45 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

vahy

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jasna (anonym)
Ahoj je tu téma jak na muže ve znamení Panny, ale kdo poradí jak na muže ve znamení Vah:)?...máte někdo muže Váhy za partnera?
17. Prosinec 2007 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
sice nemám za partnera muže váhy, ale jsem muž, a ve znamení váh... :) a mám partnerku... Možná ti můžu pomoct z tohoto pohledu :)
18. Prosinec 2007 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jasna (anonym)
Jé, tak to by bylo fajn:)...tak prosím trochu mi popiš, jak na vás Váhy:) a co třeba nesnášíš a co tě třeba dokáže dostat...jsi spíše lovec a nebo ti nevadí trochu lovení od ženy a co věrnost:)..předem moc děkuji.
18. Prosinec 2007 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Takže předem říkám, že na každého bude platit asi něco jiného. Těžko říct, co by na mě doslova zapůsobilo. Nevím jak ostatní váhy, ale já rozhodně nejsem žádný lovec, "zatím" jsem docela introvert. Rozhodně mi nevadí (by mi nevadilo) trochu toho lovení od ženy (partnerku mám přes 5 let) ale pozor, aby jsi to s tím moc nepřehnala - muž (at už kterýkoliv) chce mít pocit, že tu ženu ulovil, ukecal atp.. Takže všeho moc škodí - myslím že stačí ukázat zájem o tu osobu, a pak si nenuceně vykládat (ikdyž to je někdy těžké - zkus si promyslet nějaká témata, o čem se s ním bavit, ať pak nevaříš úplně z vody - teda jestli nejsi řečnický talent) a nechat pracovat řeč těla a feromony :) A co mě dokáže dostat - pěkný nefalšovaný úsměv(jako každého) a tak dál, to je těžké, prostě musí se ta dotyčná osoba s tebou cítit dobře, to nejde popsat slovy - musí to zajiskřit. Prostě přirozenost, ikdyž na prvních schůzkách se většinou lže, zveličuje atd... Popřípadě si zkus přečíst něco o řeči těla. Věrnost? hm, tak já jsem své partnerce byl vždycky věrný a myslím, že váhy jsou hodně věrné - soudím dle sebe.. Možná kdybys napsala něco konkrétnějšího - kolik je ti let, a jestli chceš ulovit kluka(muže), kterého znáš, co od toho očekáváš a tak, pak bych snad mohl něco vymyslet :) tak zatím ahoj a ať se ti to podaří...
18. Prosinec 2007 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jasna (anonym)
Jéé, děkuji ti moc, fakt zajímavé, a pak se má věřit horoskopum:))...prý mají Váhy problém s věrností:)...no známe se asi měsíc, je mi 33 a jemu 36. Nechci na něj moc tlačit, je to velmi milý chlap, ale já jsem taková moc hrrr a tady vidím, že musím brzdit a nevyplašit ho:) Občas napíše sms a nebo zavolá..já bych ho nejraději viděla častěji, ale nechávám ho se rozkoukat:))..tak co ty na to :)?
19. Prosinec 2007 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
pro jasna (anonym)
vahy ze maji problem s vernosti?..je prave charakterizuje vernost a trvaly vztah..zalezi taky na tvem znameni a ascendentech
19. Prosinec 2007 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Těžká Váha (anonym)
Leda prd! Váhy zrovna k věrným nepatří. Sám to vím, jsem ve váhách ;)
19. Prosinec 2007 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
pro tezka vaha (anonym)
To, ze ty nejsi verny neznamena, ze vahy obecne nejsou verni..Psala jsem, ze to zalezi taky na ascendentu a na tom zda si Vaha vybrala toho praveho,tu pravou..-to pak verni jsou..horoskopy sedina 80%(vypocitany dle data a hodiny narozeni)
19. Prosinec 2007 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Abych řekl pravdu, tak na znamení moc nevěřím. Neříkám, že je to úplná blbost, ale nedá se podle toho odhadnout člověk, jak se bude chovat a tak. A horoskopy to samé.. Pokud člověk chce(a dělá pro to něco), tak se mu většinou daří, ikdyž v horoskopu má zrovna napsáno, že mu nic nepůjde. A neboj, pokud ti třeba celý den nenapíše nebo nezavolá, že by ti nebyl věrný nebo tak.. Já třeba někdy přítelkyni nenapíšu i dva dny(ikdyž pak mi to vyčítá) - prostě nemám náladu, mám jiné věci a tak.. Prostě jediná rozumná rada zní - nic nelámat přes koleno, dát mu volnost (ale ne zas velkou) no a hlavně ho občas za něco, co udělal dobře pochválit, polechtat mu ego - to máme mi muži rádi :) tak zatím
19. Prosinec 2007 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Váha váhavá (anonym)
Horoskopům také nevěřím, ale jinak jsem dost typická váha žena. Nedá se to brát doslova, ale spíš pro zajímavost. Přečíst si charakteristiku a porovnat v čem se jedinec liší a co sedí. Také záleží, jak se shodujete v partnerském horoskopu. Na věrnost podle měsíčního znamení rozhodně nespoléhej.:) Raději se řiď podle jiných ukazatelů.:)
19. Prosinec 2007 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Taky váha (anonym)
Nevím jestli váhy jsou obecně věrné, ale já jsem ve vztahu vždy oceňoval věrnost a byl věrný. Navíc váhy dokážou být ve vztahu velkorysé. Náhodný úlet prominou snadněji než třeba raci nebo štíři. Akorát se toho nesmí zneužívat. Jsem individualista a introvert a přitom jsem rád mezi přáteli. Jen nemám potřebu každému denně volat, SMSkovat a udržovat kontakty pro případ, že bych někdy něco potřeboval. Váhavej muž bude milé dámy hodně dlouho snášet nepohodlí ve vztahu a jednoho dne půjde se smetím, nevrátí se a už ho nikdy neuvidíte. Dlouho zvažuje svoje rozhodnutí které pak přijde jako blesk s jasného nebe. Asi proto, že neradi rozpitváváme vztahové problémy.
19. Prosinec 2007 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Váha váhavá (anonym)
Takže to platí i pro ženu váhu : nevěra se mi tedy odpouštět nechce, jsem věrná, introvert, taky individualistka - nikdy nejdu s davem a vždy jsem originální, ale potřebuju muže do vztahu (jako svou druhou část a na vyvažování:)). Váhavá jsem hrozně, velkorysá (pozor na zneužití, pro mě znamená konec jakéhokoli vztahu). Ale neber to, Jasno, jako mustr pro všechny váhy.:)
19. Prosinec 2007 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jasna (anonym)
Ahoj, mooc vám vem děkuji za krásné přízpěvky...celkem jsem se toho dosti dozvěděla a myslím, že mi to poslouží k lepšímu odhadu:))...je mi jasné, že všechny Váhy nejsou jako přes kopírák, ale takové nějaké podobnosti tam zajisté budou:)...
20. Prosinec 2007 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
sasa (anonym)
moj priatel je blizenec a ma ascendent váhy. je dost manipulatívny a tiez tolerantný a prisposobivy. Snazi sa o spravodlivost: co ja, tak to aj ty a naopak.oko za oko, ale vie aj odpustat. A vztah chape ako dost silnu tesnotku v zmysle dvaja su jeden. Velmi je uzkostlivy co sa tyka vonkajsieho vzhladu (myslim svojho vlastneho!:) a upravenosti. Musi mat pocit ze je tip top, len vtedy je v pohode:))):D:D:D:))
20. Prosinec 2007 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
sasa (anonym)
a este sa niekedy vie spravat ako snob, ale staci ho nejako trosku postuchnut a vrati sa spat na Zem medzi nas obycajnych ludi:) No a ja mam tiez isto svoje muchy, ale o tych sa zial od neho nikdy nedozviem- to asi tá jeho váhovitá diplomacia. No ale vážené Váhy- dámy a páni- problémy sú na to aby sa riešili. A tutlat ked sa mi nieco nepaci to este do ziadneho vztahu kvalitu neprinieslo. Takze kludne budte trochu aj "drzí" ale zasa s mierou.paapaa
20. Prosinec 2007 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Váha váhavá (anonym)
to sasa: Asi to není lehké, blíženci i váhy jsou vzdušná znamení, vracet takového člověka na zem proto nebude jednoduché.:-)))Já se vznáším mimo realitu ve vlastním světě a sním velmi ráda, a okřiknutí na mě moc neplatí, nedám se ovlivňovat ani manipulovat.:-)Toleratní jsem jen do určité míry a přispůsobivá taky - co nevyhovuje nad určitou míru, nemá šanci. Naštěstí mám za muže vodnáře a to jde velmi dobře dohromady.:-) Ta spravedlnost, smysl pro fair play jsou také pro váhy typické. Stejně jako vzhled, ale také hezký byt nebo dům, máme vkus, smysl pro krásné věci, všechno musí ladit - nejen vizáž a okolní prostředí, i vztahy. Máme rádi pohodu, soulad, klídek, abychom se pěkně vznášeli, žádnou "Itálii" nechcem. Já rychlou hádku - brzo vyřešeno s dohodou nebo sladkým udobřováním. Užíváme života, není nám líto peněz za luxusní věci, dobré jídlo, drahý hotel, ale i dárky pro přátele, nejsme lakomí. Nevyhledáváme konflikty, ale když se do nějakého dostanem nebo nás tam někdo natlačí, umíme se skvěle bránit, zastanem se i druhého. Žije se nám dobře, jsme se sebou smíření.:-)
21. Prosinec 2007 - 9:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jasna (anonym)
Krásné:)...jen se chci zeptat ještě na jednu věc...já třeba pokud o někoho(něco ) stojím, tak jdu za svým a vše chci mít rychle,nejlépe hned:)) a to je i co se týče vztahů, chci mít hned jasno a vědět, na čem jsem...jak je to s Váhou:)?...třeba ten můj objekt se ozve sms každý den, ale kdyby bylo na mě, už bych ho nejraději zase viděla..no a on je v klídku, zavolá, nebo napíše, ale já bych už chtěla více:))...ale jsem v opatrná, vše držím pevně v rukou a nedávám nic znát:))
21. Prosinec 2007 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Váha váhavá (anonym)
