94 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co vás u doktora zaručeně otráví?

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pepoš (anonym)
Mě tedy nejvíce když se na vás mračí a i hlasem (byť nepřímo) vám dává najevo, že ho strašně otravujete. Takové věci mě od návštěv u doktorů odrazují a radši k nim chodím jen když už mi bolest přetrvává déle jak týden.Chápu, že celý den zjišťovat co komu je doktory asi moc nebaví, ale trochu té profesionality by podle mě neuškodilo.(Zrovna jsem se od jednoho takového vrátil a doufám že dlouho zas k žádnému muset nebudu)
29. Červenec 2004 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nenávidím doktory a jejich nadřazenost a jednání. Vyhýbám se jim a léčím se sama. Mimo zubů a zlomeniny jsem zatím zvládla všechno líp naž oni (už mi řekli, že to či ono je nevyléčitelné), ale zmýlili se, dostala jsem se z toho pomocí bylinek, homeopatik, léčitelů apod.
29. Červenec 2004 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Simi (anonym)
Dost mě mrzí, když sedím u doktorů v čekárně, mám jít na řadu, přijde nějaký člověk za mnou a ze dveří vyjde doktor/ka a říká, pane inženýre, pojďte dál a usmívá se na celý kolo. To mě mrzí. Copak je spravedlivé, že lidi, kteří vystudovali vysokou školu a mají titul, mají přednost před ostatními? To mě mrzí. Já bych teda, být těmi doktory v tomhle rozdíl nedělala...Máte s tím někdo zkušenost?
30. Červenec 2004 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Simča (anonym)
Mám, a taky mám titul, takže tím to není.Prostě je to někdo známej.Dost mi to vadí.
30. Červenec 2004 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný (anonym)
Zase tady do mne kopou neznámí telepaté proudem a snaží se mě paralizovat či dohnat k ynfarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komeského 9, Kosmonautů 29.
30. Červenec 2004 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Někdy přemýšlím proč asi v poslední době přibývá útoků na doktory?Jistě jsme různí, nejsme stejní a nikdo není dokonalý.Jako jsou různí lidé, jsou i různí doktoři, některý je milý, vstřícný, usměvavý, některý je arogantní, nafrněný, namyšlený, upřednostňuje nejen inženýry, ale svoje známé a svoje favority a favoritky.Můj názor: pokud člověk bezpodmínečně nemusí, doporučuju velkým obloukem se vyhnout jakékoliv doktorské ordinaci, ať už je to obvoďák nebo specialista.Když už je to bezpodmínečně nutné, obrnit se svatou trpělivostí, obléknout šat kajícníka, zaťat zuby, zatnout nehty a vydržet!Vydržet ponižování, nadřazenost a co nejrychleji opustit ona místa.K tématu - zaručeně mně otráví u doktora všecko: čekání, posílání od čerta k ďáblu, přístup užvaněných sester, prominetních pacientů, známých, protekčních dětiček, prostě všechno.Naše zdravotnictví je skrnazkrz prohnilé, plné protekce a chytrých doktorů, kteří považují za osobní urážku jakokouliv pacientovu poznámku k jejich činnosti.Snažme se žít aspoň trochu zdravě, aby jsme se těmto traumatům vyhnuli.
4. Srpen 2004 - 8:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Darja (anonym)
Ano,je to tak.Pokud člověk není v bezvědomí,doporučuji se doktorům vyhýbat.Pomoci člověku neumějí,nevzdělávají se průběžně,jen pacientovi psychicky ublíží.Neumí nic ,sestra koulí za zády na doktora očima,jakože zase ten otrapa.Ti doktoři,kteří si toho ze školy už moc nepamatují,pak své pacienty nenávidí a nevěří jim,ti jsou nejhorší.Opravdové kapacity tyto manýry nemají a chovají se normálně.Přitom každý doktůrek čeká na úplatek a ještě se mi nestalo,aby to odmítl.Pak je jakás takás šance,že své znechucení skryje,ale ne na dlouho.Brzy vás vystrnadí,protože vzdělané pacienty on(po Pánubohu první)nemůže potřebovat.Začne vám říkat,že on má 2 000 pacientů a tím zcela jasně říká-otravuješ mne,jdi jinam.
4. Srpen 2004 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Pr (anonym)
Když si k němu jdu pro nějaké potvrzení nebo jiný administrativní úkon, a on mi začne tvrdit, že mám nějakou nemoc :-) Měl jsem takového doktora - šel jsem k němu zdravý a odcházel nemocný (i když jsem se cítil pořád stejně OK :-))
5. Srpen 2004 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Vera (anonym)
Otráví mne, když nemohou najít příčinu potíží a svádějí je na psychosomatiku. Pokud pacient trvá na dalších podrobnějších vyšetřeních, tak ho zaručeně pošlou na psychiatrii. S tím souvisí to, že většina z nich žije z toho, co se naučila na fakultě (zlomená noha a viróza)a ignorují nové poznatky vědy, objevy mechanizmu poškození lidského organismu novými viry nebo jejich toxiny. Ale abych byla spravedlivá, i ti dobří jsou často limitováni našim systémem zdravotní péče a tak mnohdy nemohou pomoci tak, jak by i oni sami chtěli.
