíjet od šéfa.To je prakticky také prostituce.
24. Leden 2018 - 18:36

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama