Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Valoron-Tilidin

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
Někdy jsem si dopřál tento přípravek, který mě správným způsobem motivoval k absolutnímu soustředění na problém, který jsem řešil a s jeho pomocí i vyřešil !!! Jedná se o opiát /RP s modrým pruhem/. V současné době není na trhu, údajně výrobci skončila registrace a navíc účinná látka Tilidin naráží na předpisy EU. Zná někto adekvátní náhradu tohoto přípravku. Díky
31. Prosinec 2004 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena Čermákov (anonym)
Vážený pane, zcela náhodou jsem přišla na Vaši poznámku ohledně Valoronu.Valoron je -vlastně byl-vynikající lék na bolesti trojklanného nervu. Z rozhodnutí firmy Avex-Opava-byla zrušena registrace a tím také k 31.10.04 výroba. Nic není v rozporu s EU-lék je normálně k dostání v Německu,Rakousku. Valoron nebyl pro firmu IVEX-Komárov u Opavy podle jejich sdělení lukrativní a proto jej zastavili. Jsem z toho zoufalá,protože na moji těžkou neuralgii trigeminu v podstatě nic moc nepomáhá. Valoron jsem brala přes 20 let,aniž se poškodil krevní obraz a jaterní testy,což by asi při tak dlouhodobém braní jiného preparátu tak v pořádku nebylo.
25. Duben 2005 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
KAREL TOKAR (anonym)
BOHUŽEL VÁM MUSIM ŘÍCT ŽE TENTO LÉK PATŘÍ MEZI LEKŮ OPIÁTŮ PROTO BYL NA NAŠEM TRHU ZCELA VYMAZÁN JE MOŽNÉ HO DOSTAT JEN NA LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS S MODRÝM PRUHEM NEBO JINÝCH ZEMÍ EU KDE JE TENTO LÉK ČI DROGA VOLNĚ DOSTUPNÁ OBSAHUJE TILLIDIN,KTERÝ PATŘÍ MEZI DOCELA SILNÉ OPIATY
22. Březen 2009 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Svobodny (anonym)
Vážený pane, zcela náhodou...lze v Rakousku koupit bez receptu? Dík - S.
9. Prosinec 2009 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Valoron už není u nás k dostání, ale náhradou je jakýkoliv jiný opioid - na normální recept je Tramal nebo DHC Continus či Codein. Ale jde o opiát a tak jeho zneužíváním jdete cestou závislosti jako je u Heroinu. Rozhodně bez lékařské indikace neužívat !!!
17. Duben 2011 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
Existoval mozno este existuje kombinovany pripravok tilidin s naloxonom. Ten nepodliehal zakonu o omamnych latkach. V SR uz nie je ale mozno niekde v EU. valoron bol cisty tilidin.
25. Březen 2013 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
r.m. (anonym)
Valoron už není u nás k...Kecy, codein je slabý třetiřadý opiát, jeho analgetické působení o samotě je minimální, jen v kombinaci s Paracetamolem pomáhá n astředně silné bolesti.
1. Duben 2018 - 19:59

Přidat komentář

Reklama

Reklama