5. Srpen 2004 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
zuza (anonym)
Me otravuje prezivajici socialisticke zdravotnictvi v hlavach doktoru. Nezajem, diagnoza bez vysetreni ze tri metru...u zubare beznadejne zpomalene reagovani na banalitu, dokud se problem nevyhroti do sahodlouheho leceni. Naposledy jsem se otravila prave radou zubaru nic nedelajicich. Po 15 letech me zacal bolet jiz mrtvy a kdysi leceny zub. Z niceho nic se o kousek vysunul, pod nim se vytvoril vzduch a bolest byla slusna. 1. pohotovost v Karl.Varech- vysledek, nic nemuzu delat, nemam zadnou vybavu, napisu vam prasky.ibuprofen 400:-), 2.pohotovos v Praze- nemuzu zub rozvrtat, rozrizneme dasen, ubrousime zub :-)3. zubarka na stredisku- nemuzu nic delat, udelame RTG,prijdet zitra. Kdyby to odvrtala uz ta prvni, jak jsemj ji zadala, protoze to znam, neotekla bych jak buldog (tyden otok pretrvava), nedostala bych zanet kosti ...takze petrve 4.den udelala konecne co jsem chtela uz na pocatku a vysledek, dlouhe reseni jendoducheho problemu a moje otekla pusa, ktera me vyradila na tyden z prace.No nezabili by jste je?
7. Srpen 2004 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Mě u doktora nejvíce otrávilo, když jsem se mu během preventivní prohlídky neprozřetelně zmínila, že jsem nebyla už tři dny na velké a on okamžitě rozhodl, že mi dá dva čípky. Sice mi pomohly k vyprázdnění, ale přesto si myslím, že mi mohl poradit nějaké jiné řešení, při kterém bych se nemusela takhle stydět.
8. Srpen 2004 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
desperado (anonym)
Mě nejvíc otrávilo, když jsem byl objednaný přesně na minutu na ráno, snažil jsem se tam být úplně přesně, ale pak jsem tam čekal tříčtvrtě hodinu. A to tam ještě přede mnou vyvolávali lidi, kteří přišli až po mě. Naco se teda vůbec ten čas kontroly píše, když doktor bere lidi úplně podle něčeho jiného. U zubaře je pravidlem, že čekám půlhodiny po domluveném času a to přede mnou třeba žádný pacient není.
8. Srpen 2004 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepan (anonym)
Nemohu říct že mě to otravuje ale vadí mi toto,když sedím v čekárně a čtu reklamní plakáty na léky a různé doplňky skoro by člověk uvěřil že když půjdu hned do lékárny a koupím si tyto léky nemusím ani chodit do ordinace a obtěžovat lékaře.On mě stejně napíše úplně něco jiného a když se zeptám na to co doporučují v čekárně reklamy odpoví já to tam nevěsil,to nám tam dávají.Můj dojem je že si tu každý dělá co chce,dováží se kdejaká sračka,jenom na klouby co je všelijakých léků a když se zeptám jakéhokoliv doktora tak odpoví vyhýbavě,pokud tyto léky nepropaguje za bakšiš!Občas se stane že si protiřečí,když mě tvrdí že některý lék nemůže napsat a za měsíc mě ho sám napíše ani se o něj neprosím.Mám na cévy 6 léků,pouze jeden mě dělá dobře ostatní vždy zhoršují stav,když mám nějaké problémy raději už mu nic neříkám protože mi přidá něco jiného a nemohu se ani najíst co mi to dělá ze žaludkem.Ale poradil jsem si nakonec sám o tom ale raději nebudu psát.
17. Listopad 2005 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pan Tau (anonym)
Lekari zvari Vam leky do jidla, misto aby Vam zahrali chodidla,jak zpival muj ded.
5. Leden 2006 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Gigi (anonym)
TA ZOUFALÁ ZTRÁTA ČASU!!! Když je mi blbě a musím prosedět v čekárně třeba 3 hodiny. To by se jeden za tu dobu radši uzdravil! Paciente, chcípni si! Nebo když jsem objednaná a stejně tam pak tvrdnu. Na co pak objednávají? Anebo přijdu po objednání a dr marodí a záskok nepřítomen. K čemu jim doprčic člověk hlásí telefon? Pro jejich soukromou sbírku? :( Takové jednání mi prostě spolehlivě pohne žlučí. Kdepak, k doktorům až těsně před vlastním funusem!
5. Leden 2006 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Cyankáli - to každopádně.
7. Leden 2006 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
lucík (anonym)
ahoj i já radši vše zvládám pomocí bylinek, homeopatik atd. doktorům nevěřím a mám špatné zkušenosti s jejich chováním a zájmem o pacienta. jen tak pro neschop. tam zajdu.
7. Leden 2006 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lachim (anonym)
Ja bych nase zdravotnictvi zas az tak tragicky nevidel. Sice me taky stve, ze pokazde cekam v cekarne vice nez hodinu, ale holt je asi neco za neco. Poznal jsem spoustu doktoru a musim rict, ze radsi si pockam dele s tim, ze onen doktor me aspon prohledne, vysetri moc, zmeri teplotu atd. predtim nez mi predepise antibiotika, nez kdyz jdu na radu "uz" za pul hodiny, vejdu, podiva se mi do krku a odchazim hned s nejsilnejsimi antibiotiky. Budiz to pouceni pro nas pro vsechny a nechodme s kazdym nachlazenim zaplnovat cekarnu.Co me na doktorech stve, je system praktickych lekaru. Trvale bydliste mam V Usti nad Labem, ale studuju a pracuju v Brne. Sveho praktickeho lekare mam v Usti a kdyz jsem nemocny tady(v Brne), musim na ambulanci. Tam mi doktorka predepise nejake leky s tim, ze kdyz se to zhorsi, mam prijit. Za dva dny za ni tedy jdu a ona, ze dneska nema ambulanci, at jdu jinam. Jinde mi predepisi antibiotika s tim, at prijdu za tyden na kontrolu, ale to nema ambulanci ani jedna z predchozich, tak musim ke treti. A ta mi rekne, ze nevi, jak me ma kontrolovat, kdyz me nevidela na pocatku nemoci. A kdyz jsem se jich ptal, zda bych tady nemohl mit nejakou stalou doktorku, maji vsichni plno otazek, jak dlouho tu jeste budu bydlet, jestli se neprestehuju atd. A kdyz uz je presvedcim, ze tu nejspis zustanu natrvalo, tak chteji, abych zajel osobne ke sve doktorce v Usti, vyzadal si od ni kartu a dovezl jim ji sem s tim, ze zas pro zmenu nebudu mit doktora v miste trvaleho bydliste.TO JE TO TAKOVY PROBLEM MIT DVA PRAKTICKE LEKARE ZAROVEN?
8. Leden 2006 - 3:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lachim (anonym)
A jeste jeden prispevek trosku mimo tema: Celkem me prekvapila moje posledni navsteva u lekare. Sedel jsem v cekarne a po ctvrt hodine prisli dva policajti, nechali si zavolat doktorku a odvezli ji pryc. Nekde v okoli zemrel ve svem byte nejaky clovek a ona sla ohledat mrtvolu a konstatovat smrt. To je bezna praxe? Asi jsem uz zblblej z americkych filmu, ale myslel jsem si, ze aspon ve vetsich mestech existuje neco jako policejni/soudni lekarstvi.
8. Leden 2006 - 3:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lachime, (anonym)
jsi opravdu zblblej z těch filmů.
27. Prosinec 2007 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Dane (anonym)
Vždycky mě může vytočit, když sedím u doktorky asi už dvě hodiny a než mám jít na řadu, tak se tam přižene nějaká dealerka s nějakýma homeopatikama atd. Sedí u ní další hodinu a já taky. To mě může fakt nas....
29. Září 2008 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Dane (anonym)
A nejhorší je, že se mi to stane pokaždé, když jdu k doktorce.
29. Září 2008 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já tam nechodím.Chcípnu doma.V čekárně/malá ves/důchodci omýlejí kdo má víc vajec atd-a když má člověk horečku-to poslouchat!NASRAT čaj+rum a doma....
29. Září 2008 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Potrefenej impo (anonym)
Tak si pořiď slepice taky.
29. Září 2008 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
čekání,je mi z toho zle,,tak paní bl bla bla tady máte kartičku jste objednaná na 10.00hod ono je 12.00hod a já stále sedím v čekárně,vyhýbat se lékařům jak to jen jde na míle daleko
29. Září 2008 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jak už tu bylo psáno - zase jenom to čekání. Bohužel po operaci páteře musím jezdit často na kontroly do nemocnice, ale vždy je to o tom stejném - dorazím na 8mou (pozvaná) než přijde lékař, než přijdu na řadu, odcházím nejdříve po poledni. Děs!!!A zkušenosti z poslední doby - velmi protivné sestry.
30. Září 2008 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zkus přemýšlet,proč asi?/jsou protivné/.Třeba právě proto,že Tě nemohou zavolat na čas,že doktor přijde pozdě,pak se vykecává s dealerem ,nebo s jiným pacientem o kravinách.Třeba jsou nervózní právě proto,že cítí ,jak jsi naštvaný/á/ a ještě je doktor buzeruje,aby nahnal ten čas,který prokecal :=((.
1. Říjen 2008 - 6:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pacient (anonym)
Co mě u doktora otráví? Jedině ciankali.
1. Říjen 2008 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
...cyankali, paciente.. Mne zaručeně otráví, když přijdu k doktorovi s problémem a on mi při 1. návštěvě sdělí, že to necháme přírodě a při 2. návštěvě ( se stále stejnou nevyléčenou potíží) mi vynadá, proč s tím jdu tak pozdě. Tak to mne vážně naštvalo!!
1. Říjen 2008 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Pacient je debil nic jiného se nedá na to říct
1. Říjen 2008 - 9:21

Stránky

Přidat komentář