0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

VADÍ MUŽŮM STRIE NA DÍVKÁCH?

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Nešťastná (anonym)
Mám bílé strie na prsou, na nohou (hodně na lýtkách) a trochu na pozadí. Nechodím v krátkých sukních, v plavkách už vůbec ne. Vadí mužům strie na dívkách? Odpuzuje Vás to?
22. Červen 2003 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Ahoj, nejsem sice muž, ale za mého přítele můžu klidně odpovědět, že nevadí. Já mám strie na bocích a trochu na prsou, sle obojí jen s období dospívání, kdy se mi na těchto místech zvětšil objem. Jo a dvě strije mám u kolena na pravé noze a můj přítel je má dokonce na stejném místě také, tak si je někdy porovnáváme:-).
23. Červen 2003 - 8:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Omlouvám se za překlepy.
23. Červen 2003 - 8:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Taky by mě to zajímalo..
24. Červen 2003 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
roman (anonym)
Holky, neblázněte. Copak jste se z těch reklam v masmédiích dočista zbláznili? Samozřejmě že ne.Jen tak na okraj, mně je 29 let a něco takového by mně nikdy nevadilo. Člověk hledá nejenom fyzickou krásu, ale i krásu vnitřní.Co bych si počal s ženou bez sebemenšího odchýlení se od ideálu když to bude to slepice, nebude mi s ní dobře a nebudeme si vzájemně rozumět??Takže v klídku!!Když se na sebe dokážeme podívat celkově, zjistímte a teď to myslím u každého člověka bez ohledu na pohlaví,věk, národnost..., že je na něm něco krásného, co se přírodě vydařilo a naopak i něco, co není tím předkládaným ideálem...tak to je. Pokud si budeme schopni uvědomit obojí stranu mince, bude se žít určitě lépe a nebudeme tak ovlivňováni vnějškem...Mějte se, toť můj názor...RomanA uvědomujte si i to hezké, nejemon to, co je dle vašeho názoru méně hezké.
24. Červen 2003 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Romane,souhlasím s tebou. Někdy jsem z těch problémů, co tu holky řeší docela vedle. Kdyby se radši zamyslely nad skutečnými problémy, které jsou daleko důležitější než strie, žilky, ošklivá barva vlasů apod.
24. Červen 2003 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
kdyz lide, kteri tyto veci neberou jako "pupek sveta" jsou v pohode a nemuseji se ptat o radu, nejsou v depresich a ruznych tlacich...teprve ten, kdo ma nejaky problem, hleda jeho pricinu a vetsinou se dobere k malichernosti a podstata mu unikne...ale ono je to tak bohuzel snadnejsi...a psychologie obzvlast
24. Červen 2003 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana Z. (anonym)
Máte pravdu, ale já si zároveň myslím, že na kráse velmi záleží, a bohužel to není jen krása duše, která je v životě důležitá. Hezcí lidé to mají v životě v mnoha ohledech lepší - lépe navazují kontakt s jinými lidmi, nabuzují v lidech okamžité sympatie, protože pohled na hezkou tvář a pěknou postavu vždycky potěší oko. Mají tedy na startovní čáře náskok v tom, že mají lepší příležitosti se prosadit. Nehezký člověk je hned v začátku handicapován, protože je dokázáno, že si utváříme dojem o novém člověku během prvních několika vteřin. Potom trvá velice dlouho, než se někomu od pohledu ne tolik sympatickému podaří nás přesvědčit, abychom na něj nahlíželi lépe. To není bohužel žádná vědomá diskriminace, ale podvědomá reakce - pávice si taky nevybere páva s vypelichanými, vybledlými pery, ale toho s nejrozložitějším, nejlesklejším a nejbarevnějším chvostem.Ale ve vztahu dvou lidí je nakonec důležitá krása duše.
25. Červen 2003 - 7:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Když se někomu něco na vašem těle nelíbí, tak je to jen jeho problém (pokud to tedy není něco, co neničí vaše zdraví apod....) a ne váš. A nakonec je také pravda, že například krásná žena má více pozornosti lidí, to jistě, ale proto má mnohdy také více pozornosti různých úchylů a otravů, no a když na vás někdo číhá a neustále vás pronásleduje, tak to pak třeba už přestanete vnímat jako velkou výhodu.
25. Červen 2003 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristi (anonym)
Můj přítel říká, že podle reklam se problémy lidstva točí kolem menstruace, pocení a lupů :-). Že mám strije si, myslím, nevšimnul, ale vadí to mě. Docela úspěšně jsem je zmírnila gelem proti celulitidě od Avonu a samoopalovacím mlékem. Normální opálení mi je ještě zvýrazní, ale to mléko je zabarví tak, že nejsou vidět.
31. Červenec 2003 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Akret (anonym)
Cítím to podobně. Vadí mi na mě moje fyzické i psychiské nedostatky asi spíš kvůli mému pocitu ze sebe - když vidím někoho, kdo něco dobře umí, je aktivní, sportuje pro radost a je v pohodě se svou duší i tělem, prostě mě to motivuje, abych nebyla líná. V tomhle smyslu pro mě vzhled představuje výraz zdraví a kondice (jistě i do míry, kterou nám nadělili předci...), a proto mě často zaujmou spíš lidé, kteří sice nevypadají jako modelové, ale vyzařuje z nich něco...viz výše. To co mi vadilo v pubertě, mi teď připadá směšné a spíš než to, jak u toho vypadám, mě zajímá, jestli ten kopec vyběhnu a dělám to s radostí. M2jte se, T
31. Červenec 2003 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Vadí!...
2. Srpen 2003 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
A proč, pane dokonalý?
2. Srpen 2003 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Sunny (anonym)
Heh.Mojmu priatelovi to tiez nevadi...ved to je nieco, co sa neda nijako ovplyvnit, tak naco sa tym trapit..Ako keby niekomu vadilo materske znamienko...
24. Srpen 2003 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
radek (anonym)
a co to vůbec je ???
12. Září 2003 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Ála (anonym)
Radku, nic! To nic není:-).
12. Září 2003 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana F. (anonym)
Radku, to jsou červené, růžové podkožní jizvičky (popraskaná kůže), kterých už se nezbavíš. Bývají i bílé až stříbřité (ty červené časem totiž vyblednou), různě dlouhé a široké. Vyskytují se tam, kde je kůže jemná, např. poprsí, vnitřní strana stehen atd. Vznikají při rychlé změně váhy, tj. v pubertě při dospívání, v těhotenství...Je to trvalá kosmetická vada. Prý pomáhá laser, ale pouze k jejich stáhnutí, trvale se jich už nezbaví
12. Září 2003 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahoj, strie mám na stehnech, ale tam se mi celkem vyrovnaly, jsou jen bílé, místy růžové. Hodně jsem se jích zbavila tím, že jsem si je mazala. Ale ty na lýtkách....ach jo. Kvůli nim nechodím v létě bez punčoch nebo krátkých sukní. Ale mému příteli rozhodně nevadily. Resp. nikdy se nezmínil o tom, že by mu to vadilo. A jen tak mezi námi, holky, kterej chlap je bez chyby? pa :-)
18. Září 2003 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jitko, nikdo nemůže mít horší lýtka než já, fakt :-)) Tolik strií pohromadě jsi určtitě ještě neviděla. :-) Taky mám komplex a už šest let jsem neměla na sobě krátkou sukni bez punčoch a o plavkách ani nemluvím.. Strie mám i na stehnech, zadku, prsou Achjo. Ale příteli to nevadí :-)
18. Září 2003 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Ahoj, mam stejný problém jako vy. Je mi teprve 15, ale myslim, že v tomhle věk nehraje moc velkou roli....Chtěla sem se zeptat: ZA JAK DLOUHO SE TY ČERVENÉ STRIE ZMĚNÍ V BÍLÉ?Prosím odpovězte mi někdo, budu vám moc vděčná.
7. Listopad 2003 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
sol (anonym)
Tak zrovna samotne bile strie mi nevadi(cervene vam vybili urcite nejakej laser nebo cas). Staci trochu casu a cloveku se zacnou dokonce libit...Spis je horsi, jestli je jejich pricinou vase tloustka(, to by pak stálo za to a s tim neco delat, protoze narozdil od strii se s tim da docela dobre neco delat.
7. Listopad 2003 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Verčo, bohužel nevím, za jak dlouho vybledly, možná cca za rok? Možná míň, fakt nevím jistě.Sol: já mám strie o puberty, ale jsem štíhlá a mám pevné tělo, protože chodím pravidelně cvičit. Strie potom nevypadají tak blbě a myslím, že si člověk na mně dřív všimne pevného štíhlého těla, než strií. Nebo se možná jen tak utěšuju :-(Ale co, s tím už nic neudělám.