Jasno, to mám taky, ale to bude spíš ženská vlastnost.:) Muži to mívají jinak. Je to stejné jako s věrností , nespoléhej na ni podle měsíčního znamení. Tohle všechno ber jen jako pomůcku, něco se ti možná potvrdí, ale neřiď se jen podle toho. Z mé zkušenoti s muži - možná taky jen nechce dát znát velký zájem. Když je do mě muž hodně zblblý, uhání mě jako blázen. Ale já bych si muže Váhu ani Blížence nevybrala, to by nešlo dohromady. Možná ti tohle zodpoví některý z mužů vah.:)
21. Prosinec 2007 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Váha váhavá (anonym)
Jasno, sama jsem váhavá, ale u muže chci mít jasno :), že mě chce.:)
21. Prosinec 2007 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jasna (anonym)
Aháá:))..no tak počkám, třeba se ozve nějaký váhák mužák a pomůže:)
21. Prosinec 2007 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
sasa (anonym)
A sú muži váhy majetnícky? neviete niekto? od znamenia to celkom možno nezavisi ale nejaky ten psychopotencial z toho ktoreho znamenia je asi v každom človeku, na to verím. Lebo o blizencoch sa vseobecne hovori, ze nie su vlastnicki,no ale ja neviem...u priatela je to trochu vynimka. Moze to mat na svedomi vaha na ascendente? On, nedavno som zistila, ani nie že by ziarlil,ale proste nutne potrebuje byt stale blizko osoby, ktoru ma rad-ako som spominala vo vztahu potrebuje princip dva v jednom(ako splynutie). A niekedy to vyzera divne- ako keby som bola jeho drahy privesok, ktory je len jeho a robi si s nim co uzna za vhodne. ale nehce pritom ublizit to viem. Da sa toto prisudit vaham? Alebo to ma na svedomi mesiac v kozorozcovi? ja neviem. Kazdopadne vahy su vo vseobecnosti fajn. Najlepsia kamoska je vaha znamenie a je to Dáma. Príjemná, doveryhodná, spravodlivá, inteligentná a so zmyslom pre všetko krásne a romantické, hoci niekedy trochu prilis sentimentalna a trosinku povrchna, ale je super, zabavna atd
21. Prosinec 2007 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
sasa (anonym)
a este -vsimla som si ze velku rolu v povahe hra aj znamenie cinskeho zodiaku. Vázne! Objektivnejsi obraz sa da vytvorit kombinaciou zakladnych znameni:násho klasik slnecneho+ascendentu a cinskeho znamenia+ascendentu- az som sa cudovala ako to sedi:)Napriklad ten moj je podla Cinanov:)kovova opica a má ascendent v koze(ovca), ja som drevena mys a ascendent mam v kohutovi (sliepka, kotkodáák:))Bola som dost prekvapena,...ahojte
23. Prosinec 2007 - 1:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Váha váhavá (anonym)
to sasa: Zatím ti muž neodpověděl, tak můj názor. Nevím, jestli jsem to dobře pochopila, ale možná to mám podobné. Jsem také ráda v blízkosti svého partnera. Potřebuju vedle sebe muže, ale ne takového, co by mě omezoval. Potřebuju muže, co mi dá dost volnosti, nechává mě dělat věci podle svého, ale je nablízku. Už jsem to psala - doplňuje mě a vyvažuje. Já mám nějaké schopnosti a on jiné. Umím těch jeho využít, nejsem v područí a ani on není ten, kdo by poslouchal mě. Někde jsem četla, že váha má svého parnera jako doplňěk (po ulici jde krásná pečlivě upravená váha a vede si partnera jako doplňek) - možná na tom něco je. U nás je to rozdělené - některým činnostem se věnuju jen já, některým jen manžel - každý je dobrý v něčem jiném. Nevím, jestli jsi tohle myslela, ani jestli je to u mužů stejné jako u žen. Já nejsem odborník na astrologii, orientuju se jen zběžně a rozhodně to není hlavní, podle čeho bych třídila lidi.:) K tvé kamarádce - myslím, že sentimentalita není pro váhu typická a já nejsem povrchní vůbec.:) V čínském horoskopu se orientuju ještě míň. Jsem nějaký divoký (ohnivý) kůň a to s povahou váhy asi nekoresponduje vůbec.:)
23. Prosinec 2007 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
sasa (anonym)
kon a váhy- to by si podla zdrojov (ja neviem, ci to ozaj plati!:)) mala byt pritazlivá, ale samoluba, mozno aj trochu vasniva a nesputana. Tvoj nazor na partnerstvo -nech sa kazdy rozvija vo vztahu svojou cestou a ma pritom slobodu- s tym velmi suhlasim. No a dufam, ze ma priatel neberie ako nejaku ozdobu:brrrr...to je hrozne-byt nejaka vec. Vsetkym prajem krasne a laskyplne Vianoce!
23. Prosinec 2007 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Váha váhavá (anonym)
to slovenka sasa: Taky co nějkrásnější Vánoce, pohodu a lásku.:-) K tvému kůň a váhy - přibližně napůl. Přitažlivá ano, samolibá možná - já tomu říkám zdravé sebevědomí (vím, že jsem hezká - krom jiného - a umím toho využívat :-))). Vášnivá možná trochu, nespoutaná vůbec. Já jsem to o doplňku pochopila jinak. Ne že beru partnera jako věc. Ukazuju ho veřejnosti jako svou druhou půlku, že já mám tak skvělého partnera, že dohromady tvoříme hezký pár. A k tomu bych si ho ráda oblékla k sobě (mám velmi dobrý vkus), ale to vždy neprojde - manžel má rád jiný styl.:-))) To jistě poznáš, že tě partner jako věc nebere, že mu na tobě záleží.:-)
24. Prosinec 2007 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
sasa (anonym)
dík. aha- no dúfam ze nie (to s tou vecou:)) Ze ma má rád, to áno-teda -aspon take cosi dáva najavo. Len zrovna prechadzam takym cudnym obdobim, ked sa mi menia a pretvarúvajú vsetky hodnoty. Nic k tomu neviedlo, proste sa len nejak vnutorne posuvam inam, preto tu takto šaškujem a rozoberam cloveka akoby bol chudak podla šablony a vobec vahy, ste super, rovnako ako my strelci ale aj blizenci, kozorozci a vsetky ostatne "zvierata". Všetko dobré!
24. Prosinec 2007 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Váha váhavá (anonym)
Ahoj saso, doufám, že jsi měla krásné a příjemné svátky. A snad už nejsi na pochybách. Máš pravdu, partner se nedá lustrovat podle astologie. Ta může sloužit jen jako lehká pomůcka, řídit se jen podle ní nedá. Mnohem víc se ukáže při chování v různých situacích - příjemných i nepříjemných. Vánoce mohou být také zlom. Ať se rozhodneš tak nebo tak, věřím, že ke svému štěstí a spokojenosti.:-)
27. Prosinec 2007 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
sasa (anonym)
Ďakujem, aj vám Váha, váhavá:) želám vela šťastných rozhodnutí bez pridlhého váhania a správne vážky v každej situácii:D
27. Prosinec 2007 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
vašek (anonym)
Jen bych chtěl dodat.jsem také ve vahách-někdy je to hrozný:-).Ale jak se tu psalo o tom,kdo se k sobě dost hodí,tak mě je 30 a zatím vždycky se potvrdilo takový to ,jaké znamení se k sobě hodí.Poznal jsem holku v rybách,v raku,ale to bylo hrůza.Ze začátku dobrý,ale po čase se ukáže,jak si navzájem vyhovujem.Pro mě je nejlepší vodnář,býk,blíženci-ty jsou nejlepší.Co se týká věrnosti,tak jsem věrný,ale protějšek vždycky nebýval a jelikož velký chyby neodpouštím,tak to nikdy nevyšlo.Co se týká citu pro krásu(jak už tu někdo psal) tak to je pravda.Proto se mi odjakživa líbí krásné ženy.No nic,jestli se chce nějaká holka na něco zeptat,klidně může.:-)
28. Prosinec 2007 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj,jak se tu pise o tech Vahach..taky jednu mam. Jsme spolu 6let...a chci se zeptat, Vašek píše, že poznal holku v rybach...a ze to byla hruza..ze to ze zacatku slo. Shodou okolnosti jsem totiz ryba...v čem byl problém? díky
7. Duben 2008 - 10:12

Stránky

Přidat komentář