Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!
158 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vánoční dárek pro 4-letého klučinu

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Evík (anonym)
Mám kamarádku která sama vychovává 4-letého nádherného chlapečka.Je na sociálce,ani má finanční situace není moc dobrá..Ráda bych mu koupila k vánocům něco,co může potřebovat a z čeho by měla radost..Máte nějaké podměty na vánoční dárek do cca 1.000,-kč? Minulé vánoce jsem mu koupila povlečení s kamionama,beru to z hlediska že opravdu nemají 600,-kč na kupování kvalitního povlečení.Ale přecimu tento rok nekoupím zase jen ,praktický, dárek....
11. Listopad 2006 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Co takhle pěknou zimní kombinézku?Nebo prostě stavebnici LEGO? S tím si děti vydrží hrát dlouho-rozvíjí to motoriku a nápaditost, záleží komu tu radost chceš udělat matce nebo klučinovi? Byla bych pro klučinu, protože snad každá matka má radost když vidí své dítko šťastné.
12. Listopad 2006 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
evík... (anonym)
hm...každopádně děkuju za příspěvek...diky...
12. Listopad 2006 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Míla (anonym)
No, nevím, ta kombinéza je spíš dárek pro maminku. Čtyřletý klučina bude hodně zklamaný. Vánoce si má užít především dítě, tak bych se snažila koupit něco dítěti pro radost. Asi sama víte, co má rád, co se mu líbí nebo co ho baví. Můj syn, když mu byly čtyři roky, tak miloval stavebnice všeho druhu. Lego je pro Vás asidost drahé, navrhovala bych spíš nějakou levnější stavebnici, která má hodně kousku a více možností ke stavění. Už jsem trošku ztratila přehled (synovi je 17), ale v každém hračkářství Vám jistě poradí. Nebo nějaká obrázková knížka... Snažte se potěšit do dítě. Proč má od malička trpět?? P.S. Znám z vlastní zkušenosti, když jsem byla malá.
13. Listopad 2006 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
TerezaK (anonym)
Pokud má zájem o elektřinu, jako většina kluků, skvělá je elektrotechnická stavebnice Voltík. Základní stojí okolo 500,- a můj tříletý kluk se s ní vyblbne neuvěřitelně (i když píší, že je až od 5ti let, nehleď na to)Svítí to, houká to a dělá spoustu dalších věcí, ale jen když se to správně postaví. Je to bezpečné - na tužkové baterie. Podívej se na www.voltik.cz, myslím, že to posílají i dobírkou.
13. Listopad 2006 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
hanča (anonym)
Hračky, hračky jedině z toho bude mít radost :-) žádné oblečení to prcek neocení.Mám 5-letého synovce a kupuji auta ve všech velikostech, jednou traktor, tahací auto to co po čem touží, nebo kostky dřevené, bagr, jeřáb.
13. Listopad 2006 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
evík (anonym)
děkuju všem co obětují těch pár minut a napíší svůj zázor...ja vím hraček je spousta,ale tak nějak se snažím aby to bylo něco jiného než auta atd...to mu právě kupuje každý..minulý rok jsem mu koupila povlečení a ještě nějaké hlouposti,ale samozřejmě ocenil víc dárky druhých,šlo o hračky..tak mu letos chci udělat nějakou větší radost...je to takový andílek..na to že vyrůstá bez táty a kamarádka je na něj sama,je hrozně živé a rozumné dítě,já sama ještě děti nemám a nevěřila bych,že 4-leté dítě je schopno být tak rozumné a v některých věcech tak ,dospělé..takže děkuju všem...
13. Listopad 2006 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Kity (anonym)
Dekuju TerezeK za napad - koukala jsem na stranky. Mam taky maleho elektrikare, takze se pokusim stavebnici sehnat! Vidim to jako idealni darek pod stromecek.
13. Listopad 2006 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pokud chceš investovat až tisícovku, doporučuju zemědělské či stavební stroje od firmy Bruder, je to sice dost drahý, ale narozdíl od ostatních dost dlouho vydrží. Dobré ceny mají v Mountfieldu.
20. Listopad 2006 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Když se podíváte na stránka http://www.hlavolamy.cz/ mají tam JENGA KOSTIČKY a s těmi si děti také hodně vyhrají. Tak hodně štěstí při vybírání.
20. Listopad 2006 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
EVÍK (anonym)
Díky pravidelně koukám na příspěvky...Hlavně aby to bylo něco originálnějšího než autíčka..Je to šikovný klučina,hodně aktivní tak bych byla ráda aby měl z dárků velkou radost...
20. Listopad 2006 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Japan Chlemtik (anonym)
Koupil bych mu něco skutečně originálního! Co třeba takovou pistoli?
20. Listopad 2006 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
zdenek+ (anonym)
Mám 4letého, jediného vnuka a tak na dárcích nemusím šetřit. Přesto jsem odpozoroval, že mu největší radost dělá rozbalování nových, hodně barevných hraček. Stačí laciné hračky od vietnamců. Sady malých autíček na jedno použití za pár korun, Autíčka do ruky ( sanitka, policie, terénní auto ). Nějací panáčci, stačí z člověče nezlob se a osvědčila se nám stavebnice LORI jsou tam kostky na stavbu, vláček s vagóny, autíčka ( asi 500,-) Ale daleko největší radost mu udělá spoluhráč, nejlépe děda.
20. Listopad 2006 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
evík (anonym)
No podívám se po té stavebnici Lori,i já bych mu ráda koupila více věcí ale mám tak rozvětvenou rodinu,že se snažím každého obdarovat alespon maličkostma,ale malému chci udělat radost větší...Je vychováván jen maminkou a babičkou a tak si to zaslouží..
20. Listopad 2006 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta Pekárek (anonym)
dám 4upečené psi
30. Prosinec 2006 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Mám kamarádku která sama...Extra tipy na vánoční dárky pro ženy, muže i děti naleznete na http://www.vanocnisen.cz
17. Říjen 2011 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
a co koupit pod stromek rocni holcicce? resp. 15 mesicni? S tim, jak tady nekdo psal o hrackach od vjetnamcu, se neda souhlasit. Ty hracky najdete na strankach COI jako zavadne :-( ne vsechny, ale temer vsechno co tam uvadeji jsem videla prave u vjetnamcu. Nekupujte detem takovy smejdy, pokud vam na nich zalezi.
17. Říjen 2011 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
JerryKelly (anonym)
Mám kamarádku která sama...Skvělé tipy na vánoční dárky nejen pro chlapečka, ale pro celou rodinu najdeš na fajne-vanoce.cz
21. Říjen 2011 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
akoratka (anonym)
já jsem nedávno děckám udělala radost tím, že jsem jim koupila krasohled (kaleidoskop), nejvíc se mi líbil tento http://www.chytrehry.cz/chytrehry/eshop/9-1-Pro-deti/0/5/75-Kaleidoskop. Lego je taky dobrý nápad
5. Listopad 2011 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
brutus (anonym)
nechte mu pichnout nausnicky. uz spousta kluku je ma a slusi jim velice
6. Listopad 2011 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Anymous (anonym)
Spoustu skvělých tipů na vánoční dárky najdete na webu **11** www.fajne-vanoce.cz. Spousta dárků pro celou rodinu.
7. Listopad 2011 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ahoj, co zkusit web, speciazující se na výběr vhodných dárků http://www.vanocnisen.cz :-)
9. Listopad 2011 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
babička (anonym)
Ahoj, co zkusit web,...Lego.Jestli nemá,tak bude rád.Jestli má,tak taky,protože si doplní to stávající.Nebo nějakou společenskou hru.
9. Listopad 2011 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Mám kamarádku která sama...My jsme našli např. na www.etan.cz trampolínu, kterou jsme si pořídili společně se ségrou a její rodinkou. Dají se tam sehnat i levnější verze v menším provedení a jsou také fajn. Důležité je, že většinu dětí to baví. Můžete ji koupit třeba s kamarádkou dohromady.
16. Prosinec 2011 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Taky pořád nevím, co pořád vymýšlet k Vánocům. Pokud chcete něco hodnotného jako investici doporučuji www.zlato.itdomu.cz/vanoce.pdf
11. Prosinec 2012 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Taky pořád nevím, co...My jsme letos koupili všem třem dětem zdravotní židle k počítačům, aby jsme taky udělali něco pro jejich zdraví. Židle se jmenují Sedoo a slyšeli jsme na ně jen samou dobrou kritiku :)
23. Prosinec 2012 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
A za kolik a jak se vlastně jmenuješ?? Na každém vlákně máš jiné jméno. Dobrou kritiku jsem ještě neslyšel.
23. Prosinec 2012 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
veronika (anonym)
Mám momentálně stejně starého syna a tu je několik tipů, z kterých jsem pro něj vybírala dárky: nové boby, stavebnici lego, dětské knížky, kovový model traktoru nebo autíčka, dřevěná dráha s vláčkama - za pár korun z ikei, tu jsem pořídila. Spíš bych vybírala kvalitnější hračky - jsou sice dražší,ale dětem vydrží a hned se nezničí. Mám ještě sedmiletou dceru a pro tu mám brusle na led, flétnu, dětskou knížku, panenku barbie a zmrzlinkové a skořicové voňavé tkaničky :)
19. Prosinec 2013 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Pokud má zájem o...Děkuji moc za vas prispevek. Koupili jsme a doufam,ze udela radost nasemu ctyrletakovi ;-) moc se mi to zalibilo. Mela jsem s bratrem neco podobneho a cyhrali jsme si s tim hodne :-)
12. Září 2014 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Makina (anonym)
kdyby chtěl někdo inspiraci na Vánoce pro děti...náš malej ted dostal od mé sestry pero Appen od epline, které se připojuje na tablet, a pořád se hihňá, protože někoho vyfotí a pomaluje ho...dají se s tím hrát hry, malovat a učit se počítat. Originální dárek
28. Říjen 2014 - 8:05

Stránky

Přidat komentář