8. Listopad 2003 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Ahoj Jano! Předem bych Ti chtěla poděkovat za odpověď, aspoň něco. Trochu jsem přibrala (samozřejmě přes léto:)a strie mi přibyly, tak jsem začala o hodně víc sportovat a omezovat se v jídle, jenže teď se mi zdá, že mi začínají růst svaly a strie se dělají dál. Co s tím mám dělat?Taky bych se chtěla zeptat, jestli tady má někdo zkušenosti s krémem na strie od AVONU? Pokud ano, tak jaké? Pomohl někomu?Dík za odpovědi (doufám,že nějaký budou:)Ahoj
11. Listopad 2003 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
kiki (anonym)
tedka jsem na internetu nasla nejaky krem, jmenuje se elicina, a my byt dost dobry, i kdyz jsem dost skepticka. Je udelany ze sekreci cilskeho sneka, po vanocich si ho chci objednat, pak vam budu davat vedet, jestli to funguje. Ja mam strije uz devet let stare, bile, ale jsou celkem kratke a uzke, takze uvidime. Budu informovat.
13. Listopad 2003 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Netrapte se tím že máte strie já je mám už od 15 let když jsem během 1 roku hodně vyrostla vím že se s tím nedá nic udělat a žádnému mužskému to navadilo a mě to taky nevadí jsou daleko horší věci než nějaké strie .Pokud jsou nové tak se to zlepšit dá ale pokud jsou starší tak s tím stejně nic nenaděláte a nevěřte v žádné zázrčné přípravky je to akorát vyhození peněz.
13. Listopad 2003 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Verčo, není za co děkovat, moc jsem Ti stejně neporadila. :-)Já jsem na sobě nezpozorovala, že by se mi strie rozšiřovaly (mám jich ale dost), ale asi to bude tím, že jsem si jich prostě přestala všímat a neberu je na vědomí, prostě ke mně patří a basta :-) Strie samozřejmě můžou vzniknout i po posilování, když Ti rychleji vyrostou svaly, můj přítel je má na pažích právě po posilování. Dobrá prevence je mazat se mastným krémem (dobrá je prý klasická indulona), ale zároveň jsem četla, že je to hodně genetikou, někomu ani krémy nepomůžou. Každopádně je dobré se mazat tělovým mlékem, pleť je potom v lepším stavu.Zmiňovaný krém na strie od Avonu mám :-) Používám ho zatím chvíli, takže nemůžu posoudit, jak pomáhá. Ale zázraky nečekej, pokožka bude možná trochu pevnější, ale strie nezmizí. A co mi taky "pomáhá" je sprchovat se studenou vodou, pleť se napne a strie nejsou skoro vůbec vidět.Tak Verčo, hlavu vzhůru a nedělej si starosti :o)Měj se krásně
13. Listopad 2003 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
JANO:Ahojky!Já vim, že to neni nic tak strašnýho, ale prostě mě to štve-to je jasný. I když už z toho nedělam takovou vědu a snažim se s tim smířit. Navíc sem si všimla, že asi půlka holek ze třídy je má taky, a v daleko horším stavu, což mě celkem potěšilo. Nechci bejt škaredá a škodolibá, ale aspoň si můžu říct, že v tom nejsem sama. A s tim mazáním máš pravdu. Docela to pomáhá. Taky jsem slyšela, že pomáhá dodržovat pitnej režim. Každopádně se pokusim udělat všechno možný, aby se to zlepšilo, a nebylo to tolik vidět.Tak díky za rady, a pokud si ještě na něco vzpomeneš, tak please napiš.Papa Verča
14. Listopad 2003 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Navadi, moje pritelkyne je ma na bocich, jsou vypledle a me se na ni vlastne libi. Nekdy mi pripominaji blesky za letni bourky, nekdy zilky v mramoru, jindy ji rikam, ze jsou jeji ornament :-) Kdesi jsem videl dokument o kulture, kde se lide zdobi jizvami tak, jako se jinde tetuji...
15. Listopad 2003 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristi (anonym)
Přeto, že jsem štíhlá, strije mám - možná od toho, že jsem rychle vyrostla (175cm). Ale přítel to neví :-(. Bílé strie stačí mazat jakýmkoli mlékem a 2 x týdně samoopalovacím mlékem (Avon 199Kč) a nejsou téměř vůbec vidět. Opalování nefunguje, na hnědé kůži viniknou bélé jizvičky ještě víc.
4. Únor 2004 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
doktor (anonym)
Jednoznačně ANO ! Ta moje přibrala v těhotenství 30 kilo a nepřál bych vám vidět, jak dneska vypadá ! To má daň za to, že žrala, jak nevázaná.
13. Únor 2004 - 12:58

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama