20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Už vás pokousal pes

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
už VÁS pokousal PES a bojíte se psů ,hlavně o DĚTI'
5. Březen 2009 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
ne, ještě ne, když nepočítám škrábance utržené při hře se svými psy. Ale bojím se taky. Hlavně bojových plemen (nechci diskutovat který je a není bojový, myslím pitbuly, dobrmany, ale i někteří labradoři jsou agresivní, no a dogy a větší, z těch mám strach taky). Se psy si docela rozumím a mám je fakt ráda, ale jsou bohužel tací, které majitelé necvičí a ještě je třeba vedou k agresivitě. Mám strach hlavně o své psy, kteří provokujou. Ale mít děti, bála bych se samozřejmě o ně taky hodně- navíc děti často moc nepřemýšlí, vidí psa a nedojde jim, že je může pokousat.'
5. Březen 2009 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
co.rine (anonym)
Ahoj,kousl mne jako dítě do nosu,až mi tekla červená,sousedovic jezevčík.A to proto,že už ho naštvalo asi,že ho dlouho otravuju.Bylo to výchovné a od té doby jsem hodně dala na kukuče a pocity psů.Pak mne pes chtěl kousnout ,přestože mám s nimi i cizími dobré vztahy,když jsem zaskakovala za listonošku-sundal mne z motorky ovčák,naštěstí jsem mu stihla vrazit do huby tašku.Malé děti ještě bez rozumu je třeba před psy hlídat a také psy před nimi.Jak jsem viděla a zažila,nejen o děti je třeba se bát,ale i o psy.Protože děti umí být dost odporné.Když měla má fenka štěňata,přišli natěšení známí s třemi dcerami.Dvě se chovaly pěkně,třetí(prostřední,věk asi 7)nevěděla,co jim nejhoršího udělat-klacek do nosu,prst do oka.Za zády rodičů,prostě hnusný hajzlík.Byla jsem na ni jako otříž a nemohla nic dělat a evidentně ji to naštvalo.Před rodiči dělala svatouška.Po mamce těchhle štěňat házely permanentně sousedovic děti kameny,i když jsem je napomínala a ona to neměla ráda,a pak nesnášela až do smrti děti,kousla by je, kdyby s nimi přišla do styku.'
20. Červen 2009 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
ml (anonym)
:-))) Nesčetněkrát,coby figuranta na našem cvičáku:-)))'
20. Červen 2009 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Mě jednou kousl pes, když jsem jel na kole. Dodnes nechápu, jak se mu to mohlo podařit
1. Červenec 2012 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
šarik (anonym)
Nekousl, neboť dostal včas kulku mezi oči. A jeho potroublý páníček byl na nejlepší cestě ho následovat.
1. Červenec 2012 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Když jsem byla malá, pokousal mě pes mojí kamarádky. Hrály jsme si na chodníku, a kde se vzal, tu se vzal, čokl jako tele hurááá na mne. Majitelé (její rodiče) nikde, ti se vynořili až jsem se válela po zemi se psem s pohryzanýma nohama. Když čokla odvedli, ještě mi řekli, ať to neříkám rodičům, aby mi nenamlátili. Rodičlům jsem to řekla až po letech, strašně se zlobili - hlavně na majitele, že to takhle zahrál do autu a vše se ututlalo. Kdyby pes byl nějak nemocný, raději ani nedomyslet. Od táty vím, že ten čokl útočil na každého, když se nějak dostal ven, majitel ho asi moc dobře zabezpečeného neměl a vycvičeného také asi ne. Od té doby čokly všech druhů nesnáším a mám z nich panicku hrůzu.
1. Červenec 2012 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
Jo pokousal-hrozny zazitek.
1. Červenec 2012 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Anina (anonym)
Psy mám moc ráda, ale převaha bojových plemen mě děsí. Když vás kousne do nohy jezevčík, je to sice nepříjemné, ale určitě se to zahojí. Když váš dostane do parády pitbul, dopadnete mnohem hůř a třeba dítě nebo menší pes dopadnou tragicky. Proto nemám ráda majitele těchto psů, z 90% neumějí bojová plemena zvládnout. Určitě by sami měli projít nějakými zkouškami, než si takového psa pořídí.
1. Červenec 2012 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Vycvičených psů je málo...Já psy mám ráda, chytil mě za nohu akorát pekynés a jezevčík. Lidi by se měli předevšim bát úchylejch,agresivních lidí, těch je spousta. Z vězení se dostanou za pár let a už si hledají další obět. Pár pokousanejch lidiček je jen mizivé procento. Kdo řídí své auto nese si zodpovědnost když něco spůsobí, totéž platí pro majitele psů.
17. Prosinec 2012 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
ita (anonym)
Napadl mne vlcak a je zazrak ze jsem prezila.
17. Prosinec 2012 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
bleble fuj (anonym)
Napadl mne vlcak a je zazrak... mě pokousal slon, také jako zázrakem slon přežil, neuhynul na otravu. Jsem osm let nemytý a smrdím, mouchy v mém okolí padají na zem.
28. Únor 2015 - 4:41
Obrázek uživatele Návštěvník
hubert (anonym)
Jo tak na mne před pár lety vyrukoval v lese příšernej vlčák,tulák první kategorie,byl schovaný pod seníkem pro zvěř,kolem stržená zvěř,já sahal pro klíč a už mne držel.Ale jen za rukavici a tu si strhl.No a rukoval ven-měl jsem ji při ruce moji zachráňkyni,dodnes ji děkuji-tedy kulovnici 30-06 Springfild.
28. Únor 2015 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ich (anonym)
Mně jako malé dítě pokousal pes. No pes, spíš to bylo nějaké tele. Majitel nechal čokla často volně běhat po ulici a pes napadal lidi. Tenkrát jsem byla za kamarádkou, která bydlela poblíž. A měla jsem tu smůlu, že čokl zrovna utekl a pustil se do mně. zacránil mě otec té mojí kamarádky. Pak tam naběhl majitel čokla, kterému někdo sdělil, co se stalo a ten chtěl vidět, jak mě pes zřídil. Měla jsem pokousané nohy a tekla mi z nich krev. majitel vychcanej hajzlík, který nechtěl mít problémy, řekl, že to nic není a ať nic doma neříkám. Doma jsem nic neřekla, umyla jsem se, hadry tajně odeprala, protože jsem se bála, aby mi rodiče nevynadali a abych nešla k doktorovi na injekci. Vyšlo to najevo až za několik let. Psů se bojím hrozně, mám z nich fóbii.
28. Únor 2015 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
pes a ani kočka bez varování nezaůtočí a pokud ano,mají k tomu důvod,tj,že si brání soukromí,teritorum anebo svou smečku(páníček,mladé štěňata u feny)většinou ale před útokem varují a jasně zdělí své pocity....co se týče námětu,tak mě jednou kousl pes bez varování do lýtka,jel jsem na kole a měl gumáky a ta potvora ňafala od kotníků po gumě nahoru a jak poznala,že na lýtku nemám již gumu,tak stiskla
26. Prosinec 2018 - 8:37
Obrázek uživatele Návštěvník
hasič (anonym)
No mne napadl pes na ulici. Tři měl jsem montážní tašku tak jsem ji hodil před sebe a nešel na tělo, měl jsem ho čím zastavit ovšem panička ho ode mne odháněla tak bych trefil i ji zakousl se mi do paže a měl jsem kliku, že nepřetnul tepnu. Nějaké teritorium a jiné to je výmysl,jak mu rupne v lebce je průšvih. Pojištovna mi dala almužnu. Pak ho za nějaký čas zastřelili v lese, protože pronásledoval zvěř, pomohl jsem dotyčnému useknout ocas na zdechlině a pak jsme ho zakopali. Bába dodnes neví, kde ten parchant leží. Stalo se to ještě za za ČSSR. Málem ženská nešla se psem na veterinu a už bych šel do nemocnice na injekce.
27. Prosinec 2018 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na No mne napadl pes na ulici.
na tom bude asi taky hodně pravdy,že jak mu rupne v bedně ,tak je to průšvih...přece jenom je to šelma a má své geny,nebezpeční jsou také ve smečce,tam může útok taky přijít velice snadno...jsou ve většině a moc dobře to vědí...jak je několik psů pohromadě na ulici a to se i u nás na dědině někdy stane,tak to radši obejdu obloukem
28. Prosinec 2018 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
návod, jak na t... (anonym)
Já mám podomácku vyrobené dva boxery s osmi asi centimetr dlouhými ostny ve tvrau dvojité vidlice a ty ostny jsem navařil na boxery v místech, kde je navlečena kovová hrana boxera na prsty. Nosím ho tak v kapse navlečeného na ruce. Pokud by se po mě rozběhl nějaký pes a chtěl na mě zaútočit, sevřenou pěst s boxerem s ostny vymrštím jemu vstříc a jen at si hryzne, sviňák jeden. Bude mít rozpíchané patro a vylámané zuby a ještě mu tou obrněnou rukou nabuším po těle a rozpíchám mu ostny kůži. Myslím si, že by neměl šanci, pokud budu mít boxery na obou rukách a pokud by mi šel po nohách, úderem boxerů mu naráz zabodnu do kůže šestnáct ostnů.
31. Prosinec 2018 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
skákavec (anonym)
Čokl ne, ale kocour, když jsem ho jako kluk máchal v síťovce v ledovém potoce. Ten mě tehdy tak pohryzal, až to hezké nebylo. Kočky většinou škrábou ale tenhle při té akci rovnou zběsile hryzal.
31. Prosinec 2018 - 22:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama