169 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co vám řekli hnusného a jak jste reagovali?

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Bella (anonym)
Někdy mi zůstává rozum stát nad tím, co všechno jsou schopní říct lidem např. zdravotníci. A ještě horší je, že člověka ta "správná" reakce buď nenapadne, nebo napadne, až když je pozdě:-(. Příklad: kámošce se narodila holčička předčasně a když byla na kontrole tuším na neurologii, dr. řekla: "jo ta nedonošená, to jsou ty s tou spláclou palicí":-(((. Kámoška na to nedokázala nijak reagovat a byla z toho špatná snad rok. Tak se chci zeptat - máte podobné zážitky? (ne nutně ze zdravotnictví) A jak jste se s tím popasovali?
21. Únor 2007 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
??? mě to přijde legrační..
22. Únor 2007 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Bella (anonym)
No, kámošce to moc legrační nepřišlo, protože dlouho nebylo jasné, jestli bude její holčička vůbec v pořádku, a taky u jejího partnera v rodině se to bralo tak, že je to její selhání, že nedokáže "ani donosit dítě" (krom teda spousty jiných věcí, které podle nich "nedokázala"). Nevím, jestli máš děti, ale podle vlastních zkušeností bych řekla, že i lidi, kteří normálně nejsou nijak paranoidní, si věci ohledně svých dětí berou hodně osobně (já jsem třeba měla strašný pocit viny, že syn asi rok kašlal a kašlal... prostě jsem "měla" něco udělat, ale nevěděla jsem co). Tak ještě jiný příklad: Známé se v čekárně na gynekologii vyptávala sestra na detaily onemocnění, se kterým tam přišla. Když řekla, že by to radši řekla až v ordinaci, sestra na ni vyjela "no aby tě náhodou neubylo" (bylo jí asi 26 let). Na to už nebyla schopná reagovat a taky se tím dost dlouho trápila.
22. Únor 2007 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Annabella (anonym)
ahoj, máš pravdu. Mě to prostě přišlo legrační. Dítě mám ale naštěstí zdravé. I když po porodu kleštěma měla místo hlavy fialovomodrou hrušku, ale je pravda, že mě ujistili, že to bude v pohodě, tak jsem se tomu dokázala smát.
22. Únor 2007 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
spikule (anonym)
No, já se dozvěděla, že přítel mé kamarádky o mně řekl, že žiju s o 3,5 roky mladším chlapem, protože si nemůžu vybírat. Mám komplexy ze svého vzhledu, takže mě to rozbrečelo. Po krátké době, jsem ale zjistila, že chlapec jen a jen záviděl. Je mu třicet a bydlí u rodičů a asi nemohl překousnou, že mi jsme se s přítelem zmohli na vlastní bydlení. Takže závěr: Když někdo řekne něco hnusného obykle to pramení z nějakého jeho problému. Dneska bych si asi řekla, že je to chudáček.
22. Únor 2007 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Tak to máš pravdu, Spikule. O mně vykládal debiloviny můj bývalý přítel, jak jsem nevyrovnaná...proto mi musel zahnout. Škoda, že mi to nedocvaklo, když kdysi přede mnou takhle pomlouval svouji bejvalku... A jak jsem reagovala? Sbalila jsem mu kufry a dneska jsem spokojená s jiným.
22. Únor 2007 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Káča (anonym)
Jo, chlapi jsou charakteři, když omlouvají svojí nevěru. To se někdy člověk nestačí divit!
22. Únor 2007 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Bella (anonym)
Díky za odpovědi. Já měla na mysli spíš takový ty situace, kdy je jeden v pozici, kdy má z nějakého důvodu "navrch", např. ty doktoři, nebo různí úředníci, učitelé, nakonec i prodavači/ky apod. Prostě situace, kde je zapotřebí asertivní reakce a člověka možná zrovna v tu chvíli nenapadne... anebo jestli napadne, tak bych ráda věděla, CO napadlo zrovna vás:-).
22. Únor 2007 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Mému manželovi se uskřípla kýla. Odvezla jsem ho do nemocnice a pan doktor mu řekl, že si za to může sám, protože je tlustej, jako prase a at rovnou počítá s komplikacemi, že to bude hnisat..... Naštěstí to dopadlo dobře.
22. Únor 2007 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Eleni (anonym)
Na me v mych dvanacti letech rvala ucitelka klaviru, ze jsem debil a magor, protoze jsem sklatbu zahrala v rychlejsim tempu, nez mela byt. Nezmohla jsem se samozrejme na zadnou reakci, jenom jsem na hodiny prestala tajne dochazet dokud to neprasklo. Dodnes mam takovy odpor ke klaviru, ze staci, kdyz ho slysim v televizi, radiu nebo na CD a chce se mi zvracet. Dnes mi nekdo neco takoveho rict, tak se nedozije zitrka. Nastesti uz se mi to pak nikdy nestalo.
22. Únor 2007 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Prochec (anonym)
Naší sousedce se ztratilo kuře,mladý kohoutek,hledala a volala ho celý den.Ptala se i u nás.Já jsem prohledal celou zahradu,je veliká 9600 m2,a spousta bordelu,starých aut,no kuře jsem nenašel a řekl jsem jí to.Její odpověd by asi uzemnila každého,,Bodejď by tu byl,když jste ho dávno sežřali a vysrali". Obvykle neumím pohotově reagovat,ale tenkrát jsem měl hned v ruce šutr a trefil ji do hlavy.Spadla ze zdi po které chodila a řvala jako kráva. Ten kohoutek ještě ten den se vrátil.Byl u souseda kam přeletěl,neměl zkrácená křídla a tak si udělal výlet.
22. Únor 2007 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
BB (anonym)
Říci o dítěti,že má "spláclou palici"je vrcholem neprofesionality,stejně tak,jako vyptávání se pacienta v čekárně na podrobnosti jeho onemocnění.Může se to snad stát jen v případě,že si to zdravotníci řeknou,aniž by tušili,že je někdo slyší,to snad je omluvitelné,ale jinak je to neomalemost.K smíchu to může být, jen stejně necitlivému člověku,který nechápe,co je strach o zdraví dítěte.
22. Únor 2007 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
Kdysi jsem se šla zeptat na fakultu, kdy budeme mít písemky před státnicemi, a spletla jsem si patro. Navíc tam seděl člověk s podobným jménem (Málek - Mánek), takže ani cedulka na dveřích mě nevarovala. Vlezla jsem dovnitř a vznesla jsem příslušný dotaz, načež mě jakási osoba sprdla na tři doby, řkouc "co to sem chodí za imbecily, není divu, jak to ve školství vypadá, když na peďák chodí takoví debilové" atd. Chvilku jsem na ni zírala a pak jsem jen zavřela dveře a šla pryč. Už jsem tam nikdy nepáchla, písemky ani státnice nedělala - diplom sice nemám, ale mám svatej klid:-).
22. Únor 2007 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
můj bratr mi po 10letech co jsem mu finančně pomáhala,koupila televizi,nechala ho bydlet u mě v bytě,kde mi nechal skoro 40.000kč dluhu,který jsem zaplatila já-řekl že nejsem člověk ale hnusná svině...Protože jsem ho po skoro šesti letech z bytu prostě vyhodila...Dodnes se spolu nebavíme,jemu je to asi jedno,ale mě to dost trápí...Ale nedočkala jsem se ani náznaku slušnosti či fér chování...Ale v rodině jsem ta nejhorší,nikdo se semnou nebaví,protože jsem ho vyhodila..Ale nikdo za něj ten dluh nezaplatil...To zbylo na mě...Ale ta slova mi hodně ublížila...
22. Únor 2007 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
www (anonym)
me se zase stalo po porodu, ze jsem 3 mesice krvacela a kdyz jsem se prevlekala v kabince u gynekologa, slysela jsem sestry, jak se bavi o mem problemu a je jim to hrozne k smichu.hihihi, ona tri mesice krvaci!! hihihi Za par let jsem se odstehovala do USA. Zadala jsem sveho lekare, aby mi dal doporuceni k odbornemu lekari kvuli moji dcery. V Cesku mela zvlastni kartu, kterou musela mit stale u sebe, nebot je nemocna se srdickem. To stejne jsem chtela v USA. Jen tak na okraj: ja mam modre oci a dcera hnede. Lekar se na me podival a rika mi: Vite, u deti s modryma ocima se srdicko vetsinou vyleci samo! To byla moje posledni navsteva u toho lekare a reknu vam, ze jsem nebyla schopna reagovat...
23. Únor 2007 - 1:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Sara (anonym)
Taky dobrá situace: sestra, u které se snažíte objednat, na vás do telefonu ječí "na žádnou konkrétní hodinu vás objednávat nebudu! prostě přijdete mezi desátou a druhou a až na vás dojde řada, tak půjdete dovnitř! a teď už se s váma nebudu bavit, musím pracovat." Cvak. Nereagovala jsem, cvak mi to tak nějak znemožnil:-(.
23. Únor 2007 - 22:57
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Zname zase rekl lekar pri leceni oci/nekolik navstev jedna se temer o operaci/ a neni jasne jestli se to zlepsi je to tak 50% na 50% kdyz se mu rikala ze se ji zda ze se to nelepsi a co na to on tak pry ze ji muze vrele doporucit bilou hul.Zname je pres 70 let a vidi dobre je to jen drobny zrakovy ruch..
24. Únor 2007 - 3:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Nevar (anonym)
V životě člověk zažije ledacos a od hloupých lidí musí skousnout cokoliv.Na všechno se ani nedá reagovat.Když jsem si bral manželku byla rozvedená a měla 8 letého kluka.O svatební den po obědě se chlapec rozhodl že půjde ven s neteří,jen kousek před dům k rybníčku.Děti se prostě nudili.Běhali okolo rybníka a jen já vím že i kouřili! 2 dny po svadbě přišla tchyně s tím že ženský v krámě říkali že jsme děti vyhnali.Tedy já jako otčín jsem nevlastního syna vyhnal ven,protože mě omrzel.To víte že mě to naštvalo,ale co v takové situaci je nejlepší udělat.Na takovou hloupou krávu se z vysoka,však víte co!!
24. Únor 2007 - 7:38
Obrázek uživatele Návštěvník
mona (anonym)
Jo, jednou jsem šla k dr. s takovými divnými bolestmi břicha, řekla jsem mu, že je to trochu jako by mi zevnitř kopalo dítě, ale hrozně slabounce a na hodně místech, že chápu, že to zní blbě, ale nejlíp bych to asi popsala jako "něco divného se mi tam děje". Jeho reakce byla "tak jděte ke gynekologovi, nebo možná k psychiatrovi, ti dělají tyhle "divné věci v břiše":-(((. Pak se ukázalo, že mám endometriozu a že docela nutně potřebuju operaci, ale díky tomuhle úžasnému dr. jsem už málem nikam nešla, měla jsem pocit,že mi všude řeknou, že jsem blázen...
24. Únor 2007 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
učitel mi řekl asi ve dvanácti letech při matematice, že mám IQ psa. Je to k smíchu, taky je to víc než 20 let stará záležitost, ale dodnes si pamatuju jak mě to ponížilo.
24. Únor 2007 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Aja (anonym)
Uplne cizi clovek, ktereho jsem videla poprvy pri jednani (mezi ctyrma ocima) mi pri predani vizitek rekl: "tak jsme si vymenili vizitky, doufam, ze si brzo vymenime i telni tekutiny". Vyletelo ze me, ze doufam, ze ne, ale zpetne myslim, ze jsem ho mela poslat do... Nestacilo to, jeste mi pote poslal e-mail, ze me zve na panaka nebo na veceri, ze si muzu vybrat! Odpovedela jsem opet profesionalnim odmitnutim, ale myslim, ze tentokrat uz jsem ho do ... poslat mela. Nastesti uz se neozval.
24. Únor 2007 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Léňa (anonym)
Slova "chci sex, ne vztah" od nadřízeného! Když vezmu v úvahu, že jsem manželovi 18 let věrnou manželkou, tak jsem nedokázala v ten okamžik reagovat vůbec na nic. Časem jsem však onoho pána tak pobláznila, že dodnes škemrá, že alespoň sáhnout by chtěl. Magor, chudák jeho žena!
24. Únor 2007 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
arabela (anonym)
holky, no, tohle teda je vážně HNUSNÉ ? Výměna tekutin, hm, otřepaný vtip, slyšela jsem ho snad stokrát. Horší by bylo, kdyby vám řekl, víš, že jsem si nikdy nevšim, že jsi vážně dost ošklivá? Ty holky, co si rádoby stěžují na zájem můžů, byť trapný, mi přijdou samy trapný.
24. Únor 2007 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Nyknejm (anonym)
Jeden anonym mi řekl, že jsem čurák. Zareagoval jsem posláním ho doprdele. Pak jsme si zašoustali a oba se psychicky zhroutili, protože jsme zjistili, že nám teď začali nadávat jiní do buzerantů ... Tolik lidí si už přece do prdele poslat nemůžem, ne !? Co s tím paní doktorko !?? Porádíte prosím ?
24. Únor 2007 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
Vzdělanej a čistotnej Nyknejme letos vynechej lázně a přijeď k nám do Bohnic, sem k nám patříš!
24. Únor 2007 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Nyknejm (anonym)
A vybidetujete mi prdel !? Už mi z ní teče olej :(
24. Únor 2007 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Aja (anonym)
to Arabela: tak nevím, promluvila z Tebe závist? Děkuji, myslím, že vypadám docela dobře a s normálníma výzvama si celkem umím poradit, jen jsem to nečekala na jednání, které mělo být na úrovni. Zájem opačného pohlaví mě samozřejmě těší, ale nechutné narážky mi spíš obracejí žaludek. Takže promiň, ale Tvůj příspěvek byl dost ubohý...
24. Únor 2007 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Pozadala jsem manzela,aby dojel miminku koupit mlicko-mela jsem ho po porodu bohuzel malo.Kdyz uz holcicka plakala asi 20 minut hlady a on se stale nemel k odchodu,vyjela jsem na neho a on na to
24. Únor 2007 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
lenko to máš ale prase.
24. Únor 2007 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Ano,to presne jsem mu rekla.Cely den jsem nemohla pochopit,jak neco takoveho muze vubec vyslovit o tak bezbrannem drobeckovi... Nekdy si vazne myslim,ze je to kokot.
24. Únor 2007 - 18:39

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama